Behnamagroup

استودیو گرافیک بهنما

امروزه الگوریتم های شبکه های اجتماعی  مانند اینستاگرام بر اساس تحلیل رفتار  و علایق کاربران به گونه ای طراحی شده که  با نمایش بیشتر محتوای جذاب موجب شود تا کاربران  زمان بیشتری را صرف تماشای محتوا در آن شبکه اجتماعی کنند.  محتواهای ویدئویی و تصویری که از ایده های خلاقانه و با کیفیت بالا تولید شده باشند جذابیت بسیار زیادی را برای مخاطبان ایجاد میکنند و این امر موجب می شود تا محتواهای با کبفیت ویدئویی و تصویری به میزان بسیار زیادی توسط شبکه های اجتماعی منتشر و در نتیجه مخاطبن بسیار زیادی آنها را مشاهده کنند.

هر چند که تولید محتوای جذاب و خوش ساخت از اهمیت بالایی برخوردار است اما این تمام وظیفه یک استودیو گرافیک و تولید محتوا نیست.  داشتن ظاهری زیبا و جذاب و توانایی برقراری ارتباط موثر، لازمه ی موفقیت هر کسب و کاری‌ست و می تواند نقش مؤثری در ایجاد یک برند قوی داشته باشد .هر کسب و کار برای آگاهی بخشی به مخاطبان و ایجاد حس امنیت و تمایز، نیاز به داشتن لوگو، رنگ سازمانی، سربرگ و کارت ویزیت منحصر به فرد دارد. تا بتواند امکان برقراری ارتباط با مشتریان را به راحتی فراهم نموده، اعتماد آنان را جلب  کرده و بتواند در ذهن آن ها جایگاه ویژه ای کسب نماید که این مهم نیز از دیگر وظایف یک استودیو گرافیک و تولید محتواست.

مجموعه خدمات استودیو طراحی گرافیک ذکر شده در حوزه تولید محتوا دیگری چون تولید محتوای ویدئویی مانند تیزر های تبلیغاتی، عکاسی محصول، طراحی پوستر‎های تبلیغاتی و…  از جمله خدمات ارائه شده در استودیو گرافیک بهنما و همچنین خدمات طراحی گرافیکی چون طراحی هویت بصری، طراحی ست ادرای، طراحی لوگو، لوگو موشن و … از جمله خدمات ارائه شده در استودیو گرافیک و تولید محتوا  بهنما است.

خدمات استودیو گرافیک بهنما

چرا داشتن یک هویت بصری و تبلیغات ویدئویی در دنیای امروز ضروری است؟

در دنیایی که هر لحظه شاهد تولد کسب و کاری جدید هستیم، اهمیت برندسازی و برندینگ دیگر بر هیچ‌کسی پوشیده نیست.. یکی از مهمترین و تاثیرگذارترین  عوامل برای حضور در  فضای دیجیتال و رقابتی امروز و موفقیت پروژه های دیجیتال مارکتینگ کسب و کارها، برندسازی و داشتن وجه تمایزی نسبت به سایر رقباست، یکی از راههای برندسازی  طراحی اصولی  و حرفه ای هویت بصری، متناسب با ارزش های  کسب و کار است؛ و دیگری محتوای تصویری و ویدئویی  خلاقانه و با کیفیت  است و این نوع محتواها در بازاریابی مدرن نقش بسیار مهمی در آگاه سازی مخاطبان از هویت برند و آشنایی با محصولات و خدمات شما ایفا می‌کند،  از این رو طراحی حرفه ای هویت بصری  و تولید محتوای اصولی و استفاده درست از کانال ها و  ابزارهای دیجیتال می تواند  در تقویت پایه های یک کسب و کاردر جهت آگاهی از برند، افزایش فروش و وفادارسازی مشتریان بسیار تاثیر گذار باشد. به همین دلیل کسب و کارهای کوچک، متوسط و بزرگ هرکدام با توجه به سطح و امکاناتی که دارند به سراغ برندینگ و ویدئومارکتینگ و ساخت تیزرهای تبلیغاتی می‌روند. از طرفی امروزه الگوریتم های شبکه های اجتماعی  مانند اینستاگرام بر اساس تحلیل رفتار کاربران، و پیش بینی  رفتار و علایق ان ها به گونه ای طراحی شده که  محتوایی را نمایش دهد که برای کاربران بسیار جذاب باشد و زمان بیشتری از کاربران صرف تماشای محتوا شود از این رو اگر محتوای تصویری و ویدئویی و لوگوموشن و موشن ها با خلاقیت طراحی شوند می‌توانند برای مخاطبان بسیار جذاب باشد، توجه آن ها را جلب کرده و آن ها را به تماشا و همراهی با  ما وا می‌دارد.

