نمونه کارهای بهنما

وب سایت و فروشگاه اینترنتی شما نمایندگی کسب وکارتان در فضای دیجیتال است. امروزه بسیاری از مخاطبان پیش از تعامل مستقیم با شما نخستین بار با وب سایت شما مواجه شده و تلقی خود از کسب وکار تان را با کیفیت طراحی وب سایت شما می سنجند. در طول این سال ها برند های بسیاری طراحی وب سایت فروشگاهی و … خود را به بهنما سپرده اند و ما همواره کوشیده ایم تا به کمک متخصصان خود در توسعه وب و طراحی سایت فروشگاهی ، شرکتی و… ،تجربه و رابط کاربری بالاترین کیفیت در طراحی وبسایت اختصاصی و فروشگاه اینترنتی را در سریع ترین زمان برای مشتریان خود فراهم نماییم .

نمونه کارهای طراحی وبسایت

برند ها برای معرفی خود، فروش محصولات و یا خدمات شان به طراحی وب سایت فروشگاهی و … نیاز دارند . وب سایت ها نماینده شما در فضای دیجیتال است که بدون تعطیلی و در تمام روز های هفته می توانند به معرفی شما و یا فروش محصولات و خدمات شما بپردازند . تجربه ما در طراحی وب سایت و فروشگاه اینترنتی برای برند های گوناگون در صنایع مختلف به ما کمک می کند تا بر اساس خواسته های هر کسب وکار، رقبای فعال، زمینه فعالیت و … بهترین تکنولوژی مورد نیاز طراحی وب سایت مد نظر شما را مشخص کرده و با طراحی تجربه کاربری و رابط کاربری مناسب وب سایت شما را طراحی نماییم.

 آژانس دیجیتال مارکتینگ بـهنما

نمونه کارهای طراحی هویت بصری

برند ها به جهت جایگاه یابی در میان مخاطبان شان و ایجاد تصویری بهتر از خود نیاز به هویت بصری حرفه ای و متناسب با حوزه عملکرد خود دارند.طراحی هویت بصری به آنها کمک می کند تا علاوه بر ایجاد تصویری بهتر از خود در ذهن مخاطبان عملکرد موفقیت آمیز تری در حوزه دیجیتال مارکتینگ داشته باشند . هویت بصری محصولات یا خدمات ، یک شرکت را بین رقبا منحصر به فرد و قابل تشخیص می‌کند و این اولین تعامل کسب و کار با مشتری است. بنابراین مهم است که اولین تأثیر، مثبت و ماندگار باشد.

 آژانس دیجیتال مارکتینگ بـهنما

نمونه کارهای سئو وبسایت

سئو بهینه سازی موتور جستجو گوگل برای وب سایت شماست . صفحات وب سایت شما پس از ایجاد در فضای وب برای معرفی و نمایش در نتایج جستجو گوگل نیاز به انجام عملیات سئو دارند. برند شما با استفاده از خدمات سئو در کلید واژه های مربوط به کسب و کارتان به عنوان نتایج برتر گوگل نمایش داده خواهند شد .

 آژانس دیجیتال مارکتینگ بـهنما

نمونه کارهای اینستاگرام مارکتینگ

حضور فعال کاربران در اینستاگرام سبب شده این بستر برای فعالیت برند ها بسیار مناسب باشد . حضور موثر در این شبکه اجتماعی نیاز به مهارت های گوناگونی چون طراحی استراتژی محتوا و تهیه تقویم محتوایی، مهارت نوشتار ، طراحی گرافیکی ، عکاسی، فیلم برداری، تدوین و انیمیشن دارد . برند ها می توانند با بهره مندی از خدمات بازاریابی اینستاگرام و در قالب تولید محتوای حرفه ای و متناسب با کسب وکار خود به اهداف مورد نظر خود در اینستاگرام دست یابند.

 آژانس دیجیتال مارکتینگ بـهنما

نمونه کارهای دیجیتال مارکتینگ

کسب وکار ها برای ایجاد آگاهی از برند، جذب مخاطب، معرفی و فروش محصولات و خدمات خود از دیجیتال مارکتینگ استفاده می کنند. دیجیتال مارکتینگ نه صرفا مجموعه فعالیت هایی پراکنده بلکه فرآیندی منسجم و متشکل از اقدامات اجرایی در راستای استراتژی بازاریابی دیجیتال هر برند می باشد. کسب وکار ها به کمک خدمات بازرایابی دیجیتال بدون هیچ محدودیت جغرافیایی، زمانی و … ارتباط بدون واسطه ای را با مخاطبان خود ایجاد می کنند.

 آژانس دیجیتال مارکتینگ بـهنما