آژانس دیجیتال مارکتینگ بهنما

آژانس دیجیتال مارکتینگ بهنما با ارائه و اجرای برنامه های بازاریابی دیجیتال به کسب وکارها کمک می کند تا حضور موفقیت آمیزی را در فضای دیجیتال تجربه کنند. بهنما موفقیت مشتریان خود را در اولویت قرار داده و با تمام توان خود تلاش می کند تمامی خدمات مورد نیاز برای رشد کسب و کار ها در فضای دیجیتال را با بالاترین کیفیت ارائه دهد؛ آژانس بهنما به دلیل تجربه ی و فعالیت خود افتخار همکاری با شرکت ها و کسب و کار های مختلفی را داشته است.

داستان شروع بهنما

روایت بهنما، داستان نا‌امید نشدن‌ها و سخت کوشی‌ها‌ست. بهنما در سال ۱۳۹۶ با اجرای پروژه‌های کوچک در بازار بزرگ تهران شروع شد. آن روز‌ها یکی یکی به مغازه‌های بازاربزرگ مراجعه می‌کردیم و به اندازه دانش و تجربه آن روز هایمان خدمات مختلفی چون طراحی وب سایت، ادمین اینستاگرام و…  را به آنها پیشنهاد می‌دادیم. عمده مشتریان ما را نیز همان فروشندگان بازار بزرگ تشکیل می دادند. پس از مدتی با توجه به احساس نیازمان به ارتقا دانش، افراد متخصص و با تجربه ای را به بهنما اضافه کردیم و با کمک این افراد توانستیم کیفیت ارائه خدمات و طیف مشتریان هدف خود را گسترش دهیم. حالا علاوه بر خرده فروشان بازار بزرگ شرکت‌ها و کارخانه‌های کوچک و متوسط نیز به جمع مشتریان ما اضافه شدند و خدمات بهنما نیز به صورت حرفه ای تر به این مجموعه ها ارائه می شد. در سال ۱۳۹۸ به عضویت مرکز رشد و نوآوری دانشگاه خوارزمی درآمدیم و در ادامه نیز در سال ۱۴۰۰ عنوان شرکت خلاق را از معاونت فناوری ریاست جمهوری کسب کردیم. حالا بهنما بزرگتر شده بود و مشتریان آن نیز صرفا  به کسب‌وکار های کوچک و متوسط خلاصه نمی‌شد. پروژه های دیجیتال برندینگ و دیجیتال مارکتینگ بهنما با شرکت‌ها و کارخانه‌های بزرگتر، بانک‌ها و برخی ارگان‌های دولتی از این سال‌ها آغاز شد و تا اکنون نیز ادامه پیدا کرده است.

در تمام این سال‌ها با کسب و کار‌های بسیاری از صنایع مختلف همکاری کرده ایم و برند‌های مختلفی را در کنار مشتریان عزیز خود ایجاد نموده ایم و تلاش نموده ایم که این برند ها به جایگاهی که شایسته آن هستند دست یابند.  این همراهی در روز های خوب و بد با مشتریان ما و تجربه هایی که در این مسیر کسب کرده ایم یکی از اصلی ترین دستاورد های ما در بهنما‌ست. همین  موضوع نیز سبب شده تا امروزه بهنما علاوه بر ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ و دیجیتال برندینگ به طیف وسیعی از کسب وکار های کوچک، متوسط و بزرگ از صنایع مختلف، به ارائه خدمات در حوزه آموزش‌های توسعه کسب‌و‌کار، مشاوره و تدوین استراتژی و… نیز بپردازد.

تیم بهنما

دیجیتال مارکتینگ صرفا شغل ما نیست. ما از رقم زدن تجربه ایجاد و توسعه برند ها در دنیای دیجیتال لذت می بریم و از این طریق می کوشیم تا با خلق برند های دیجیتالی، دنیا را به محل بهتری برای زندگی تبدیل کنیم. تیم بهنما متشکل از اعضایی با مهارت های گوناگون همچون بازاریابی، فروش، طراحی، برنامه نویسی، سئو، تدوین و انیمیشن؛ عکاسی و فیلم برداری،  سناریو نویسی و تبلیغات نویسی، شبکه های اجتماعی و…  است تا بتوانند تمامی مهارت های مورد نیاز برای اجرای پروژه دیجیتال مارکتینگ را برای کسب وکار ها  تامین نمایند.

بهنما برگزیده صنایع خلاق در حوزه کسب و کار های دیجیتال و فضای مجازی

شرکت بهنما برگزیده صنایع خلاق از سوی معاونت فناوری ریاست جمهوری در حوزه کسب و کار های دیجیتال و فضای مجازی می باشد.

شرکت دیجیتال مارکتینگ بهنما
۵/۵ - (۱ امتیاز)