خدمات طراحی وب سایت

وب سایت و فروشگاه ایننرنتی شما نمایندگی کسب وکارتان در فضای دیجیتال است. امروزه بسیاری از مخاطبان پیش از تعامل مستقیم با شما نخستین بار با وب سایت شما مواجه شده و تلقی خود از کسب وکار تان را با کیفیت طراحی وب سایت شما می سنجند. در طول این سال ها برند های بسیاری طراحی وب سایت فروشگاهی و … خود را به بهنما سپرده اند و ما همواره کوشیده ایم تا به کمک متخصصان خود در توسعه وب و طراحی سایت فروشگاهی ، شرکتی و… ،تجربه و رابط کاربری بالاترین کیفیت در طراحی وب سایت و فروشگاه اینترنتی را در سریع ترین زمان برای مشتریان خود فراهم نماییم .

چرا برند ها به طراحی وب سایت نیاز دارند؟

برند ها برای معرفی خود، فروش محصولات و یا خدمات شان به طراحی وب سایت فروشگاهی و … نیاز دارند . وب سایت ها نماینده شما در فضای دیجیتال است که بدون تعطیلی و در تمام روز های هفته می توانند به معرفی شما و یا فروش محصولات و خدمات شما بپردازند . تجربه ما در طراحی وب سایت و فروشگاه اینترنتی برای برند های گوناگون در صنایع مختلف به ما کمک می کند تا بر اساس خواسته های هر کسب وکار، رقبای فعال، زمینه فعالیت و … بهترین تکنولوژی مورد نیاز طراحی وب سایت مد نظر شما را مشخص کرده و با طراحی تجربه کاربری و رابط کاربری مناسب وب سایت شما را طراحی نماییم.

 آژانس دیجیتال مارکتینگ بـهنما

خدمات طراحی وب سایت بهنما شامل چه مواردی می شود؟

خدمات طراحی وب سایت بهنما شامل خدمات طراحی وب سایت فروشگاهی، طراحی وب سایت شرکتی و … و خدمات طراحی وب اپلیکیشن می باشد . در گام اول شما می توانید خواسته ها و انتظارات خود را از وب سایت مدنظرتان با کارشناسان ما در میان بگذارید. تیم طراحی بهنما با تسلط بر دانش طراحی تجربه کاربری و طراحی رابط کاربری طراحی وب سایت شما را بر اساس استاندار های مربوطه، خواسته های شما، فعالیت رقبا به صورت کاملا سفارشی سازی شده بر اساس ویژگی های بصری برند شما به انجام خواهند رساند. متخصصان وب در بهنما نیز با تسلط کامل بر تکنولوژی های حوزه توسعه وب، بر اساس طراحی انجام شده تکنولوژی مورد نیاز برای طراحی وب سایت شما را مشخص کرده و بر همین مبنا به طراحی وب سایت شما خواهند پرداخت.

 آژانس دیجیتال مارکتینگ بـهنما

طراحی وب اپلیکیشن
طراحی وب اپلیکیشن
تبلیغات گوگل ادوردز
تبلیغات گوگل ادوردز
خدمات دیجیتال مارکتینگ
خدمات دیجیتال مارکتینگ
خدمات دیجیتال مارکتینگ مجموعه فعالیت هایی است که کسب وکار شما برای حضور موثر در دنیای دیجیتال به آن نیاز دارد .خدمات دیجیتال مارکتینگ شامل خدمات دیجیتال برندینگ، طراحی هویت بصری، طراحی وب سایت، فروشگاه اینترنتی و وب اپلیکیشن، خدمات سئو ، خدمات شبکه های اجتماعی، خدمات برگزرای کمپین تبلیغاتی آنلاین و … می باشد که با توجه به نیاز و ماهیت هر کسب وکار به طور کامل از ابتدا تا انتها برای هر کسب و کار برنامه ریزی شده و به انجام خواهد رسید. با تدوین استراتژی دیجیتال مارکتینگ مناسب و اجرای دقیق آن می توانید افراد بسیاری را با کسب وکار خود آشنا کنید و از این طریق به ارائه محصولات و یا خدمات خود بپردازید.
خدمات سئو وبسایت
خدمات سئو سایت
سئو مسیر معرفی و دیده شدن کسب و کار شما در فضای اینترنت است . بدون استفاده از خدمات سئو سایت حتی با وجود بهترین وب سایت ها نیز نمی توانید مخاطبان را در فضای اینترنت به وب سایت خود هدایت کنید. اینترنت بستری است که همه روزه هزاران نفر که در جستجوی محصولات. یا خدمات ارایه شده توسط شما هستند به دنبال پاسخ نیاز خود می گردند سئو این امکان را فراهم می کند تا وب سایت شما توسط گوگل به عنوان نتیجه مورد جستجو به آنها نمایش داده شود

چرا معتقدیم بهنما انتخاب مناسبی برای طراحی وب سایت شماست؟

تیم بهنما با سابقه طراحی وب سایت و فروشگاه اینترنتی برای برند های مختلف در صنایع مختلف و همچنین با بهره جویی از متخصصان مجرب در این حوزه خدمات خود را در اختیار مشتریان خود قرار خواهد داد.

سابقه همکاری با برند های مختلف

تیم تخصصی طراحی تجربه کاربری

پشتیبانی فنی یک ساله

محتوای تول تیپ

تسلط به تکنولوژی های مختلف توسعه و طراحی وب سایت

تیم تخصصی طراحی رابط کاربری

طراحی کاملا اختصاصی برای برند شما

 آژانس دیجیتال مارکتینگ بـهنما

سوالات متداول

طراحی وب‌سایت یا وب‌دیزاین که معادل انگلیسی آن Web Design می باشد به مجموعه فرآیند‌هایی گفته می‌شود که طی آن یک پایگاه اینترنتی برای اطلاع رسانی، معرفی خدمات یک شرکت یا مجموعه و یا ارائه محصولات آن طراحی و ساخته می‌شود.در حقیقت طراحی سایت یک فرآیند است که با لایه‌سازی صفحات سایت، تولید محتوای سایت، طراحی گرافیکی و رعایت اصول بهینه سازی موتورهای جستجو انجام می‌پذیرد. البته همیشه طراحی سایت به معنای ساختن و طراحی یک سایت جدید نیست. گاهی پیش می‌آید که یک وب‌سایت قدیمی نیاز به طراحی مجدد و یا بهینه‌سازی داشته باشد و خدمات طراحی سایت برای آن نیاز باشد.

ما به عنوان ارائه دهنده خدمات طراحی وب سایت وظایفی را بر عهده داریم تا تمامی موارد مربوط به یک سایت به درستی انجام شود. برای اینکه بیشتر متوجه وظایف یک طراح سایت شوید اجازه دهید به شما بگوییم که یک سایت از چند بخش تشکیل شده است. در واقع یک سایت از دو بخش تشکیل شده است که یک بخش آن را سمت کاربر یا سمت جلویی می‌گویند و بخش دیگر را سمت پشتی می‌گویند که به آن پشت صحنه یک سایت نیز گفته شده که در واقع تمام کار‌های مدیریتی یک وب‌سایت در بخش پشت صحنه سایت انجام می‌شود.

وب سایت ها پایگاه دائمی شما در این دنیای مجازی هستند به واسطه وب سایت ها بدون واسطه و در هر زمان از شبانه روز بدون تعطیلی با مخاطبان و مشتریان خود در ارتباط هستید . یک وب سایت مناسب امکان دسترسی مشتریان تان به شما از هر نقطه ایران و جهان را فراهم می کنند به کمک وب سایت ها می توانید محصولات یا خدمات خود را به افراد بیشتری از طریق موتور های جستجو معرفی کنید و از پتانسیل کمپین های تبلیغات آنلاین نیز بهره مند بشوید . به همین دلیل با جرئت  می‌توان گفت که داشتن یک وب سایت برای صاحبین مشاغل الزامی است و در دنیای آنلاین و رقابتی امروز،  کلید رشد  و موفقیت کسب و کار شما در آینده پیش رو می باشد.

اگر صاحب یک کسب‌و‌کار هستید و یا مدیریت یک مجموعه را برعهده دارید و یا حتی مدیر و صاحب یک فروشگاه در محله خودتان هستید و یا می‌خواهید یک سایت شخصی برای معرفی خودتان و کارهایی که انجام می‌دهید داشته باشید، به هر حال فرقی نمی‌کند در این دنیای امروزی نیاز به داشتن یک سایت برای یک کسب و کار مانند اکسیژن برای انسان است.

امروز ما می‌توانیم به راحتی و طی یک مدت مشخص برای شما یک وب‌سایت با امکانات مورد نظرتان طراحی کنیم. ما به خوبی می‌دانیم که طراحی یک سایت چه پیش نیاز‌هایی لازم دارد و برای طراحی سایت باید چه مراحلی صورت بگیرد تا در نهایت یک سایت بی‌نظیر و بدون نقص ایجاد شود که برای هر کاربری جذاب بوده و کار کردن کاربر با آن راحت باشد و همچنین به راحتی بتواند به خواسته خود که استفاده از خدمات یا محصولات شماست برسد.

برای سفارش طراحی سایت می‌توانید به راحتی با یک تماس تلفنی با ما، با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا تمامی مراحل و روند کار برایتان توضیح داده شود و شما را در این زمینه راهنمایی کنیم. ضمن اینکه مشاوره بابت سفارش طراحی سایت مجموعه بهنما برای مشتریان عزیز کاملا رایگان است و برای ارائه مشاوره به شما عزیزان به احترام شما هیچ گونه هزینه‌ای دریافت نمی‌گردد.

به لطف اینترنت و تکنولوژی طراحی سایت، شما امروزه لازم نیست که برای پیدا کردن طراح سایت زمان زیادی را صرف نمایید و در حقیقت به صفحه درستی منتقل شده‌اید و به راحتی با ثبت اطلاعاتتان و یا تماس تلفنی با کارشناسان ما می‌توانید هر گونه سایتی که مدنظرتان است را به راحتی سفارش دهید و بعد از مدت نسبتا کوتاهی سایتی را که سفارش داده‌اید با تمام امکانات مورد نظرتان تحویل بگیرید.

تمامی سایت‌هایی که توسط مجموعه بهنما طراحی و ساخته می‌شوند کاملا استاندارد هستند و برای گوشی موبایل و تبلت طراحی جداگانه‌ای دارند و به اصطلاح ریسپانسیو یا واکنش‌گرا می‌باشند که با تمامی دستگاه‌های موجود سازگار است. این ویژگی علاوه بر اینکه باعث می‌شود یک سایت کاربر پسند داشته باشید به بهینه‌سازی سایت شما برای موتور‌های جستجو خصوصا گوگل کمک می‌کند.

البته همانطور که می‌دانید امروزه با توجه به ظهور گوشی‌های هوشمند با سیستم عامل‌های مختلف، مردم اکثر جستجو هایشان را با گوشی موبایلشان انجام می‌دهند و در حقیقت مرور سایت‌ها با کامپیوتر را فقط زمانی انجام می‌دهند که استفاده کردن از کامپیوتر واقعا لازم باشد. بنابراین می‌توان گفت به نوعی طراحی سایت در سایز و ابعاد گوشی موبایل حتی اهمیت بیشتری نسبت به کامپیوتر و دسکتاپ دارد و باید حتما زیبا و کاربر پسند باشد.

شاید یکی از دلایلی که کارفرمایان به اهمیت وجود وب سایت پی نبرده اند، ترس از هزینه ها و یا اشراف نداشتن به دانش فنی و تخصصی  این حوزه است. خوب است بدانید که داشتن یک وب سایت مناسب امروزه آنقدر ها هم پر هزینه نیست.  یعنی شما با ساده ترین پکیج طراحی وب سایت شرکت دیجیتال مارکتینگ بهنما هم می توانید فعالیت خود را در دنیای آنلاین آغاز کنید. البته این نکته را در نظر داشته باشید  ، پولی که برای طراحی و ایجاد یک سایت صرف می‌کنید مطمئنا یک سرمایه گذاری است و نه یک هزینهوب سایت شما یک دارایی است. دارایی ارزشمند و معتبری که در اختیار شماست که می تواند نرخ بازگشت سرمایه بسیار خوبی را برایتان رقم بزند.

به طور کلی در رابطه با تخمین هزینه های سفارش طراحی سایت می توان گفت که هزینه طراحی سایت بسته به  نوع و میزان امکانات وبسایت و نیز انتظارات شما کاملا متفاوت خواهد بود. اینکه وب سایت شما با استفاده از یک قالب آماده طراحی شود، یا اینکه به طور کامل کدنویسی شود، درگاه پرداخت  و اینماد داشته باشد یا خیر، تعداد صفحات و…. می‌‌تواند در تعیین قیمت پروژه طراحی وب سایت اثرگذار باشد، تیم متخصص بهنما پس از جلسات مشاوره و با توجه به اهداف و بودجه شما، بهترین  نوع  وب سایت را  متناسب با ماهیت کسب کار و بودجه تان به شما پیشنهاد خواهد کرد.

در مجموع زمان اجرای پروژه طراحی وب نیز به عوامل مختلفی بستگی دارد. بخشی از فرایند اجرا مستلزم دریافت اطلاعات و همکاری شماست و بخشی به عهده تیم گرافیک و طراحی سایت شرکت دیجیتال مارکتینگ بهنما است. تکنولوژی های به کار رفته در طراحی سایت نیز به جهت پیاده سازی از نظر زمانی با یکدیگر تفاوت دارند. به جهت داشتن یک تخمین زمانی دقیق با کارشناسان بهنما تماس بگیرید کارشناسان بهنما ضمن ارائه پیشنهاد در رابطه با انواعی از وب سایت ها که متناسب با نیاز شما هستند جزئیات پروژه مانند زمان، بودجه مورد نیاز و … را نیز در اخیار شما خواهند گذاشت.

اگر بخواهیم به تمام مزیت‌های ایجاد وب سایت اشاره کنیم تمامی آن‌ها در این متن نمی‌گنجد اما در این بین مزیت‌های اصلی که اهمیت بیشتری را در این بین دارا هستند برایتان بازگو می‌کنیم. اولین مزیت داشتن یک وب سایت این است که انتظارات مشتریان خود را برآورده می‌کنید.

امروزه با هر فردی که بخواهید در مورد کسب و کارتان صحبت کنید از شما آدرس سایتتان را می‌پرسد چرا که می‌تواند به راحتی در کمتر از چند دقیقه تمامی اطلاعاتی که در مورد کسب و کارتان نیاز دارد را متوجه شود.

دومین مزیت داشتن وب سایت این است که می‌توانید به واسطه آن هویت اجتماعی خود را معرفی کنید. شاید در فضا و دنیای حقیقی به ابزار یا چیز خاصی برای اثبات هویتمان یا هویت کسب و کارمان نیاز نداشته باشیم اما در اینترنت باید صفحاتی وجود داشته باشند تا هویت برند شما را اثبات کنند و مردم آن را بشناسند و تنها با ایجاد پروفایل در شبکه‌های اجتماعی نمی‌توانید اعتبار بالایی برای برندتان ایجاد نمایید و داشتن یک وب سایت برای کسب و کارتان بهترین گزینه برای اثبات هویت شما در فضای مجازی است.

سومین مزیت داشتن وب‌سایت این است که مشتریان شما محدود به محله، خیابان و یا شهر خاصی نیستند و از تمام نقاط کشور می‌توانید مشتریانی داشته باشید و به آن‌ها محصول یا خدمات خود را ارائه دهید و این به معنای فرصت درآمد زایی بیشتر است.

چهارمین مزیت این است که کسب و کار شما محدود به زمان نیست و می‌توانید خدمات و محصولات خود را به صورت ۲۴ ساعته در معرض دید علاقه‌مندان و مشتریان خود قرار دهید. پنجمین مزیت نیز که یکی از مزایای مهم داشتن وب سایت است این بوده که شما خودتان مدیر کسب و کارتان هستید و همانند شبکه‌های اجتماعی که هر از گاهی در کشورمان دچار مشکل می‌گردند دیگر نگران از دست رفتن اطلاعات و زحمات خود نیستید و تمامی هزینه‌هایی که برای داشتن آن و امکاناتش می‌کنید یک بار برای همیشه است و می‌توانید با خیال راحت سال‌ها از آن برای کسب درآمد بیشتر و افزایش رونق کسب و کارتان استفاده نمایید.

برای شروع با کارشناسان بهنما تماس بگیرید . کارشناسان بهنما در گام نخست به کسب اطلاعات اولیه در رابطه با ماهیت وب سایت شما، انتظارت شما و…  خواهند پرداخت . پس از این مرحله پیشنهادات بهنما در رابطه با انواع مختلف طراحی سایت مورد نیاز تان ، قابلیت ها و امکانت، تخمین بودجه و زمان اجرای پروژه و… به شما ارئه خواهد شد. پس از این مرحله و عقد قرار داد فرایند طراحی وب سایت شما آغاز خواهد شد.

بهنما با الگو گیری از بزرگترین و معتبرترین مجموعه های دیجیتال مارکتینگ جهان فرایندی چهار مرحله ای به جهت طراحی وب سایت در نظر گرفته است . در مرحله اول به طراحی تجربه کاربری (ی) و طراحی رابط کاربری وب سایت (ب) خواهیم پرداخت . این دو مرحله از جمله مهمترین قسمت های فرایند طراحی سایت هستند که متاسفانه در بسیاری اط مواقع به اندازه کافی به انها اهمیت داده نمی شود . در همین بخش است که تجربه مثبت کاربر از استفاده و بازدید از وب سایت شما ایجاد خواهد شد. اجرای دقیق مراحل UX ، تست های مربوطه و طراحی UI حرفه ای نقش تعیین کننده در موفقیت وب سایت شما خواهد داشت.

در گام دوم فرایند کدنویسی وب سایت شما آغاز می‌شود. بسته به نوع وب سایت انتخابی برای شما در این مرحله از تکنولوژی های مختلفی استفاده خواهد شد. تیم برنامه نویسی شرکت دیجیتال مارکتینگ بهنما با بهره مندی از متخصان  کدنویسی تحت وب با کیفیت ترین نوع خدمات در این حوزه را در اختیار شما قرار خواهند داد.

گام سوم در فرایند طراحی سایت شرکت دیجیتا مارکتینگ بهنما اجرای تست های کاربرد پذیری (ی) بر روی وب سایت طراحی شده می باشد این تست ها سبب می شوند تا جزئیات فنی وب سایت مثل سرعت لود سایت، بهینه سازی فایل ها ، مشخصات سئو تکنیکال و … و همچنین جزئیات طراحی سایت پیش از بارگزاری نهایی وب سایت شما توسط پلتفرم های مربوطه ارزیابی و در صورت نیاز اصلاح شوند .

پس از طی مراحل بالا وب سایت شما آماده استفاده می باشد در این مرحله شرکت دیجیتال مارکتینگ بهنما با ارائه پشتیبانی فنی یک ساله از خدمات طراحی وب خود همراه شما خواهد بود . پس از این مرحله شما می توانید به جهت بیشتر دیده شدن و افزایش ترافیک وب سایت خود از خدمات مختلف شرکت بهنما مانند خدمات سئو محتوایی، خدمات کمپین های گوگل ادز، خدمات کمپین های تبلیغاتی تحت وب و … نیز فراخور نیاز خود استفاده نمایید.

اگر قصد دارید  به کسب و کار خود رونق دهید و حضور موثری در فضای دیجیتال داشته باشید، بهنما در این مسیر همراه شماست، خدمات برنامه نویسی و طراحی وبسایت بهنما به شرح ذیل می‌باشد . همان طور که مشاهده می کنید:تیم بهنما با اتکا به تخصص و تجربه خود و با طراحی حرفه ای و مدنظر قراردادن قوانین سئو و الگوریتم های گوگل، شما را برای رسیدن به اهداف و کسب نتیجه حداکثری همراهی می‌کند.

اما به عنوان سخن آخر در زمینه طراحی وب سایت تخصص های مختلفی نظیر برنامه نویسی،گرافیک، برندینگ  و مارکتینگ دخیل هستند تا بتوانند یک وب سایت حرفه ای و درخور شما طراحی و ارائه دهند، و مهمتر از فرایند طراحی، اجرا و راه اندازی وب سایت، پشتیبانی وب سایت است، تیم بهنما با توجه به این مهم، تمرکز خود را بر روی ارائه خدمات پشتیبانی با بالاترین سرعت پاسخ گویی قرار داده تا از این طریق بتواند رضایت مشتریان خود را جلب نماید.

طراحی وب‌سایت شرکتی به منظور ایجاد کاتالوگ برای محصولات یا خدمات یک شرکت و یا در دسترس قرار دادن اطلاعاتی که لازم است به صورت آنلاین همیشه در دسترس مشتریان باشد راه‌اندازی می‌گردد. اگر می‌خواهید فعالیت‌های شرکت خود را به صورت کامل به مشتریان خود معرفی کنید و همچنین نمونه‌کارهایتان را به صورت تصویری و بصری به آن‌ها نشان دهید بهترین مکان برای این کار یک وب‌سایت شرکتی است چرا که شبکه‌های اجتماعی هر چقدر هم که قدرتمند کار شوند باز هم نمی‌توانند جایگزین وب‌سایت شوند.

وب‌سایت شما می‌تواند علاوه بر اینکه خدمات و محصولات شما را تبلیغ می‌کند به صورت ۲۴ ساعته تبلیغ کسب و کارتان را کند و این نیروی کار، برای شما خستگی ناپذیر فعالیت خواهد کرد حتی زمانی که شما در خواب هستید. کاربران می‌توانند شما را آنالیز و بررسی کنند و به یکی از مشتریان وفادار شما تبدیل شوند. بنابراین داشتن یک وب‌سایت شرکتی برای هر مجموعه، گروه یا کسب و کاری لازم است و نبود آن در دنیای امروزی می‌تواند صدمات جبران ناپذیری را به کسب و کارتان وارد نماید.

شما برای عرضه محصولات خود در فضای آنلاین که به صورت همزمان امکانات درگاه پرداخت را نیز داشته باشد، نیاز به داشتن یک وب‌سایت فروشگاهی دارید. وب سایت فروشگاهی از نظر امکانات کمی نسبت به سایت‌های شرکتی پیشرفته‌تر است برای مثال علاوه بر بخش مقالات و وبلاگ سایت‌های شرکتی، بخش محصولات نیزدر آن وجود دارد و علاوه بر آن امکان اتصال درگاه پرداخت به آن فراهم است.

حال ممکن است محصولاتی که برای فروش ارائه می‌کنید از جنس خدمات باشند برای مثال یک پکیج از خدماتی که ارائه می‌کنید را به عنوان یک محصول بفروشید یا حتی یک سوپرمارکت آنلاین داشته باشید و در آن هر محصولی را برای فروش عرضه کنید. بنابراین هیچ گونه محدودیتی ندارد که شما چه چیزی را در یک فروشگاه آنلاین می‌خواهید بفروشید، کافیست یک وب‌سایت فروشگاهی داشته باشید. ما در مجموعه بهنما تمامی سایت‌های فروشگاهی را همانطور که در توضیحات طراحی سایت شرکتی گفتیم به صورت ریسپانسیو یا واکنش گرا طراحی می‌کنیم.

طراحی موبایل سایت‌های فروشگاهی بسیار با اهمیت است چرا که امروزه اکثر خرید‌های اینترنتی توسط گوشی‌های موبایل به راحتی توسط مردم انجام می‌شود و اگر سایت شما برای موبایل بهینه نباشد تعداد بسیار زیادی از مشتریان خود را از دست می‌دهید. ضمن اینکه موتور جستجوی گوگل به این موضوع بسیار حساس است و ممکن است وب‌سایت شما را از نتایج موبایل حذف نماید.

گاهی اوقات ممکن است چیزی در ذهنتان نقش بسته باشد یا ایده نابی داشته باشید که می‌خواهید آن را به شکل یک وب‌سایت زیبا عملی کنید. بنابراین برای این مورد هم جای نگرانی وجود ندارد به راحتی می‌توانید با یک تماس تمامی آنچه به عنوان امکانات یک سایت اختصاصی مد نظرتان است را به کارشناسان ما اطلاع دهید، کارشناسان ما بعد از شنیدن خواسته‌های شما و برآورد هزینه‌ها به سرعت کار را آغاز می‌کنند و در کوتاه‌ترین زمان ممکن، آن چیزی که در ذهنتان است را به واقعیت تبدیل می‌کنند.

برای مثال یک سایت شرکتی یا فروشگاهی ممکن است حتی اگر شبیه سایت‌های دیگر باشد مشکلی پیش نیاید اما طراحی سایت برای یک استارتاپ که می‌خواهد در سطح کشوری مطرح شود به صورت عادی کاری اشتباه است و نباید وب‌سایت آن همانند دیگر سایت‌ها باشد و باید کاملا به صورت اختصاصی، بهینه و کاربر پسند طراحی شود. البته گاهی مواقع حتی یک شخص یا مجموعه نیاز دارد تا یک وب‌سایت منحصر به فرد داشته باشد و امکاناتی در سایتش نیاز دارد که مشابه آن در وب‌سایت‌های دیگر موجود نیست در این صورت هم هیچ مشکلی از این بابت وجود ندارد و می‌توان یک وب‌سایت کاملا اختصاصی طبق نیاز کاربر طراحی کرد.

تعرفه و قیمت سفارش طراحی سایت به خواسته‌ها و توقعات شما از یک وب سایت بستگی دارد چرا که با افزایش میزان خواسته‌ها طبعا میزان امکانات سایت شما باید افزایش پیدا کند و این افزایش امکانات برای شما شامل انجام مراحلی است که باعث بالا رفتن هزینه طراحی سایت می‌شود. برای مثال اگر به یک وب‌سایت با طراحی اختصاصی نیاز داشته باشید طبعا باید هزینه بیشتری نسبت به یک سایت معمولی پرداخت کنید.

البته باید این موضوع را هم در نظر بگیرید که همیشه قیمت‌ها و هزینه‌های گران‌قیمت به معنای خوب بودن کار و کیفیت کار یک مجموعه یا شرکت نیست. متاسفانه شاهد آن هستیم که برخی از مجموعه‌ها با ارائه قیمت‌های غیر منصفانه و غیر منطقی سعی بر این دارند تا علاوه بر سودجویی از نا آگاهی افراد، این را نشان دهند که کیفیت کارشان بالاتر است. باید در نظر داشته باشید که هر چیزی تعرفه مخصوص به خود را دارد. برای دریافت هزینه و قیمت سفارش طراحی سایت کافیست تا با بهمنا تماس بگیرید و بعد از اعلام درخواست امکانات برای سایت خودتان این درخواست را به همکاران ما اعلام کنید تا برایتان برآورد هزینه را انجام دهند و به شما هزینه نهایی را اعلام نمایند.

طراحی سایت وردپرس در واقع طراحی سایت با سیستم مدیریت محتوای وردپرس است که به اختصار طراحی سایت وردپرس گفته می‌شود. شاید این سوال برایتان پیش آید که سیستم مدیریت محتوا چیست؟ سیستم مدیریت محتوا در واقع یک نرم افزار است که بر یک بستر میزبان اینترنتی به نام هاست نصب می‌شود و به واسطه آن می‌توان یک سایت با امکانات کامل را راه‌اندازی کرد.

البته در میان سیستم‌های مدیریت محتوا٬ وردپرس نسبت به باقی رقبایش برتری بسیار بالاتری دارد به طوری که تقریبا طبق آمار‌ها امروزه بیشتر از ۳۰ درصد سایت‌های دنیای وب بر پایه وردپرس ساخته شده‌اند و این موضوع به این دلیل است که وردپرس امکانات بسیار خوبی را در اختیار مدیران سایت قرار می‌دهد و سرعت راه اندازی سایت با وردپرس بسیار بالاتر از شیوه‌های دیگر است، همچنین در صورت رعایت برخی موارد امنیت آن بسیار بالا بوده و از همه مهم‌تر کار کردن با یک وب‌سایت وردپرسی برای صاحب یک کسب و کار بسیار راحت‌تر از سیستم‌های مشابه دیگر است و این یک مزیت می‌باشد که نمی‌توان از آن چشم پوشی کرد.

در صورتی که تمایل دارید وب‌سایت شما نیز با وردپرس طراحی و ساخته شود کافیست با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید و درخواست خود را مطرح کنید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن سایت وردپرسی شما را طراحی کنند و به شما تحویل دهند.

 آژانس دیجیتال مارکتینگ بـهنما

مقالات مرتبط

 آژانس دیجیتال مارکتینگ بـهنما

 • خرید سایت

  این روز‌ها، توسعه و خرید سایت به‌عنوان موضوعی مهم و ضروری تلقی می‌شود که بیشتر کسب‌وکار‌ها به دنبال استفاده از ... ادامه مطلب نوشته خرید سایت اولین بار در مجله بهنما. پدیدار شد.

 • طراحی سایت دندانپزشکی

  طراحی سایت دندانپزشکی یکی از اقدامات بسیار مهمی است که امروزه به‌ منظور ارائه و معرفی خدمات در این شاخه ... ادامه مطلب نوشته طراحی سایت دندانپزشکی اولین بار در مجله بهنما. پدیدار شد.

 • طراحی سایت وکالت + ویژگی‌های آن

  طراحی سایت وکالت بهترین راه برای ساماندهی و انجام بهتر امور حقوقی و ارتباط بهتر با افرادی است که نیازمند ... ادامه مطلب نوشته طراحی سایت وکالت + ویژگی‌های آن اولین بار در مجله بهنما. پدیدار شد.

 • معیار‌های گوگل برای رتبه‌دهی سایت‌ها

  در دنیای کنونی که اکثر افراد فعالیت‌های خود را به صورت اینترنتی انجام می‌دهند، در تلاش‌اند تا با استفاده از ... ادامه مطلب نوشته معیار‌های گوگل برای رتبه‌دهی سایت‌ها اولین بار در مجله بهنما. پدیدار شد.

 • اهمیت طراحی سایت فروشگاهی

  در دنیای کنونی با پیشرفت فناوری، بسیاری از مشکلات بشر رفع شده است و اینترنت که بخش مهمی از این ... ادامه مطلب نوشته اهمیت طراحی سایت فروشگاهی اولین بار در مجله بهنما. پدیدار شد.

 • طراحی سایت آموزشگاهی چه امکاناتی دارد

  امروزه بسیاری از شرکت‌ها در حوزه طراحی سایت آموزشگاهی مشغول به فعالیت هستند. این شرکت‌ها دارای تیم‌های حرفه‌ای و متخصص ... ادامه مطلب نوشته طراحی سایت آموزشگاهی چه امکاناتی دارد اولین بار در مجله بهنما. پدیدار شد.

5/5 - (1 امتیاز)