به کمک خدمات سئو با کیفیت افزایش مخاطب و فروش بیشتر را تجربه کنید

آژانس دیجیتال مارکتینگ بهنما ارائه دهنده انواع خدمات سئو محتوایی، سئو تکنیکال و سئو خارجی می باشد.بهنما در طول سال های فعالیت خود افتخار همکاری با کسب وکار های مختلف از صنایع گوناگونی را داشته است. 

تلفن ثابت:

021-88807930

تلفن همراه:

0912-3498755

آدرس:

تهران، میدان ولیعصر، خیابان رودسر، پلاک 8، مرکز رشد و نوآوری دانشگاه خوارزمی، طبقه 2، واحد 1، شرکت دیجیتال مارکتینگ بهنما​

خدمات سئو سایت
خدمات سئو سایت
به کمک خدمات سئو با کیفیت افزایش مخاطب و فروش بیشتر را تجربه کنید

آژانس دیجیتال مارکتینگ بهنما ارائه دهنده انواع خدمات سئو محتوایی، سئو تکنیکال و سئو خارجی می باشد.

تلفن ثابت: 88807930-021

تلفن همراه: 3498755-0912

آدرس: تهران، میدان ولیعصر، خیابان رودسر، پلاک 8، مرکز رشد و نوآوری دانشگاه خوارزمی، طبقه 2، واحد 1، شرکت دیجیتال مارکتینگ بهنما​

چرا خدمات سئو سایت مهم است؟

با گسترش اینترنت و همه‌گیر شدن ابزارهای ارتباطی و گوشی‌های هوشمند، اعتماد کاربران به استفاده از خدمات آنلاین نیز بیشتر شده است. این امر به‌ویژه در میزان جستجوی مخاطبان در موتورهای جستجو خصوصاً گوگل مشهود است و توسعه‌دهندگان را بر آن داشت تا برای نمایش محتواهای مفید و موردنیاز کاربران، اصولی را تحت عنوان سئو و در راستای بهینه‌سازی رتبه سایت در موتورهای جستجو تعیین کنند. به‌ این‌ ترتیب، طراحی وب‌سایت‌ها با بهره‌گیری از خدمات سئو، می‌توانند در بهترین لحظه به مخاطبانشان نمایش داده شوند. در‌واقع بهترین زمان، وقتی است که کاربر به‌قصد استفاده از یک محصول یا خدمات به جستجو در گوگل می‌پردازد. از همین‌رو برای ورود به عرصه دیجیتال مارکتینگ، علاوه‌بر طراحی سایت جذاب و حرفه‌ای، سرمایه‌گذاری در حوزه سئو نیز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. در‌واقع گوگل با تشخیص محتواهای با‌کیفیت و سایت‌های معتبر، یک رتبه عالی برای آن‌ها در نظر می‌گیرد و سایت مورد‌نظر را در صفحه نخست جستجوی کاربران و به‌عنوان یکی از ده وب‌سایت برتر به کاربران پیشنهاد خواهد داد. بنابراین، هر سایتی که در جایگاه بالاتری قرارگرفته باشد، بهتر می‌تواند توجه مخاطبان بیشتری را به خود جلب نماید و نتیجه آن چیزی به‌غیر از افزایش بازدید و ترافیک سایت نخواهد بود.

خدمات بهینه‌سازی سایت که تحت عنوان سئوی سایت ارائه می‌گردند، مجموعه فرآیند‌هایی هستند که با کمک آن‌ها می‌توان رتبه سایت را در فهرست نتایج گوگل ارتقاء داد. به بیان بهتر، یک وب‌سایت با رعایت دستورالعمل‌های سئو و استفاده درست از برخی ابزارها، می‌تواند ترافیک سایت و مخاطبان خود را افزایش داده و خدمات و محصولات خود به مشتریان واقعی نمایش دهد. چنین نتایج ارزشمندی تنها با قرار گرفتن در صفحات نخست نتایج جستجوی موتور‌ها، دست‌یافتنی خواهد بود. چرا‌که کاربرانی که به دنبال خدمات و کالا‌های مورد‌نیازشان در اینترنت هستند، زود‌تر شما و کسب‌وکارتان را می‌بینند. بنابراین چنانچه با یک کلمه کلیدی خاص توانسته باشید جایگاه مطلوبی در نتایج گوگل به دست آورید، مشتریان بالقوه بیشتری به سمت وب‌سایت خود هدایت می‌کنید. در‌واقع کسب‌وکار شما، با استفاده از خدمات سئو و بهینه‌سازی سایت در میان انبوهی از فعالیت‌های مشابه، سریع‌تر در دسترس کاربران قرار می‌گیرد و رتبه بالا‌تری از رقبا خواهید داشت. بدین ترتیب فروش و درآمدزایی شما افزایش‌یافته و در نتیجه شاهد پیشرفت و موفقیت روزافزون کسب‌وکارتان در بستر اینترنت خواهید بود. نکته حائز توجه در این‌باره، نتایج پایدار و طولانی‌مدتی است که این به دلیل روش صحیح و مناسبی است که برای بهینه‌سازی رتبه سایت خود در نظر گرفته‌اید.

خواندن کمتر خواندن بیشتر

چرا خدمات سئو بهنما مناسب کسب‌وکار شماست؟

اگر‌چه سئو در مفهوم، ساده به نظر می‌رسد؛ اما در حقیقت می‌توان آن را یک سناریو با پیچیدگی‌های خاص خود دانست که از توانایی‌های فردی همراه با راهکارهای گروهی و فعالیت‌های مستمر برای بهینه‌سازی یک سایت بهره برده می‌شود. از همین‌رو خدمات سئو بهترین ابزار برای پرورش و توسعه یک کسب‌وکار به شمار می‌آید که اجرای درست و اصولی آن منجر به سود زیادی خواهد شد.

البته در صورتی‌که شما نیز یک تجارت را در حوزه دیجیتال مدیریت می‌کنید، قطعاً از ارزش و اهمیت سئو آگاه هستید. از همین‌رو باید از تجربیات یک گروه حرفه‌ای و متخصص برای اجرای دقیق فرآیندهای سئو، استفاده نمایید تا هرچه سریع‌تر عملکرد و رتبه سایت شما بهبود پیدا کند. چرا‌که اجرای صحیح سئو ، مستلزم دانش و تجربه بوده و تنها افرادی از عهده انجام آن می‌آیند که از این فاکتور‌ها بهره‌مند باشند.

بهنما به‌ عنوان یک مجموعه متخصص با تیم حرفه‌ای و کارآزموده، قادر خواهد بود بهترین استراتژی سئو را شما تدوین نماید. بهنما برای زمان و سرمایه شما ارزش قائل بوده و در طراحی استراتژی سئو، یک بررسی دقیق و همه‌جانبه از اطلاعات سایت شما به عمل آورده و سپس بهترین تدابیر و راهکارها را برای پیشرفت سایت و کسب و کار شما در نظر می‌گیرد.

خدمات بهینه سازی سایت

خدمات بهینه‌سازی سایت که تحت عنوان سئو سایت ارائه می‌گردند، مجموعه فرآیند‌هایی هستند که با کمک آن‌ها می‌توان رتبه سایت را در فهرست نتایج گوگل ارتقاء داد. به بیان بهتر، یک وب‌سایت با رعایت دستورالعمل‌های سئو و استفاده درست از ابزارهای لازم ، می‌تواند ترافیک سایت و مخاطبان خود را افزایش داده و خدمات و محصولات خود به مشتریان واقعی نمایش دهد. چنین نتایج ارزشمندی تنها با قرار گرفتن در صفحات نخست نتایج جستجوی موتور‌ها، دست‌یافتنی خواهد بود. چرا‌که کاربرانی که به دنبال خدمات و کالا‌های مورد‌نیازشان در اینترنت هستند، زود‌تر شما و کسب‌وکارتان را می‌بینند. بنابراین چنانچه با یک کلمه کلیدی خاص توانسته باشید جایگاه مطلوبی در نتایج گوگل به دست آورید، مشتریان بالقوه بیشتری به سمت وب‌سایت خود هدایت می‌کنید. در‌واقع کسب‌وکار شما، با استفاده از خدمات سئو و بهینه‌سازی سایت در میان انبوهی از فعالیت‌های مشابه، سریع‌تر در دسترس کاربران قرار می‌گیرد و رتبه بالا‌تری از رقبا خواهید داشت. بدین ترتیب فروش و درآمدزایی شما افزایش‌یافته و در نتیجه شاهد پیشرفت و موفقیت روزافزون کسب‌وکارتان در بستر اینترنت خواهید بود. نکته حائز اهمیت در این‌باره، نتایج پایدار و طولانی‌مدتی است که این به دلیل روش صحیح و مناسبی است که برای بهینه‌سازی رتبه سایت خود در نظر گرفته‌اید.

خواندن کمتر خواندن بیشتر

معمولاً قبل از سئو و بهینه‌سازی، ابتدا سایت را برای شناسایی نقاط ضعف و قوت مورد تجزیه‌وتحلیل دقیق واقع می‌شود. به‌ این‌ ترتیب، هر آنچه در یک سایت وجود دارد، بررسی‌شده و اطلاعات مرتبط با استانداردهای سئو، کد نویسی، طراحی UI و UX به همراه بسیاری دیگر از داده‌ها و جزئیات آنالیز خواهند شد. آنالیز سایت برای آگاه شدن از مشکلات و تدوین استراتژی بر اساس وضعیت سایت انجام می‌شود. وجود مشکلات فنی  در سئو داخلی  و مواردی که به ساختار سایت لطمه می‌زنند و یا مطابق نداشتن وضعیت وب سایت با استانداردهای گوگل ، باعث می شود اقداماتی که بر روی سئوی خارجی صورت می‌گیرند نیز بی تاثیر شوند و یا اثر بخشی کمی داشته باشند.  هدف از انجام سئو سایت، رساندن سایت به صفحه اول گوگل و رتبه‌های بالا در نتایج گوگل  است . پس وجود کوچک‌ترین ایرادات فنی و محتوای در سایت می‌تواند مانعی برای دست یافتن به جایگاه مورد نظر باشد. از این‌رو، قبل از انجام هر کاری در روند سئو، باید وب سایت را  مورد بررسی و آنالیز قرار داد.این کار برای تعیین هزینه‌های سئو نیز ضروری و مهم خواهد بود.

انتخاب کلمات کلیدی یکی از اقدامات مهم در ابتدای کار سئو است و نقش مهمی در رشد سایت ، جذب ورودی مورد نظر دارد که با انجام سئو سایت خود خواهید گرفت . زیرا در نهایت این کلیدواژه‌ها هستند که تعیین‌کننده رتبه سایت شما در نتایج جستجو می باشند. بنابراین در صورتی شانس بیشتری برای کسب جایگاه بالا در صفحه نخست گوگل خواهید داشت که نهایت دقت را در انتخاب کلمات کلیدی سایت خود  داشته باشد تا کلمه کلیدی هدف را به درستی انتخاب کنید. برای انجام این کار حتما با متخصص سئو مشورت نمایید. 

 گزارش سئو شامل بررسی های انجام در سئو داخلی و تکنیکال ،  سئو خارجی و وضعیت کلمات کلیدی همراه با نمودار سرچ کنسول برای بررسی روند رشد سایت می باشد تا ما از وضعیت کلی وب سایت مطلع شویم.

  • بخش سئو فنی (تکنیکال) گزارش شامل : تحلیل رقبا ، وضعیت ارورها ، سرعت سایت ، گزارش DNS ، صفحات شکسته ، لینک های شکسته و … است .                        
  • بخش سئو داخلی گزارش شامل : ، گزارش کیفیت محتوا،لینک سازی داخلی ، متا ها ،بررسی تگ های هدینگ ، تصاویر و ویدیو ها ، وضعیت URL ها ، کلمات کلیدی ، صفحات زامبی و … است.
  • بخش سئو خارجی گزارش شامل :لینک سازی خارجی ، سوشال سیگنال و رپورتاژها است .

خدمات سئو و بهینه‌سازی سایت

بهنما در سال های گذشته با مشتریان متفاوت از صنایع مختلف همکاری داشته که نمونه هایی از این برندها در ادامه نمایش داده شدند. شما هم بدون هیچ محدودیتی می توانید با کارشناسان بهنما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان خدمات سئو سایت استفاده کنید.

 

خواندن کمتر خواندن بیشتر

درخواست انجام سئو سایت در بهنما

همان‌طور که می‌دانید، انجام سئو سایت موجب نمایش سایت و محتوای آن به کاربرانی می‌شود که برای یافتن خدمات یا محصولات مورد‌نظرشان در گوگل به جستجو می‌پردازند. به‌ این‌ ترتیب علاوه‌بر آنکه رتبه سایت شما در صدر نتایج جستجو خواهد بود، موجب می‌گردد که یکی از سایت‌هایی باشید که کاربران در هنگام جستجو از آن دیدن می‌کنند. از همین‌رو، اجرای صحیح قوانین سئو از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و با توجه به گستردگی مطالب و به‌روزرسانی مداوم موتورهای جستجو، ضرورت دارد که سفارش سئو سایت خود را به تیم متخصص بهنما بسپارید. به‌طور حتم، متخصصان سئو و وبمسترهایی که دارای سابقه طولانی و موفقی در این زمینه هستند، گزینه مطمئنی برای اجرای این فرآیند هستند و قادر خواهند بود تمامی موارد را با دقت و هدف گذاری درست به انجام برسانند.با توجه به آپدیت های موتور جستجوی گوگل و تحولات روز به روز در حوزه وب ،  متخصص سئو باید دانش خود را  به‌روز نگه داشته و بهینه‌سازی سایت را همگام  با دانش روز پیش ببرد زیرا در غیر این صورت، رتبه سایت به‌مرور زمان کاهش پیدا می‌کند و یا هدف تعیین شده محقق نمی شود. لذا برای ارتقاء رتبه و حفظ آن به مرور زمان، باید سئو سایت را به‌روز نگه داشت و تمام موارد جدید و مهم در بهینه‌سازی را رعایت کرد.

