جهت مشاوره رایگان با ما در تماس باشید

جهت مشاوره رایگان با ما در تماس باشید

طراحی هویت بصری(لوگو، پترن، پالت رنگ سازمانی، فونت اختصاصی) و ست اداری با قیمت مناسب و بالاترین کیفیت

مخاطبین  کسب و کار شما در اولین برخورد با شما، با عناصر بصری مواجه می شوند که هویت برند تان را به نمایش میگذارد. به همین دلیل اینکه آنها چه چیزی از شما دریافت کنند به هویت بصری شما و تصویری است که از برندتان ایجاد می‎کنید . این عناصر شامل لوگو، رنگ سازمانی، کارت ویزیت، کاتالوگ، بسته بندی محصولات، پوستر و… می شود. هویت بصری مناسب می تواند سبب ایجاد حس اعتماد، همبستگی و حرفه ای بودن شود.

برای طراحی هویت بصری، دانش گرافیک کافی نیست چرا که برای این منظور باید از استراتژی های برندینگ و مارکتینگ استفاده کرد. تیم طراحی بهنما با دارا بودن دانش برندینگ، مارکتینگ و گرافیک می تواند به کسب وکار ها در ایجاد تصویری مناسب از خود در ذهن مخاطبین شان کمک نماید.

سئو فرایندی مستمر و تکنیکال است که برای نتیجه گیری از آن، بسته به شرایط سایت شما و رقبای خود، از روش های متفاوتی می توان به نتیجه و موقعیت دلخواه رسید.

شرکت بهنما با بررسی تمام موارد و با بهره گیری از دانش تیم تخصصی دیجیتال مارکتینگ، کارشناسان سئو و کارشناسان محتوا،  استراتژی سئو سایت شما را متناسب با کسب وکارتان طراحی و پیاده سازی می نماید، تا شما را به نتیجه دلخواه تان برساند.

طراحی هویت بصری

آژانس دیجیتال مارکتینگ بهنما

آژانس دیجیتال مارکتینگ بهنما با تدوین و اجرای برنامه بازاریابی دیجیتال به کسب وکارها کمک می کند تا حضور موفقیت آمیزی را در فضای دیجیتال تجربه کنند. بهنما موفقیت مشتریان خود را موفقیت خود دانسته و با تمام تعهد تلاش می کند تمامی خدمات مورد نیاز کسب و کار ها در فضای دیجیتال را با بالاترین کیفیت ارائه دهد؛ به همین دلیل نیز در سال های فعالیت خود افتخار همکاری با کسب و کار های بسیاری از صنایع مختلف را داشته است.                                                                               

سوالات متداول

از آن‌جایی که هویت بصری می‌تواند اهداف یک کسب‌و‌کار را مشخص کند از اهمیت زیادی برخوردار است. به طور کلی طراحی هویت بصری، هویت، شخصیت کاری و تجارت شما را بیان می‌کند و باید نکات مثبت کسب‌وکار را در ذهن مخاطب ایجاد کند. به بیان ساده، هویت بصری ویژگی‌های برجسته یک برند یا کسب‌وکار را به شکل منحصر به‌ فرد بیان می‌کند به نحوی که برای همیشه در ذهن مشتری ماندگار باشد. در گذشته هویت بصری اهمیت زیادی نداشت اما امروزه با وجود رقبای قدرتمند در بخش کسب‌وکار، افرادی که یک طراحی خارق‌العاده‌ در بخش هویت بصری برای کسب‌وکار خود در نظر گرفته‌اند، احتمال موفقیت بیشتری دارند.

یک هویت بصری مناسب، دارای استراتژی فوق العاده‌ای است که به شناخت برند می‌پردازد. طراحی هویت بصری در برندینگ جزو ارکان‌های اصلی است و باید در نگاه اول هدف شرکت را بیان کند. طراحی اصولی یک برند می‌تواند به محبوبیت بین مردم منجر شود، به همین خاطر از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. هیچ تفاوتی ندارد مشغول فعالیت در چه نوع کسب‌وکاری هستید، در هر حال شما باید هویت بصری برند خود را تقویت کنید.

طراحی ست اداری در هویت بصری یکی از مواردی است که در صنعت تبلیغات می‌توان از آن استفاده کرد. طراحی‌ هویت بصری با قواعد خاص ساخته شده و هدف اصلی آن پایدار ماندن هویت شرکت است. پالت، رنگ‌ها، لی اوت و ... در طراحی ست اداری نقش مهمی را ایفا می‌کنند و باید طبق قاعده و اصول خاص انجام شود.

به متن و و تصویر و یا ترکیبی از این دو با یکدیگر لوگو گفته می‌شود که تمامی بیزینس‌ها در ابتدای فعالیت خود باید تصمیم به طراحی یک لوگو ساده و عالی متناسب با کسب‌و‌کار خود بگیرند. بدون شک مهم‌ترین سنگ بنای هر بیزینسی، انتخاب یک لوگو مناسب و خوب است که به هر اندازه ساده‌تر باشد، در جذب مخاطب تاثیر بیشتری دارد. لوگو در هویت بصری نقش و اهمیت فراوانی دارد که از مهم‌ترین آن می‌توان به متمایز شدن از سایر کسب‌و‌کار‌ها در نظر مخاطب، ارائه کلیدی‌ترین اطلاعات به مشتریان، نمایش ارزش‌های مهم برند و هدف اصلی کسب‌و‌کار و … اشاره کرد.

مشاوره با آژانس دیجیتال مارکتینگ بهنما

ما مشتاق هم کلامی با شما هستیم. با ما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره رایگان بهنما استفاده نمایید.

تلفن ثابت

۰۲۱-۸۸۸۰۷۹۳۰

تلفن همراه

۰۹۱۲-۳۴۹۸۷۵۵

آدرس

تهران، میدان ولیعصر، خیابان رودسر، پلاک ۸، مرکز رشد و نوآوری دانشگاه خوارزمی، طبقه ۲، واحد ۱، شرکت دیجیتال مارکتینگ بهنما​

شرکت دیجیتال مارکتینگ بهنما
Rate this page