Behnamagroup

شبکه های اجتماعی

تقریباً بیش از ۳۰ میلیون کاربر فعال ایرانی در اینستاگرام حضور دارند. اینستاگرام به عنوان یکی از محبوب‌ترین و پرمخاطب‌ترین شبکه‌های اجتماعی، توانسته است اهمیت و جایگاه ویژه‌ای در میان مخاطبان ایرانی و نیز کسب و کارها پیدا کند. اینستاگرام در طول چند سال گذشته با افزودن ویژگی‌ها و امکانات جالب و جذاب رشد قابل توجهی داشته و توانسته است به خوبی برای مخاطبان و صاحبین کسب و کارها ارزش آفرینی و سودآفرینی کند. به همین دلیل بسیاری از کسب‌ و کارها، چه کسب و کار‌های جدید و نوپا و چه کسب و کار‌های با سابقه و قدیمی به بازاریابی از طریق اینستاگرام روی آورده‌اند.  

چرا سوشال مدیا (Social Media) برای کسب و کارها ضروری است؟

شبکه‌های اجتماعی به ویژه اینستاگرام نقش پررنگی در فرآیند بازاریابی دیجیتال ایفا می‌کنند. جذب مخاطب، ایجاد تعامل با مخاطبان، فرآیند بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی و … از جمله پتانسیل‌ها و قابلیت‌های شبکه‌های اجتماعی هستند. به کمک شبکه‌های اجتماعی به ویژه اینستاگرام می‌توانید مخاطبان خود را از حضور خود، آگاه کنید و ضمن حفظ ارتباط با آنها به معرفی خود و ویژگی‌های محصولات و یا خدمات خود بپردازید. شبکه‌های اجتماعی امکان ارتباط دائمی شما و مخاطبان‌تان را به وجود آورده و در نهایت می‌توانند بستری مناسب برای معرفی خدمات و محصولات شما باشند. تیم بهنما با بررسی کسب و کارهای موفق حوزه دیجیتال و تجربیات قبلی خود، نقشه راهی برای کسب و کارهایی که قصد ورود به این فضا را دارند، طراحی و اجرا می‌نماید.

خدمات اینستاگرام ارائه شده توسط بهنما برای کسب و کارها شامل چه مواردی می‌شود؟

با توجّه به اهمیت شبکه‌های اجتماعی و افزایش کسب و کارهای اینترنتی و رقابتی شدن بازار آنلاین کسب و کارها، حضور مؤثر در شبکه‌های اجتماعی با وجه تمایزی نسبت به رقبا الزامیست، در واقع می‌توان گفت که همه می‌توانند در شبکه‌های اجتماعی حضور یابند، اما آنچه که مهم است چگونگی حضور یافتن در این فضاست. یکی از خدمات تیم بهنما در این بخش تدوین استراتژی شبکه‌های اجتماعی است. تدوین استراتژی شامل انتقال پیام در زمان و مکان درست به مخاطبان هدف است. تهیه تقویم محتوایی ماهانه، تولید محتوا و تدوین گزارش عملکرد ماهانه سوشال مدیا از جمله خدمات ارائه شده توسط تیم بهنما می‌باشد که بر اساس

نوع کسب و کار و صنعت شما و بسته به اهداف مورد نظرتان این خدمات در سه سطح به شرح ذیل ارائه می‌شود:

بنر توضیح پکیج های خدمات اینستاگرام بهنما

یک اینستاگرام حرفه‌ای چگونه مکمل خوبی برای کسب و کار من است؟

یکی از مزایای حضور داشتن در سوشال مدیا به ویژه اینستاگرام این است که یک کانال جدید به ورودی‌های وبسایت شما اضافه  می‌کند، شما به راحتی می‌توانید مخاطبان خود را از اینستاگرام به وبسایت خود هدایت کنید، با اینکار نه تنها ترافیک سایت خود را بالا می‌برید بلکه از این طریق می‌توانید مخاطبان وفادار خود را شناسایی کرده و برنامه‌های وفادارسازی ویژه‌ای برایشان در نظر بگیرید.

هزینه استفاده از خدمات اینستاگرام بهنما برای کسب و کار من چقدر است؟

تعرفه این خدمات بر اساس تقویم محتوایی ماهانه شما و بسته به نیاز کسب و کارتان مشخص می‌گردد؛ البته که به نسبت کیفیت و  نوع محتوای تولیدی برای هر کسب و کاری هزینه‌ها متفاوت می‌باشد. شرکت بهنما بر اساس بودجه و توان شما و شرایط بازار و فعالیت رقبایتان بهترین و مناسب‌ترین استراتژی و خدمت و قیمت را به شما پیشنهاد می‌دهد.

چقدر زمان می‌برد تا کسب و کار من در اینستاگرام به نتیجه مطلوب برسد؟

زمان تولید محتوا و اجرای خدمات شبکه‌های اجتماعی برای هر کسب و کاری کاملاً بستگی به استراتژی و اهداف و نیز نوع محتوا(تصویری، ویدئویی، صوتی) و تعداد پست‌های ماهانه و مصوّب در تقویم محتوایی دارد. پس از برگزاری جلسات مشاوره و با توافق طرفین طبق زمانبندی ارائه شده از سوی تیم بهنما، فرآیند تولید محتوای اینستاگرام آغاز و جلسات مشاوره نیز به صورت موازی انجام خواهد شد. البته این نکته نیز قابل ذکر است که بخشی از سرعت تولید محتوا و اجرای کار کاملاً بستگی به میزان همکاری شما با تیم تولید محتوای بهنما دارد.

فرایند آغاز همکاری با بهنما در اینستاگرام چگونه است؟

گام اول برگزاری جلسات با کارشناسان بهنما می‌باشد. در این جلسات استراتژی و هدف گذاری کلی شبکه های اجتماعی، تقویم محتوایی و kpi های نظارت بر عملکرد شبکه اجتماعی مشخص، و برنامه ریزی کمپین‌های شبکه اجتماعی، برنامه ریزی تبلیغات گسترده و … در قالب استراتژی‌های شبکه اجتماعی تدوین می‌شود. در گام دوم تولید محتوا آغاز شده و به صورت موازی کمپین‌های مربوطه اجرا می‌شود. شرکت بهنما به صورت ماهانه گزارش جامع عملکرد شبکه اجتماعی مجموعه شما را تدوین و به این مجموعه ارائه خواهد کرد. گام اول برگزاری جلسات با کارشناسان بهنما می‌باشد. در این جلسات استراتژی و هدف گذاری کلی شبکه‌های اجتماعی، تقویم محتوایی و kpi های نظارت بر عملکرد شبکه اجتماعی مشخص، و برنامه ریزی کمپین‌های شبکه اجتماعی، برنامه ریزی تبلیغات گسترده و … در قالب استراتژی‌های شبکه اجتماعی تدوین می شود. در گام دوم تولید محتوا آغاز شده و به صورت موازی کمپین‌های مربوطه اجرا می‌شود. شرکت بهنما به صورت ماهانه گزارش جامع عملکرد شبکه اجتماعی مجموعه شما را تدوین و به این مجموعه ارائه خواهد کرد.

تمامی خدمات شبکه‌های اجتماعی با هدف جذب مخاطب و افزایش فروش به انواع کسب و کارها از طریق تیم بهنما ارائه خواهد شد.

اگر برای کسب اطلاعات بیشتر نیاز به مشورت و همفکری داشتید می‌توانید با ما از طریق تماس یا وب سایت یا واتس اپ در ارتباط باشید.

شروع همكاری با بهنما

برای شروع همكاری و مشاوره می توانيد از طريق روش های زير با ما در ارتباط باشيد.

0912-3498755 021-88807930