Behnamagroup

خدمات وبسایت و فروشگاه اینترنتی

وب سایت‎ها و فروشگاه‎های اینترنتی مسیر دائمی و کاملا شخصی سازی شده شما در دنیای دیجیتال برای ارتباط با مخاطبان‎تان هستند . شما در وب‎سایت‎تان با توجه به ماهیت فعالیت خود می‎توانید با مخاطبان تان بدون واسطه در ارتباط باشید . داشتن وب سایت با کیفیت  همچنین پرستیژ کاری شما و کسب وکار‎تان را نیز افزایش خواهد داد و امکان برندینگ موفق‎تر در دنیای دیجیتال را نیز رقم خواهد زد. تیم بهنما به صورت تخصصی تمام مراحل طراحی وب سایت  و فروشگاه اینترنتی را به صورت تخصصی برای شما مطابق با بالاترین استاندارد‎ها به انجام خواهد رساند. همچنین  شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره،  با کارشناسان بهنما در تماس باشید.

خدمات وبسایت شرکت بهنما

طراحی وب سایت شخصی و شرکتی

شما نیاز دارید تا در دنیای دیجیتال به معرفی خود ، محصولات یا خدمات تان بپردازید . همچنین ایجاد ارتباط بین شبکه های اجتماعی و وب سایت موجب جذب و نگهداشت بیشتر مخاطبان شما خواهد شد . با داشتن یک وب سایت مناسب مخاطبان شما می توانند از طریق موتور های جستجو مانند گوگل به شما دسترسی پیدا کرده و به طور مستقیم با شما در ارتباط باشند . طراحی وب سایت شخصی و شرکتی به طور کامل توسط تیم بهنما در سه سطح کیفی انجام می شود شما با توجه به نیاز ، ماهیت کسب وکارتان ، بودجه و … می توانید طراحی وب سایت شخصی و یا شرکتی خود را در یکی از این سطوح کیفی با ما بسپارید . برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

طراحی فروشگاه اینترنتی

این روز ها اهمیت داشتن یک فروشگاه اینترنتی مناسب بر هیچ کس پوشیده نیست . تغییر رفتار کاربران به سمت افزایش خرید اینترنتی اهمیت فروشگاه های اینترنتی را دو چندان کرده . یک فروشگاه اینترنتی مناسب به صورت 24 ساعته بدون تعطیلی و از هر کجای جهان قابل دسترس برای مشتریان شما می باشد . تیم بهنما طراحی کامل فروشگاه های اینترنتی در سه سطح کیفی را به انجام میرساند. شما با توجه به نیاز ، ماهیت کسب وکارتان ، بودجه و … می توانید طراحی فروشگاه اینترنتی خود را در یکی از این سطوح کیفی با ما بسپارید . برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

طراحی وب اپلیکیشن

وب اپلیکیشن ها، اپلیکیشن هایی تحت وب هستند که بدون نیاز به نصب قابل دسترس مخاطبان شما می باشند . بسیاری از فرایند های کسب وکار های مختلف ، همچنین کاربرد های نوآورانه و… می توانند به کمک طراحی یک وب اپلیکیشن مناسب به راحتی در دسترس مخاطبان شما قرار بگیرند . فرض کنید شما یک رستوران دارید ، می توانید با طراحی یک وب اپلیکیشن سیستم رزرو خود را در قالب وب اپلیکیشن در دسترس مخاطبان خود قرار دهید . در تیم بهنما به صورت تخصصی به طراحی وب اپلیکیشن می پردازد . برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید .

طراحی تجربه کاربری و رابط کاربری

از جمله اقدامات اولیه برای طراحی یک وب سایت استاندار، طراحی تجربه کابری و پس از آن طراحی رابط کاربری مناسب می باشد . طراحی تجربه کابری به ترسیم مسیر تعامل مخاطبان تان در وب سایت شما به کمک قوائد و تکنیک های مربوطه می پردازد . در طراحی رابط کاربری نیز طراحان گرافیکی بهنما با توجه به اطلاعات به دست آمده در در مسیر تجربه کابری به طراحی رابط کاربری وب سایت شما می پردازند . رنگ ها، طرح ها، فرم ها، فونت ها و … توسط طراحان رابط کاربری برای وب سایت شما طراحی می شوند . تیم بهنما خدمات کامل طراحی تجربه کاربری و رابط کاربری را به انجام می رساند برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید .