با طراحی هویت بصری حرفه ای تصویر ذهنی مخاطبان از برند خود را ارتقا ببخشید

آژانس دیجیتال مارکتینگ بهنما ارائه دهنده خدمات طراحی هویت بصری می باشد. بهنما در طول سال های فعالیت خود افتخار همکاری با کسب وکار های مختلف از صنایع گوناگونی را داشته است.

تلفن ثابت:

۰۲۱-۸۸۸۰۷۹۳۰

تلفن همراه:

۰۹۱۲-۳۴۹۸۷۵۵

آدرس:

تهران، میدان ولیعصر، خیابان رودسر، پلاک ۸، مرکز رشد و نوآوری دانشگاه خوارزمی، طبقه ۲، واحد ۱، شرکت دیجیتال مارکتینگ بهنما​

طراحی هویت بصری
طراحی هویت بصری
با طراحی هویت بصری حرفه ای تصویر ذهنی مخاطبان از برند خود را ارتقا ببخشید

آژانس دیجیتال مارکتینگ بهنما ارائه دهنده خدمات طراحی هویت بصری می باشد.

تلفن ثابت: ۸۸۸۰۷۹۳۰-۰۲۱

تلفن همراه: ۳۴۹۸۷۵۵-۰۹۱۲

آدرس: تهران، میدان ولیعصر، خیابان رودسر، پلاک ۸، مرکز رشد و نوآوری دانشگاه خوارزمی، طبقه ۲، واحد ۱، شرکت دیجیتال مارکتینگ بهنما​

طراحی هویت بصری

فرآیند طراحی عناصر تشکیل دهنده هویت بصری یک سازمان را طراحی هویت بصری می گویند . در واقع عناصری که هنگام برقراری ارتباط با یک شرکت یا برند برای شما قابل مشاهده هستند همان اجزای هویت بصری آن سازمان یا برند بوده که ما در بهنما خدمات طراحی هویت بصری را به صورت حرفه ای ارائه می دهیم . در طراحی هویت بصری المان هایی همچون طراحی لوگو ، طراحی کارت ویزیت ، رنگ سازمانی ، سربرگ ، طراحی بسته بندی ، طراحی کاتالوگ ، طراحی پوستر و .... از اهمیت و کاربرد بیشتری برخوردار است . استفاده از یک هویت بصری استاندارد و حرفه ای در رشد و رسیدن به اهداف سازمان ها کمک کننده خواهد بود

هویت بصری(Visual identity) یعنی هرکجا اسمی از برند و هویت ما بود، مثلا تابلوی سردر شرکت یا بالای درِ ورودی فروشگاه ، غرفه نمایشگاه، بنرهای تبلیغاتی محیطی برند و … مشتری ما را با یک نشان و رنگ مشخص ببیند و همیشه ما را با آن نشان بشناسد، اسم این انسجام و یکپارچگی بین اجزای هویت برند(Brand Identity) ما که شامل: لوگو ، رنگ سازمانی ، ست اداری و ...هویت بصری نام دارد.  یکی از مواردی که رعایت آن در طراحی هویت بصری لازم است تا مشتریان به ما اعتماد کنند، میزان حرفه ای ظاهر شدن ما در دنیای برندینگ هست. داشتن یک هویت بصری علاوه بر منحصربه فرد نشان دادن برند ما، کمک میکند تا در نگاه مشتریان، حرفه ای و قابل اطمینان تر ظاهر بشویم که اهمیت این بُعد از حرفه ای بودن، محدود به این مرز و بوم نیست و در عرصه های بین المللی هم برند ما با همین ویژگی ها ارزیابی و مقایسه میشود.

