با خدمات تخصصی سئو افزایش مخاطب و فروش بیشتر را تجربه کنید

آژانس دیجیتال مارکتینگ بهنما ارائه دهنده انواع خدمات سئو محتوایی، سئو تکنیکال و سئو خارجی می باشد.بهنما در طول سال های فعالیت خود افتخار همکاری با کسب وکار های مختلف از صنایع گوناگونی را داشته است. 

تلفن ثابت:

۰۲۱-۸۸۸۰۷۹۳۰

تلفن همراه:

۰۹۳۶-۲۶۱۷۴۵۰

آدرس:

تهران، میدان ولیعصر، خیابان رودسر، پلاک ۸، مرکز رشد و نوآوری دانشگاه خوارزمی، طبقه ۲، واحد ۱، شرکت دیجیتال مارکتینگ بهنما​

خدمات سئو سایت
خدمات سئو سایت
به کمک خدمات سئو با کیفیت افزایش مخاطب و فروش بیشتر را تجربه کنید

آژانس دیجیتال مارکتینگ بهنما ارائه دهنده انواع خدمات سئو محتوایی، سئو تکنیکال و سئو خارجی می باشد.

تلفن ثابت: ۸۸۸۰۷۹۳۰-۰۲۱

تلفن همراه: ۲۶۱۷۴۵۰-۰۹۳۶

آدرس: تهران، میدان ولیعصر، خیابان رودسر، پلاک ۸، مرکز رشد و نوآوری دانشگاه خوارزمی، طبقه ۲، واحد ۱، شرکت دیجیتال مارکتینگ بهنما​

خدمات سئو سایت

انجام خدمات سئو سایت و اجرای صحیح و اصولی سئو (SEO) باعث می‌شود که کلمات کلیدی سایت در صفحات اول گوگل دیده شود. بهبود رتبه و بهبود جایگاه سایت باعث اعتماد سریع تر کاربران، افزایش فروش و هم چنین باعث می‌شود راحت و سریع تر برند سازی انجام دهید. با گسترش اینترنت و فراگیر شدن ابزارهای ارتباطی و گوشی‌های هوشمند، کاربران به خرید های اینترنتی بیشتر روی آوردند و اعتماد به بازاریابی مجازی افزایش یافت. بازاریابی و تجارت مجازی با جستجوی مخاطبان از جستجوگر های اینترنت مانند گوگل رابطه مستقیم دارد و باعث شد که افرادی که در حوزه تجارت الکترونیک فعالیت دارند، اصولی را تحت عنوان سئو را در راستای بهینه‌سازی رتبه سایت در موتورهای جستجوگر به وجود بیاورند. سئو و بهینه سازی وب سایت ها، باعث می‌شود که در صورت سرچ کلمات کلیدی سایت شما به عنوان اولین سایت با رتبه بالاتر از دیگر سایت ها به مخاطب نشان داده شود. در‌واقع بهترین زمان، برای دیده شدن سایت توسط کاربران زمانی است که یک کالا،کلمه یا محتوا را سرچ می‌کنند. از همین‌رو برای ورود به عرصه بازاریابی الکترونیک، علاوه‌بر طراحی سایت جذاب و حرفه‌ای، سرمایه‌گذاری در حوزه سئو نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. زمانی که یک سایت طراحی جذاب و با کیفیتی داشته باشد و به صورت اصولی سئو شده باشد بالاتر از سایر سایت ها جزو ده سایت برتر قرار می گیرد و در صفحه نخست گوگل دیده می‌شود. بنابراین، هر سایتی که در جایگاه بالاتری قرارگرفته باشد، توجه مخاطبان بیشتری را به خود جلب می‌کند و باعث می‌شود سایت بازدید و ترافیک بیشتری را به خود اختصاص دهد. خدمات بهینه‌سازی سایت که تحت عنوان سئو سایت ارائه می‌گردد، فعالیت هایی بوده که با کمک آن‌ها می‌توان رتبه سایت را در فهرست نتایج گوگل ارتقاء داد. یک وب‌سایت با رعایت دستورالعمل‌های سئو و استفاده درست از برخی ابزارها، می‌تواند مخاطبان خود را افزایش داده و می‌تواند خدمات و محصولات خود را به مشتریان بیشتری نمایش دهد. زیرا زمانی که کاربران اینترنتی به دنبال خدمات و کالا‌های مورد‌نیازشان در اینترنت هستند، زود‌تر از دیگر سایت ها، سایت شما و کسب‌وکارتان را می‌بینند. بنابراین چنانچه با یک کلمه کلیدی خاص توانسته باشید جایگاه مطلوبی در نتایج گوگل به دست آورید، مشتریان بیشتری را جذب می‌کنید. کسب‌وکار شما با استفاده از خدمات سئو و بهینه‌سازی سایت در میان انبوهی از وب سایت ها که فعالیت‌ مشابهی با شما دارند، سریع‌تر در دسترس کاربران قرار می‌گیرد و رتبه بالا‌تری از رقبا خواهید داشت. بدین ترتیب بازدید و فروش شما افزایش‌یافته و در نتیجه شاهد پیشرفت و موفقیت بیشتر کسب‌وکار خود در اینترنت خواهید بود. راز موفقیت، نحوه سئو سایت به طور مداوم در طولانی مدت است.

خواندن کمتر خواندن بیشتر

چرا خدمات سئو بهنما مناسب کسب‌وکار شماست؟

 اگر شما برای کسب و کارتان، حضور در فضای دیجیتال را انتخاب کرده اید و وب سایتی برای فروش محصولات و یا خدمات خود دارید، قطعا از اهمیت داشتن بازدید بالای کاربران در وبسایت خود مطلع هستید. بهترین روش برای بالا بردن ترافیک وب سایت به طور طبیعی و اصولی، بهره گیری از روش های سئو می باشد. با استفاده از سئو ، وب سایت شما می‌تواند در صفحه جستجوی گوگل در رتبه های اول قرار گرفته و این موضوع علاوه بر بالا بردن فروش شما سبب ایجاد حس اعتماد در مخاطبین و شناخته تر شدن برند شما می‌شود. سئوی سایت باید مستمر و حرفه ای انجام شود برای اینکه سئوی سایت شما سئوی موفقی باشد باید بسته به محتوا یا کالا های سایت خود و همچنین جایگاه سایت های رقیب سئوی مخصوص سایت شما انجام شود. شرکت بهنما با بررسی تمام موارد و با بهره گیری از دانش تیم تخصصی دیجیتال مارکتینگ، کارشناسان سئو و کارشناسان محتوا،  استراتژی سئو سایت شما را متناسب با کسب و کارتان طراحی و پیاده سازی می‌نماید، تا شما را به نتیجه دلخواه تان برساند. با اینکه سئو به ظاهر کاری ساده به نظر می‌آید؛ اما در حقیقت یک کار تخصصی است که به صورت فردی و گروهی به طور مداوم انجام می‌شود تا بتوان نتیجه های مثبتی را مشاهده کرد. از همین‌رو خدمات سئو اصولی ترین ابزار برای رشد و دیده شدن یک کسب‌وکار اینترنتی به شمار می‌آید که اجرای درست و اصولی آن منجر به سوددهی بالای کسب و کار شما خواهد شد. در صورتی که در کسب و کار دیجیتال فعالیت داشته باشید قطعا از اهمیت بالای سئو برای دیده شدن کسب و کار مطلع هستید و به خوبی می‌دانید که با سپردن سئوی سایت خود به یک گروه متخصص می‌توانید تا چه اندازه دیده شوید و پیشرفت داشته باشید. اجرای صحیح سئو، تنها با دانش تخصصی و تجربه قبلی امکان پذیر است. گروه تخصصی بهنما به‌ عنوان یک مجموعه حرفه ای با تیم مجرب و کارآزموده، قادر خواهد بود بهترین استراتژی سئو را برای شما تدوین نماید. سایت بهنما از ابتدای فرآیند سئوی سایت یک بررسی کلی از سایت و محصولات شما با سایت های رقیب انجام می‌دهد و بهترین استراتژی را برای بازدید بیشتر در کمترین زمان را به کار می‌گیرد.

خواندن کمتر خواندن بیشتر

 معمولاً قبل از سئو و بهینه‌سازی، ابتدا سایت را برای شناسایی نقاط ضعف و قوت مورد تجزیه‌وتحلیل دقیق قرار می‌دهند. برای آنالیز هر محتوایی که در یک سایت وجود دارد، بررسی‌شده و اطلاعات مرتبط با استانداردهای سئو، کد نویسی، طراحی UI و UX به همراه بسیاری دیگر از داده‌ها و جزئیات آنالیز خواهند شد. آنالیز سایت برای شناخت مشکلات و همچنین انتخاب بهترین استراتژی برای سئو بسیار مهم است. وجود مشکلات در سئو داخلی (on page) و مواردی که به ساختار سایت لطمه می‌زنند و یا مطابقت نداشتن وضعیت وب سایت با استانداردهای گوگل، باعث می‌شود اقداماتی که بر روی سئو خارجی(off page) نیز صورت می‌گیرند، بی تاثیر شوند و یا اثر بخشی بسیار کمتری داشته باشند. هدف از انجام سئو سایت، رساندن سایت به صفحه اول گوگل و رتبه‌های بالا در زمان جستجو در گوگل است. پس وجود کوچک‌ترین ایرادات فنی و محتوایی در سایت می‌تواند مانعی برای دست یافتن به جایگاه مورد نظر باشد. به همین دلیل قبل از رسیدگی به سئو سایت حتما باید سایت را از نظر سئو داخلی بررسی و ایرادات را برطرف کرد، تا از موثر بودن سئو سایت اطمینان حاصل شود، همچنین با آنالیز سایت قبل از شروع فرآیند سئو می‌توان هزینه سئو سایت را نیز برآورد کرد.

پس از آنالیز سایت قدم بعدی انتخاب کلمات کلیدی است، زمانی که کلمات کلیدی صحیحی انتخاب شود با سئو اصولی می‌توانید بالاترین جایگاه را در صفحات گوگل و همچنین بیشترین بازدید را داشته باشید. زیرا کلمات کلیدی اصلی ترین اصلی ترین عامل دیده شدن سایت در صفحات برتر گوگل هستند. بنابراین در صورتی شانس بیشتری برای کسب جایگاه بهتر در صفحه نخست گوگل را خواهید داشت که با نهایت دقت  کلمات کلیدی سایت خود را انتخاب کنید. برای اینکه کلمه کلیدی هدف را به درستی انتخاب کنید حتما با متخصص سئو مشورت نمایید.

 گزارش سئو شامل بررسی های انجام شده در سئو داخلی و تکنیکال، سئو خارجی، و وضعیت کلمات کلیدی همراه با نمودار سرچ کنسول برای بررسی روند رشد سایت می‌باشد تا ما از وضعیت کلی وب سایت را مشاهده کنیم و مورد ارزیابی قرار دهیم.

 • بخش سئو فنی (تکنیکال) شامل: تحلیل رقبا، وضعیت ارورها، سرعت سایت، گزارش DNS، صفحات شکسته، لینک های شکسته و … است.
 • بخش سئو داخلی شامل: گزارش کیفیت محتوا، لینک سازی داخلی، متاها، بررسی تگ های هدینگ، تصاویر و ویدیو ها، وضعیت URL ها، کلمات کلیدی، صفحات زامبی و … است.
 • بخش سئو خارجی گزارش شامل: لینک سازی خارجی ، سوشال سیگنال و رپورتاژها است.

نتایج استفاده از خدمات seo

بهنما در سال های گذشته با مشتریان متفاوت از صنایع مختلف همکاری داشته که نمونه هایی از این برندها در ادامه نمایش داده شدند. شما هم بدون هیچ محدودیتی می توانید با کارشناسان بهنما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان خدمات سئو سایت استفاده کنید.

 

خواندن کمتر خواندن بیشتر

سئو و بهینه سازی سایت در بهنما

انجام سئو سایت موجب نمایش سایت و محتوای آن قبل از سایت های دیگر به کاربرانی می‌شود که برای یافتن خدمات یا محصولات مورد‌نظرشان در گوگل به جستجو می‌پردازند. به‌ این‌ ترتیب علاوه‌بر اینکه رتبه سایت شما در صدر نتایج جستجو خواهد بود، این امر تضمین می‌کند که یکی از سایت‌هایی باشید که کاربران در هنگام جستجو یک محتوا یا کالا از آن بازدید می‌کنند. به همین دلیل، اجرای صحیح قوانین سئو از اهمیت بسیار زیادی برای جذب مخاطب برخوردار است . به‌طور حتم، متخصصان سئو و وبمسترهایی که دارای سابقه طولانی و موفقی در این زمینه هستند، در گروه بهنما فعالیت دارند و گزینه های مطمئنی برای اجرای فرآیند سئو هستند و قادر خواهند بود تمامی موارد را با دقت بالا و هدف گذاری درست به انجام برسانند. با توجه به آپدیت های موتور جستجوی گوگل و تحولات سریع در حوزه وب، متخصص سئو باید دانش خود را همیشه به‌روز نگه داشته و بهینه‌سازی سایت را همگام  با دانش روز پیش ببرد زیرا در غیر این صورت، رتبه سایت به‌مرور زمان کاهش پیدا می‌کند و یا استراتژی انتخاب شده کارایی کاملی از خود نشان نمی‌دهد. لذا برای ارتقاء رتبه و حفظ آن در طول زمان، باید سئو سایت را به‌روز نگه داشت و از تمام استراتژی های جدید و مهم در بهینه‌سازی سایت رعایت کرد.

خواندن کمتر خواندن بیشتر

خدمات سئو سایت

 • نگارش مقاله سئو شده
 • مانیتورینگ رتبه کلمات کلیدی
 • تدوین استراتژی سئو تخصصی
 • بررسی کلمات کلیدی
 • آنالیز رقبا تخصصی
 • آنالیز url
 • تدوین content gap
 • آنالیز back link و خنثی کردن back link مضر
 • آنالیز ساختار وب سایت
 • بهینه سازی تخصصی عنوان صفحات
 • بهینه سازی تخصصی meta tags
 • بررسی فایل robot.txt
 • بررسی eror404
 • بررسی ساختار رسپانسیو سایت
 • بهینه سازی sitemap

سئو سایت شامل چه فعالیت هایی است ؟

 خدمات سئو سایت به صورت تخصصی شامل: استراتژی سئو، سئو داخلی (on page)، سئو تکنیکال (seo technical) و سئو خارجی (off page) بوده که در ادامه هر کدام را به اختصار توضیح خواهیم داد:

 استراتژی سئو چیست

 سئو سایت شامل فرآیندهای متنوعی است که هریک تأثیر قابل‌توجهی در عملکرد، افزایش ترافیک و بازدید از سایت و ارتقاء رتبه‌ وب‌سایت دارند. با توجه به اینکه اغلب کسب و کار ها با حضور در فضای مجازی با سرعت چند برابر می‌توانند پیشرفت های چشم‌گیری داشته باشند، طراحی و تدوین استراتژی سئو برای توسعه و پیشرفت آن‌ها اهمیت ویژه ای دارد.

سئو داخلی

سئو داخلی با محتوا و ساختار داخلی سایت مرتبط بوده است.  کلمات کلیدی مناسب، بخش مهمی از سئو داخلی هستند. به‌طوری‌که با انتخاب صحیح آن‌ها می‌توان ضمن ایجاد یک محتوای با‌کیفیت، رتبه سایت در موتور جستجو را نیز ارتقا داد. بجز محتواهای داخل صفحه، تصاویر، تگ ها، متا، عنوان صفحه، لینک سازی داخلی و...در بخش سئو داخلی قرار گرفته و نیاز به بهینه سازی دارند.

سئو تکنیکال

اگر تصور می‌کنید تنها مورد دارای اهمیت برای موتورهای جستجو، محتوای متنی و کلمات کلیدی هستند، سخت در اشتباهید. در‌ واقع اهمیت سئو فنی یا تکنیکال (که زیر مجموعه سئو داخلی هم در نظر گرفته می شود) کمتر از تولید محتوای باکیفیت و انتخاب یک کلیدواژه مؤثر نبوده و می‌تواند باعث قرار گرفتن سایت در جایگاه بهتری گردد. در سئو تکنیکال انواع ارور ها، کدهای سایت، سرعت سایت و... بهینه سازی می شوند، این امر برای اینکه سایت شما در صفحات اول موتور های جستجو دیده شود بسیار ضروری است.

سئو خارجی

 از دیگر موارد تأثیرگذار در افزایش رتبه سایت، لینک‌هایی است که از بیرون به سایت داده می‌شود. به‌ این‌ ترتیب می‌توانید وب‌سایت خود را با کمک لینک گرفتن از سایت‌های معتبر، به منابع مختلف وصل کنید. برای نتیجه‌گیری و  نتایج بهتر، این کار نیازمند برنامه‌ریزی دقیق و اصولی است. سئو خارجی انواع لینک سازی در سایت های پروفایل، کامنت گذاری در سایت ها، لینک سازی در فروم ها و...هم چنین رپورتاژ آگهی را نیز شامل می‌شود. اگر سئو خارجی را به طور اصولی انجام دهید در کوتاه ترین زمان ممکن می‌توانید نتایج مثبت را مشاهده کنید.

مشتریان آژانس دیجیتال مارکتینگ بهنما

بهنما به همراهی برندهای بسیاری از صنایع متنوع و گوناگون، در طول سال های فعالیت خود افتخار می‌کند. مشتریان دیجیتال مارکتینگ بهنما از برند های بزرگ، متوسط و یا کوچک فعال در حوزه های مختلف هستند که خدمات دیجیتال مارکتینگ خود را به بهنما سپرده اند.

بهنما برگزیده صنایع خلاق در حوزه کسب و کار های دیجیتال و فضای مجازی

شرکت بهنما برگزیده صنایع خلاق از سوی معاونت فناوری ریاست جمهوری در حوزه کسب و کار های دیجیتال و فضای مجازی می باشد.

شرکت دیجیتال مارکتینگ بهنما
مشاوره با آژانس دیجیتال مارکتینگ بهنما

ما مشتاق هم کلامی با شما هستیم. با ما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره رایگان بهنما استفاده نمایید.

تلفن ثابت

۰۲۱-۸۸۸۰۷۹۳۰

تلفن همراه

۰۹۳۶-۲۶۱۷۴۵۰

آدرس

تهران، میدان ولیعصر، خیابان رودسر، پلاک ۸، مرکز رشد و نوآوری دانشگاه خوارزمی، طبقه ۲، واحد ۱، شرکت دیجیتال مارکتینگ بهنما​

شرکت دیجیتال مارکتینگ بهنما
تیم بهنما

دیجیتال مارکتینگ صرفا شغل ما نیست. ما از رقم زدن تجربه ایجاد و توسعه برند ها در دنیای دیجیتال لذت می بریم و از این طریق می کوشیم تا با خلق برند های دیجیتالی، دنیا را به محل بهتری برای زندگی تبدیل کنیم. تیم بهنما متشکل از اعضایی با مهارت های گوناگون همچون بازاریابی، فروش، طراحی، برنامه نویسی، سئو، تدوین و انیمیشن؛ عکاسی و فیلم برداری،  سناریو نویسی و تبلیغات نویسی، شبکه های اجتماعی و…  است تا بتوانند تمامی مهارت های مورد نیاز برای اجرای پروژه دیجیتال مارکتینگ را برای کسب وکار ها  تامین نمایند.

اخبار و اطلاعیه ها

هزینه انجام سئو در بهنما چقدر است ؟

هزینه سئو سایت تا حد زیادی به میزان فعالیت رقبا در حوزه کاری شما بستگی دارد. سئو یک رقابت جدی بین سایت های با موضوع فعالیت مشابه هست که همه برای بهتر و بیشتر دیده شدن در نتایج برتر گوگل تلاش می‌کنند. به همین دلیل اگر سایت های رقیب فعالیت بالایی داشته باشد باید برای اینکه سایت شما در صفحات اول موتور جستجو قرار گیرد نیازمند فعالیت های سئویی بیشتری است.

خدمات سئو سایت در تهران

چگونه سئو باعث افزایش فروش سایت می شود؟

 سئو یعنی بهینه سازی موتور جستجوی گوگل برای وب سایت شما به طوری که سایت شما در رتبه های بهتری دیده شود. صفحات وب سایت شما پس از ساخت  برای معرفی و نمایش در نتایج جستجو گوگل نیاز به انجام سئو و بهینه سازی دارد. برند شما با استفاده از خدمات سئو در کلید واژه های مربوط به  کسب و کارتان به عنوان نتایج برتر گوگل نمایش داده خواهند شد. قطعا نمایش سایت شما در لینک اول و یا حتی بودن در صفحه اول گوگل تاثیر چشمگیری در افزایش میزان تماس مشتریان با شما و بازدید از سایت شما و افزایش فروش دارد.

خدمات سئو سایت

زمان لازم برای نتیجه دهی سئو سایت چقدر است ؟

 زمان نتیجه دهی سئو از حداقل ۳ ماه شروع شده و تا ۶ الی ۱۲ ماه ادامه دارد که در مورد کسب و کارهای مختلف، عوامل متفاوتی مثل حوزه فعالیت، میزان سختی کلمات کلیدی، فعالیت رقبا و میزان هزینه ای که صورت می‌گیرد بستگی دارد. شرکت دیجیتال مارکتینگ بهنما ارائه دهنده خدمات اینستاگرام مارکتینگ، ساخت تیزر تبلیغاتی، طراحی هویت بصری، خدمات طراحی سایت، خدمات سئو ، طراحی وب اپلیکیشن و خدمات دیجیتال مارکتینگ به صورت تخصصی می‌باشد. برای سپردن سئوی سایت خود به تیم بهنما با ما تماس بگیرید.

شرکت سئو سایت در تهران

مقالات سئو

عضو خبرنامه ما باشید و از وبلاگ بهنما دیدن کنید . در تلاشیم تا جدیدترین اخبار، رویداد ها، مطالب حوزه بازاریابی دیجیتال را به همراه اطلاعیه ها، تخفیف ها و … از طریق وبلاگ بهنما به اطلاع شما عزیزان برسانیم.

سوالات متداول

 عوامل متعددی در تعیین زمان اثربخش شدن سئو یک وبسایت مؤثرند، از جمله این عوامل می‌توان به رقابت در کلمات کلیدی، میزان بودجه، استراتژی سئو، دامین آتوریتی وبسایت، لینک‌های ورودی به وبسایت، محتوا وبسایت و کلمات کلیدی منتخب، ساختاربندی وبسایت و … اشاره کرد.

به طور کلی به ثمر رسیدن پروژه سئو حدود  ۶ تا ۱۲  ماه زمان بر است (در موارد خاص حداقل ۳ ماه). این نکته حائز اهمیت است که کسب رتبه‌های بالا در صفحه اول گوگل، فعالیتی مستمر و صحیح بر اساس الگوریتم‌های گوگل را می‌طلبد، فعالیت شما به صورت مداوم برای گوگل امتیازی مثبت محسوب می‌گردد. برای کسب رتبه‌های بالا در صفحه اول از طریق سئو باید صبور باشید تا نتیجه بگیرید.

 

 • آنچه که تجربه نشان داده است نرخ بازگشت سرمایه سئو، اگر استراتژی سئو به درستی تدوین شده باشد و تیم فنی و تولید محتوا با تخصص و دانش خود کار را حرفه‌ای اجرا کنند، بسیار بالاست و می‌تواند چندین برابر هزینه‌های انجام شده، درآمد زایی داشته باشد.

  به جهت سنجش میزان بازگشت سرمایه پروژه‌های سئو محاسبه میزان بازدهی عملکرد سئو اهمیت فراوانی دارد. ما برای محاسبه بازدهی عملکرد سئو شاخص‌های کلیدی مختلفی مانند: میزان ترافیک ارگانیک سایت، میزان نرخ پرش، رتبه کلمات کلیدی و میزان ماندن کاربران در سایت و … را مدنظر می‌گیریم ‎که می‌توانند اطلاعات کافی از موفق بودن فعالیت‌های سئو را در اختیار‌مان قرار دهند؛ مقایسه میزان بازدهی عملکرد فنی سئو در کنار میزان هزینه انجام شده می‌تواند دید کاملی از میزان بازگشت سرمایه سئو در اختیارمان قرار دهند.در خدمات سئو ارائه شده توسط شرکت دیجیتال مارکتینگ بهنما جلسات ماهانه به منظور ارزیابی عملکرد سئو در نظر گرفته شده که در این جلسات میزان بازدهی فنی عملکرد سئو به کارفرمایان در قالب گزارش عملکرد فنی ارائه خواهد شد که این امر به ارزیابی بازگشت سرمایه سئو توسط کارفرمایان کمک شایانی می‌نماید .

تولید محتوا نقش کلیدی در موفقیت سئو برای هر وبسایت ایفا می‌نماید. با ارائه محتوای مناسب در قالب مقاله‌های منتشر شده در وبسایت به گونه‌ای که اصول مقاله نویسی سئو در آن رعایت شده باشد، موتور‌های جستجو مانند گوگل را مجاب می‌کنید تا وبسایت شما را در سرچ‌های مرتبط با کسب و کارتان در جایگاه بالاتری در نتایج ارائه شده نمایش دهند. نگارش مقاله‌های سئو شده نیازمند اشراف به اصول تولید محتوا، اصول مقاله نویسی و … می‌باشد. خدمات سئو محتوایی ارائه شده توسط شرکت دیجیتال مارکتینگ بهنما مجموعه‌ی این خدمات را در اختیار شما قرار می دهند. خدمات سئو سایت بهنما در سه سطح طراحی شده تا شما بتوانید با توجه به اهداف و حوزه‌ی کاری خود بهترین انتخاب را داشته باشید. 

گوگل ادوردز سیستم تبلیغاتی شرکت گوگل است که به وبسایت‌ها این امکان را می‌دهد که در ازای پرداخت هزینه‌ای وبسایت خود را در نتایج جستجو گوگل به عنوان نتیجه اول به نمایش بگذارند. سیستم تبلیغاتی گوگل ادز بر اساس پارامتر‌های گوناگونی چون کلمات کلیدی انتخابی، سختی کلمه کلیدی، رقبا و … هزینه نمایش وبسایت در هر جستجو را مشخص نموده و بر اساس تعداد دفعاتی که بر روی آن وب سایت کلیک شود محاسبه و هزینه دریافت می‌نماید.

تاثیر گوگل ادز در رشد سایت

کمپین‌های گوگل ادز به عنوان مکملی در کنار اجرای فرایند سئو برای وبسایت‌ها این امکان را به وجود می‌آورند تا از همان ابتدا بتوانید مخاطبان را به وبسایت خود هدایت نمایید. استفاده از کمپین‌های گوگل ادز بدون اجرای فرایند سئو علیرغم ایجاد یک نتیجه اوّلیه موفق توصیه نمی‌شود، این کار سبب می‌شود علیرغم صرف هزینه بسیار زیاد به یک نتیجه دائمی نرسیده و پس متوقف کردن جریان هزینه تبلیغاتی خود جایگاه مناسبی در گوگل به دست نیاورید.

مهم‌ترین نکته در راه اندازی یک کمپین گوگل ادز موفق، مدیریت این کمپین‌ها به نحوی می‌باشد که بیشترین بهره‌وری از هزینه صرف شده ایجاد شود. پکیج‌های کمپین‌های گوگل ادز ارائه شده توسط شرکت دیجیتال مارکتینگ بهنما توسط متخصصین این شرکت راه اندازی و مدیریت می‌شوند و موجب می‌شوند تا بر مقدار هزینه به بیشترین بهره‌وری ممکن در این نوع تبلیغ دست یابید.

در صورتی که تمایل به اجرای خدمات بهینه سازی و سئو سایت توسط شرکت دیجیتال مارکتینگ بهنما برای وبسایت خود را داشته باشید، در شروع همکاری به بررسی کلی شرایط وبسایت شما خواهیم پرداخت. پس از بررسی سایت و مشخص شدن موارد مورد نیاز برای سئو تکنیکال و محتوایی به طور موازی جلسه‌ای با تیم فنی بهنما برای شما برگزار خواهد شد و در ادامه استراتژی سئو برای سایت‌ تدوین می‌گردد. پس از انجام مراحل گفته شده فرایند سئو سایت آغاز شده و به صورت ماهانه در قالب جلسات ارزیابی عملکرد ضمن ارائه گزارش مکتوب از عملکرد ماهانه سئو وبسایت‌ شما، علمکرد فنی سئو انجام شده بر روی وبسایت شما مورد تحلیل و بررسی قرار خواهد گرفت.

همانطور که می‌دانيد هدف اصلی سئو، رسیدن به صفحه اول گوگل است. تجربه نشان داده است به جز صفحه اول، کاربران تمایل چندانی به مشاهده صفحات دیگر گوگل ندارند و به همین خاطر اگر قصد رقابت را دارید، حتما باید در صفحه اول گوگل دیده شوید. اما آیا رسیدن به صفحه اول گوگل تضمینی است؟

یکی از خدمات ویژه‌ای که توسط بهنما ارائه می‌شود، سئو سایت با به کارگیری جدیدترین الگوریتم‌های گوگل است. الگوریتم‌های گوگل همه ساله در حال تغییر بوده و باید مطابق با آن اقدام به سئو کرد تا نتیجه دلخواه کسب شود.

هدف اصلی ما افزایش ورودی از گوگل و دیده شدن در صفحه اول است. ما این تضمین را به مشتریان خود می‌دهیم که سایت شما را در بالاترین رتبه و صفحه اول گوگل قرار دهیم.

حالا که می‌دانید تعرفه یا هزینه سئو سایت چگونه محاسبه می‌شود، بهتر است به دنبال یافتن یک شرکت و تیم متخصص برای خدمات سئو سایت باشید. فرآیند سئو سایت باید توسط افراد و شرکت‌هایی انجام شود که مدت‌ها در این زمینه فعالیت و تجربه داشته‌اند بهترین انتخاب برای سئو سایت تضمینی است.

افزایش بازدید سایت

افزایش بازدید سایت موجب جذب بیشتر کاربران می‌شود و در نهایت، فروش محصولات و خدمات سایت افزایش پیدا می‌کند. بعد از  تکمیل طراحی و سئو سایت، وب مسترها باید به دنبال یافتن راهی برای افزایش ترافیک سایت شده تا نتیجه مطلوب حاصل شود.

برای افزایش بازدید فاکتورهایی مورد نیاز است که باید به آن توجه کرد. یکی از این فاکتورها، وجود محتوای باکیفیت است. به جز محتوای موثر و باکیفیت، موارد دیگری در افزایش بازدید سایت نقش دارد که شامل سرعت بارگذاری سایت و لود سریع صفحات، تبلیغ اصولی و کسب رضایت مشتریان است.

بهنما از بهترین و جدیدترین راهکارها برای افزایش بازدید سایت استفاده کرده است و این اطمینان را به مشتریان عزیز می‌دهد که ترافیک سایت به شکل اصولی و در مدت زمان کوتاه افزایش چشم‌گیری داشته باشد.

تولید محتوا اختصاصی

تولید محتوا اختصاصی یکی از اهداف شرکت بهنما برای ارتقا سطح کیفیت خدمات سئو است. محتواها با توجه به نیاز مشتری تولید محتوا امری پیچیده بوده و مهم‌ترین چیزی است که در سئو سایت باید به آن توجه شود، استفاده از کلیدواژه های مفید و پرتکرار در محتواها و غیره.ذکر این نکته را مهم می‌دانیم تمامی مواردی که در بخش تولید محتوای یونیک و منحصربه‌فرد باید رعایت شود، توسط تیم بهنما انجام می‌گیرد و این امر تاثیر مستقیم در قرار گرفتن سایت مشتریان در صفحه اصلی گوگل می‌شود.

آنالیز رقبا

برای پیشرفت سایت نیاز به آنالیز رقباست. آنالیز رقیبان سایت به ما کمک می‌کند تا شناخت کافی از مخاطبان خود داشته باشیم و اهداف خود را دقیقا متناسب با خواسته‌های مخاطب تنظیم نماییم. ایجاد یک برنامه هدفمند در زمینه تحلیل رقبا، کمک زیادی به پیشرفت سایت خواهد کرد. تیم بهنما همواره سعی دارد نقاط قوت و ضعف کسب‌وکار شما را شناسایی کرده و استراتژی‌های مختلفی برای پیشرفت و رشد بیشتر کسب‌وکار تعیین کند تا در بهترین زمان سایت شما رنک و رتبه مد نظر را بگیرد.

لینک سازی

لینک سازی به دو صورت داخلی و خارجی انجام شده و یکی از بهترین راه‌ها جهت افزایش رتبه سئوی سایت است. برخی از لینک‌ها کاربر را به صفحات مختلف سایت هدایت کرده و برخی نیز کاربران را به سایت‌های خارجی هدایت می‌کنند.تجربه نشان داده آن دسته از محتواهای که به درستی لینک سازی شده‌اند، رتبه سئوی بالاتری گرفته و در نتیجه در صفحات ابتدایی گوگل به نمایش درمی‌آیند.تیم سئو بهنما در زمینه لینک سازی داخلی و خارجی اصولی تخصص داشته  و با استفاده از این مهارت به رتبه گیری سایت شما سرعت می بخشد . 

زمانی که یک سایت ایجاد می‌کنید، باید به فکر بهبود رتبه بالا در سئو باشید. آن دسته از صفحاتی که رتبه بالایی پیدا کرده‌اند، در نتایج جستجو و در صفحه اول گوگل به نمایش درخواهند آمد.بسیاری از افراد از قبل یک سایت ایجاد کرده‌اند اما پیشرفتی در آنها مشاهده نمی‌شود.تولید محتواهای باکیفیت، همخوانی واژه ها، کلمات کلیدی مناسب و… از مواردی است که موجب بهبود رتبه سایت می شود. چنانچه از صاحبان یکی از این سایت‌ها هستید و قصد بهبود رتبه سایت در سئو را دارید، متخصصان ما این کار را برایتان انجام خواهد داد.گرفتن رتبه بالا در گوگل روز به روز سخت تر و پیچیده‌تر می‌شود به همین منظور، برای این کار حتما باید از افراد باتجربه و خبره استفاده کنید.

اولین و مهم‌ترین گامی که بعد از طراحی سایت باید انجام شود، بهینه‌سازی‌ سایت است. بهینه‌سازی سایت نقش مهمی در گرفتن رتبه بهتر گوگل داشته و باعث می‌شود افراد بتوانند به راحتی از سایت شما بازدید کنند.بهنما علاوه بر این‌که در بخش طراحی سایت فعالیت دارد، در زمینه بهینه‌سازی سایت نیز فعالیت داشته و همواره این کار را به دست متخصصان باتجربه می سپارد.

 سئوادورز
ترافیکبه طور مداوم ترافیک ایجاد می کند.فقط در طول مدت کمپین باعث ایجاد ترافیک می شود
جایگاهفقط در نتایج جست جو نمایش داده میشودمی تواند تبلیغات را در نتایج جستجو و سایر وب سایت های متعلق به Google قرار دهد.
هزینه کلیکوقتی شخصی روی لیست شما کلیک می کند هیچ هزینه ای ندارد.وقتی افراد روی لیست شما کلیک می کنند،هزینه می پردازید
زمانزمان بر است.نتیجه سریع تری دارد.
۵/۵ - (۱ امتیاز)