Behnamagroup

بهینه سازی و سئوی سایت

امروزه کسب و کارها به دلیل رقابت زیاد در فضای دیجیتال نیاز به بیشتر دیده شدن دارند، اکثر مخاطبان شما محصولات یا خدمات مورد نظرشان را از موتورهای جستجوی اصلی مانند گوگل پیدا می‌کنند؛ از این روبهینه سازی و سئو سایت مناسب، کلید شما برای رسیدن به بازدید بیشتر است. به زبان ساده: “سئو، مجموعه فعالیت هایی است که باعث می‌شود تا سایت شما در نتایج سرچ گوگل رتبه بالاتری داشته باشد.“بهینه سازی و سئو سبب بهبود عملکرد سایت و جذب بازدیدکنندگان بیشتر می‌شود. طبق آمار، 56.8 درصد کاربران هنگام سرچ یک عبارت تنها به دو یا سه لینک اول مراجعه می‌کنند، بنابراین سئو به شما کمک می‌کند تا این جایگاه را برای کسب و کار خود بدست آورید.

بهینه سازی و سئوی سایت

اهمیت بهینه سازی و سئوی سایت

به کمک سئو می‌توانیم نرخ بازدید وبسایت را افزایش دهیم و مخاطبان بیشتری را جذب وبسایت کنیم. تمامی فعالیت هایی که منجر به بهینه سازی وبسایت برای موتورهای جستجو مانند گوگل می‌شود، فعالیت‌های ضروری برای توسعه کسب و کار شما هستند. با اجرای یک برنامه مناسب برای سئو می‌توانیم در نتایج سرچ گوگل رتبه بالاتری را کسب کنیم و بهتر دیده شویم. بنابراین یافتن کلمات کلیدی مناسب و بهینه سازی وبسایت شما برای موتورهای جستجوی گوگل، رسالت بهنما برای موفقیت وبسایت شماست.

بهینه سازی و سئوی سایت

خدمات سئو سایت توسط بهنما شامل چه مواردی می‌شود؟

تولید محتوا نقش کلیدی در موفقیت سئو برای هر وبسایت ایفا می‌نماید. با ارائه محتوای مناسب در قالب مقاله‌های منتشر شده در وبسایت به گونه‌ای که اصول مقاله نویسی سئو در آن رعایت شده باشد، موتور‌های جستجو مانند گوگل را مجاب می‌کنید تا وبسایت شما را در سرچ‌های مرتبط با کسب و کارتان در جایگاه بالاتری در نتایج ارائه شده نمایش دهند. نگارش مقاله‌های سئو شده نیازمند اشراف به اصول تولید محتوا، اصول مقاله نویسی و … می‌باشد. خدمات سئو محتوایی ارائه شده توسط شرکت دیجیتال مارکتینگ بهنما مجموعه‌ی این خدمات را در اختیار شما قرار می دهند. خدمات سئوی بهنما در سه سطح طراحی شده تا شما بتوانید با توجه به اهداف و حوزه‌ی کاری خود بهترین انتخاب را داشته باشید. در ادامه می‌توانید پکیج‌های مختلف خدمات سئو محتوایی را به همراه جزئیات مربوط به هر پکیج مشاهده نمایید.

بهینه سازی و سئوی سایت

چقدر زمان می‌برد که بهینه سازی و سئو سایت نتیجه دهد؟

 عوامل متعددی در تعیین زمان اثربخش شدن سئو یک وبسایت مؤثرند، از جمله این عوامل می‌توان به رقابت در کلمات کلیدی، میزان بودجه، استراتژی سئو، دامین آتوریتی وبسایت، لینک‌های ورودی به وبسایت، محتوا وبسایت و کلمات کلیدی منتخب، ساختاربندی وبسایت و … اشاره کرد.

به طور کلی به ثمر رسیدن پروژه سئو به طور تقریبی در بهترین حالت حدود 3 تا 6 ماه زمان بر است. این نکته حائز اهمیت است که کسب رتبه‌های بالاتر در صفحه اول گوگل، فعالیتی مستمر و صحیح بر اساس الگوریتم‌های گوگل را می‌طلبد، فعالیت شما به صورت متداوم برای گوگل امتیازی مثبت محسوب می‌گردد. برای کسب رتبه‌های بالاتر در صفحه اول به صورت سئوی ارگانیک باید صبور باشید تا نتیجه بگیرید.

 البته راهکارهایی برای نتیجه گرفتن در زمان کوتاه‌تر نیز وجود دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به استفاده از تبلیغات گوگل ادز اشاره کرد. گوگل ادز همان تبلیغات گوگل است، که در آن وبسایت‌های استفاده کننده از این تبلیغ را در نتایج اول گوگل هنگام جستجو کلمات کلیدی به مخاطبان نمایش می‌دهد.

کمپین گوگل ادز چیست

گوگل ادز سیستم تبلیغاتی شرکت گوگل است که به وبسایت‌ها این امکان را می‌دهد که در ازای پرداخت هزینه‌ای وبسایت خود را در نتایج جستجو گوگل به عنوان نتیجه اول به نمایش بگذارند. سیستم تبلیغاتی گوگل ادز بر اساس پارامتر‌های گوناگونی چون کلمات کلیدی انتخابی، سختی کلمه کلیدی، رقبا و … هزینه نمایش وبسایت در هر جستجو را مشخص نموده و بر اساس تعداد دفعاتی که بر روی آن وب سایت کلیک شود محاسبه و هزینه دریافت می‌نماید.

تاثیر گوگل ادز در سرعت سئو سایت

کمپین‌های گوگل ادز به عنوان مکملی در کنار اجرای فرایند سئو برای وبسایت‌ها این امکان را به وجود می‌آورند تا از همان ابتدا بتوانید مخاطبان را به وبسایت خود هدایت نمایید. استفاده از کمپین‌های گوگل ادز بدون اجرای فرایند سئو علیرغم ایجاد یک نتیجه اوّلیه موفق توصیه نمی‌شود، این کار سبب می‌شود علیرغم صرف هزینه بسیار زیاد به یک نتیجه دائمی نرسیده و پس متوقف کردن جریان هزینه تبلیغاتی خود جایگاه مناسبی در گوگل به دست نیاورید.

مهم‌ترین نکته در راه اندازی یک کمپین گوگل ادز موفق، مدیریت این کمپین‌ها به نحوی می‌باشد که بیشترین بهره‌وری از هزینه صرف شده ایجاد شود. پکیج‌های کمپین‌های گوگل ادز ارائه شده توسط شرکت دیجیتال مارکتینگ بهنما توسط متخصصین این شرکت راه اندازی و مدیریت می‌شوند و موجب می‌شوند تا بر مقدار هزینه به بیشترین بهره‌وری ممکن در این نوع تبلیغ دست یابید.

بهینه سازی و سئوی سایت

فرایند اجرای بهینه سازی و سئو سایت در بهنما

در صورتی که تمایل به اجرای خدمات بهینه سازی و سئو سایت توسط شرکت دیجیتال مارکتینگ بهنما برای وبسایت خود را داشته باشید، در شروع همکاری به بررسی کلی شرایط وبسایت شما خواهیم پرداخت. پس از بررسی سایت و مشخص شدن موارد مورد نیاز برای سئو تکنیکال و محتوایی به طور موازی جلسه‌ای با تیم فنی بهنما برای شما برگزار خواهد شد و در ادامه استراتژی سئو برای سایت‌تان تدوین می‌گردد. پس از انجام مراحل گفته شده فرایند سئو سایت آغاز شده و به صورت ماهانه در قالب جلسات ارزیابی عملکرد ضمن ارائه گزارش مکتوب از عملکرد ماهانه سئو وبسایت‌تان، علمکرد فنی سئو انجام شده بر روی وبسایت شما مورد تحلیل و بررسی قرار خواهد گرفت.

در گام نخست و به جهت استفاده از خدمات سئو بهنما با ما تماس بگیرید.

شروع همكاری با بهنما

برای شروع همكاری و مشاوره می توانيد از طريق روش های زير با ما در ارتباط باشيد.

0912-3498755 021-88807930

هزینه و تعرفه سئو سایت

اینکه دقیقاً شما در چه حوزه‌ای فعالیت می‌کنید و رقبای شما در چه سطحی هستند و قصد دارید با چه کلمات کلیدی در صفحه اول گوگل نمایش داده شوید، هزینه سئو را برای شما متفاوت می‌کند. از درجه سختی کلمات کلیدی گرفته تا وضعیت فنی سایت شما و تعداد مقالات و مطالب تولیدی ماهانه، همه و همه در هزینه سئوی وب سایت شما اثر گذار هستند. تا قبل از بررسی صنعت و تحلیل رقبا و نیز اهداف شما در خصوص هزینه های این بخش نمی‌توان به طور دقیق اظهار نظر کرد.

خدمات بهینه سازی سایت

بازگشت سرمایه پروژه‌های سئو چگونه و در چه زمانی اتفاق می افتد؟

آنچه که تجربه نشان داده است نرخ بازگشت سرمایه سئو، اگر استراتژی سئو به درستی تدوین شده باشد و تیم فنی و تولید محتوا با تخصص و دانش خود کار را حرفه‌ای اجرا کنند، بسیار بالاست و می‌تواند چندین برابر هزینه‌های انجام شده، درآمد زایی داشته باشد.

به جهت سنجش میزان بازگشت سرمایه پروژه‌های سئو محاسبه میزان بازدهی عملکرد سئو اهمیت فراوانی دارد. ما برای محاسبه بازدهی عملکرد سئو شاخص‌های کلیدی مختلفی مانند: میزان ترافیک ارگانیک سایت، میزان نرخ پرش، رتبه کلمات کلیدی و میزان ماندن کاربران در سایت و … را مدنظر می‌گیریم ‎که می‌توانند اطلاعات کافی از موفق بودن فعالیت‌های سئو را در اختیار‌مان قرار دهند؛ مقایسه میزان بازدهی عملکرد فنی سئو در کنار میزان هزینه انجام شده می‌تواند دید کاملی از میزان بازگشت سرمایه سئو در اختیارمان قرار دهند.

در خدمات سئو ارائه شده توسط شرکت دیجیتال مارکتینگ بهنما جلسات ماهانه به منظور ارزیابی عملکرد سئو در نظر گرفته شده که در این جلسات میزان بازدهی فنی عملکرد سئو به کارفرمایان در قالب گزارش عملکرد فنی ارائه خواهد شد که این امر به ارزیابی بازگشت سرمایه سئو توسط کارفرمایان کمک شایانی می‌نماید .

شروع همكاری با بهنما

برای شروع همكاری و مشاوره می توانيد از طريق روش های زير با ما در ارتباط باشيد.

0912-3498755 021-88807930