خواندن کمتر خواندن بیشتر
طراحی هویت بصری

طراحی هویت بصری در بهنما

آژانس دیجیتال مارکتینگ بهنما به‌عنوان یکی از معتبرترین شرکت‌ها است که از سابقه طولانی و موفقی در عرصه مشاوره و آموزش تکنیک‌های بازاریابی دیجیتال برخوردار می باشد، که همواره بر لزوم داشتن یک هویت بصری برای برندها جهت حضور فعال در عرصه تجارت الکترونیک، تأکید زیادی دارد. چرا که هویت بصری، نمایی از یک کسب‌وکار را به مخاطبان و مشتریان نمایش می‌دهد. بر همین اساس، خدمات هویت بصری که بهنما در این راستا به کسب‌وکارها ارائه می‌دهد، در سطحی حرفه‌ای و با در نظر گرفتن نکاتی است که درمجموع، تداعی‌کننده تصویری جذاب و ماندگار در ذهن مشتری خواهد بود. درواقع با رعایت جزئیات و نگاهی نو به طراحی هویت بصری مواردی همچون، سربرگ، کارت ویزیت، بروشور و… می توان یک شخصیت کاملاً متمایز و منحصربه‌فرد از خود به مخاطبان ارائه داد و قادر است از رقبای خود فاصله گرفته و جایگاه برتر و ویژه‌ای را در بازار به خود اختصاص دهد.

طراحی لوگو و تایپوگرافی در هویت بصری

طراحی پالت رنگ و فونت در هویت بصری

طراحی ست اداری اختصاصی برند

طراحی ست اداری در هویت بصری

چرا طراحی هویت بصری مهم است؟

از آن‌جایی که طراحی هویت بصری می‌تواند اهداف یک کسب و کار یا شرکت را مشخص کند از اهمیت زیادی برخوردار است. به طور کلی طراحی هویت بصری، هویت، شخصیت کاری و تجارت شما را بیان می‌کند و باید نکات مثبت کسب و کار را در ذهن مخاطب ایجاد کند.به بیان ساده، هویت بصری ویژگی‌های برجسته یک برند یا کسب و کار را به شکل منحصربه‌فرد و یکپارچه بیان می‌کند به نحوی که برای همیشه در ذهن مشتری ماندگار باشد.در گذشته هویت بصری اهمیت زیادی نداشت اما امروزه با وجود رقبای قدرتمند در بخش کسب و کار، همیشه افرادی موفق بوده‌اند که یک طراحی خارق‌العاده‌ در بخش هویت بصری برای کسب و کار خود در نظر گرفته‌اند.

خواندن کمتر خواندن بیشتر

هزینه طراحی هویت بصری چقدر است؟

طراحی لوگو، انتخاب رنگ سازمانی و فونت اختصاصی از خدمات اصلی طراحی هویت بصری هستن که جزئیات بیش تر و کامل تر خدمات طراحی هویت بصری در بخش توضیح خدمات مطرح شده. درمورد هزینه هم در قسمت قیمت ها در همین صفحه همه رو اعلام کردیم.موضوع هزینه طراحی هویت بصری درصورتی‌که صاحب یک برند یا کسب‌وکار باشید، قطعاً برای شما نیز حائز اهمیت خواهد بود. به‌طور حتم بیان یک نرخ مشخص و ثابت برای انجام اموری که وابسته به عوامل و فاکتورهای گوناگون است، اقدام درست و مورد تأییدی نیست. چراکه همانند تمام امور خدماتی به‌ویژه در عرصه تبلیغات و بازاریابی، هزینه‌های مربوط به طراحی هویت بصری نیز مستلزم در نظر گرفتن پارامترهای تأثیرگذار متنوعی خواهد بود. درواقع شما ابتدا باید یک چک‌لیست از خدمات موردنیازتان تهیه نموده و سپس بر اساس هریک از آن‌ها، هزینه‌های قابل پرداخت در این زمینه را ارزیابی و محاسبه کنید. به‌عنوان‌مثال، سپردن کار به گرافیست‌های زبده و باتجربه، یکی از مواردی است که در تخمین هزینه‌های این قبیل خدمات نقش پررنگی دارد. علاوه بر تجربه طراحان، عوامل دیگری همچون سختی کار، رزومه آژانس مربوطه، کیفیت خدمات، خواسته‌های کارفرما و موارد دیگری ازاین‌دست، قیمت طراحی هویت بصری را متفاوت می‌کند.

استفاده از المان‌های تصاویری در طراحی هویت بصری نسبت به سایر عناصر و نوشته‌ها، تأثیرگذاری بیشتر و عمیق‌تری بر روی مخاطب دارد. چراکه تمام اجزا و بخش‌های طراحی اقلام مختلف هر کسب‌وکار در ایجاد ارتباط با مخاطبان، بااهمیت هستند و باید برای انتخاب بهترین تصاویر و المان‌ها نهایت دقت و نوآوری را به خرج داد. درواقع عکس‌ها خود یک عنصر مهم در ایجاد شخصیت و هویت برای برند می‌باشند و همین امر لزوم استفاده از عکاسی برای تهیه مجموعه تصاویری که معرف برند و مجموعه شما باشند را بیشتر می‌کند. نکته حائر اهمیت اینکه، تهیه عکس از خود، محیط کاری و سایر همکاران به ارتباط پذیری بهتر مخاطبانتان کمک کرده و باعث می‌شود که حس بهتر و نزدیک‌تری نسبت به شما و فضای کسب‌وکارتان پیدا کنند. البته موردی که در تهیه این تصاویر باید به خاطر بسپارید، رعایت اصل هماهنگی با برند و عناصر مهمی مانند رنگ‌سازمانی، لوگو و... است.

المآن‌های گرافیکی در طراحی هویت بصری

در کنار تمام مواردی که تاکنون به‌عنوان مؤلفه‌های بسیار مهم و ضروری در طراحی هویت بصری برشمردیم، استفاده از المان‌های گرافیکی و جزئیاتی همچون آیکون‌های تصویری، رنگ‌های مورداستفاده، اینفوگرافیک و مواردی از این قبیل نیز با اهمیت هستند. از همین رو علاوه بر توجه به انتخاب درست آن‌ها، نحوه چینش و به‌کارگیری این عناصر نیز نیازمند دقت خاصی می‌باشند. به‌گونه‌ای ‌که بتوان این المان‌ها را در تمام اجزا و بخش‌های طراحی هویت بصری کسب‌وکارتان به ‌شکلی یکپارچه مشاهده کرد. به‌عنوان‌مثال دستورالعمل‌های خاصی مانند توجه به فضای میان نوشتارها، فواصل تصاویر، نوع و اندازه فونت‌ها و... برای طراحی و درج مطالب اقلام مختلف وجود دارد که باید آن‌ها را در تمام بخش‌ها به‌طوری مشخص و یکسانی رعایت کنید. در حقیقت با انجام این کار، مانع از سردرگمی مخاطبانتان در دستیابی به اطلاعات برندتان خواهید شد. به‌طوری‌که به‌محض مشاهده هریک از المان‌ها و عناصر مربوط به کسب‌وکارتان، شما را به خاطر ‌آورند.

خواندن کمتر خواندن بیشتر
طراحی هویت بصری

طراحی هویت بصری

  • طراحی لوگو
  • طراحی لوگو تایپ
  • طراحی لوگوموشن
  • طراحی رنگ سازمانی color desiyn
  • تعریف حالت های رنگی color modes
  • فونت اختصاصی
  • طراحی layout
  • حاشیه امنیت safety area
  • Pattern design
  • طراحی ست اداری
مشتریان آژانس دیجیتال مارکتینگ بهنما

بهنما به همراهی برندهای بسیاری از صنایع گوناگون، در طول سال های فعالیت خود افتخار می کند. مشتریان ما برند های بزرگ، متوسط و یا کوچک فعال در حوزه های مختلف هستند که خدمات دیجیتال مارکتینگ خود را به بهنما سپرده اند.

بهنما برگزیده صنایع خلاق در حوزه کسب و کار های دیجیتال و فضای مجازی

شرکت بهنما برگزیده صنایع خلاق از سوی معاونت فناوری ریاست جمهوری در حوزه کسب و کار های دیجیتال و فضای مجازی می باشد.

شرکت دیجیتال مارکتینگ بهنما
مشاوره با آژانس دیجیتال مارکتینگ بهنما

ما مشتاق هم کلامی با شما هستیم. با ما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره رایگان بهنما استفاده نمایید.

تلفن ثابت

۰۲۱-۸۸۸۰۷۹۳۰

تلفن همراه

۰۹۱۲-۳۴۹۸۷۵۵

آدرس

تهران، میدان ولیعصر، خیابان رودسر، پلاک ۸، مرکز رشد و نوآوری دانشگاه خوارزمی، طبقه ۲، واحد ۱، شرکت دیجیتال مارکتینگ بهنما​

شرکت دیجیتال مارکتینگ بهنما
تیم بهنما

دیجیتال مارکتینگ صرفا شغل ما نیست. ما از رقم زدن تجربه ایجاد و توسعه برند ها در دنیای دیجیتال لذت می بریم و از این طریق می کوشیم تا با خلق برند های دیجیتالی، دنیا را به محل بهتری برای زندگی تبدیل کنیم. تیم بهنما متشکل از اعضایی با مهارت های گوناگون همچون بازاریابی، فروش، طراحی، برنامه نویسی، سئو، تدوین و انیمیشن؛ عکاسی و فیلم برداری،  سناریو نویسی و تبلیغات نویسی، شبکه های اجتماعی و…  است تا بتوانند تمامی مهارت های مورد نیاز برای اجرای پروژه دیجیتال مارکتینگ را برای کسب وکار ها  تامین نمایند.

اخبار و اطلاعیه ها

مقالات هویت بصری

عضو خبرنامه ما باشید و از وبلاگ بهنما دیدن کنید . در تلاشیم تا جدیدترین اخبار، رویداد ها، مطالب حوزه بازاریابی دیجیتال را به همراه اطلاعیه ها، تخفیف ها و … از طریق وبلاگ بهنما به اطلاع شما عزیزان برسانیم.

سوالات متداول

از آن‌جایی که هویت بصری می‌تواند اهداف یک کسب و کار یا شرکت را مشخص کند از اهمیت زیادی برخوردار است. به طور کلی طراحی هویت بصری، هویت، شخصیت کاری و تجارت شما را بیان می‌کند و باید نکات مثبت کسب و کار را در ذهن مخاطب ایجاد کند.به بیان ساده، هویت بصری ویژگی‌های برجسته یک برند یا کسب و کار را به شکل منحصربه‌فرد بیان می‌کند به نحوی که برای همیشه در ذهن مشتری ماندگار باشد.در گذشته هویت بصری اهمیت زیادی نداشت اما امروزه با وجود رقبای قدرتمند در بخش کسب و کار، همیشه افرادی موفق بوده‌اند که یک طراحی خارق‌العاده‌ در بخش هویت بصری برای کسب و کار خود در نظر گرفته‌اند

یک هویت بصری مناسب، دارای استراتژی فوق العاده ای است که به شناخت برند می‌پردازد. طراحی هویت بصری در برندینگ جزو ارکان‌های اصلی است و باید در نگاه اول هدف شرکت را بیان کند.طراحی اصولی یک برند به محبوبیت همیشگی بین مردم منجر می شود به همین خاطر از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است . هیچ تفاوتی ندارد مشغول فعالیت در چه نوع کسب و کاری هستید در هر حال شما باید هویت بصری برند خود را تقویت کنید.

طراحی ست اداری در هویت بصری یکی از مواردی است که در صنعت تبلیغات می‌توان از آن استفاده کرد. طراحی‌ هویت بصری با قواعد خاص ساخته شده و هدف اصلی آن پایدار ماندن هویت شرکت است.پالت، رنگ ها، لی اوت و ... در طراحی ست اداری نقش مهمی را ایفا می‌کنند و باید طبق قاعده و اصول خاص انجام شود.

به متن و و تصویر و یا ترکیبی از این دو با یکدیگر لوگو گفته می‌شود که تمامی بیزینس‌ها در ابتدای فعالیت خود باید تصمیم به طراحی یک لوگو ساده و عالی متناسب با کسب‌و‌کار خود بگیرند. بدون شک مهمترین سنگ بنای هر بیزینسی، انتخاب یک لوگو مناسب و خوب است که به هر اندازه ساده‌تر باشد، در جذب مخاطب تاثیر بیشتری دارد.لوگو در هویت بصری نقش و اهمیت فراوانی دارد که از مهمترین آن می‌توان به: متمایز شدن از سایر کسب‌و‌کار‌ها در نظر مخاطب، ارائه کلیدی‌ترین اطلاعات به مشتریان، نمایش ارزش‌های مهم برند و هدف اصلی کسب‌و‌کار و … اشاره کرد.

۳.۹/۵ - (۹ امتیاز)