خواندن کمتر خواندن بیشتر

خدمات تخصصی سئو

خدمات سئو سایت به  صورت تخصصی شامل استراتژی سئو ، سئو داخلی (on page) ،سئو تکنیکال (seo technical) و سئو خارجی (off page) بوده که در ادامه به اختصار توضیح داده ایم : 

 استراتژی سئو چیست

سئو سایت شامل فرآیندهای متنوعی است که هریک تأثیر قابل‌توجهی در عملکرد، افزایش ترافیک و ارتقاء رتبه‌ وب‌سایت دارند. با توجه به گرایش اغلب کسب‌وکارها برای حضور در بازارهای آنلاین،  طراحی و تدوین استراتژی سئو برای توسعه و پیشرفت آن‌ها اهمیت ویژه ای دارد.

سئو داخلی

سئو داخلی با محتوا و ساختار داخلی سایت مرتبط بوده است.  کلمات کلیدی مناسب، بخش مهمی از سئوی داخلی هستند. به‌طوری‌که با انتخاب صحیح آن‌ها می‌توان ضمن ایجاد یک محتوای با‌کیفیت، رتبه سایت در موتور جستجو را نیز ارتقا داد.بجز محتواهای داخل صفحه ، تصاویر ، تگ ها ، متا ، عنوان صفحه ، لینک سازی داخلی و...در بخش سئو داخلی قرار گرفته و نیاز به بهینه سازی دارند.

سئو تکنیکال

اگر تصور می‌کنید تنها مورد حائز توجه برای موتورهای جستجو، محتوای متنی و کلمات کلیدی هستند، سخت در اشتباهید! در‌واقع اهمیت سئو فنی یا ساختاری (که زیر مجموعه سئو داخلی هم در نظر گرفته می شود ) نیز کمتر از تولید محتوای باکیفیت و انتخاب یک کلیدواژه مؤثر نبوده و می‌تواند باعث قرار گرفتن سایت در جایگاه مناسبی گردد.در سئو تکنیکال انواع ارور ها ، کدهای سایت ، سرعت سایت و... بهینه سازی می شوند.

سئو خارجی

از دیگر موارد تأثیرگذار در افزایش رتبه سایت، لینک‌هایی است که از بیرون به سایت داده می‌شود. به‌ این‌ ترتیب می‌توانید وب‌سایت خود را با کمک سایت‌های معتبر، به منابع مختلف وصل کنید. برای نتیجه‌گیری و  نتایج بهتر، این کار نیازمند برنامه‌ریزی دقیق و اصولی است. سئو خارجی انواع لینک سازی در سایت های پروفایل ، کامنت گذاری در سایت ها ، لینک سای در فروم ها و...هم چنین رپورتاژ آگهی را نیز شامل می شود.

مشتریان آژانس دیجیتال مارکتینگ بهنما

بهنما به همراهی برندهای بسیاری از صنایع گوناگون، در طول سال های فعالیت خود افتخار می کند. مشتریان ما برند های بزرگ، متوسط و یا کوچک فعال در حوزه های مختلف هستند که خدمات دیجیتال مارکتینگ خود را به بهنما سپرده اند.

بهنما برگزیده صنایع خلاق در حوزه کسب و کار های دیجیتال و فضای مجازی

شرکت بهنما برگزیده صنایع خلاق از سوی معاونت فناوری ریاست جمهوری در حوزه کسب و کار های دیجیتال و فضای مجازی می باشد.

شرکت دیجیتال مارکتینگ بهنما

مشاوره با آژانس دیجیتال مارکتینگ بهنما

ما مشتاق هم کلامی با شما هستیم. با ما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره رایگان بهنما استفاده نمایید.

تلفن ثابت

021-88807930

تلفن همراه

0912-3498755

آدرس

تهران، میدان ولیعصر، خیابان رودسر، پلاک 8، مرکز رشد و نوآوری دانشگاه خوارزمی، طبقه 2، واحد 1، شرکت دیجیتال مارکتینگ بهنما​

شرکت دیجیتال مارکتینگ بهنما
تیم بهنما

دیجیتال مارکتینگ صرفا شغل ما نیست. ما از رقم زدن تجربه ایجاد و توسعه برند ها در دنیای دیجیتال لذت می بریم و از این طریق می کوشیم تا با خلق برند های دیجیتالی، دنیا را به محل بهتری برای زندگی تبدیل کنیم. تیم بهنما متشکل از اعضایی با مهارت های گوناگون همچون بازاریابی، فروش، طراحی، برنامه نویسی، سئو، تدوین و انیمیشن؛ عکاسی و فیلم برداری،  سناریو نویسی و تبلیغات نویسی، شبکه های اجتماعی و…  است تا بتوانند تمامی مهارت های مورد نیاز برای اجرای پروژه دیجیتال مارکتینگ را برای کسب وکار ها  تامین نمایند.

