Behnamagroup

استودیو گرافیک بهنما

ظاهری زیبا و مناسب برای کسب و کار شما  می تواند نقش موثری در ایجاد یک برند قوی داشته باشد . خدماتی چون طراحی هویت بصری، طراحی ست ادرای، طراحی لوگو، لوگو موشن و … از جمله خدمات ارائه شده در استودیو گرافیک بهنما می باشد . همچنین خدمات دیگری چون تولید محتوای ویدئویی مانند تیزر های تبلیغاتی، عکاسی محصول، طراحی پوستر‎های تبلیغاتی و…  از جمله دیگر خدمات ارائه شده در استودیو گرافیک بهنما می باشد .

خدمات استودیو گرافیک شرکت بهنما

فیلم برداری و تدوین تیزرهای تبلیغاتی

کارگردانی، فیلم برداری و تدوین ویدئو‎های تبلیغاتی از جمله خدمات ارائه شده در استودیو گرافیک بهنما می باشد . امروزه محتوا‎های ویدئویی بیش از هر نوع دیگری از انواع محتوا می توانند در جذب مخاطب در بستر وب مناسب بوده و به شما در کسب اهداف‎تان کمک نمایند. تیم بهنما با همراهی نیروی انسانی متخصص و به کمک تجهیزات حرفه‎ای خود می تواند ویدئو های تبلیغاتی مورد نیاز شما را تولید نماید.

هویت بصری

هویت بصری، ماهیت دیداری برند شماست مخاطبان شما در هر کانال ارتباطی با برند‎‎تان مثلا وب سایت، شبکه های اجتماعی یا حتی محل فیزیکی کسب وکارتان، می بایست رنگ‎ها، فرم‎ها و فونت‎هایی دارای یک همگونی خاص را مشاهده نمایند . خدمات هویت بصری شامل طراحی لوگو، انتخاب پالت رنگی سازمان، انتخاب فونت اختصاصی، انتخاب الگو‎های اختصاصی و … می شود در ادامه نیز بر اساس همین المان های گرافیکی انتخاب شده طراحی لوگو، سربرگ، کارت ویزیت، ظاهر وب سایت و شبکه های اجتماعی به گونه ای انجام خواهد شد تا دارای یک انسجام بصری متناسب با ماهیت کسب وکار شما باشد . طراحی هویت بصری موجب می شود تا برند سازی کسب وکار شما با کیفیت بهتری انجام شود به علاوه اینکه موجب جایگاه یابی موفق‎تر کسب وکار شما در مقایسه با رقیبان شما گردد. کلیه خدمات هویت بصری توسط شرکت بهنما برای افراد و یا کسب وکار های مختلف به انجام می رسد.

موشن گرافیک و لوگو موشن

موشن گرافی‎ها با ایجاد محتوای متحرک سازی شده سبب می شوند تا خلاقانه تر بتوانید مفاهیم مورد نظر خود را به مخاطبان خود منتقل نمایید . موشن گرافی ها کاربرد های مختلفی داشته که از جمله این کاربرد‎ها معرفی کسب وکار شما و یا ارئه گزارش در قالب انیمیشن می باشد . بهنما خدمات کامل طراحی موشن گرافی شامل سناریو، کارگردانی، نریشن، متحرک سازی و … را به انجام می رساند . طراحی لوگو موشن ها نیز که تصاویر متحرک سازی شده بر اساس لوگوی شما هستند و می توانند در ویدئو های تبلغاتی شما استفاده شوند از جمله دیگر خدمات ارائه شده توسط شرکت بهنما ست. شما می توانید طراحی موشن گرافی و لوگوموشن های خود را به شرکت دیجیتال مارکتینگ بهنما بسپارید برای کسب اطلاعات بیشتر در صورت تمایل می توانید با کارشناسان بهنما در تماس باشید.

طراحی تبلیغات

طراحی تبلیغاتی چیزی بیش از دانش طراحی و گرافیک است . یک پوستر تبلیغاتی مناسب، برای اثر گذاری هر چه بیشتر علاوه بر طراحی گرافیکی زیبا باید از نظر اصول تبلیغاتی بررسی و بر اساس دانش بازاریابی طراحی شده باشد . تیم بهنما با بهره گیری از متخصصان تبلیغات و بازاریابی در کنار تیم گرافیک خود به طراحی پوستر تبلیغاتی با بالا ترین استاندارد برای شما می پردازد. شما می توانید طراحی های تبلیغاتی خود را به شرکت دیجیتال مارکتینگ بهنما بسپارید برای کسب اطلاعات بیشتر در صورت تمایل می توانید با کارشناسان بهنما در تماس باشید.