هویت بصری و تاثیر آن بر کسب و کارها

هزینه استفاده از خدمات استودیو گرافیک چقدر است؟

خدمات هویت بصری شامل طراحی لوگو، طراحی پالت رنگی سازمان، انتخاب فونت اختصاصی، انتخاب الگو‎های اختصاصی و طراحی کارت ویزیت، ست اداری و.. می شود و خدمات تهیه تیزر تبلیغاتی شامل فیلم برداری،  نورپردازی، صدا برداری پایه، تدوین حرفه ای می‌شود که این هزینه ها کاملا بسته به ماهیت ، نیاز و اهداف کسب و کار شما و نیز کیفیت مدنظرتان، متفاوت می‌باشد. شرکت بهنما بر اساس بودجه و توان شما و شرایط بازار و فعالیت رقبایتان در سه سطح قیمتی خدمات طراحی هویت بصری و  و تهیه تیزرهای تبلیغاتی را به شما پیشنهاد می‌دهد.

طراحی هویت بصری و ساخت تیزر چقدر زمان می‌بره؟

برای شروع کافیست با کارشناسان ما ارتباط بگیرید، کارشناسان بهنما در گام نخست به کسب اطلاعات اولیه در رابطه با ماهیت کسب و کار شما، انتظارت شما و…  خواهند پرداخت . پس از این مرحله پیشنهادات بهنما در رابطه با انواع مختلف طراحی هویت بصری و تیزر تبلیغاتی،  تخمین بودجه و زمان اجرای پروژه و… به شما ارئه خواهد شد . پس از این مرحله و عقد قرار داد فرایند طراحی شما آغاز خواهد شد. در ادامه نیز بر اساس همین المان های گرافیکی انتخاب شده طراحی لوگو، سربرگ، کارت ویزیت، ظاهر وب سایت و شبکه های اجتماعی به گونه ای انجام خواهد شد تا دارای یک انسجام بصری متناسب با ماهیت کسب وکار شما باشد . طراحی هویت بصری موجب می شود تا برند سازی کسب وکار شما با کیفیت بهتری انجام شود به علاوه اینکه موجب جایگاه یابی موفق‎تر کسب وکار شما در مقایسه با رقیبان شما گردد. کلیه خدمات هویت بصری توسط شرکت بهنما برای افراد و یا کسب وکار های مختلف به انجام می رسد.

فرایند اجرای هویت بصری در بهنما چگونه است؟

برای شروع کافیست با کارشناسان ما ارتباط بگیرید، کارشناسان بهنما در گام نخست به کسب اطلاعات اولیه در رابطه با ماهیت کسب

مزیت طراحی گرافیکی با بهنما

آنچه که مخاطبان در اولین برخورد با تبلیغات، رسانه ها، محصولات، خدمات ما و فضای کاری ما می‌بینند، به طور ناخودآگاه آن را به کیفیت محصول و خدمات ما مرتبط می سازند و یک ذهنیت واحد تحت عنوان  هویت بصری (Visual Identity)درشان شکل می‌گیرد، این هویت بصری هرچقدر قدرتمند و حرفه ای تر باشد کسب و کار ما به عنوان یک برند معتبر در ذهن مخاطبان جایگاه میگیرد، و این ذهنیت خوب  باعث ایجاد  حس خوب برای مشتری و جذب بیشتر او، تکرار خرید و حتی وفادارشدن او خواهد شد. هویت بصری  و تبلیغات ویدئویی شما ماهیت دیداری برند شماست.  مخاطبان شما در هر کانال ارتباطی با برند‎‎تان مثلاً وب سایت، شبکه های اجتماعی یا حتی محل فیزیکی کسب وکارتان، می بایست رنگ‎ها، فرم‎ها و فونت‎هایی دارای یک همگونی خاص از شما را مشاهده نمایند و برند شما از طریق تیزرهای تبلیغاتی به مخاطبان یادآوری شودتا در اذهان ماندگار شود. تیم طراحی بهنما با هنرمندی و خلاقیت و تخصص در این زمینه  سعی دارند تا بهترین  و با کیفیت ترین خدمات طراحی هویت بصری و تهیه تیزرهای تبلیغاتی را به شما ارائه دهند

خدمات استودیو گرافیکی بهنما شامل چه مواردی می شود؟

میزان موفقیت کسب و کار شما تنها به کیفیت بالا، تنوع محصولات و خدمات شما بستگی ندارد، بلکه نوع عرضه آن به مخاطب است که در کنار کیفیت محصولات و خدمات شما می تواند به موفقیت کسب وکارتان منجر بشود. تیم استودیو گرافیک و تولید محتوا شرکت دیجیتال مارکتینگ بهنما با هنر، خلاقیت و تخصص سعی دارد تا بهترین و با کیفیت ترین خدمات طراحی و تولید محتوا را به شما ارائه دهند.

تولید تیزر تبلیغاتی

تیزرهای تبلیغاتی  فیلم های کوتاهی هستند که  با برانگیختن حس کنجکاوی، شعف، همزادپنداری و… مخاطبان و جلب توجه آن ها محصول یا خدمتی را تبلیغ و گاها داستان یک برند را روایت می‌کنند، هدف از ساخت تیزر تبلیغاتی می‌تواند آگاهی از برند، معرفی محصول جدید، جایگاه یابی برند در ذهن مخاطبان، افزایش فروش و یا افزایش وفاداری مشتریان باشد که بسته به اهداف شما در استراتژی تبلیغات به خوبی بدان پرداخته می‌شود.

امروزه محتوا‎های ویدئویی بیش از هر نوع دیگری از انواع محتوا می توانند در جذب مخاطب در بستر وب و سوشال مدیا مناسب بوده و به شما در کسب اهدافتان کمک نمایند. کارگردانی، فیلم برداری و تدوین ویدئو‎های تبلیغاتی از جمله خدمات ارائه شده در استودیو گرافیک بهنما می باشد. تیم بهنما با همراهی نیروی انسانی متخصص و به کمک تجهیزات حرفه‎ای خود می تواند ویدئو های تبلیغاتی مورد نیاز شما را تولید نماید. هدف تیم بهنما تهیه و تدوین موثرترین تیزرهای تبلیغاتیست که بیشترین جذب و بازدهی را برای کسب و کار شما داشته باشد. 

موشن گرافیک

لوگو موشن اولین تصویری است که مخاطبان از برند شما مشاهده می کنند و به همین دلیل هم تا حد  زیادی در جایگاه یابی  برند شما در ذهن مخاطب  موثر است. شما هم احتمالا لوگوموشن ها رو در ابتدای ویدئو کلیپ های منتشر شده از برند های مختلف دیده باشید. لوگوموشن ها،  تصاویر متحرکی از لوگوها هستند که برند ها از آن ها برای معرفی خودشان  استفاده می کنند. موشن گرافی‎ها با ایجاد محتوای متحرک سازی شده سبب می شوند تا خلاقانه تر بتوانید مفاهیم مورد نظر خود را به مخاطبان خود منتقل نمایید . موشن گرافی ها کاربرد های مختلفی داشته که از جمله این کاربرد‎ها معرفی کسب وکار شما و یا ارئه گزارش در قالب انیمیشن می باشد . تیم بهنما خدمات کامل طراحی لوگو موشن و موشن گرافی شامل سناریو، کارگردانی، نریشن، متحرک سازی و… را به صورت حرفه ای ارائه می‌دهد.

استودیو گرافیک بهنما

طراحی هویت بصری

هر کسب و کاری برای متمایز شدن بین رقبای خود  باید هویت برند خود را تعریف و آن را  به تصویر کشد. و برای اینکار به هویت بصری نیاز دارد که معرف کامل تمام ویژگی های آن  باشد. در دنیای امروز که کسب و کارهای مشابه در حال رقابت هستند با چه ابزاری می‌توان برند خود را در ذهن مخاطب ماندگارکرد ؟ قطعا داشتن هویت بصری در این زمینه بسیار کمک کننده است. هویت برند عبارت از ارزش‌ ها، نحوه ارتباط با محصول، ارتباط با مخاطب و در اصل همان احساسی است که افراد در تعامل با برند شما آن را تجربه می کنند. در واقع، هویت برند را می‌ توان به عنوان شخصیت کسب و کار و وعده‌ ای دانست که برای محقق کردن آن تلاش می‌ کنید تا بتوانید میزان وفاداری مشتری و نرخ حفظ مشتری را افزایش دهید.

تیم طراحی بهنما با هنرمندی و خلاقیت و تخصص در این زمینه  سعی دارند تا بهترین  و با کیفیت ترین خدمات طراحی هویت بصری را به شما ارائه دهند.

استودیو گرافیک بهنما

طراحی لوگو

طراحی لوگو عبارت است از طراحی یک نشان که با دیدن آن نشان مردم کسب و کار، مغازه، استارت آپ یا … شما را به یاد می آورند در واقع این نشان باعث می شود که از دیگر کسب و کار ها متمایز باشید و در واقع یک شناسه بصری داشته باشید. طراحی لوگو حرفه ‎ای می تواند علاوه بر معرفی شما در میان مخاطبان تان نشان دهنده وجوه تمایز شما و همچنین جایگاه شما در میان رقبا و در صنعت مورد فعالیت تان باشد . تیم استودیو گرافیکی بهنما خدمات کامل طراحی لوگو شامل طراحی لوگو، طراحی لوگو تایپ، ساختن موشن گرافیک و… را به صورت حرفه ای ارائه می‌دهد.

طراحی ست ادرای

نامه هایی که ارسال می کنید ، پاکتی که نامه ها را در آنها می گذارید، کارت ویزیتی که آن را در اختیار افراد قرار می دهید، سربرگ رسمی شما  و …. همه و همه معرف شما هستند و رعایت یک هویت بصری یکسان در تمامی موارد ذکر شده ست سبب می شود تا در نگاه مخاطبان تان حرفه ای تر به نظر برسید . به طور کلی ست اداری به مجموعه ای از ملزومات چاپی هر شرکت یا یک برند که با حفظ لوگو، طرح و رنگبندی یکسانی ( هویت بصری یکسان  طراحی میشوند گفته می شود . طراحی یک ست اداری می تواند  شامل طرح های یکپارچه از اقلام مختلف ملزومات چاپی همچون کارت ویزیت، کارت پرسنلی، سربرگ A4، سربرگ A5، پاکت نامه ملخی، یادداشت، پاکت نامه A4، پاکت نامه A5، کاور سی دی، فاکتور اختصاصی، والپیپر و … می باشد.

استودیو طراحی گرافیکی

و اما در آخر:

هر کسب و کاری برای متمایز شدن بین رقبای خود  باید هویت برند خود را تعریف و آن را  به تصویر کشد. و برای اینکار به هویت بصری نیاز دارد که معرف تمام و کمال ویژگی های آن  باشد. در دنیای امروز که کسب و کارهای مشابه در حال رقابت هستند با چه ابزاری می‌توان برند خود را در ذهن مخاطب ماندگارکرد؟ قطعا داشتن هویت بصری حرفه ای و تیزرهای تبلیغاتی  در این زمینه بسیار کمک کننده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در صورت تمایل می توانید با کارشناسان بهنما در تماس باشید.

شروع همكاری با بهنما

برای شروع همكاری و مشاوره می توانيد از طريق روش های زير با ما در ارتباط باشيد.

0912-3498755 021-88807930