Behnamagroup

خدمات وبسایت و فروشگاه اینترنتی

امروزه اینترنت جزو جدایی ناپذیر زندگی مردم در سراسر دنیا شده است، بسیاری از مردم بخش اعظم وقت خود را در اینترنت  صرف خرید یک محصول، دنبال کردن اخبار، بازی و سرگرمی، آشنا شدن با افراد جدید و… صرف می‌کنند. با توجه به مدت زمانی که مردم در این دنیای آنلاین می گذرانند، کسب و کارها نیز به به سمت آنلاین شدن حرکت کرده اند. داشتن یک وب سایت برای صاحبان مشاغل با هر اندازه ای کوچک یا بزرگ و  نیز حضور در رسانه های اجتماعی بیش از پیش بسیار حائز اهمیت شده است.

جذب مخاطب در همان چند ثانیه اول و تشویق او به طی کردن مسیر مورد نظر تا هدف ( مثلا خرید، وارد کردن ایمیل، دانلود، و… ) به گونه ای که به  ایجاد تجربه ای خوب برایشان منجر بشود ، مهم ترین وظیفه طراحی وب سایت است که وجه تمایز و هنر ما در شرکت دیجیتال مارکیتنگ بهنما نیز می باشد.

وبسایت ویترین کسب و کار شماست

چرا داشتن یک وب سایت در دنیای امروز ضروری است؟

وب سایت ها پایگاه دائمی شما در این دنیای مجازی هستند به واسطه وب سایت ها بدون واسطه و در هر زمان از شبانه روز بدون تعطیلی با مخاطبان و مشتریان خود در ارتباط هستید . یک وب سایت مناسب امکان دسترسی مشتریان تان به شما از هر نقطه ایران و جهان را فراهم می کنند به کمک وب سایت ها می توانید محصولات یا خدمات خود را به افراد بیشتری از طریق موتور های جستجو معرفی کنید و از پتانسیل کمپین های تبلیغات آنلاین نیز بهره مند بشوید . به همین دلیل با جرئت  می‌توان گفت که داشتن یک وب سایت برای صاحبین مشاغل الزامی است و در دنیای آنلاین و رقابتی امروز،  کلید رشد  و موفقیت کسب و کار شما در آینده پیش رو می باشد.

دلایل اهمیت وبسایت برای کسب و کارها

1. ایجاد اعتبار و حفظ اعتماد مشتریان

اولین دلیل داشتن یک وب سایت اعتباری است که می تواند به شرکت یا کسب و کار شما بدهد. داشتن یک وب سایت  خوب سازمان شما را بسیار حرفه ای تر از سایر رقبا نشان می‌دهد، اعتبار شرکت و سازمان شما را حفظ و بر اعتماد مشتریان میافزاید. احتمالا بسیاری از شرکت‌هایی که محصولات و یا خدمات مشابه شما را ارائه می‌دهند،  بسیار زیاد باشند و یکی از راه‌های متمایز کردن خود از دیگران این است که یک وب‌سایت حرفه ای، خلاقانه و منحصر به فرد داشته باشید که بتواند  از جنبه های مختلف کسب و کارتان را به مشتریان خود نشان دهید. امروزه، بدون وب سایت، مردم می توانند به راحتی اعتبار شما و کسب و کارتان را زیر سوال ببرند. داشتن یک سایت مطمئناً فرصتی مناسب برای ایجاد اولین تأثیر خوب بر مردم و در عین حال کسب اعتماد و احترام آنها در مواجهه با  موقعیت و کسب و کار است.

2. تقویت برند

نشان دادن برند خود به مشتریان بالقوه یکی از مهم ترین کارهایی است که می توانید در حوزه ی برندسازی انجام دهید. اگر دقیقا مشخص کنید که چه کسی هستید، ماموریت و هدف شما چیست، چه محصولی تولید می کنید یا چه خدماتی ارائه می دهید، مطمئناً شانس خرید یا  جذب مشتریان جدید شما  افزایش خواهد یافت. حضور حرفه ای و پر قدرت در فضای آنلاین  نقطه قوتی است که شما را از رقبا متمایز می کند. بدون  داشتن سایت  این مسیر میسر نخواهد بود زیرا مردم به سختی می توانند در مورد برند و کسب و کار شما به صورت آنلاین اطلاعاتی به دست آورند.

3. ایجاد لید های بیشتر

یکی از بهترین دلیل ها برای  داشتن وب سایت این است که منجر به ایجاد سرنخ بیشتر برای محصولات یا خدمات شما می شود. مردم تقریباً همه چیز را آنلاین جستجو می کنند. هنگامی که شما را آنلاین پیدا می کنند به محصولات و خدمات شما علاقه  نشان می‌دهند، به دنبال کسب اطلاعات بیشتر از شما هستند و به لطف وب سایت  با شما ارتباط گرفته و سفارش گذاری می‌کنند. مطمئناً گردش مالی شما افزایش می یابد. این دلیل واقعی است که یک وب سایت یک دارایی است و نه یک هزینه. وب سایت شما در صورت مدیریت صحیح تأثیر مثبتی بر درآمدهای شما دارد و ثابت می شود که نرخ بازگشت سرمایه بالایی دارد.  

4. ایجاد ترافیک ارگانیک بیشتر

هنگامی که وب سایت د شما به خوبی  از نظر فنی و محتوایی برای سئو بهینه شده باشد، شانس نمایش آن برای سرچ ها و کلمات کلیدی خاص بسیار زیاد است، زمانی که  مشتریان کلید واژه های مورد نیاز و در واقع کلید واژه های اصلی کسب و کار شما را سرچ می‌کنند و سایت شما در نتایج  بالای گوگل نمایش داده می‌شود، در واقع به شما این امکان را می‌دهد که به طور ارگانیک و رایگان  ورودی های سایت خود را افزایش بدهید به عبارتی دیگر این خود گوگل خواهد بود که شما را به طور غیرمستقیم  و رایگان تبلیغ می کند.

5. صرفه جویی در زمان

اگر شما هم جز آن دسته از کسب و کارها هستید که روزانه تماس های تلفنی زیادی دریافت می‌کنید تا پاسخگوی اطلاعات ساده ای در مورد ساعات کار، خدمات یا محصولات، تعرفه ها یا آدرس خودتون به مشتریانتون باشید، از دست دادن هر تماس، تأخیر در پاسخ گویی می تواند به از دست دادن یک مشتری بالقوه منجر بشود. یک وب سایت این نوع تماس ها را به شدت کاهش می دهد و به خوبی و به طور غیر مستقیم می تواند پاسخگوی سوالات مشتریان باشد تا بهره وری داخلی کسب و کار شما را افزایش دهد.

6. مشتریان همیشه و همه وقت در جریان اخبار و اطلاعیه ها و تخفیفات شما قرار می‌گیرند

زمانیکه شما وب سایت دارید بدین معناست که حضور همه وقت و دائمی دارید و برای مشتریان در هرساعتی قابل دسترس هستید. وب سایت شما، ساده ترین راه برای اطلاع رسانی به مشتریان از هرگونه تغییر یا تبلیغات در هر ساعت از شبانه روز است.

7. محکم‌ترین پایه برای بازاریابی دیجیتال شماست

با توجه به اتفاقات اخیر و خبرهایی مبتنی بر فیلترشدن اینستاگرام، بهترین مکان برای حضور دیجیتالی شما و ادامه با ارتباط با مخاطبانتان وب سایت شما می‌باشد. امروزه شرکت هایی در فعالیت های تجاری خود موفق ترند که تبلیغات آنها به حد کافی بوده و در بین مردم شناخته شده تر باشند. یک وب سایت با طراحی حرفه ای و زیبا می تواند نقش چشمگیری در تبلیغات شما داشته باشد. البته اگر دیجیتال مارکتینگ و استفاده از تبلیغات انلاین (که به مراتب هزینه ی بسیار پایین تری نسبت به سایر تبلیغات  دارد) را در برنامه های کاری اینده خود دارید، بدون شک وب سایت شما امن ترین و کارآمدترین جاییست که می‌تواند پذیرای مشتریان شما باشد.

آیا طراحی وب سایت پر هزینه و زمان بر است؟

شاید یکی از دلایلی که کارفرمایان به اهمیت وجود وب سایت پی نبرده اند، ترس از هزینه ها و یا اشراف نداشتن به دانش فنی و تخصصی  این حوزه است. خوب است بدانید که داشتن یک وب سایت مناسب امروزه آنقدر ها هم پر هزینه نیست.  یعنی شما با ساده ترین پکیج طراحی وب سایت شرکت دیجیتال مارکتینگ بهنما هم می توانید فعالیت خود را در دنیای آنلاین آغاز کنید. البته این نکته را در نظر داشته باشید  ، پولی که برای طراحی و ایجاد یک سایت صرف می‌کنید مطمئنا یک سرمایه گذاری است و نه یک هزینه. وب سایت شما یک دارایی است. دارایی ارزشمند و معتبری که در اختیار شماست که می تواند نرخ بازگشت سرمایه بسیار خوبی را برایتان رقم بزند.

صرف پول برای وبسایت سرمایه گذاری است نه هزینه

برای داشتن یک وب سایت مناسب چقدر باید هزینه کنم؟

به طور کلی در رابطه با تخمین هزینه های طراحی سایت می توان گفت که هزینه طراحی سایت بسته به  نوع و میزان امکانات وبسایت و نیز انتظارات شما کاملا متفاوت خواهد بود. اینکه وب سایت شما با استفاده از یک قالب آماده طراحی شود، یا اینکه به طور کامل کدنویسی شود، درگاه پرداخت  و اینماد داشته باشد یا خیر، تعداد صفحات و…. می‌‌تواند در تعیین قیمت پروژه طراحی وب سایت اثرگذار باشد، تیم متخصص بهنما پس از جلسات مشاوره و با توجه به اهداف و بودجه شما، بهترین  نوع  وب سایت را  متناسب با ماهیت کسب کار و بودجه تان به شما پیشنهاد خواهد کرد.

طراحی یک وب سایت چقدر زمان میبره؟

در مجموع زمان اجرای پروژه طراحی وب نیز به عوامل مختلفی بستگی دارد. بخشی از فرایند اجرا مستلزم دریافت اطلاعات و همکاری شماست و بخشی به عهده تیم گرافیک و طراحی سایت شرکت دیجیتال مارکتینگ بهنما است. تکنولوژی های به کار رفته در طراحی سایت نیز به جهت پیاده سازی از نظر زمانی با یکدیگر تفاوت دارند. به جهت داشتن یک تخمین زمانی دقیق با کارشناسان بهنما تماس بگیرید کارشناسان بهنما ضمن ارائه پیشنهاد در رابطه با انواعی از وب سایت ها که متناسب با نیاز شما هستند جزئیات پروژه مانند زمان، بودجه مورد نیاز و … را نیز در اخیار شما خواهند گذاشت.

 گام اول شروع همکاری با بهنما برای طراحی سایت چیست؟

برای شروع با کارشناسان بهنما تماس بگیرید . کارشناسان بهنما در گام نخست به کسب اطلاعات اولیه در رابطه با ماهیت وب سایت شما، انتظارت شما و…  خواهند پرداخت . پس از این مرحله پیشنهادات بهنما در رابطه با انواع مختلف طراحی سایت مورد نیاز تان ، قابلیت ها و امکانت، تخمین بودجه و زمان اجرای پروژه و… به شما ارئه خواهد شد. پس از این مرحله و عقد قرار داد فرایند طراحی وب سایت شما آغاز خواهد شد.