اخبار و اطلاعیه ها
دورهمی یلدایی «بهنما» + گزارش تصویری

دورهمی یلدایی «بهنما» + گزارش تصویری

بیش تر بخوانید
یلدا در بهنما
«جشن روز جهانی سیب» در بهنما برگزار شد+گزارش تصویری

«جشن روز جهانی سیب» در بهنما برگزار شد+گزارش تصویری

بیش تر بخوانید
«یک روز در بهنما»گزارش تصویری یک روز از فعالیت آژانس دیجیتال مارکتینگ بهنما

گزارش تصویری یک روز از فعالیت آژانس دیجیتال مارکتینگ بهنما

بیش تر بخوانید

هزینه انجام سئو سایت در بهنما چقدر است ؟

 هزینه سئو سایت تا حد زیادی به میزان فعالیت رقبا در حوزه کاری شما بستگی دارد . سئو  یک رقابت جدی بین سایت های با موضوع فعالیت مشابه هست که همه برای بهتر و بیشتر دیده شدن در نتایج برتر گوگل تلاش می کنند.

خدمات سئو سایت در تهران

چگونه سئو باعث افزایش فروش سایت می شود؟

سئو  بهینه سازی موتور جستجو گوگل برای وب سایت شماست . صفحات وب سایت شما پس از ساخت  برای معرفی و نمایش در نتایج جستجو گوگل نیاز به انجام عملیات سئو دارند. برند شما با استفاده از خدمات سئو در کلید واژه های مربوط به  کسب و کارتان به عنوان نتایج برتر گوگل نمایش داده خواهند شد .یقینا نمایش سایت شما در لینک اول و یا حتی بودن در صفحه اول گوگل تاثیر چشمگیری در افزایش میزان تماس مشتریان با شما و افزایش فروش دارد.

خدمات سئو سایت

زمان لازم برای نتیجه دهی سئو چقدر است ؟

زمان نتیجه دهی سئو از حداقل 3 ماه شروع شده و تا 6 الی 12 ماه ادامه دارد که در مورد کسب و کارهای مختلف ، عوامل متفاوتی مثل حوزه فعالیت ، میزان سختی کلمات کلیدی ، فعالیت رقبا و میزان هزینه ای که صورت می گیرد بستگی دارد.شرکت دیجیتال مارکتینگ بهنما ارائه دهنده خدمات اینستاگرام مارکتینگ ، استودیو گرافیک ، طراحی هویت بصری ، خدمات طراحی سایت ، خدمات سئو سایت و خدمات دیجیتال مارکتینگ  به صورت تخصصی می باشد. با ما تماس بگیرید.

شرکت سئو سایت در تهران

آیا رسیدن به صفحه اول گوگل ، پایان کار سئو است؟

قطعا حفظ رتبه در صفحه اول گوگل خیلی مهم تر از رسیدن به این جایگاه است و حتی زمانی که سایت شما به رتبه یک گوگل میرسد ، زیرا رقبای شما همچنان در حال فعالیت و رقابت با شما هستند تا شما را پشت سر بگذارند. هم چنین تغییرات احتمالی در قوانین ،  الگوریتم های جدید و آپدیت های هر چند وقت یکبار گوگل ایجاب می کند که سئو به طور مداوم انجام شود .

شرکت سئو سایت در تهران
وبلاگ بهنما

عضو خبرنامه ما باشید و از وبلاگ بهنما دیدن کنید . در تلاشیم تا جدیدترین اخبار، رویداد ها، مطالب حوزه بازاریابی دیجیتال را به همراه اطلاعیه ها، تخفیف ها و … از طریق وبلاگ بهنما به اطلاع شما عزیزان برسانیم.

الگوریتم HELPFUL CONTENT
سئو
الگوریتم HELPFUL CONTENT و اتمام به‌روزرسانی آن

 الگوریتم HELPFUL CONTENT و اتمام به‌روزرسانی آن از تاریخ 25 اوت، موضوعی بود که گوگل آن را رسماً تائید کرد. اما این الگوریتم دقیقاً …

بیشتر بخوانید
چرا سوشال سیگنال در سئو مهم است
سئو
چرا سوشال سیگنال در سئو مهم است؟

آژانس دیجیتال مارکتینگ بهنما ما موفقیت دیجیتالی را برای شما به ارمغان می آوریم آژانس دیجیتال مارکتینگ بهنما ما موفقیت دیجیتالی را برای شما …

بیشتر بخوانید
تفاوت sem با seo چیست؟
دیجیتال مارکتینگ
تفاوت sem با seo چیست؟

آژانس دیجیتال مارکتینگ بهنما ما موفقیت دیجیتالی را برای شما به ارمغان می آوریم آژانس دیجیتال مارکتینگ بهنما ما موفقیت دیجیتالی را برای شما …

بیشتر بخوانید

سوالات متداول

 عوامل متعددی در تعیین زمان اثربخش شدن سئو یک وبسایت مؤثرند، از جمله این عوامل می‌توان به رقابت در کلمات کلیدی، میزان بودجه، استراتژی سئو، دامین آتوریتی وبسایت، لینک‌های ورودی به وبسایت، محتوا وبسایت و کلمات کلیدی منتخب، ساختاربندی وبسایت و … اشاره کرد.

به طور کلی به ثمر رسیدن پروژه سئو حدود  ۶ تا 12  ماه زمان بر است (در موارد خاص حداقل 3 ماه). این نکته حائز اهمیت است که کسب رتبه‌های بالا در صفحه اول گوگل، فعالیتی مستمر و صحیح بر اساس الگوریتم‌های گوگل را می‌طلبد، فعالیت شما به صورت مداوم برای گوگل امتیازی مثبت محسوب می‌گردد. برای کسب رتبه‌های بالا در صفحه اول از طریق سئو باید صبور باشید تا نتیجه بگیرید.

 

  • آنچه که تجربه نشان داده است نرخ بازگشت سرمایه سئو، اگر استراتژی سئو به درستی تدوین شده باشد و تیم فنی و تولید محتوا با تخصص و دانش خود کار را حرفه‌ای اجرا کنند، بسیار بالاست و می‌تواند چندین برابر هزینه‌های انجام شده، درآمد زایی داشته باشد.

    به جهت سنجش میزان بازگشت سرمایه پروژه‌های سئو محاسبه میزان بازدهی عملکرد سئو اهمیت فراوانی دارد. ما برای محاسبه بازدهی عملکرد سئو شاخص‌های کلیدی مختلفی مانند: میزان ترافیک ارگانیک سایت، میزان نرخ پرش، رتبه کلمات کلیدی و میزان ماندن کاربران در سایت و … را مدنظر می‌گیریم ‎که می‌توانند اطلاعات کافی از موفق بودن فعالیت‌های سئو را در اختیار‌مان قرار دهند؛ مقایسه میزان بازدهی عملکرد فنی سئو در کنار میزان هزینه انجام شده می‌تواند دید کاملی از میزان بازگشت سرمایه سئو در اختیارمان قرار دهند.در خدمات سئو ارائه شده توسط شرکت دیجیتال مارکتینگ بهنما جلسات ماهانه به منظور ارزیابی عملکرد سئو در نظر گرفته شده که در این جلسات میزان بازدهی فنی عملکرد سئو به کارفرمایان در قالب گزارش عملکرد فنی ارائه خواهد شد که این امر به ارزیابی بازگشت سرمایه سئو توسط کارفرمایان کمک شایانی می‌نماید .

تولید محتوا نقش کلیدی در موفقیت سئو برای هر وبسایت ایفا می‌نماید. با ارائه محتوای مناسب در قالب مقاله‌های منتشر شده در وبسایت به گونه‌ای که اصول مقاله نویسی سئو در آن رعایت شده باشد، موتور‌های جستجو مانند گوگل را مجاب می‌کنید تا وبسایت شما را در سرچ‌های مرتبط با کسب و کارتان در جایگاه بالاتری در نتایج ارائه شده نمایش دهند. نگارش مقاله‌های سئو شده نیازمند اشراف به اصول تولید محتوا، اصول مقاله نویسی و … می‌باشد. خدمات سئو محتوایی ارائه شده توسط شرکت دیجیتال مارکتینگ بهنما مجموعه‌ی این خدمات را در اختیار شما قرار می دهند. خدمات سئو سایت بهنما در سه سطح طراحی شده تا شما بتوانید با توجه به اهداف و حوزه‌ی کاری خود بهترین انتخاب را داشته باشید. 

گوگل ادوردز سیستم تبلیغاتی شرکت گوگل است که به وبسایت‌ها این امکان را می‌دهد که در ازای پرداخت هزینه‌ای وبسایت خود را در نتایج جستجو گوگل به عنوان نتیجه اول به نمایش بگذارند. سیستم تبلیغاتی گوگل ادز بر اساس پارامتر‌های گوناگونی چون کلمات کلیدی انتخابی، سختی کلمه کلیدی، رقبا و … هزینه نمایش وبسایت در هر جستجو را مشخص نموده و بر اساس تعداد دفعاتی که بر روی آن وب سایت کلیک شود محاسبه و هزینه دریافت می‌نماید.

تاثیر گوگل ادز در رشد سایت

کمپین‌های گوگل ادز به عنوان مکملی در کنار اجرای فرایند سئو برای وبسایت‌ها این امکان را به وجود می‌آورند تا از همان ابتدا بتوانید مخاطبان را به وبسایت خود هدایت نمایید. استفاده از کمپین‌های گوگل ادز بدون اجرای فرایند سئو علیرغم ایجاد یک نتیجه اوّلیه موفق توصیه نمی‌شود، این کار سبب می‌شود علیرغم صرف هزینه بسیار زیاد به یک نتیجه دائمی نرسیده و پس متوقف کردن جریان هزینه تبلیغاتی خود جایگاه مناسبی در گوگل به دست نیاورید.

مهم‌ترین نکته در راه اندازی یک کمپین گوگل ادز موفق، مدیریت این کمپین‌ها به نحوی می‌باشد که بیشترین بهره‌وری از هزینه صرف شده ایجاد شود. پکیج‌های کمپین‌های گوگل ادز ارائه شده توسط شرکت دیجیتال مارکتینگ بهنما توسط متخصصین این شرکت راه اندازی و مدیریت می‌شوند و موجب می‌شوند تا بر مقدار هزینه به بیشترین بهره‌وری ممکن در این نوع تبلیغ دست یابید.

در صورتی که تمایل به اجرای خدمات بهینه سازی و سئو سایت توسط شرکت دیجیتال مارکتینگ بهنما برای وبسایت خود را داشته باشید، در شروع همکاری به بررسی کلی شرایط وبسایت شما خواهیم پرداخت. پس از بررسی سایت و مشخص شدن موارد مورد نیاز برای سئو تکنیکال و محتوایی به طور موازی جلسه‌ای با تیم فنی بهنما برای شما برگزار خواهد شد و در ادامه استراتژی سئو برای سایت‌ تدوین می‌گردد. پس از انجام مراحل گفته شده فرایند سئو سایت آغاز شده و به صورت ماهانه در قالب جلسات ارزیابی عملکرد ضمن ارائه گزارش مکتوب از عملکرد ماهانه سئو وبسایت‌ شما، علمکرد فنی سئو انجام شده بر روی وبسایت شما مورد تحلیل و بررسی قرار خواهد گرفت.

همانطور که می‌دانيد هدف اصلی سئو، رسیدن به صفحه اول گوگل است. تجربه نشان داده است به جز صفحه اول، کاربران تمایل چندانی به مشاهده صفحات دیگر گوگل ندارند و به همین خاطر اگر قصد رقابت را دارید، حتما باید در صفحه اول گوگل دیده شوید. اما آیا رسیدن به صفحه اول گوگل تضمینی است؟

یکی از خدمات ویژه‌ای که توسط بهنما ارائه می‌شود، سئو سایت با به کارگیری جدیدترین الگوریتم‌های گوگل است. الگوریتم‌های گوگل همه ساله در حال تغییر بوده و باید مطابق با آن اقدام به سئو کرد تا نتیجه دلخواه کسب شود.

هدف اصلی ما افزایش ورودی از گوگل و دیده شدن در صفحه اول است. ما این تضمین را به مشتریان خود می‌دهیم که سایت شما را در بالاترین رتبه و صفحه اول گوگل قرار دهیم.

حالا که می‌دانید تعرفه یا هزینه سئو سایت چگونه محاسبه می‌شود، بهتر است به دنبال یافتن یک شرکت و تیم متخصص برای خدمات سئو سایت باشید. فرآیند سئو سایت باید توسط افراد و شرکت‌هایی انجام شود که مدت‌ها در این زمینه فعالیت و تجربه داشته‌اند بهترین انتخاب برای سئو سایت تضمینی است.

افزایش بازدید سایت

افزایش بازدید سایت موجب جذب بیشتر کاربران می‌شود و در نهایت، فروش محصولات و خدمات سایت افزایش پیدا می‌کند. بعد از  تکمیل طراحی و سئو سایت، وب مسترها باید به دنبال یافتن راهی برای افزایش ترافیک سایت شده تا نتیجه مطلوب حاصل شود.

برای افزایش بازدید فاکتورهایی مورد نیاز است که باید به آن توجه کرد. یکی از این فاکتورها، وجود محتوای باکیفیت است. به جز محتوای موثر و باکیفیت، موارد دیگری در افزایش بازدید سایت نقش دارد که شامل سرعت بارگذاری سایت و لود سریع صفحات، تبلیغ اصولی و کسب رضایت مشتریان است.

بهنما از بهترین و جدیدترین راهکارها برای افزایش بازدید سایت استفاده کرده است و این اطمینان را به مشتریان عزیز می‌دهد که ترافیک سایت به شکل اصولی و در مدت زمان کوتاه افزایش چشم‌گیری داشته باشد.

تولید محتوا اختصاصی

تولید محتوا اختصاصی یکی از اهداف شرکت بهنما برای ارتقا سطح کیفیت خدمات سئو است. محتواها با توجه به نیاز مشتری تولید محتوا امری پیچیده بوده و مهم‌ترین چیزی است که در سئو سایت باید به آن توجه شود، استفاده از کلیدواژه های مفید و پرتکرار در محتواها و غیره.ذکر این نکته را مهم می‌دانیم تمامی مواردی که در بخش تولید محتوای یونیک و منحصربه‌فرد باید رعایت شود، توسط تیم بهنما انجام می‌گیرد و این امر تاثیر مستقیم در قرار گرفتن سایت مشتریان در صفحه اصلی گوگل می‌شود.

آنالیز رقبا

برای پیشرفت سایت نیاز به آنالیز رقباست. آنالیز رقیبان سایت به ما کمک می‌کند تا شناخت کافی از مخاطبان خود داشته باشیم و اهداف خود را دقیقا متناسب با خواسته‌های مخاطب تنظیم نماییم. ایجاد یک برنامه هدفمند در زمینه تحلیل رقبا، کمک زیادی به پیشرفت سایت خواهد کرد. تیم بهنما همواره سعی دارد نقاط قوت و ضعف کسب‌وکار شما را شناسایی کرده و استراتژی‌های مختلفی برای پیشرفت و رشد بیشتر کسب‌وکار تعیین کند تا در بهترین زمان سایت شما رنک و رتبه مد نظر را بگیرد.

لینک سازی

لینک سازی به دو صورت داخلی و خارجی انجام شده و یکی از بهترین راه‌ها جهت افزایش رتبه سئوی سایت است. برخی از لینک‌ها کاربر را به صفحات مختلف سایت هدایت کرده و برخی نیز کاربران را به سایت‌های خارجی هدایت می‌کنند.تجربه نشان داده آن دسته از محتواهای که به درستی لینک سازی شده‌اند، رتبه سئوی بالاتری گرفته و در نتیجه در صفحات ابتدایی گوگل به نمایش درمی‌آیند.تیم سئو بهنما در زمینه لینک سازی داخلی و خارجی اصولی تخصص داشته  و با استفاده از این مهارت به رتبه گیری سایت شما سرعت می بخشد . 

زمانی که یک سایت ایجاد می‌کنید، باید به فکر بهبود رتبه بالا در سئو باشید. آن دسته از صفحاتی که رتبه بالایی پیدا کرده‌اند، در نتایج جستجو و در صفحه اول گوگل به نمایش درخواهند آمد.بسیاری از افراد از قبل یک سایت ایجاد کرده‌اند اما پیشرفتی در آنها مشاهده نمی‌شود.تولید محتواهای باکیفیت، همخوانی واژه ها، کلمات کلیدی مناسب و… از مواردی است که موجب بهبود رتبه سایت می شود. چنانچه از صاحبان یکی از این سایت‌ها هستید و قصد بهبود رتبه سایت در سئو را دارید، متخصصان ما این کار را برایتان انجام خواهد داد.گرفتن رتبه بالا در گوگل روز به روز سخت تر و پیچیده‌تر می‌شود به همین منظور، برای این کار حتما باید از افراد باتجربه و خبره استفاده کنید.

اولین و مهم‌ترین گامی که بعد از طراحی سایت باید انجام شود، بهینه‌سازی‌ سایت است. بهینه‌سازی سایت نقش مهمی در گرفتن رتبه بهتر گوگل داشته و باعث می‌شود افراد بتوانند به راحتی از سایت شما بازدید کنند.بهنما علاوه بر این‌که در بخش طراحی سایت فعالیت دارد، در زمینه بهینه‌سازی سایت نیز فعالیت داشته و همواره این کار را به دست متخصصان باتجربه می سپارد.

 سئوادورز
ترافیکبه طور مداوم ترافیک ایجاد می کند.فقط در طول مدت کمپین باعث ایجاد ترافیک می شود
جایگاهفقط در نتایج جست جو نمایش داده میشودمی تواند تبلیغات را در نتایج جستجو و سایر وب سایت های متعلق به Google قرار دهد.
هزینه کلیکوقتی شخصی روی لیست شما کلیک می کند هیچ هزینه ای ندارد.وقتی افراد روی لیست شما کلیک می کنند،هزینه می پردازید
زمانزمان بر است.نتیجه سریع تری دارد.
5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *