خدمات طراحی سایت

وب سایت شما نماینده کسب وکارتان در فضای دیجیتال است.

آژانس دیجیتال مارکتینگ بهنما ارائه دهنده خدمات طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی، وب سایت شخصی و شرکتی و وب اپلیکیشن ها می باشد. بهنما در طول سال های فعالیت خود افتخار همکاری با کسب وکار های مختلف از صنایع گوناگونی را داشته است.

تلفن ثابت:

۰۲۱-۸۸۸۰۷۹۳۰

تلفن همراه:

۰۹۳۶-۲۶۱۷۴۵۰

آدرس:

تهران، میدان ولیعصر، خیابان رودسر، پلاک ۸، مرکز رشد و نوآوری دانشگاه خوارزمی، طبقه ۲، واحد ۱، شرکت دیجیتال مارکتینگ بهنما​

طراحی سایت فروشگاهی
طراحی سایت فروشگاهی
وب سایت شما نماینده کسب وکارتان در فضای دیجیتال است

آژانس دیجیتال مارکتینگ بهنما ارائه دهنده خدمات طراحی و توسعه فروشگاه های اینترنتی، وب سایت های شخصی وشرکتی و وب اپلیکیشن ها می باشد. بهنما در طول سال های فعالیت خود افتخار همکاری با کسب وکار های مختلف از صنایع گوناگونی را داشته است.

تلفن ثابت: ۸۸۸۰۷۹۳۰-۰۲۱

تلفن همراه: ۲۶۱۷۴۵۰-۰۹۳۶

آدرس: تهران، میدان ولیعصر، خیابان رودسر، پلاک ۸، مرکز رشد و نوآوری دانشگاه خوارزمی، طبقه ۲، واحد ۱، شرکت دیجیتال مارکتینگ بهنما​

طراحی وب سایت

امروزه انجام طراحی سایت برای گسترش و بهبود یک کسب و کار امری ضروری است و صاحبان مشاغل این نیاز را درک کرده اند به همین دلیل شرکت بهنما در مجموعه ی خود اقدام به طراحی انواع سایت های شخصی، سایت شرکتی، سایت فروشگاهی و سایت اختصاصی می‌کند. شرکت بهنما با ارائه ی خدمات طراحی سایت استاندارد شامل طراحی سایت های رسپانسیو، کد نویسی شده بهینه و ui اختصاصی با توجه به نیاز و سلیقه ی مشتریان خود ارائه می‌دهد.

خواندن کمتر خواندن بیشتر

خدمات طراحی سایت شامل چیست؟

اگر طراحی خاصی مدنظر دارید یا می‌خواهید برای سفارش به صورت مستقیم با کارشناسان در ارتباط باشید می‌توانید با کارشناسان شرکت تماس بگیرید و اقدام به سفارش طراحی سایت مطابق با نیاز های خود کنید؛ توجه داشته باشید که تمامی سایت هایی که توسط شرکت بهنما طراحی و ساخته می‌شوند همگی به صورت ریسپانسیو‌ (واکنشگرا) هستند و شما می‌توانید روی کامپیوتر، تلفن همراه و تبلت از سایت استفاده کنید. داشتن حالت ریسپانسیو باعث بهبود رتبه سایت شما در نتایج موتور های جستجو و همچنین ایجاد تجربه کاربری بهتری برای مخاطبین شما می‌کند؛ امروزه حضور تلفن همراه در زندگی افراد افزایش پیدا کرده است و افراد برای انجام جستجوی خود در سایت های اینترنتی از تلفن همراه استفاده می‌کنند به همین دلیل گوگل فرآیند ایندکس کردن سایت های اینترنتی را در ابتدا برای سایت هایی انجام می‌دهد که طراحی مخصوص تلفن همراه و تبلت را دارند به همین دلیل ریسپانسیو بودن یک سایت امر مهمی در تعیین رتبه سایت و همچنین تجربه ی کاربران دارد.

خواندن کمتر خواندن بیشتر

خدمات طراحی سایت

 • گزینه اول
 • گزینه اول
 • گزینه اول
 • گزینه اول
 • گزینه اول
 • گزینه اول
 • گزینه اول
 • گزینه اول
 • گزینه اول
 • گزینه اول
 • گزینه اول
 • گزینه اول
 • گزینه اول

خدمات طراحی سایت

 • گزینه اول
 • گزینه اول
 • گزینه اول
 • گزینه اول
 • گزینه اول
 • گزینه اول
 • گزینه اول
 • گزینه اول
 • گزینه اول
 • گزینه اول
 • گزینه اول
 • گزینه اول
 • گزینه اول

عوامل موثر بر قیمت طراحی سایت چیست؟

هزینه ی طراحی سایت با توجه به امکانات خاص سایت و همچنین نوع طراحی سایت به صورت متفاوتی محاسبه خواهد شد، سلیقه و خواسته های شما می‌تواند بر قیمت طراحی سایت تاثیر گذار باشند. در سایت بهنما با توجه به سلیقه و نیاز شما اقدام به طراحی سایت اختصاصی برای شما می‌کنند، در این شرکت به طور دقیق به خواسته های شما توجه می‌کنند و پس از انجام جلسه ی مشاوره اقدام به طراحی سایت با تعداد صفحات مورد نیاز، گرفتن درگاه پرداخت و اینماد، ایجاد بخش های مختلف در سایت می‌تواند در میزان قیمت و تعرفه ی سایت تفاوت ایجاد کند. تعرفه و قیمت سایت بسته به میزان امکانات سایت متفاوت است، با افزودن امکانات بیشتر به وب سایت و همچنین شخصی سازی های بیشتر هزینه ی طراحی سایت افزایش پیدا می‌کند.  در شرکت بهنما می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و با ارائه ی خواسته های خود به کارشناسان فروش یک برآورد قیمتی برای خدمات درخواستی خود دریافت کنید. در سایت بهنما تمامی خدمات توسط متخصصان حوزه طراحی سایت به شما ارائه می‌شوند و شما برای آگاهی از تعرفه ها می‌توانید با کارشناسان بخش فروش در ارتباط باشید.

خواندن کمتر خواندن بیشتر
مشتریان آژانس دیجیتال مارکتینگ بهنما

بهنما به همراهی برندهای بسیاری از صنایع گوناگون، در طول سال های فعالیت خود افتخار می کند. مشتریان ما برند های بزرگ، متوسط و یا کوچک فعال در حوزه های مختلف هستند که خدمات دیجیتال مارکتینگ خود را به بهنما سپرده اند.

بهنما برگزیده صنایع خلاق در حوزه کسب و کار های دیجیتال و فضای مجازی

شرکت بهنما برگزیده صنایع خلاق از سوی معاونت فناوری ریاست جمهوری در حوزه کسب و کار های دیجیتال و فضای مجازی می باشد.

شرکت دیجیتال مارکتینگ بهنما
مشاوره با آژانس دیجیتال مارکتینگ بهنما

ما مشتاق هم کلامی با شما هستیم. با ما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره رایگان بهنما استفاده نمایید.

تلفن ثابت

۰۲۱-۸۸۸۰۷۹۳۰

تلفن همراه

۰۹۳۶-۲۶۱۷۴۵۰

آدرس

تهران، میدان ولیعصر، خیابان رودسر، پلاک ۸، مرکز رشد و نوآوری دانشگاه خوارزمی، طبقه ۲، واحد ۱، شرکت دیجیتال مارکتینگ بهنما​

شرکت دیجیتال مارکتینگ بهنما
تیم بهنما

دیجیتال مارکتینگ صرفا شغل ما نیست. ما از رقم زدن تجربه ایجاد و توسعه برند ها در دنیای دیجیتال لذت می بریم و از این طریق می کوشیم تا با خلق برند های دیجیتالی، دنیا را به محل بهتری برای زندگی تبدیل کنیم. تیم بهنما متشکل از اعضایی با مهارت های گوناگون همچون بازاریابی، فروش، طراحی، برنامه نویسی، سئو، تدوین و انیمیشن؛ عکاسی و فیلم برداری،  سناریو نویسی و تبلیغات نویسی، شبکه های اجتماعی و…  است تا بتوانند تمامی مهارت های مورد نیاز برای اجرای پروژه دیجیتال مارکتینگ را برای کسب وکار ها  تامین نمایند.

