Behnamagroup

خدمات اینستاگرام مارکتینگ

تقریباً بیش از ۳۰ میلیون کاربر فعال ایرانی در اینستاگرام حضور دارند. اینستاگرام به عنوان یکی از محبوب‌ترین و پرمخاطب‌ترین شبکه‌های اجتماعی، توانسته است اهمیت و جایگاه ویژه‌ای در میان مخاطبان ایرانی و نیز کسب و کارها پیدا کند. اینستاگرام در طول چند سال گذشته با افزودن ویژگی‌ها و امکانات جالب و جذاب رشد قابل توجهی داشته و توانسته است به خوبی برای مخاطبان و صاحبین کسب و کارها ارزش آفرینی و سودآفرینی کند. به همین دلیل بسیاری از کسب‌ و کارها، چه کسب و کار‌های جدید و نوپا و چه کسب و کار‌های با سابقه و قدیمی به بازاریابی از طریق اینستاگرام روی آورده‌اند.  

خدمات اینستاگرام مارکتینگ

چرا سوشال مدیا (Social Media) برای کسب و کارها ضروری است؟

شبکه‌های اجتماعی به ویژه اینستاگرام نقش پررنگی در فرآیند بازاریابی دیجیتال ایفا می‌کنند. جذب مخاطب، ایجاد تعامل با مخاطبان، فرآیند بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی و … از جمله پتانسیل‌ها و قابلیت‌های شبکه‌های اجتماعی هستند. به کمک شبکه‌های اجتماعی به ویژه اینستاگرام می‌توانید مخاطبان خود را از حضور خود، آگاه کنید و ضمن حفظ ارتباط با آنها به معرفی خود و ویژگی‌های محصولات و یا خدمات خود بپردازید. شبکه‌های اجتماعی امکان ارتباط دائمی شما و مخاطبان‌تان را به وجود آورده و در نهایت می‌توانند بستری مناسب برای معرفی خدمات و محصولات شما باشند. تیم اینستاگرام مارکتینگ بهنما با بررسی کسب و کارهای موفق حوزه دیجیتال و تجربیات قبلی خود، نقشه راهی برای کسب و کارهایی که قصد ورود به این فضا را دارند، طراحی و اجرا می‌نماید.

شرکت خدمات اینستاگرام مارکتینگ

خدمات اینستاگرام مارکتینگ ارائه شده توسط بهنما

با توجّه به اهمیت شبکه‌های اجتماعی و افزایش کسب و کارهای اینترنتی و رقابتی شدن بازار آنلاین کسب و کارها، حضور مؤثر در شبکه‌های اجتماعی با وجه تمایزی نسبت به رقبا الزامیست، در واقع می‌توان گفت که همه می‌توانند در شبکه‌های اجتماعی حضور یابند، اما آنچه که مهم است چگونگی حضور یافتن در این فضاست. یکی از خدمات تیم بهنما در این بخش تدوین استراتژی شبکه‌های اجتماعی از جمله اینستاگرام مارکتینگ است. تدوین استراتژی شامل انتقال پیام در زمان و مکان درست به مخاطبان هدف است. تهیه تقویم محتوایی ماهانه، تولید محتوا و تدوین گزارش عملکرد ماهانه سوشال مدیا از جمله خدمات ارائه شده توسط تیم بهنما می‌باشد که بر اساس

نوع کسب و کار و صنعت شما و بسته به اهداف مورد نظرتان این خدمات در سه سطح به شرح ذیل ارائه می‌شود:

خدمات اینستاگرام مارکتینگ بهنما

یک اینستاگرام حرفه‌ای چگونه مکمل خوبی برای کسب و کار من است؟

یکی از مزایای حضور داشتن در سوشال مدیا به ویژه اینستاگرام این است که یک کانال جدید به ورودی‌های وبسایت شما اضافه  می‌کند، شما به راحتی می‌توانید مخاطبان خود را از اینستاگرام به وبسایت خود هدایت کنید، با اینکار نه تنها ترافیک سایت خود را بالا می‌برید بلکه از این طریق می‌توانید مخاطبان وفادار خود را شناسایی کرده و برنامه‌های وفادارسازی ویژه‌ای برایشان در نظر بگیرید که رسیدن به این هدف نیازمند استفاده از خدماتی منظم و هدفمند همچون خدمات اینستاگرام مارکتینگ است.

هزینه خدمات اینستاگرام مارکتینگ بهنما

تعرفه خدمات بازاریابی ایسنتاگرام یا همان اینستاگرام مارکتینگ بر اساس تقویم محتوایی ماهانه شما و بسته به نیاز کسب و کارتان مشخص می‌گردد؛ البته که به نسبت کیفیت و  نوع محتوای تولیدی برای هر کسب و کاری هزینه‌ها متفاوت می‌باشد. شرکت بهنما بر اساس بودجه و توان شما و شرایط بازار و فعالیت رقبایتان بهترین و مناسب‌ترین استراتژی اینستاگرام مارکتینگ و خدمت و قیمت را به شما پیشنهاد می‌دهد.

چقدر زمان می‌برد تا کسب و کار من در اینستاگرام به نتیجه مطلوب برسد؟

زمان تولید محتوا و اجرای خدمات شبکه‌های اجتماعی برای هر کسب و کاری کاملاً بستگی به استراتژی و اهداف و نیز نوع محتوا(تصویری، ویدئویی، صوتی) و تعداد پست‌های ماهانه و مصوّب در تقویم محتوایی دارد. پس از برگزاری جلسات مشاوره و با توافق طرفین طبق زمانبندی ارائه شده از سوی تیم بهنما، فرآیند تولید محتوای اینستاگرام آغاز و جلسات مشاوره نیز به صورت موازی انجام خواهد شد. البته این نکته نیز قابل ذکر است که بخشی از سرعت تولید محتوا و اجرای کار کاملاً بستگی به میزان همکاری شما با تیم تولید محتوای بهنما دارد.

فرایند آغاز همکاری با بهنما در اینستاگرام چگونه است؟

گام اول برگزاری جلسات با کارشناسان بهنما می‌باشد. در این جلسات استراتژی و هدف گذاری کلی شبکه های اجتماعی، تقویم محتوایی و kpi های نظارت بر عملکرد شبکه اجتماعی مشخص، و برنامه ریزی کمپین‌های شبکه اجتماعی، برنامه ریزی تبلیغات گسترده و … در قالب استراتژی‌های شبکه اجتماعی تدوین می‌شود. در گام دوم تولید محتوا آغاز شده و به صورت موازی کمپین‌های مربوطه اجرا می‌شود. شرکت بهنما به صورت ماهانه گزارش جامع عملکرد شبکه اجتماعی مجموعه شما را تدوین و به این مجموعه ارائه خواهد کرد. گام اول برگزاری جلسات با کارشناسان بهنما می‌باشد. در این جلسات استراتژی و هدف گذاری کلی شبکه‌های اجتماعی، تقویم محتوایی و kpi های نظارت بر عملکرد شبکه اجتماعی مشخص، و برنامه ریزی کمپین‌های شبکه اجتماعی، برنامه ریزی تبلیغات گسترده و … در قالب استراتژی‌های شبکه اجتماعی تدوین می شود. در گام دوم تولید محتوا آغاز شده و به صورت موازی کمپین‌های مربوطه اجرا می‌شود. شرکت بهنما به صورت ماهانه گزارش جامع عملکرد شبکه اجتماعی مجموعه شما را تدوین و به این مجموعه ارائه خواهد کرد.

چطور اینستاگرام به بازاریابی من کمک می کند؟

همانطور که می‌دانید شبکه اجتماعی اینستاگرام به واسطه امکاناتی که دارد پرمخاطب‌ترین شبکه اجتماعی در کشورمان محسوب می‌شود. پرمخاطب بودن اینستاگرام در حال حاضر یک مزیت است که نمی‌توان به سادگی آن را نادیده گرفت چرا که هر فردی می‌تواند به راحتی با استفاده از خدمات بازاریابی اینستاگرام، مشتریان بالقوه برای کسب و کار خود جذب کند و بعد از تعامل برقرار کردن با آن‌ها، این افراد را کم کم به مشتری تبدیل کند.

البته لازم نیست که شما به تمام این خدمات بازاریابی مسلط باشید چرا که ممکن است زمان کافی برای یادگیری این ملزومات را نداشته باشید و در صورتی هم که بخواهید این اصول را فرا بگیرید و اجرایی کنید ممکن است زمان زیاد و مشتریان زیادی را از دست بدهید و در نهایت این به ضرر شما خواهد بود. بنابراین پیشنهاد ما استفاده از خدمات بازاریابی اینستاگرام است که توسط شرکت‌های مختلف ارائه می‌گردد و در کنار آن یادگیری این معلومات برای تکرار آن‌ها و حتی در صورتی که می‌دانید زمان کافی برای یادگیری را در اختیار ندارید می‌توانید این کار‌ها را به صورت صفر تا صد به شرکت‌ها و مجموعه‌هایی که در این زمینه فعالیت می‌کنند بسپارید.

در صورتی که نیاز به دریافت خدمات بازاریابی اینستاگرام برای محصولات و یا کسب و کار خود را دارید تیم حرفه‌ای شایگان در این مسیر پر پیچ و خم در کنار شماست تا بتوانید در مدت زمان کوتاهی بهترین نتیجه را دریافت نمایید.

مراحل بازاریابی در اینستاگرام

مراحل بازاریابی در اینستاگرام آنقدر‌ها هم که فکر می‌کنید پیچیده نیستند ولی نیاز به دانستن اصول و قواعدی دارند که اگر به آن‌ها آشنا نباشید قطعا متحمل ضرر خواهید شد و یا در بهترین حالت پیج شما هیچ گونه رشد و پیشرفتی را تجربه نخواهد کرد. این مراحل بازاریابی را به صورت مختصر با هم مرور می‌کنیم.

مشخص کردن هدف فعالیت

اگر بدون برنامه در اینستاگرام فعالیت کنید قطعا نتیجه نمی‌گیرید بنابراین اولین گام این است که برای خود مشخص کنید که هدف شما از فعالیت در اینستاگرام چیست و می‌خواهید به چه چیزی برسید.

مخاطبان هدف خود را مشخص کنید

درست است که اکثر جامعه مخاطبین اینستاگرام را افراد جوان تشکیل می‌دهند اما دانستن این مورد کمکی به کسب و کار ما نمی‌کند ما باید دقیقا بدانیم می‌خواهیم برای چه مخاطبی فعالیت کنیم اینکه سن حدودی مخاطبان ما چقدر است؟ به چه کاری مشغولند؟ چه علاقه مندی‌هایی دارند و در برخی موارد حتی باید بدانیم که برای چه جنسیتی فعالیت می‌کنیم.

آماده کردن برنامه تولید محتوا

در واقع هدف اصلی بازاریابی با اینستاگرام با تولید محتوا ممکن می شود چرا که تنها راه شناساندن خودمان یا برندمان به مخاطب این است که با او ارتباط داشته باشیم و ساده‌ترین راه ارتباطی با مخاطب این است که تولید محتوای مرتبط در زمینه کاری خودمان داشته باشیم تا به این واسطه حوزه فعالیتی خودمان و تخصص‌هایمان را به مخاطب نشان دهیم.

از استوری‌ها به صورت بهینه استفاده کنید

مهم‌ترین اصل در بازاریابی این است که با کمترین امکانات بتوانید بیشترین بهره‌وری را ایجاد نمایید. استوری‌های اینستاگرام قابلیتی است که می‌توان استفاده‌های بسیار مفیدی از آن برای ایجاد فروش بیشتر برای کسب و کارها کرد. البته به این شرط که به اصول آن مسلط باشید و محتوای گرافیکی و تعاملی در استوری‌هایتان منتشر کنید تا مخاطب را به سمت محصولات یا خدمات شما جذب کند.

از قابلیت هایلایت‌ها غافل نشوید

بخش هایلایت‌ها را با استوری‌های غیر هدفمند پر نکنید این بخش یکی از قوی‌ترین بخش‌هایی است که می‌تواند مخاطب را به شما علاقه‌مند کند پس با دقت و وسواس زیادی و به صورت هدفمند استوری‌های جذاب را در این قسمت قرار دهید تا بتوانید بیشترین بازدهی را کسب کنید.

آمار‌ها را آنالیز کنید

خیلی وقت‌ها با آنالیز آمار‌ها متوجه می‌شوید که راهی که انتخاب کرده‌اید ممکن است غلط باشد بنابراین بهتر است از استراتژی دیگری برای بازاریابی استفاده کنید تا موفق شوید ابزارهای آنالیز کمک‌های بسیار زیادی در این زمینه به ما می‌کنند که اگر بدانیم از اطلاعات آمارها چگونه بیشترین بهره را ببریم می‌توانیم به سرعت پیشرفت کنیم.

تبلیغ در پیج‌های مرتبط یا پربازدید

هر چقدر هم که مراحل قبل را خوب طی کرده باشید، اما زمانی که مخاطبی با پیج شما آشنا نباشد نمی‌داند که شما در این فضا حضور دارید بنابراین برای شناساندن خود یا برندتان به مخاطبان، باید شروع به تبلیغات کنید. ممکن است هزینه این تبلیغات برایتان کمی گران به نظر برسد اما مطمئن باشید که اگر درست اجرا شود ارزشش را دارد و با بازدهی‌ای که ایجاد می‌کند می تواند چندین برابر هزینه‌ای که انجام داده‌اید را به شما بازگرداند.

مشاوره بازاریابی در اینستاگرام

اگر به عنوان مدیر یک پیج یا مدیر یک کسب و کار نیاز به دریافت مشاوره بازاریابی در اینستاگرام دارید تا مطمئن شوید تمامی اقداماتی که انجام می‌دهید کاملا صحیح و درست است می‌توانید از خدمات مشاوره بازاریابی در اینستاگرام ما استفاده کنید و سرعت رشد کسب و کارتان در اینستاگرام را بالا ببرید. با این کار دیگر نیازی به انجام آزمون و خطا توسط خودتان نیست و در این بین زمان‌های طلایی فروش را از دست نخواهید داد.

اینستاگرام مارکتینگ چیست؟

اینستاگرام مارکتینگ یا همان بازاریابی با اینستاگرام یکی از روش‌های پربازده تبلیغاتی در کشورمان است که با توجه به قدرت بالای اینستاگرام برای رشد کسب و کارها و افزایش فروش محصولات و خدمات آن‌ها کاربرد دارد. در واقع وقتی عبارت اینستاگرام مارکتینگ را به کار می‌بریم منظورمان همان بازاریابی از طریق اینستاگرام است که بازدهی فوق العاده بالایی نیز دارد.

فاکتورهای خدمات اینستاگرام مارکتینگ

امروزه اینستاگرام با ابزارهای بسیار کامل و حرفه ای که در اختیار کاربران قرار داده است به یک بستر بسیار مناسب برای مارکتینگ یا بازاریابی تبدیل شده است که نرخ تبدیل آن بسیار بالا بوده و می‌تواند در مدت زمان نسبتا کوتاهی فروش‌های بسیار بالایی را ایجاد نماید. در ادامه به معرفی برخی از مهم‌ترین این ابزارها می‌پردازیم:

برای اینکه محصولات و خدمات خود را به درستی معرفی کنید تا حتی افرادی که فالوور پیج شما نیستند نیز بتوانند با محصولات و خدمات شما آشنا شوند لازم است تا هشتگ گذاری درست و اصولی و متناسب با خدمات و محصولات خودتان را انجام دهید. به این واسطه کاربران با سرعت بیشتری با شما آشنا خواهند شد و آشنایی کاربران و ورود به پیج شما، در صورتی که همه چیز به صورت صحیح انجام شده باشد می‌تواند عده زیادی را به مشتریان شما تبدیل کند.

در مورد اهمیت بالای استوری‌ها در قسمت‌های قبل مقاله صحبت کردیم. استوری نیز ابزار رایگانی است که اگر درست استفاده کردن از آن را بدانید می‌تواند به رشد کسب و کار شما در اینستاگرام کمک زیادی کند.

زمانی که در مورد کسب و کار خود و محصولات یا خدماتتان لایو برگزار می‌کنید کاربران بیشتری با سرعت بالا‌تری به شما اعتماد خواهند کرد و به سمت شما جذب خواهند شد و این موضوع فروش بیشتری را برایتان رقم خواهد زد.

قسمت بیوگرافی نیز ابزار رایگانی است که معمولا به آن توجهی نمی‌شود اما در صورتی که از یک بیوگرافی کامل و خلاقانه استفاده کنید قطعا نرخ جذب فالوورها و فروش شما بیشتر خواهد شد.

●        تگ لوکیشن در پست و استوری

زمانی که لوکیشن خود را تگ می‌کنید این کار حس اعتماد و صداقت را به مخاطبانتان القا خواهد کرد و باعث می‌شود تا میزان فروش و بهره‌وری پیج شما افزایش پیدا کند.

●        کیفیت تصاویر

از تصاویر و ویدیوهای با کیفیت استفاده کنید زمانی که مخاطب در یک شبکه اجتماعی تمام عیار و با کیفیت در گردش است از شما توقع محتوایی با تصاویر و ویدیوی با کیفیت را دارد و مخاطبان امروزه فقط محتوای با کیفیت را مصرف می‌کنند و نسبت به محتواهای عادی عکس‌العملی از خود نشان نخواهند داد.

علاوه بر داشتن محتوای دست اول و خاص باید در تولید محتوا منظم باشید و بتوانید محتوایی را تولید کنید که دقیقا مخاطب مایل است آن را استفاده کرده و با آن ارتباط برقرار کند. در این صورت مشتریان زیادی را به سمت کسب و کارتان هدایت خواهید کرد.

چه فاکتورهایی در اینستاگرام مارکتینگ مهم است؟

در اینستاگرام مارکتینگ یا همان خدمات بازاریابی اینستاگرام پارامتر‌های زیادی دخیل هستند که ‌در صورت اجرای اصولی و هدفمند می‌توانند موجب رشد کسب و کار و فروشتان شوند اما به صورت کلی سه بخش اصلی در این زمینه وجود دارد که تمامی این پارامتر‌ها از زیر شاخه‌های آن‌ها محسوب می‌گردند و این سه بخش عبارتند از:

عده زیادی از افراد زمانی که صحبت از رشد فروش و رونق کسب و کار در اینستاگرام می‌شوند ذهنشان به این سمت می‌رود که باید فالوور و لایک و کامنت زیادی به دست آورند و همین موضوع باعث می‌شود تا مسیر‌ها و استراتژی‌های غلطی را مورد آزمایش قرار دهند و در آخر علاوه بر اینکه نتیجه نمی‌گیرند یا اینکه نتایج بسیار جزئی دریافت می‌کنند از ادامه فعالیت در اینستاگرام دلسرد شده و آن را رها می‌کنند و نمی‌دانند که چه فرصت‌های بکر و بسیار خوبی را برای افزایش فروش و رونق کسب و کار خودشان نادیده گرفته‌اند. در واقع باید به این موضوع آگاهی داشته باشید که در تمامی این سه دسته از خدمات یعنی بازاریابی، تولید محتوا و تبلیغات در اینستاگرام، مهم‌ترین عامل میزان نمایش یا ‌VIEW می‌باشد. میزان نمایش را می‌توانید در قسمت Insights پروفایل و یا Impression هر پست مشاهده کنید. بنابراین باید همیشه این موضوع در ذهنتان باشد که مهم‌ترین بخش کار در خدمات بازاریابی اینستاگرام میزان بازدید از پروفایل شما و همچنین پست‌های شما است.

مشاوره تبلیغات اینستاگرام

متاسفانه با وجود آموزش‌هایی که در سطح اینترنت موجود است اما باز هم مشاهده می‌شود که مدیران پیج‌ها برای اجرای تبلیغات اینستاگرامی خود دچار سردرگمی می‌شوند و همین سردرگمی علاوه بر اتلاف وقت هزینه‌های بی‌مورد زیادی را بر آن‌ها تحمیل  می‌کند. برای جلوگیری از این موارد می‌توانید از خدمات مشاوره تبلیغات اینستاگرام ما استفاده نمایید و در این مسیر با اطمینان خاطر بیشتری گام بردارید.

مراحل انجام خدمات تولید محتوا اینستاگرام

برای شروع کار خدمات تولید محتوا در اینستاگرام ابتدا سه آیتم مختلف بررسی می‌شود که عبارتند از:

سپس در مراحل بعدی به جنس مخاطبان و تحلیل و بررسی آن‌ها می‌پردازیم و در آخرین مرحله که یکی از مراحل مهم است رقبای برند در فضای اینستاگرام مورد بررسی قرار می‌گیرند و سپس با توجه به موارد زیر برای افزایش مخاطبان برند برنامه‌ریزی می‌شود:

بنابراین با توجه به موارد بالا برنامه‌های مختلفی پیاده‌سازی می‌شود تا مخاطبان برند بیشترین میزان رشد را داشته باشند. اگر بخواهیم به برخی از این برنامه‌ها اشاره کنیم می‌توانیم از خدمات تولید محتوا اینستاگرام که شامل عکاسی، تولید ویدیو و پست و استوری‌های گرافیکی و تعاملی است نام ببریم. باید در نظر داشت که کلیه محتواهایی که برای پیج تولید می‌شوند می‌بایست در قالب لحن و شخصیت و هویت برند باشند و محتوا به گونه‌ای باشد که پیام اصلی برند را به مخاطب به صورت صحیح و کامل منتقل کند. با این توضیحات اگر قصدتان این است که از خدمات تولید محتوا و خدمات بازاریابی اینستاگرام استفاده کنید می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا برای شروع اقدامات، شما را راهنمایی کنند.

 در سال ۲۰۲۲ بهترین روش برای ارتقای پیج اینستاگرام چیست؟

اکنون در سال 2022 بهترین روش موجود برای رشد و ارتقای پیج اینستاگرام این است که یک راه و استراتژی کاملا مطمئن برای رشد پیجمان بیابیم و برای رسیدن به موفقیت یک برنامه ریزی کامل انجام دهیم و تا گرفتن نتیجه به صورت مستمر به آن پایبند باشیم. دیگر دوران خرید لایک و فالوور و کامنت به پایان رسیده است و این راه‌ها نمی‌تواند موجب موفقیت پیج شما و افزایش فروش کسب و کارتان شود. تمام سعیتان باید بر این باشد که بازدید مناسبی برای پیج و پست‌هایتان ایجاد کنید. باید توجه داشته باشید که بازدیدی ارزشمند است که بتواند محتوای ارزشمند و مناسبی را که برای آن زمان گذاشته‌ و آن را تولید کرده‌اید، بازنشر کند. باید بتوانید بعد از ایجاد بازدید با مخاطبان پیجتان تعامل برقرار کنید و آن‌ها را به فالووری تبدیل نمایید که واقعا پست‌هایتان را دنبال می‌کنند. تمام این اهداف زمانی محقق می‌گردند که بتوانیم به نسبت رقیبان محتوای عالی‌تری تولید کنیم و در کنار آن بتوانیم بازاریابی مناسبی انجام داده و زمانی که توانستیم این کار را به درستی انجام دهیم در زمان مناسب و مکان مناسب بهترین تبلیغات را داشته باشیم.

چرا پکیج خدمات اینستاگرام بهنما

اگر برایتان مهم است که چه به لحاظ ظاهری و چه به لحاظ تبلیغاتی نسبت به رقبایتان در اینستاگرام برتری داشته باشید می‌توانید از پکیج‌های خدمات اینستاگرام مارکتینگ در آژانس تبلیغاتی بهنما استفاده کنید که تنها به صورت حرفه‌ای به مجموعه‌هایی داده می‌شود که می‌خواهند وجه تمایز و برتری آشکار نسبت به سایر پیج‌ها در فضای کاری و تبلیغاتی اینستاگرام داشته باشند. فعالیت بهنما به عنوان یک آژانس تبلیغتی در حقیقت تولید محتوای ارزشمند و کاربر پسند در کنار تبلیغات اصولی و هدفمند است تا بیشترین بازدهی را ایجاد کند. سعیمان در این مجموعه بر این است که تمام مشتریانی که از خدمات اینستاگرام مارکتینگ ما استفاده می‌کنند، در نهایت در کارشان بهترین نتایج را کسب کنند و نامبروان باشند. در کنار این خدمات همواره با آنالیز دقیق و بررسی نتایج در تلاش هستیم تا وضعیت و جایگاه پیج شما را در نزد مخاطبین افزایش دهیم و آن را برای مخاطبین محبوب‌تر کنیم.

تمامی خدمات شبکه‌های اجتماعی با هدف جذب مخاطب و افزایش فروش به انواع کسب و کارها از طریق تیم بهنما ارائه خواهد شد.

اگر برای کسب اطلاعات بیشتر نیاز به مشورت و همفکری داشتید می‌توانید با ما از طریق تماس یا وب سایت یا واتس اپ در ارتباط باشید.

شروع همكاری با بهنما

برای شروع همكاری و مشاوره می توانيد از طريق روش های زير با ما در ارتباط باشيد.

0912-3498755 021-88807930