فرایند طراحی وب سایت در بهنما چگونه است؟

بهنما با الگو گیری از بزرگترین و معتبرترین مجموعه های دیجیتال مارکتینگ جهان فرایندی چهار مرحله ای به جهت طراحی وب سایت در نظر گرفته است . در مرحله اول به طراحی تجربه کاربری (ی) و طراحی رابط کاربری وب سایت (ب) خواهیم پرداخت . این دو مرحله از جمله مهمترین قسمت های فرایند طراحی سایت هستند که متاسفانه در بسیاری اط مواقع به اندازه کافی به انها اهمیت داده نمی شود . در همین بخش است که تجربه مثبت کاربر از استفاده و بازدید از وب سایت شما ایجاد خواهد شد. اجرای دقیق مراحل UX ، تست های مربوطه و طراحی UI حرفه ای نقش تعیین کننده در موفقیت وب سایت شما خواهد داشت.

در گام دوم فرایند کدنویسی وب سایت شما آغاز می‌شود. بسته به نوع وب سایت انتخابی برای شما در این مرحله از تکنولوژی های مختلفی استفاده خواهد شد. تیم برنامه نویسی شرکت دیجیتال مارکتینگ بهنما با بهره مندی از متخصان  کدنویسی تحت وب با کیفیت ترین نوع خدمات در این حوزه را در اختیار شما قرار خواهند داد.

گام سوم در فرایند طراحی سایت شرکت دیجیتا مارکتینگ بهنما اجرای تست های کاربرد پذیری (ی) بر روی وب سایت طراحی شده می باشد این تست ها سبب می شوند تا جزئیات فنی وب سایت مثل سرعت لود سایت، بهینه سازی فایل ها ، مشخصات سئو تکنیکال و … و همچنین جزئیات طراحی سایت پیش از بارگزاری نهایی وب سایت شما توسط پلتفرم های مربوطه ارزیابی و در صورت نیاز اصلاح شوند .

پس از طی مراحل بالا وب سایت شما آماده استفاده می باشد در این مرحله شرکت دیجیتال مارکتینگ بهنما با ارائه پشتیبانی فنی یک ساله از خدمات طراحی وب خود همراه شما خواهد بود . پس از این مرحله شما می توانید به جهت بیشتر دیده شدن و افزایش ترافیک وب سایت خود از خدمات مختلف شرکت بهنما مانند خدمات سئو محتوایی، خدمات کمپین های گوگل ادز، خدمات کمپین های تبلیغاتی تحت وب و … نیز فراخور نیاز خود استفاده نمایید.

خدمات برنامه نویسی و طراحی وبسایت بهنما شامل چه مواردی می‌شود؟

اگر قصد دارید  به کسب و کار خود رونق دهید و حضور موثری در فضای دیجیتال داشته باشید، بهنما در این مسیر همراه شماست، خدمات برنامه نویسی و طراحی وبسایت بهنما به شرح ذیل می‌باشد . همان طور که مشاهده می کنید:

تیم بهنما با اتکا به تخصص و تجربه خود و با طراحی حرفه ای و مدنظر قراردادن قوانین سئو و الگوریتم های گوگل، شما را برای رسیدن به اهداف و کسب نتیجه حداکثری همراهی می‌کند.

اما به عنوان سخن آخر در زمینه طراحی وب سایت تخصص های مختلفی نظیر برنامه نویسی،گرافیک، برندینگ  و مارکتینگ دخیل هستند تا بتوانند یک وب سایت حرفه ای و درخور شما طراحی و ارائه دهند، و مهمتر از فرایند طراحی، اجرا و راه اندازی وب سایت، پشتیبانی وب سایت است، تیم بهنما با توجه به این مهم، تمرکز خود را بر روی ارائه خدمات پشتیبانی با بالاترین سرعت پاسخ گویی قرار داده تا از این طریق بتواند رضایت مشتریان خود را جلب نماید.

شروع همكاری با بهنما

برای شروع همكاری و مشاوره می توانيد از طريق روش های زير با ما در ارتباط باشيد.

0912-3498755 021-88807930