اخبار و اطلاعیه ها

طراحی سایت اختصاصی

گاهی اوقات برای اینکه ایده های خود را به دیگران نمایش دهید و یا هنر های خود را در معرض دید دیگران قرار دهید نیاز به یک فضا برای انجام این کار دارید. برای انجام این کار شما می‌توانید با کارشناسان شرکت بهنما تماس بگیرید و اقدام به ثبت سفارش در خصوص سایت اختصاصی کنید، در این نوع از سایت متخصصان ما برای شما یک سایت فروشگاهی اختصاصی طراحی می‌کنند که مطابق نیاز شما به صورت اختصاصی طراحی و ساخته شده است و شما می‌توانید به هر صورتی که نیاز دارید از آن استفاده کنید، در زمان ثبت سفارش کارشناسان ما پس از شنیدن صحبت های شما و همچنین ارائه ی مشاوره ی کامل در خصوص هدف شما و ارائه ی تعرفه های مربوط به طراحی و دیگر موارد مربوطه به سرعت اقدام به ساخت پروژه شما و تحویل آن در کمترین زمان ممکن می‌کنند.

طراحی سایت رسپانسیو

امروزه با پیشرفت فناوری و توسعه ی تلفن های همراه استفاده از این وسایل بیش از گذشته افزایش یافته است و به همین دلیل برای گوگل سایت هایی که به صورت واکنش گرا هستند از اهمیت بیشتری برخوردار اند و در نتایج جستجو در رتبه های بهتری قرار می‌گیرند. بنابراین می‌توان گفت به نوعی طراحی سایت فروشگاهی در سایز و ابعاد گوشی موبایل حتی اهمیت بیشتری نسبت به کامپیوتر و دسکتاپ دارد و باید حتما باید از طراحی زیبا و مطابق نیاز کاربر برخوردار باشد. شما امروزه می‌توانید با کمک شرکت بهنما می‌توانید اقدام به ساخت سایت های مناسب برای تلفن همراه و تبلت کنید و سایت شما در گوگل نتایج بهتری را بدست آورد، برای انجام این کار شما می‌توانید با کارشناسان سایت بهنما تماس بگیرید و اقدام به ثبت سفارش برای طراحی سایت کنید تا در کمترین زمان کارشناسان ما با شما تماس بگیرند و با ارائه ی راهکار های بروز به شما در فرآیند تصمیم گیری کمک کنند.

سفارش طراحی وب سایت

اگر صاحب یک کسب‌و‌کار هستید و یا مدیریت یک مجموعه را برعهده دارید و یا حتی مدیر و صاحب یک فروشگاه در یک محله کوچک هستید و یا می‌خواهید یک سایت شخصی برای معرفی خودتان و کارهایی که انجام می‌دهید در اختیار داشته باشید، شما می‌توانید از خدمات شرکت بهنما استفاده کنید، در این شرکت نیاز های شما را به درستی درک می‌کنند و مطابق با خواسته ها و نیاز های شما اقدام به ثبت سفارش و طراحی سایت می‌کنند. در شرکت بهنما ما می‌توانیم به راحتی و طی یک مدت مشخص برای شما یک سایت فروشگاهی با امکانات مورد نظرتان به صورت اصولی و با کیفیت بالا طراحی کنیم. متخصصان ما به خوبی می‌دانند که طراحی یک سایت چه پیش نیاز‌هایی لازم دارد و برای طراحی سایت فروشگاهی باید چه مراحلی صورت بگیرد تا در نهایت یک سایت بی‌نظیر و بدون نقص ایجاد شود که برای هر کاربری جذاب بوده و کاربران به راحتی بتوانند با آن ارتباط بگیرند و همچنین به راحتی بتواند به خواسته خود که استفاده از خدمات یا محصولات شماست برسند. برای سفارش طراحی سایت فروشگاهی می‌توانید به راحتی با یک تماس تلفنی با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا تمامی مراحل و روند کار برایتان توضیح داده شود و شما در این زمینه به صورت کامل و رایگان راهنمایی شوید. در مجموعه ی بهنما شما به صورت کامل با خدمات طراحی سایت و همچنین تعرفه های قیمتی به صورت کامل آشنا می‌شوید و به راحتی می‌توانید سوالات خود را از متخصصان و مشاوران این شرکت بپرسید.

چرا خدمات طراحی سایت را به بهنما بسپاریم؟

تخصص، پای بندی به تعهد، قابل اعتماد بودن و خلاقیت از مولفه های اصلی برای انتخاب یک شرکت طراحی وبسایت هست که بهنما به شما اطمینان میده که به این نیاز ها پاسخ رضایت بخشی به مشتریان میده. برای دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.شرکت طراحی سایت بهنما همراه با نیرو های متخصص و با تجربه انتخاب خوبی برای داشتن همراهی مطمئن برای شروع و گسترش وبسایت فروشگاهی  می باشد.

طراحی وبسایت و فروشگاه اینترنتی

مقالات طراحی سایت

عضو خبرنامه ما باشید و از وبلاگ بهنما دیدن کنید . در تلاشیم تا جدیدترین اخبار، رویداد ها، مطالب حوزه بازاریابی دیجیتال را به همراه اطلاعیه ها، تخفیف ها و … از طریق وبلاگ بهنما به اطلاع شما عزیزان برسانیم.

سوالات متداول

طراحی سایت یا وب‌دیزاین (Web Design) به مجموعه فرآیند‌هایی گفته می‌شود که طی آن یک پایگاه اینترنتی برای اطلاع رسانی، معرفی خدمات یک شرکت یا مجموعه و یا ارائه محصولات آن طراحی و ساخته می‌شود. در حقیقت طراحی سایت یک فرآیند است که با ایجاد لایه های صفحات سایت، تولید محتوای سایت، طراحی گرافیکی و رعایت اصول بهینه سازی موتورهای جستجو (Seo) انجام می‌پذیرد. البته همیشه طراحی سایت به معنای ساختن و طراحی یک سایت جدید نیست. گاهی پیش می‌آید که یک وب‌سایت قدیمی نیاز به طراحی مجدد و یا بهینه‌سازی داشته باشد و خدمات طراحی سایت برای آن نیاز باشد.

 

ما به عنوان ارائه دهنده خدمات طراحی  سایت فروشگاهی وظایفی را بر عهده داریم تا تمامی موارد مربوط به یک سایت به درستی انجام شود. سایت ها از بخش های مختلفی تشکیل شده اند به همین دلیل باید برای طراحی سایت ها به قسمت های مختلف سایت توجه شود و برای هر قسمت باید به صورت ویژه ای برنامه ریزی شود. در شرکت بهنما انجام این کار به صورت ویژه و تخصصی برای مشتریان عزیز صورت می‌گیرد.

ما به عنوان ارائه دهنده خدمات طراحی  سایت فروشگاهی وظایفی را بر عهده داریم تا تمامی موارد مربوط به یک سایت به درستی انجام شود. برای اینکه بیشتر متوجه وظایف یک طراح سایت شوید اجازه دهید به شما بگوییم که یک سایت از چند بخش تشکیل شده است.

وب سایت ها پایگاه دائمی فعالیت شما در دنیای مجازی هستند؛ شما به کمک وب سایت ها بدون واسطه و در هر زمان از شبانه روز بدون تعطیلی با مخاطبان و مشتریان خود در ارتباط هستید. یک سایت مناسب امکان دسترسی مشتریان را به شما از هر نقطه ایران و جهان را فراهم می‌کند به کمک  سایت ها می‌توانید محصولات یا خدمات خود را به افراد بیشتری از طریق فضای اینترنت معرفی کنید و از پتانسیل کمپین های تبلیغات آنلاین نیز بهره مند بشوید. به همین دلیل با جرئت می‌توان گفت که داشتن یک سایت برای صاحبین مشاغل الزامی است و در دنیای آنلاین و رقابتی امروز،  کلید رشد  و موفقیت کسب و کار شما در آینده پیش رو می‌باشد.

تمامی سایت‌هایی که توسط مجموعه بهنما طراحی و ساخته می‌شوند کاملا استاندارد هستند و برای گوشی موبایل و تبلت طراحی جداگانه‌ای دارند و به اصطلاح ریسپانسیو یا واکنش‌گرا می‌باشند که با همه ی وسایل موجود تطبیق پذیری کاملی دارند و روی همگی آن ها قابل اجرا هستند. این ویژگی علاوه بر اینکه باعث می‌شود یک سایت مطابق میل کاربر داشته باشید به بهینه‌سازی سایت شما برای موتور‌های جستجو خصوصا گوگل کمک می‌کند.

 

شاید یکی از دلایلی که کارفرمایان به اهمیت وجود وب سایت و فروشگاه اینترنتی پی نبرده اند، ترس از هزینه ها و یا اشراف نداشتن به دانش فنی و تخصصی در این حوزه است. خوب است بدانید که داشتن یک وب سایت مناسب امروزه آنقدر ها هم پر هزینه نیست.  یعنی شما با ساده ترین پکیج طراحی وب سایت شرکت دیجیتال مارکتینگ بهنما هم می‌توانید فعالیت خود را در دنیای آنلاین آغاز کنید. البته این نکته را در نظر داشته باشید، هزینه ای که برای طراحی وبسایت انجام می‌دهید یک نوع سرمایه گذاری بلند مدت است که باعث برگشت هزینه و سود زیادی در مدت زمان کوتاهی برای شما می‌شود، وب سایت شما یک دارایی برای شما است که در طول سال ارزش آن بیشتر می‌شود.

در مجموع زمان اجرای پروژه طراحی وبسایت به عوامل مختلفی بستگی دارد. بخشی از فرایند اجرا مستلزم دریافت اطلاعات و همکاری متخصصان با شماست و بخشی به عهده تیم گرافیک و طراحی سایت شرکت بهنما می‌باشد. تکنولوژی های به کار رفته در طراحی سایت و فروشگاه های اینترنتی نیز به جهت پیاده سازی از نظر زمانی با یکدیگر تفاوت دارند. شما برای طراحی سایت مورد نظر خود باید با کارشناسان بهنما تماس بگیرید کارشناسان بهنما ضمن ارائه پیشنهاد در رابطه با انواعی از وب سایت ها که متناسب با نیاز شما هستند جزئیات پروژه مانند زمان، بودجه مورد نیاز و دیگر مسائل را در اخیار شما خواهند گذاشت و شما با توجه به نظرات مشاوران می‌توانید اقدام به ثبت سفارش سایت مورد نظر خود کنید.

طراحی یک سایت اینترنتی برای گسترش کسب و کار و همچنین ارائه ی خدمات به کاربران و مشتریان امری ضروری است، برای ایجاد یک سایت مناسب باید با متخصصان این حوزه همکاری کنید. گروه بهنما یکی از بهترین شرکت های مربوط حوزه طراحی سایت و همچنین خدمات سئو می‌باشد که می‌تواند یک سایت مرتبط با حوزه کاری شما ایجاد کند و شما بتوانید خدمات خود را در سطح کشور ارائه کنید.

 

امروزه شما می‌توانید با داشتن یک سایت به راحتی با دیگران تعامل برقرار کنید و برای برقراری ارتباط محدودیت زمانی ندارید و در کمترین زمان می‌توانید اقدام به فروش محصول یا ارائه خدمات خود کنید و دیگران نیز به سادگی می‌توانند فروشگاه آنلاین شما را پیدا کنند و به راحتی با شما ارتباط بگیرند.

 

دومین مزیت داشتن وب سایت این است که می‌توانید به واسطه آن هویت اجتماعی خود را معرفی کنید. شاید در فضا و دنیای حقیقی به ابزار یا چیز خاصی برای اثبات هویتمان یا هویت کسب و کارمان نیاز نداشته باشیم اما در اینترنت باید صفحاتی وجود داشته باشند تا هویت برند شما را اثبات کنند و مردم آن را بشناسند و تنها با ایجاد پروفایل در شبکه‌های اجتماعی نمی‌توانید اعتبار بالایی برای برندتان ایجاد نمایید و داشتن یک وب سایت برای کسب و کارتان بهترین گزینه برای اثبات هویت شما در فضای مجازی است.

 

سومین مزیت داشتن وب‌سایت این است که مشتریان شما محدود به منطقه ی خاصی نیستند و از تمام نقاط کشور می‌توانید مشتریانی داشته باشید و به آن‌ها محصول یا خدمات خود را ارائه دهید با این کار شما در زمان برای فروش محصول و همچنین بازار یابی صرفه جویی می‌کنید و با کمترین هزینه و زمان می‌توانید به اهداف فروش خود برسید.

 

چهارمین مزیت این است که کسب و کار شما محدود به زمان نیست و می‌توانید خدمات و محصولات خود را به صورت ۲۴ ساعته در معرض دید علاقه‌مندان و مشتریان خود قرار دهید.

آخرین مزیت و شاید بهترین مزیت استفاده از سایت برای فروش محصولات آزادی عمل شماست، آزادی عمل شامل ساعت کاری دلخواه، محل کار دلخواه و صرفه جویی در هزینه های جانبی است. شما با داشتن یک سایت فروش می‌توانید به سادگی و خودتان کسب و کارتان را مدیریت کنید و به سرعت پیشرفت کنید.

 

امروزه با هر فردی که بخواهید در مورد کسب و کارتان صحبت کنید از شما آدرس سایتتان را می‌پرسد چرا که می‌تواند به راحتی در کمتر از چند دقیقه تمامی اطلاعاتی که در مورد کسب و کارتان نیاز دارد را متوجه شود.

دومین مزیت داشتن وب سایت این است که می‌توانید به واسطه آن هویت اجتماعی خود را معرفی کنید. شاید در فضا و دنیای حقیقی به ابزار یا چیز خاصی برای اثبات هویتمان یا هویت کسب و کارمان نیاز نداشته باشیم اما در اینترنت باید صفحاتی وجود داشته باشند تا هویت برند شما را اثبات کنند و مردم آن را بشناسند و تنها با ایجاد پروفایل در شبکه‌های اجتماعی نمی‌توانید اعتبار بالایی برای برندتان ایجاد نمایید و داشتن یک وب سایت برای کسب و کارتان بهترین گزینه برای اثبات هویت شما در فضای مجازی است.

سومین مزیت داشتن وب‌سایت این است که مشتریان شما محدود به محله، خیابان و یا شهر خاصی نیستند و از تمام نقاط کشور می‌توانید مشتریانی داشته باشید و به آن‌ها محصول یا خدمات خود را ارائه دهید و این به معنای فرصت درآمد زایی بیشتر است.

چهارمین مزیت این است که کسب و کار شما محدود به زمان نیست و می‌توانید خدمات و محصولات خود را به صورت ۲۴ ساعته در معرض دید علاقه‌مندان و مشتریان خود قرار دهید. پنجمین مزیت نیز که یکی از مزایای مهم داشتن وب سایت است این بوده که شما خودتان مدیر کسب و کارتان هستید و همانند شبکه‌های اجتماعی که هر از گاهی در کشورمان دچار مشکل می‌گردند دیگر نگران از دست رفتن اطلاعات و زحمات خود نیستید و تمامی هزینه‌هایی که برای داشتن آن و امکاناتش می‌کنید یک بار برای همیشه است و می‌توانید با خیال راحت سال‌ها از آن برای کسب درآمد بیشتر و افزایش رونق کسب و کارتان استفاده نمایید.

برای شروع فرآیند طراحی سایت، شما باید در ابتدا با مشاوران ما تماس بگیرید و مشخصات کسب و کار خود و همچنین نوع خدمات مورد نیاز خود را بیان کنید. مشاوران ما هم بر اساس نیاز شما و همچنین خواسته های شما بسته های متناسب با بودجه و نیاز شما را ارائه می‌دهند و شما می‌توانید از راهنمایی های مشاوران بهنما برای گسترش کسب و کار و طراحی سایت خود استفاده کنید.

بهنما با الگو گیری از بزرگترین و معتبرترین مجموعه های دیجیتال مارکتینگ جهان فرایندی چهار مرحله ای به جهت طراحی وب سایت فروشگاهی در نظر گرفته است. در مرحله اول به طراحی تجربه کاربری و طراحی رابط کاربری وب سایت خواهیم پرداخت. این قسمت از جمله مهمترین قسمت های فرایند طراحی سایت هستند که متاسفانه در بسیاری از مواقع به اندازه کافی به آنها اهمیت داده نمی‌شود. در همین بخش است که تجربه مثبت کاربر از استفاده و بازدید از وب سایت شما ایجاد خواهد شد. اجرای دقیق مراحل UX ، تست های مربوطه و طراحی UI حرفه ای نقش تعیین کننده در موفقیت وب سایت شما خواهد داشت.

در گام دوم فرایند کدنویسی وب سایت شما آغاز می‌شود. بسته به نوع وب سایت انتخابی برای شما در این مرحله از زبان های کد نویسی مختلفی استفاده خواهد شد. تیم برنامه نویسی شرکت بهنما با بهره مندی از متخصصان کدنویسی تحت وب با کیفیت ترین خدمات متناسب با نیاز شما را در این حوزه در اختیار شما قرار خواهد داد.

گام سوم در فرایند طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی شرکت دیجیتال مارکتینگ بهنما، اجرای تست های کاربرد پذیری بر روی وب سایت طراحی شده می‌باشد این تست ها سبب می‌شوند تا جزئیات فنی وب سایت فروشگاهی مثل سرعت لود سایت، بهینه سازی فایل ها ، مشخصات سئو تکنیکال همچنین جزئیات طراحی سایت پیش از بارگزاری نهایی وب سایت شما توسط پلتفرم های مربوطه ارزیابی و در صورت نیاز اصلاح شوند .با انجام این روش شما نگرانی بابت مشکلات احتمالی سایت خود ندارید.

پس از طی مراحل بالا وب سایت فروشگاهی شما آماده استفاده می‌باشد در این مرحله شرکت دیجیتال مارکتینگ بهنما با ارائه پشتیبانی فنی یک ساله از خدمات طراحی وب خود همراه شما خواهد بود و در صورت بروز هر گونه مشکلی شما می‌توانید مشکلات خود را به صورت دقیق و کامل به پشتیبانی توضیح دهید. پس از این مرحله شما می‌توانید برای بهبود رتبه سایت خود در نتایج جستجوی موتور های جستجو و افزایش ترافیک وب سایت خود از خدمات مختلف شرکت بهنما مانند خدمات سئو محتوایی، خدمات کمپین های گوگل ادز، خدمات کمپین های تبلیغاتی تحت وب و دیگر خدمات مربوط و مورد نیاز خود استفاده نمایید.

در گام دوم فرایند کدنویسی وب سایت شما آغاز می‌شود. بسته به نوع وب سایت انتخابی برای شما در این مرحله از تکنولوژی های مختلفی استفاده خواهد شد. تیم برنامه نویسی شرکت بهنما با بهره مندی از متخصصان  کدنویسی تحت وب با کیفیت ترین نوع خدمات در این حوزه را در اختیار شما قرار خواهند داد.

گام سوم در فرایند طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی شرکت دیجیتال مارکتینگ بهنما اجرای تست های کاربرد پذیری بر روی وب سایت طراحی شده می باشد این تست ها سبب می شوند تا جزئیات فنی وب سایت فروشگاهی مثل سرعت لود سایت، بهینه سازی فایل ها ، مشخصات سئو تکنیکال و … و همچنین جزئیات طراحی سایت پیش از بارگزاری نهایی وب سایت شما توسط پلتفرم های مربوطه ارزیابی و در صورت نیاز اصلاح شوند .

پس از طی مراحل بالا وب سایت فروشگاهی شما آماده استفاده می باشد در این مرحله شرکت دیجیتال مارکتینگ بهنما با ارائه پشتیبانی فنی یک ساله از خدمات طراحی وب خود همراه شما خواهد بود . پس از این مرحله شما می توانید به جهت بیشتر دیده شدن و افزایش ترافیک وب سایت خود از خدمات مختلف شرکت بهنما مانند خدمات سئو محتوایی، خدمات کمپین های گوگل ادز، خدمات کمپین های تبلیغاتی تحت وب و … نیز فراخور نیاز خود استفاده نمایید.

اگر قصد دارید  به کسب و کار خود رونق دهید و حضور موثری در فضای دیجیتال داشته باشید، بهنما در این مسیر می‌تواند به طور موثر و حرفه ای به شما کمک کند، خدمات برنامه نویسی و طراحی توسط تیم بهنما برای شما به صورت حرفه ای انجام می‌شود. تیم بهنما با اتکا به تخصص و تجربه خود و با طراحی حرفه ای و مدنظر قراردادن قوانین سئو و الگوریتم های گوگل، شما را برای رسیدن به اهداف و کسب نتیجه حداکثری همراهی می‌کند. تمامی این موارد به صورت دقیق و اصولی و مطابق نیاز شما انجام می‌شود تیم پشتیبانی بهنما در تمامی مراحل همراه شما است و در صورت نیاز می‌توانید مشکلات خود را با آن ها در میان بگذارید.

 

شرکت بهنما به صورت تخصصی در زمینه طراحی وب سایت تخصص های مختلفی نظیر برنامه نویسی،گرافیک، برندینگ و مارکتینگ مشغول به فعالیت است تا نیاز های شما مانند نیاز به یک وب سایت حرفه ای مطابق نیاز شما طراحی و به شما ارائه دهند، و مهمتر از فرایند طراحی، اجرا و راه اندازی سایت، پشتیبانی وب سایت است، تیم بهنما با توجه به این وظیفه، تمرکز خود را بر روی ارائه خدمات پشتیبانی با بالاترین سرعت پاسخ گویی قرار داده تا از این طریق بتواند رضایت مشتریان خود را جلب نماید.

اما به عنوان سخن آخر در زمینه طراحی وب سایت تخصص های مختلفی نظیر برنامه نویسی،گرافیک، برندینگ  و مارکتینگ دخیل هستند تا بتوانند یک وب سایت حرفه ای و درخور شما طراحی و ارائه دهند، و مهمتر از فرایند طراحی، اجرا و راه اندازی سایت، پشتیبانی وب سایت است، تیم بهنما با توجه به این مهم، تمرکز خود را بر روی ارائه خدمات پشتیبانی با بالاترین سرعت پاسخ گویی قرار داده تا از این طریق بتواند رضایت مشتریان خود را جلب نماید.

طراحی سایت قدم بزرگی برای تجربه ی فروش آنلاین برای تمامی کسب و کار های موجود است، اما تنها طراحی سایت نمی‌تواند تضمین کننده فروش خوب در فضای مجازی باشد. برای فروش محصولی در فضای مجازی نیاز به جلب کردن اعتماد کاربر و همچنین نشان دادن سایت برای بازدید کنندگان در اینترنت است که همه ی این موارد مربوط به بخش های مدیریتی و بخش SEO سایت می‌شوند که در بخش های دیگر سایت به طور کامل به آن پرداخته ایم.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *