خدمات سئو سایت

سئو مسیر معرفی و دیده شدن کسب و کار شما در فضای اینترنت است . بدون استفاده از خدمات سئو سایت حتی با وجود بهترین وب سایت ها نیز نمی توانید مخاطبان را در فضای اینترنت به وب سایت خود هدایت کنید. اینترنت بستری است که همه روزه هزاران نفر که در جستجوی محصولات. یا خدمات ارایه شده توسط شما هستند به دنبال پاسخ نیاز خود می گردند سئو این امکان را فراهم می کند تا وب سایت شما توسط گوگل به عنوان نتیجه مورد جستجو به آنها نمایش داده شود

چرا برند ها به خدمات سئو سایت نیاز دارند؟

سئو بهینه سازی موتور جستجو گوگل برای وب سایت شماست . صفحات وب سایت شما پس از ایجاد در فضای وب برای معرفی و نمایش در نتایج جستجو گوگل نیاز به انجام عملیات سئو دارند. برند شما با استفاده از خدمات سئو در کلید واژه های مربوط به کسب و کارتان به عنوان نتایج برتر گوگل نمایش داده خواهند شد .

 آژانس دیجیتال مارکتینگ بـهنما

خدمات سئو سایت بهنما شامل چه مواردی می شود؟

عملیات سئو وبسایت شامل به سه دسته بندی کلی سئو داخلی، سئو خارجی و سئو تکنیکال تقسیم می شود . متخصصان سئو در بهنما با تسلط بر سه حوزه مجموعه کامل خدمات مورد نیاز کسب و کار ها را در این رابطه در اختیار شما خواهند گذاشت. برند ها پس از اغاز همکاری با بهنما در گام نخست تدوین استراتژی سئو برای انها انجام می شود . استراتژی سئو نقشه راه فعالیت های مربوط به سئو شماست تعیین کلمات کلیدی،آنالیز رقبا، زمانبندی سئو ، برنامه ریزی انتشار رپورتاژ ، مختصات کمپین های گوگل ادز و … در قالب استراتژی سئو انجام خواهد شد. پس از تدوین استراتژی فرایند سئو داخلی و سئو تکنیکال با هدف بهینه سازی وب سایت شما و بهبود عملکرد آن آغاز خواهد شد و به موازات آن نیز تدوین و انتشار مقالات سئو شده انجام شده و هم چنین فرآیند لینک سازی نیز مطابق برنامه تدوین شده در فایل استراتژی انجام خواهد شد. بهنما به صورت ماهانه گزارش عملکرد و نتایج سئو خود را به مشتریان خود ارائه می دهد

 آژانس دیجیتال مارکتینگ بـهنما

خدمات تبلیغات در وب
خدمات تبلیغات آنلاین
تبلیغات گوگل ادوردز
تبلیغات گوگل ادوردز
خدمات دیجیتال مارکتینگ
خدمات دیجیتال مارکتینگ
خدمات دیجیتال مارکتینگ مجموعه فعالیت هایی است که کسب وکار شما برای حضور موثر در دنیای دیجیتال به آن نیاز دارد .خدمات دیجیتال مارکتینگ شامل خدمات دیجیتال برندینگ، طراحی هویت بصری، طراحی وب سایت، فروشگاه اینترنتی و وب اپلیکیشن، خدمات سئو ، خدمات شبکه های اجتماعی، خدمات برگزرای کمپین تبلیغاتی آنلاین و … می باشد که با توجه به نیاز و ماهیت هر کسب وکار به طور کامل از ابتدا تا انتها برای هر کسب و کار برنامه ریزی شده و به انجام خواهد رسید. با تدوین استراتژی دیجیتال مارکتینگ مناسب و اجرای دقیق آن می توانید افراد بسیاری را با کسب وکار خود آشنا کنید و از این طریق به ارائه محصولات و یا خدمات خود بپردازید.
خدمات طراحی سایت فروشگاهی
خدمات طراحی وب سایت
وب سایت و فروشگاه ایننرنتی شما نمایندگی کسب وکارتان در فضای دیجیتال است. امروزه بسیاری از مخاطبان پیش از تعامل مستقیم با شما نخستین بار با وب سایت شما مواجه شده و تلقی خود از کسب وکار تان را با کیفیت طراحی وب سایت شما می سنجند. در طول این سال ها برند های بسیاری طراحی وب سایت فروشگاهی و … خود را به بهنما سپرده اند و ما همواره کوشیده ایم تا به کمک متخصصان خود در توسعه وب و طراحی سایت فروشگاهی ، شرکتی و… ،تجربه و رابط کاربری بالاترین کیفیت در طراحی وب سایت و فروشگاه اینترنتی را در سریع ترین زمان برای مشتریان خود فراهم نماییم .

چرا معتقدیم بهنما انتخاب مناسبی برای ارائه خدمات سئو سایت شماست؟

تیم بهنما با سابقه ارائه خدمات سئو وبسایت برای برند های مختلف در صنایع مختلف و همچنین با بهره جویی از متخصصان مجرب در این حوزه خدمات خود را در اختیار مشتریان خود قرار خواهد داد.

سابقه همکاری با برند های مختلف

تسلط به اصول سئو محتوایی

برگزاری و مدیریت کمپین های گوگل ادز

محتوای تول تیپ

تسط به اصول سئوتکنیکال

تسلط به اصول لینک سازی و انتشار رپورتاژ

مشاوره تخصصی رایگان پیش از شروع همکاری

 آژانس دیجیتال مارکتینگ بـهنما

سوالات متداول

به کمک سئو می‌توانیم نرخ بازدید وبسایت را افزایش دهیم و مخاطبان بیشتری را جذب وبسایت کنیم. تمامی فعالیت هایی که منجر به بهینه سازی وبسایت برای موتورهای جستجو مانند گوگل می‌شود، فعالیت‌های ضروری برای توسعه کسب و کار شما هستند. با اجرای یک برنامه مناسب برای سئو می‌توانیم در نتایج سرچ گوگل رتبه بالاتری را کسب کنیم و بهتر دیده شویم. بنابراین یافتن کلمات کلیدی مناسب و بهینه سازی وبسایت شما برای موتورهای جستجوی گوگل، رسالت بهنما برای موفقیت وبسایت شماست.

تولید محتوا نقش کلیدی در موفقیت سئو برای هر وبسایت ایفا می‌نماید. با ارائه محتوای مناسب در قالب مقاله‌های منتشر شده در وبسایت به گونه‌ای که اصول مقاله نویسی سئو در آن رعایت شده باشد، موتور‌های جستجو مانند گوگل را مجاب می‌کنید تا وبسایت شما را در سرچ‌های مرتبط با کسب و کارتان در جایگاه بالاتری در نتایج ارائه شده نمایش دهند. نگارش مقاله‌های سئو شده نیازمند اشراف به اصول تولید محتوا، اصول مقاله نویسی و … می‌باشد. خدمات سئو محتوایی ارائه شده توسط شرکت دیجیتال مارکتینگ بهنما مجموعه‌ی این خدمات را در اختیار شما قرار می دهند. خدمات سئو وبسایت بهنما در سه سطح طراحی شده تا شما بتوانید با توجه به اهداف و حوزه‌ی کاری خود بهترین انتخاب را داشته باشید. در ادامه می‌توانید پکیج‌های مختلف خدمات سئو محتوایی را به همراه جزئیات مربوط به هر پکیج مشاهده نمایید.

 عوامل متعددی در تعیین زمان اثربخش شدن سئو یک وبسایت مؤثرند، از جمله این عوامل می‌توان به رقابت در کلمات کلیدی، میزان بودجه، استراتژی سئو، دامین آتوریتی وبسایت، لینک‌های ورودی به وبسایت، محتوا وبسایت و کلمات کلیدی منتخب، ساختاربندی وبسایت و … اشاره کرد.

به طور کلی به ثمر رسیدن پروژه سئو حدود  ۶ تا 12  ماه زمان بر است. این نکته حائز اهمیت است که کسب رتبه‌های بالاتر در صفحه اول گوگل، فعالیتی مستمر و صحیح بر اساس الگوریتم‌های گوگل را می‌طلبد، فعالیت شما به صورت متداوم برای گوگل امتیازی مثبت محسوب می‌گردد. برای کسب رتبه‌های بالاتر در صفحه اول به صورت سئوی ارگانیک باید صبور باشید تا نتیجه بگیرید

گوگل ادوردز سیستم تبلیغاتی شرکت گوگل است که به وبسایت‌ها این امکان را می‌دهد که در ازای پرداخت هزینه‌ای وبسایت خود را در نتایج جستجو گوگل به عنوان نتیجه اول به نمایش بگذارند. سیستم تبلیغاتی گوگل ادز بر اساس پارامتر‌های گوناگونی چون کلمات کلیدی انتخابی، سختی کلمه کلیدی، رقبا و … هزینه نمایش وبسایت در هر جستجو را مشخص نموده و بر اساس تعداد دفعاتی که بر روی آن وب سایت کلیک شود محاسبه و هزینه دریافت می‌نماید.

تاثیر گوگل ادز در سرعت سئو سایت

کمپین‌های گوگل ادز به عنوان مکملی در کنار اجرای فرایند سئو برای وبسایت‌ها این امکان را به وجود می‌آورند تا از همان ابتدا بتوانید مخاطبان را به وبسایت خود هدایت نمایید. استفاده از کمپین‌های گوگل ادز بدون اجرای فرایند سئو علیرغم ایجاد یک نتیجه اوّلیه موفق توصیه نمی‌شود، این کار سبب می‌شود علیرغم صرف هزینه بسیار زیاد به یک نتیجه دائمی نرسیده و پس متوقف کردن جریان هزینه تبلیغاتی خود جایگاه مناسبی در گوگل به دست نیاورید.

مهم‌ترین نکته در راه اندازی یک کمپین گوگل ادز موفق، مدیریت این کمپین‌ها به نحوی می‌باشد که بیشترین بهره‌وری از هزینه صرف شده ایجاد شود. پکیج‌های کمپین‌های گوگل ادز ارائه شده توسط شرکت دیجیتال مارکتینگ بهنما توسط متخصصین این شرکت راه اندازی و مدیریت می‌شوند و موجب می‌شوند تا بر مقدار هزینه به بیشترین بهره‌وری ممکن در این نوع تبلیغ دست یابید.

در صورتی که تمایل به اجرای خدمات بهینه سازی و سئو وبسایت توسط شرکت دیجیتال مارکتینگ بهنما برای وبسایت خود را داشته باشید، در شروع همکاری به بررسی کلی شرایط وبسایت شما خواهیم پرداخت. پس از بررسی سایت و مشخص شدن موارد مورد نیاز برای سئو تکنیکال و محتوایی به طور موازی جلسه‌ای با تیم فنی بهنما برای شما برگزار خواهد شد و در ادامه استراتژی سئو تدوین می‌گردد. پس از انجام مراحل گفته شده فرایند سئو وبسایت آغاز شده و به صورت ماهانه در قالب جلسات ارزیابی عملکرد ضمن ارائه گزارش مکتوب از عملکرد ماهانه سئو وبسایت‌تان، علمکرد فنی سئو انجام شده بر روی وبسایت شما مورد تحلیل و بررسی قرار خواهد گرفت.

معمولا برای خدمات سئو وب‌سایت باید مبلغی را پرداخت کنید. به طور معمول این مبلغ  قبل از پروسه سئوسازی از شما دریافت می‌شود. بسیاری از کاربران این سوال در ذهنشان به‌وجود آمده که تعرفه یا هزینه سئو سایت چگونه محاسبه می شود؟برای سئو کردن سایت، مبالغ دریافتی به چند روش مختلف تعیین می‌شود که در برخی موارد به صورت ساعتی اخذ شده و در برخی موارد نیز با توجه به تعداد کلماتی که نوشته می‌شود، هزینه لازم از مشتریان دریافت می‌شود.

کارفرما و مجری قبل از هر چیز، در زمینه سئوسازی با یکدیگر به توافق رسیده و پروژه را به پایان می‌رسانند.تیم تخصصی ما سعی دارد با حداقل مبلغ ممکن، فرآیند سئوسازی سایت‌ها را انجام دهد و در زمینه سئوی ماهانه و سالانه نیز با مشتریان قرارداد می‌بندد. لازم به ذکر است سئوی بلندمدت، بسیار پایدارتر بوده و به شما پیشنهاد می‌شود.

همانطور که می‌دانيد هدف اصلی سئو، رسیدن به صفحه اول گوگل است. تجربه نشان داده است به جز صفحه اول، کاربران تمایل چندانی به مشاهده صفحات دیگر گوگل ندارند و به همین خاطر اگر قصد رقابت را دارید، حتما باید در صفحه اول گوگل دیده شوید. اما آیا رسیدن به صفحه اول گوگل تضمینی است؟

یکی از خدمات ویژه‌ای که توسط بهنما ارائه می‌شود، خدمات سئو وب سایت با به کارگیری جدیدترین الگوریتم‌های گوگل است. الگوریتم‌های گوگل همه ساله در حال تغییر بوده و باید مطابق با آن اقدام به سئوسازی کرد تا نتیجه دلخواه کسب شود.

هدف اصلی ما افزایش ورودی گوگل و دیده شدن در صفحه اول گوگل است. ما این تضمین را به مشتریان خود می‌دهیم که سایت شما را در بالاترین رتبه و صفحه اول گوگل قرار دهیم.

برای رسیدن به صفحه اول گوگل، به جز سئو، می‌توان از خدمات گوگل ادوردز نیز استفاده کرد. پیاده سازی این سرویس نیز به شکل ویژه توسط تیم بهنما انجام می‌گیرد.

ضرب‌المثل معروفی وجود دارد که گفته شده نمی‌توان ره صد ساله را یک شبه طی کرد. این ضرب‌المثل در زمینه قرارگیری سایت در صفحه ابتدای گوگل نیز صدق می‌کند. شما نباید انتظار داشته باشید در طی مدت زمان کوتاه، سایت شما در صفحه اول دیده شود.هر چقدر که رقیبان بیشتر و قدرتمندتری در زمینه کسب‌وکار خود داشته باشید، باید تلاش بیشتری برای رسیدن به صفحه اصلی گوگل کنید و مدت بیشتری نیز باید صبر کنید. طبق تحقیقاتی که در این زمینه صورت گرفته است، معمولا مدت زمان ۳ تا ۶ ماهه نیاز است تا سایت شما در صفحه اول قرار گیرد.مدت زمان رسیدن به صفحه اول گوگل به جز رقبا، به مواردی همچون میزان محبوبیت کلیدواژه‌ها نیز وابسته است. در برخی موارد برای رسیدن به جایگاه بالاتر مدت زمانی تا یک سال نیاز است.

حالا که می‌دانید تعرفه یا هزینه سئو سایت چگونه محاسبه می‌شود، بهتر است به دنبال یافتن یک شرکت و تیم متخصص برای خدمات سئو وبسایت خود باشید. متأسفانه برخی از شرکت‌های تازه وارد تخصصی در زمینه سئو و الگوریتم‌های جدید گوگل نداشته و نمی‌توانند سایت شما را به درستی بهینه سازی کنند.فرآیند سئو سایت باید توسط افراد و شرکت‌هایی انجام شود که مدت‌ها در این زمینه فعالیت داشته‌اند. بهترین انتخاب برای سئو سایت تضمینی است

افزایش بازدید سایت

افزایش بازدید سایت موجب جذب بیشتر کاربران می‌شود و در نهایت، فروش محصولات و خدمات سایت افزایش پیدا می‌کند. بعد از  تکمیل طراحی و سئو سایت، وب مسترها باید به دنبال یافتن راهی برای افزایش ترافیک سایت شده تا نتیجه مطلوب حاصل شود.

برای افزایش بازدید فاکتورهایی مورد نیاز است که باید به آن توجه کرد. یکی از این فاکتورها، وجود محتوای باکیفیت است. به جز محتوای موثر و باکیفیت، موارد دیگری در افزایش بازدید سایت نقش دارد که شامل سرعت بارگذاری سایت و لود سریع صفحات، تبلیغ اصولی و کسب رضایت مشتریان است.

بهنما از بهترین و جدیدترین راهکارها برای افزایش بازدید سایت استفاده کرده است و این اطمینان را به مشتریان عزیز می‌دهد که ترافیک سایت به شکل اصولی و در مدت زمان کوتاه افزایش چشم‌گیری داشته باشد.

تولید محتوا اختصاصی

تولید محتوا اختصاصی یکی از اهداف اصلی شرکت بهنما برای ارتقا سطح کیفیت خدمات سئو است. محتواها با توجه به نیاز مشتریان و گروه کاری سایت انجام می‌شوند و دارای بهترین کیفیت هستند. تولید محتوا امری پیچیده بوده و مهم‌ترین چیزی است که در سئوی سایت باید به آن توجه شود، استفاده از کلیدواژه های مفید و پرتکرار در محتواها و غیره.ذکر این نکته را مهم می‌دانیم تمامی مواردی که در بخش تولید محتوای یونیک و منحصربه‌فرد باید رعایت شود، توسط تیم بهنما انجام می‌گیرد و این امر تاثیر مستقیم در قرار گرفتن سایت مشتریان در صفحه اصلی گوگل می‌شود.

آنالیز رقبا

برای پیشرفت سایت نیاز به آنالیز رقباست. آنالیز رقیبان سایت به ما کمک می‌کند تا شناخت کافی از مخاطبان خود داشته باشیم و اهداف خود را دقیقا متناسب با خواسته‌های مخاطب تنظیم نماییم. ایجاد یک برنامه هدفمند در زمینه تحلیل رقبا، کمک زیادی به پیشرفت سایت خواهد کرد. تیم بهنما همواره سعی دارد نقاط قوت و ضعف کسب‌وکار شما را شناسایی کرده و استراتژی‌های مختلفی برای پیشرفت و رشد بیشتر کسب‌وکار تعیین کند تا در بهترین زمان سایت شما رنک و رتبه مد نظر را بگیرد.

لینک سازی

لینک سازی به دو صورت داخلی و خارجی انجام شده و یکی از بهترین راه‌ها جهت افزایش رتبه سئوی سایت است. برخی از لینک‌ها کاربر را به صفحات مختلف سایت هدایت کرده و برخی نیز کاربران را به سایت‌های خارجی هدایت می‌کنند.تجربه نشان داده آن دسته از محتواهای که به درستی لینک سازی شده‌اند، رتبه سئوی بالاتری گرفته و در نتیجه در صفحات ابتدایی گوگل به نمایش درمی‌آیند.تیم سئو بهنما در زمینه لینک سازی داخلی و خارجی اصولی برای محتواها دارای تخصص بالا بوده و با استفاده از این مهارت به رتبه گیری سایت شما سرعت می بخشد.

زمانی که یک سایت ایجاد می‌کنید، باید به فکر بهبود رتبه بالا در سئو باشید. آن دسته از صفحاتی که رتبه بالایی پیدا کرده‌اند، در نتایج جستجو و در صفحه اول گوگل به نمایش درخواهند آمد.بسیاری از افراد از قبل یک سایت ایجاد کرده‌اند اما پیشرفتی در آنها مشاهده نمی‌شود.تولید محتواهای باکیفیت، همخوانی واژه ها، کلمات کلیدی مناسب و… از مواردی است که موجب بهبود رتبه سایت می شود. چنانچه از صاحبان یکی از این سایت‌ها هستید و قصد بهبود رتبه سایت در سئو را دارید، متخصصان ما این کار را برایتان انجام خواهد داد.گرفتن رتبه بالا در گوگل روز به روز سخت تر و پیچیده‌تر می‌شود به همین منظور، برای این کار حتما باید از افراد باتجربه و خبره استفاده کنید.

اولین و مهم‌ترین گامی که بعد از طراحی سایت باید انجام شود، بهینه‌سازی‌ سایت است. بهینه‌سازی سایت نقش مهمی در گرفتن رتبه بهتر گوگل داشته و باعث می‌شود افراد بتوانند به راحتی از سایت شما بازدید کنند.بهنما علاوه بر این‌که در بخش طراحی سایت فعالیت دارد، در زمینه بهینه‌سازی سایت نیز فعالیت داشته و همواره این کار را به دست متخصصان باتجربه می سپارد. شما از طریق ارتباط

آنچه که تجربه نشان داده است نرخ بازگشت سرمایه سئو، اگر استراتژی سئو به درستی تدوین شده باشد و تیم فنی و تولید محتوا با تخصص و دانش خود کار را حرفه‌ای اجرا کنند، بسیار بالاست و می‌تواند چندین برابر هزینه‌های انجام شده، درآمد زایی داشته باشد.

به جهت سنجش میزان بازگشت سرمایه پروژه‌های سئو محاسبه میزان بازدهی عملکرد سئو اهمیت فراوانی دارد. ما برای محاسبه بازدهی عملکرد سئو شاخص‌های کلیدی مختلفی مانند: میزان ترافیک ارگانیک سایت، میزان نرخ پرش، رتبه کلمات کلیدی و میزان ماندن کاربران در سایت و … را مدنظر می‌گیریم ‎که می‌توانند اطلاعات کافی از موفق بودن فعالیت‌های سئو را در اختیار‌مان قرار دهند؛ مقایسه میزان بازدهی عملکرد فنی سئو در کنار میزان هزینه انجام شده می‌تواند دید کاملی از میزان بازگشت سرمایه سئو در اختیارمان قرار دهند.

در خدمات سئو ارائه شده توسط شرکت دیجیتال مارکتینگ بهنما جلسات ماهانه به منظور ارزیابی عملکرد سئو در نظر گرفته شده که در این جلسات میزان بازدهی فنی عملکرد سئو به کارفرمایان در قالب گزارش عملکرد فنی ارائه خواهد شد که این امر به ارزیابی بازگشت سرمایه سئو توسط کارفرمایان کمک شایانی می‌نماید .

 آژانس دیجیتال مارکتینگ بـهنما

مقالات مرتبط

 آژانس دیجیتال مارکتینگ بـهنما

  • تأثیر ساب دامین در سئو سایت چگونه است؟

    تأثیر ساب دامین در سئو سایت ازجمله موضوعات موردبحثی است که طی این سال‌ها مخالفان و موافقان بسیاری داشته و ... ادامه مطلب نوشته تأثیر ساب دامین در سئو سایت چگونه است؟ اولین بار در مجله بهنما. پدیدار شد.

  • تفاوت سئو خاکستری و سئو سیاه چیست؟

    تفاوت سئو خاکستری و سئو سیاه یکی از موضوعاتی است که شاید بسیاری از افراد و حتی خود شما، علاقه‌مند ... ادامه مطلب نوشته تفاوت سئو خاکستری و سئو سیاه چیست؟ اولین بار در مجله بهنما. پدیدار شد.

  • معرفی اصطلاحات رایج در سئو سایت

    اصطلاحات رایج در سئو و یادگیری این واژه‌های تخصصی یکی از الزامات مهم برای افرادی است که قصد فعالیت در ... ادامه مطلب نوشته معرفی اصطلاحات رایج در سئو سایت اولین بار در مجله بهنما. پدیدار شد.

5/5 - (4 امتیاز)