آژانس دیجیتال مارکتینگ بهنما

طراحی هویت بصری

هویت بصری تمام آن چیزی است که توسط مخاطبان برندتان دیده می شود . انتخاب رنگ، فونت، فرم مناسب برای هر برند می تواند تاثیر بسزایی در شکل گیری تصویری حرفه ای از برند تان در ذهن مخاطبان تان داشته باشد و تداعی هر چه بهتری از برندتان را برای آنها رقم خواهد زد.

آژانس دیجیتال مارکتینگ بهنما

چرا برند ها به طراحی هویت بصری نیاز دارند؟

برند ها به جهت جایگاه یابی در میان مخاطبان شان و ایجاد تصویری بهتر از خود نیاز به هویت بصری حرفه ای و متناسب با حوزه عملکرد خود دارند. هویت بصری به آنها کمک می کند تا علاوه بر ایجاد تصویری بهتر از خود در ذهن مخاطبان عملکرد موفقیت آمیز تری در حوزه دیجیتال مارکتینگ داشته باشند

این یک عنوان است

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

این یک عنوان است

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

این یک عنوان است

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

آژانس دیجیتال مارکتینگ بهنما

چرا معتقدیم بهنما انتخاب مناسبی برای طراحی هویت بصری شماست؟

تیم بهنما با سابقه طراحی هویت بصری برای برند های مختلف در صنایع مختلف و همچنین با بهره جویی از متخصصان مجرب در این حوزه خدمات خود را در اختیار  مشتریان خود قرار خواهد داد.

سابقه همکاری با برند های مختلف

تسط به اصول طراحی گرافیکی

مشاوره تخصصی رایگان پیش از شروع همکاری

طراحی کاملا اختصاصی برای برند شما

تسلط به اصول روانشناسی رنگ و طراحی رنگ سازمانی

تسلط به اصول طراحی تایپو گرافی و فونت فارسی

سوالات متداول

سوالات شما در زمینه خدمات طراحی سایت

طراحی هویت بصری یا Visual identity design چیست؟ در طراحی هویت بصری چه المان‌هایی باید رعایت شود؟ چه شرکت‌هایی خدمات طراحی هویت بصری انجام می‌دهند؟ نحوه پیاده سازی هویت بصری به چه صورت است؟

هویت بصری از اصلی‌ترین و مهم‌ترین مواردی است که برای داشتن برند به آن نیاز پیدا خواهیم کرد. در ایران شرکت‌های زیادی در زمینه طراحی‌های هویت بصری فعالیت دارند که هر کدام خدمات خاصی در این زمینه ارائه می‌دهند. المان‌های اصلی طراحی هویت بصری شامل: اینوگرافیک، لوگو، سربرگ، بسته بندی، رنگ سازمانی، عکاسی، پوستر و کارت ویزیت است.

اگر پروسه طراحی‌های هویت بصری به بهترین شکل ممکن انجام شود، کسب و کار شما از رقبا متمایز شده و طرفداران بیشتری پیدا خواهد کرد. به‌طور کلی هویت بصری از موارد بسیار مهم یک برند بوده که در بیزینس مورد استفاده قرار می‌گیرد. بیزینس ها روز به روز در حال گسترش و رقابت بوده که برای پیشی گرفتن از هم به یک ابزار قدرتمند نیاز دارند. برای متمایز شدن از رقبا، شما نیاز به خدمات ویژه و منحصر به فرد در زمینه هویت بصری دارید.اگر دیزاین هویت بصری به شکل حرفه‌ای انجام شده باشد، شما به راحتی می‌توانید محصولات خود را به فروش برسانید. اگر به دنبال فروش محصول یا خدماتی هستید، حتما باید طراحی هویت بصری را جزو اولویت خود قرار دهید.

یک هویت بصری مناسب، دارای استراتژی فوق العاده ای است که به شناخت برند می‌پردازد. طراحی هویت بصری در برندینگ جزو ارکان‌های اصلی است و باید در نگاه اول هدف شرکت را بیان کند.یک برند با هویت همیشه در بین مردم محبوب بوده و به همین خاطر شما باید اهمیت بالایی به آن بدهید. هیچ تفاوتی ندارد مشغول فعالیت در چه نوع کسب و کاری هستید. در هر حال شما باید هویت بصری برند خود را تقویت کنید.

از آن‌جایی که هویت بصری می‌تواند اهداف یک کسب و کار یا شرکت را مشخص کند از اهمیت زیادی برخوردار است. به طور کلی طراحی هویت بصری، هویت، شخصیت کاری و تجارت شما را بیان می‌کند و باید نکات مثبت کسب و کار را در ذهن مخاطب ایجاد کند.به بیان ساده، هویت بصری ویژگی‌های برجسته یک برند یا کسب و کار را به شکل منحصربه‌فرد بیان می‌کند به نحوی که برای همیشه در ذهن مشتری ماندگار باشد.در گذشته هویت بصری اهمیت زیادی نداشت اما امروزه با وجود رقبای قدرتمند در بخش کسب و کار، همیشه افرادی موفق بوده‌اند که یک طراحی خارق‌العاده‌ در بخش هویت بصری برای کسب و کار خود در نظر گرفته‌اند.

سفارشات طراحی‌های هویت بصری در ابعاد و با عناصر مختلف انجام می‌شود. همه چیز وابسته به نوع برند و کسب و کار افرادی دارد که قصد دارند بخش هویت بصری آن را ارتقا دهند.طراحی‌های بصری با فرمت‌های مختلفی توسط افراد باتجربه و حرفه‌ای انجام شده و ممکن است مدت زمان طولانی برای اتمام پروژه صرف شود.شما با صرف هزینه نه چندان زیاد قادر به سفارش‌دهی طراحی‌های هویت بصری با عناصر دلخواه هستید. بسیاری از طراحان در ایران خدمات ویژه در اختیار مشتری قرار داده و از پشتیبانی خوبی نیز برخوردارند.

طراحی ست اداری در هویت بصری یکی از مواردی است که در صنعت تبلیغات می‌توان از آن استفاده کرد. طراحی‌های هویت بصری با قواعد خاص ساخته شده و هدف اصلی آن پایدار ماندن هویت شرکت است.پالت، رنگ ها، لی اوت و موارد اینچنینی در طراحی ست اداری نقش مهمی را ایفا می‌کنند و باید طبق قاعده و اصول خاص انجام شود.

در واقع چاشنی هر کسب و کار هویت بصری آن است. اگر در بیزینس خود از هویت بصری عالی استفاده‌ کرده باشید، برند شما در ذهن و قلب مخاطب نفوذ پیدا می‌کند. ما در بخش هویت بصری هر روز شاهده پیشرفت‌هایی هستیم و در این بخش از تصاویر خلاقانه‌ای استفاده می‌شود. امروزه اغلب برندها برای دیده شدن اهمیت هویت بصری را درک کرده‌اند و سعی دارند از این روش کسب و کار خود را ارتقا دهند. Visual Brand Identity هویت یک برند را نشان می‌دهد. اگر بخواهیم مثالی در این زمینه بزنیم، می‌توانیم نوشابه کوکاکولا را برایتان نام ببریم. با شنیدن نام کوکاکولا چه چیزی در ذهن شما ایجاد می‌شود؟ یک بطری با رنگ قرمز که نوشته کوکاکولا با فونت خاص بر روی آن نقش بسته است. این همان هویتی است که ما از برند کوکاکولا در ذهن خود ساخته‌ایم.

هویت به چه معناست؟ هویت در اصل به معنای ذات، حقیقت و همچنین شخصیت یک چیز است. تفاوتی ندارد انسان باشد یا برند و محصول، در هر صورت ما هویت آن را با آن چیزی که می‌بینیم و درک می‌کنیم می‌شناسیم.

اجزای هویت بصری همانند یک تصویر در ذهن مخاطب حک شده و برای همیشه ماندگار خواهد شد. هویت اشخاص از شخصی به شخص دیگر کاملا منحصر به فرد، خاص و مربوط به یک فرد بوده اما هویت در برند مختص همان برند است.

افرادی که در بخش برندینگ فعالیت دارند به اهمیت هویت بصری پی برده‌اند. برخی از سازمان‌ها با استفاده از طراحی لوگو اختصاصی، کارت ویزیت و المان‌های از این قبیل سعی دارند یک برند را به شهرت رسانده و در شکل‌دهی آن نقش داشته باشند.

آژانس دیجیتال مارکتینگ بهنما

تماس با بهنما

برای آغاز همکاری با بهنما می توانید با ما تماس بگیرید و از مشورت کارشناسان ما در رابطه طراحی هویت بصری استفاده نمایید. ما با افتخار و همواره مشتاق هم کلامی با شما هستیم

تهران – میدان ولیعصر – خیابان رودسر – مرکز رشد و نوآوری دانشگاه خوارزمی – شرکت دیجیتال مارکتینگ بهنما
behnama.group@gmail.com

Rate this page