Behnamagroup

خدمات شبکه های اجتماعی

امروزه مردم در ایران و دیگر نقاط جهان به طور متوسط حدود 6 ساعت از روز را آنلاین هستند و بخش عمده‎ای از این ساعات را به استفاده از شبکه های اجتماعی می پردازند. جالب است بدانید فقط در ایران چیزی حدود 83% جمعیت روی موبایل خود اینترنت دارند . این آمار ها به این معناست که مخاطبان شما و یا مشتریان کسب وکار‎تان بیش از هر جای دیگری امروزه در اینترنت و شبکه های اجتماعی حضور دارند . 

برای شروع فعالیت موثر در شبکه‎های اجتماعی پیش از هر چیز نیاز به تعیین استراتژی و سپس اجرای آن دارید . تولید محتوای استاندارد و مدیریت کمپین‎های تبلیغاتی در شبکه‎های اجتماعی گام بعدی شما در شبکه‎های اجتماعی می باشد. مجموعه این خدمات برای طیف گسترده و متنوعی از افراد و کسب وکار‎ها توسط شرکت دیجیتال مارکتینگ بهنما به شرح زیر ارائه می شود. همچنین شما می توانید برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر، با کارشناسان بهنما در تماس باشید.

خدمات شبکه های اجتماعی شرکت بهنما

تدوین استراتژی شبکه های اجتماعی

تدوین استراتژی گام نخست در فعالیت موثر شبکه‎های اجتماعی می باشد . در این مرحله اهداف و چگونگی دستیابی به آنها مشخص خواهند شد. استراتژی شبکه های اجتماعی شامل بخش های گوناگونی از جمله آنالیز رقبا، آنالیز محتوا، زمانبندی، اصول تولید محتوای اختصاصی و … می‎باشد. مجموع این موارد در قالب گزارش استراتژی شبکه های اجتماعی توسط شرکت بهنما برای شبکه های اجتماعی شما تدوین و ارائه خواهد شد. همچنین شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره، با کارشناسان بهنما در تماس باشید

تولید محتوا در شبکه های اجتماعی

محتوا، پل ارتباطی میان شما و مخاطبان تان می باشد . امروزه بدون محتوای مناسب و ارزشمند شانس چندانی برای موفقیت در دنیای دیجیتال وجود ندارد . کارشناسان بهنما با توجه به ماهیت فعالیت و اهداف شما برنامه محتوایی ماهانه‎ای را برای شبکه‎های اجتماعی شما طراحی میکنند . بهنما همچنین اجرای تولید محتوا در قالب های گوناگونی مانند محتوای متنی، تصویری، ویدئویی و … را به کمک متخصصان خود برای شما با بالاترین کیفیت به انجام می‎رساند. همچنین شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره، با کارشناسان بهنما در تماس باشید.

برگزاری کمپین های تبلیغاتی در شبکه های اجتماعی

تبلیغات در شبکه‎ های اجتماعی مسیر معرفی شما و یا کسب وکارتان به مخاطبان بیشتر می‎باشد . مهمترین نکته در مدیریت کمپین های تبلیغاتی، دسترسی به رسانه های تبلیغاتی و بهینه سازی هزینه های برگزاری کمپین می باشد . مدیریت این کمپین ها باید به نوعی باشد که بیشترین میزان بهره وری با مناسب ترین قیمت ها برای شما در نظر گرفته شود. طراحی و اجرای کمپین های تبلیغاتی در شبکه های اجتماعی از جمله خدمات ارائه شده توسط شرکت بهنما می باشد. همچنین شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره، با کارشناسان بهنما در تماس باشید

پکیج کامل شبکه های اجتماعی

شما می توانید تمامی اقدامات مورد نیاز برای شبکه اجتماعی خود را که شامل مورادی چون برنامه ریزی، تدوین استراتژی ، تولید محتوا و تبلیغات شبکه‎های اجتماعی و … می‎باشد را به شرکت بهنما بسپارید . تمامی مراحل توسط کارشناسان خبره بهنما و به کمک تجهیزات مورد نیاز در تعامل و هماهنگی با شما و منطبق بر نظرات‎تان با بالاترین کیفیت به انجام خواهد رسید. همچنین شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره، با کارشناسان بهنما در تماس باشید.