Behnama Logo-06

ساخت لوگوموشن

 آژانس دیجیتال مارکتینگ بـهنما

 آژانس دیجیتال مارکتینگ بـهنما

طراحی لوگو
طراحی لوگو
ساخت موشن گرافیک
ساخت موشن گرافیک
طراحی ست اداری
شرکت طراحی هویت بصری
طراحی هویت بصری برند
هویت بصری تمام آن چیزی است که توسط مخاطبان برندتان دیده می شود . انتخاب رنگ، فونت، فرم مناسب برای هر برند می تواند تاثیر بسزایی در شکل گیری تصویری حرفه ای از برند تان در ذهن مخاطبان تان داشته باشد و تداعی هر چه بهتری از برندتان را برای آنها رقم خواهد زد.

محتوای تول تیپ

 آژانس دیجیتال مارکتینگ بـهنما

سوالات متداول

سوالات متداول

وقتی از انواع لوگوموشن صحبت می‌کنیم آیا واقعا کاربردی دارد و آیا به درد کسب و کارهای مختلف می‌خورد؟لوگو موشن از دو حرف تشکیل شده است، لوگو که معنی آن مشخص است و موشن یعنی متحرک سازی. وقتی عبارت موشن قبل یا پس از کلمه‌ای قرار گیرد، مفهوم‌ متحرک سازی به کلمه اضافه می‌شود. لوگو موشن با نام دیگر Logo Intro لوگو اینترو و یا آرم استیشن نیز شناخته می‌شود.لوگوموشن یکی از طراحی‌هایی است که در حوزه های مرتبط با خدمات طراحی گرافیک ارائه می‌شود. از این روش بیشتر برای برندسازی کسب و کارها استفاده شده و از مشاغل نسبتا پردرآمد است. افرادی که در رشته‌های طراحی گرافیک فعالیت دارند چنانچه علاقه‌ای به لوگو موشن داشته باشند، به راحتی می‌توانند وارد این کار شوند و فعالیت خود را آغاز کنند.

لوگوموشن در جهان با نام Logo Motion Design شناخته می‌شود. برای طراحی لوگوهای متحرک نیاز به نرم‌افزارهای گرافیکی همچون افتر افکت می‌باشد. برای این کار می‌توان از نرم‌افزار فتوشاپ نیز کمک گرفت.لوگوها از آنجایی اهمیت دارند که از طریق آن‌ها می‌توان توجه مشتری و یا مخاطب را به برند تجاری معطوف کرد. همه ما برندهای معتبر دنیا را با لوگوی آن می‌شناسیم. لوگوها اگر وجود نداشتند شاید برخی از برندها نمی‌توانستند تا به این اندازه پیشرفت کنند.

تابه‌حال بارها دیده‌اید که لوگوی یک برند به شکل متحرک در ابتدا و یا انتهای ویدئو قرار دارد. از لوگوموشن برای تیزرهای تبلیغاتی استفاده می‌شود که هر کدام طراحی منحصر به فرد خود را دارد.به عبارتی لوگو موشن از روش‌هایی است که نمادهای گرافیکی به همراه صدا به شکل متحرک درمی‌آیند. معمولا افرادی که در بخش طراحی موشن گرافی فعالیت دارند، در حوزه ساخت لوگو موشن نیز اقدام به ساخت لوگوهای متحرک می‌کنند.حالا که به ارزش واقعی انواع لوگو موشن پی بردید، سعی کنید برند خود را از این طریق معرفی کرده تا جایگاه ویژه‌ای در ذهن افراد پیدا کند. طراحی لوگو باید طبق اصول و قواعد خاص و البته توسط افراد یا شرکت‌های معتبر انجام گیرد.

هدف اصلی ساخت انواع لوگوهای متحرک یا همان لوگو اینترو، برندسازی شرکت‌هاست. لوگوهای متحرک تماماً توسط نرم‌افزار کامپیوتری طراحی شده‌اند و مخاطبان زیادی دارند.لوگوهای متحرک باید به شکل کاملا خلاقانه طراحی شده تا تأثیر گذاری حداکثری بر روی مخاطب داشته باشند.در گذشته اهمیت چندانی به لوگو و لوگو موشن داده نمی‌شد اما امروزه از این روش به عنوان ابزاری برای انتقال محتوای تبلیغاتی پربازده استفاده می‌کنند.

موارد ساخت لوگوموشن

  • تبلیغات محصول
  • تبلیغات ویدئویی
  • یادآوری برند
  • اعتمادسازی
  • تأثیرگذاری روی مخاطب
  • ایجاد یک ذهنیت عالی

در تمامی مواردی که عنوان شد، لوگوی متحرک می‌تواند نقش بزرگی در زمینه برندسازی داشته باشد. چنانچه شما نیز از صاحبان کسب و کاری هستید و قصد معرفی آن را دارید، بهتر است طراحی لوگو را به دست شرکت‌های معتبر که متشکل از افراد خبره و باتجربه هستند بسپارید.لوگوموشن برای انواع ویدئوها نیز استفاده می‌شود و می‌تواند جذابیت ویدئو را چندین برابر کند. اهمیتی ندارد که ویدئوهای شما در زمینه کسب و کار است و یا موارد مشابه در هر صورت شما قادر به استفاده از لوگو موشن هستید.

لوگو موشن علاوه بر این‌که در ویدئوهای سرگرم کننده و مواردی از این قبیل استفاده می‌شود، برای موارد دیگری همچون جلد کتاب‌ها نیز طراحی می‌شود. تجربه‌ها نشان داده ویدئوهای دارای لوگو موشن بازدید بیشتری دارند، کتاب‌ها نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

در واقع لوگو موشن، هدف اصلی برند شما را به مخاطبان نشان می‌دهد. لازم به ذکر است لوگوها به دو شکل مختلفی همچون ثابت و متحرک طراحی می‌شوند و طبق تجربه نمونه‌های متحرک باعث می‌شود مخاطب برند شما را بهتر به‌خاطر بسپارد.

طراحی لوگو برای شرکت‌هایی همچون نت فلیکس، مارولز و والت دیزنی مزیت‌های زیادی داشته است. این کمپانی‌های فیلم سازی از طریق لوگو، برند خود را به تمام دنیا معرفی کرده‌اند. اما اگر لوگو یا لوگو موشن سودی برای این شرکت‌ها نداشت آیا لازم بود هزینه‌های زیادی بابت طراحی آن پرداخت کنند؟

اغلب شرکت‌ها توسط لوگوموشن در مدت زمان کوتاهی به محبوبیت و معروفیت رسیده و سود سرمایه گذاری بالایی از این طریق کسب کرده‌اند. پس بخاطر داشته باشید لوگو موشن یک طراحی ساده نیست بلکه ممکن است در آینده افراد زیادی را جذب خود کند.

لوگوموشن نه تنها در بخش ساخت فیلم و تیزر بلکه در بخش‌های دیگری همچون تولید محتوای دیجیتال نیز استفاده می‌شود. هدف افراد از طراحی لوگو موشن در دنیای دیجیتال افزایش ترافیک سایت و جذب مخاطبان بیشتر است. اگر می‌خواهید لوگو برند شما در ذهن افراد باقی بماند بهتر است قبل از هر چیز در جستجوی یک لوگوی ارزشمند باشید. چنانچه قصد تبلیغات از طریق ویدئوها را دارید حتما به فکر طراحی یک لوگو موشن اختصاصی باشید.

امروزه اغلب کسب و کارها محصولات مشابهی را ارائه می‌دهند و در یک فضای رقابتی با یکدیگر فعالیت می‌کنند. در این بین همیشه کسب و کارهایی که برندسازی و تبلیغات حرفه‌ای انجام داده‌اند موفق‌تر عمل کرده و پیشرفت‌های چشم‌گیری داشته‌اند.تمایز کسب وکارهایی که از لوگوموشن برای برندسازی استفاده کرده‌اند این است که این شرکت‌ها تصویر ذهنی موفق‌تری در ذهن مخاطب ایجاد کرده‌اند.شاید تصور کنید لوگو موشن تنها در یک مدل خاص بوده در صورتی که اینطور نیست بلکه مطابق با سلیقه، نوع کسب و کار و نوع برند قابلیت طراحی دارند.

 

  • لوگو موشن تخت یا فلت

این مدل لوگو موشن ها در یک فضای دو بعدی طراحی شده‌اند. در طراحی لوگو موشن فلت از افکت‌های گرافیکی و صورتی نیز استفاده شده که تماما در جهت معرفی برند و کسب و کار است. در لوگو موشن تخت از عناصر و اشکال ساده‌تری استفاده می‌شود. به جز اشکال ساده، در این نوع لوگو از تایپوگرافی های کاملا درشت و واضح استفاده شده و یکی از مزیت‌های آن در مقایسه با سایر لوگو موشن ها قیمت طراحی پایین آن‌ها است.

 

  • لوگو موشن آماده شده

علاوه بر طراحی اختصاصی لوگو موشن، برخی از آن‌ها توسط قالب‌های آماده طراحی شده‌اند و تنوع بالایی نیز دارند.صاحبان کسب و کار و برندهایی که قصد دارند تا کمترین مبلغ در بخش لوگو موشن پرداخت کنند می‌توانند مدل‌های آماده موشن گرافی را تهیه کنند.لازم به ذکر است لوگوهای آماده نیز قابلیت تغییرات جزئی داشته که پس از انتخاب طراح توسط مشتری انجام می‌گیرد. بنابرای نمونه‌های آماده لوگو موشن  شخصی‌سازی کمتری در مقایسه با سایر مدل‌ها دارند.

 

  • لوگو موشن سه بعدی

یکی از حرفه‌ای‌ترین و برترین لوگو موشن هایی که می‌توانید استفاده کنید نمونه‌های سه بعدی هستند. در طراحی لوگو موشن سه بعدی از افکت‌های سه بعدی منحصر به فرد استفاده شده و در مقایسه با سایر لوگو موشن ها روح بخش‌تر بوده و مخاطبان بیشتری را جذب برند می‌کنند.از انواع لوگو موشن‌های معرفی شده برای بالا بردن پرستیژ کسب و کار استفاده می‌شود و شما با هر میزان بودجه‌ای که برای این کار در نظر گرفته‌اید می‌توانید سفارشات خود را ثبت کنید.

تفاوتی ندارد از چه نوع لوگو موشنی استفاده می‌کنید، چیزی که اهمیت دارد این است که لوگو مورد نظر باعث افزایش اعتماد مخاطب شود. علاوه بر آن، لوگو موشن حرفه‌ای موجب ماندگاری بیشتر برند و کسب و کار در ذهن افراد شده و در نهایت باعث افزایش فروش محصولات خواهد شد.

لوگوموشن متفاوتی که به صورت حرفه‌ای طراحی شده باشد قطعا موجب افزایش ترافیک سایت می‌شود. امروزه از این روش در انواع پلتفرم‌های دیجیتال استفاده می‌شود. شما به روش‌های مختلفی می‌توانید اقدام به ساخت لوگو موشن کنید. از روش‌های حرفه‌ای گرفته که توسط شرکت‌های مختلف طراحی می‌شوند تا انواع لوگو موشن های رایگان.شما توسط لوگو موشن خوب برای برند و کسب و کار خود می‌توانید یک استراتژی بازاریابی عالی را دنبال کرده و در بخش تجارت موفقیت‌هایی کسب کنید و اما چگونه؟اگر قصد دارید هزینه بالایی برای طراحی لوگو موشن بپردازید بهتر است این کار را به دست افراد و یا شرکت‌هایی بسپارید که سال‌هاست در زمینه تولید و طراحی موشن گرافیک فعالیت دارند

تعرفه ساخت لوگوموشن در شرکت‌های مختلف بر اساس مواردی همچون مدت زمان لازم برای ساخت، نوع لوگو موشن و مواردی از این قبیل تعیین می‌شود. در حقیقت هر چقدر لوگو حرفه‌ای‌تر طراحی شده باشد قیمت بالاتری نیز خواهد داشت.از مواردی که در قیمت تمام شده لوگوهای متحرک موثر هستند می‌توان به حوزه کاری، نوع نوشته و…  اشاره کرد.لوگوهای دو بعدی که از تصاویر و ترکیبات کمتری طراحی شده باشند قیمت کمتری داشته و در عوض نمونه لوگوهای متحرکی که به شکل سه بعدی ساخته شده‌اند از طراحی‌های گران قیمت هستند.تبلیغاتی بودن و غیرتبلیغاتی بودن لوگو متحرک نیز در قیمت تمام شده آن موثر است.

خدمات طراحی لوگو موشن با کیفیت بالا توسط شرکت‌های مختلفی در ایران انجام می‌شود که خوشبختانه تماما کیفیت بالایی دارند.سفارش لوگوموشن با طراحی خاص و به صورت آنلاین انجام می‌شود. تعداد بالایی از لوگوهای متحرک مخصوص شبکه‌های اجتماعی از جمله اینستاگرام هستند که به تعرفه نسبتا پایین طراحی شده‌اند. لوگوهای متحرک مخصوص شبکه‌های اجتماعی اغلب به صورت 10 ثانیه طراحی شده‌اند و بسیار کارآمد هستند.سفارش طراحی انواع لوگوموشن بسیار ساده است، شما در عرض چند دقیقه می‌توانید سفارشات خود در این زمینه را ثبت کنید و در مدت زمان کوتاهی لوگو موشن خود را تحویل بگیرید.

برخی از لوگو موشن ها دارای رنگ ساده‌ای بوده و به صورت سیاه و سفید طراحی شده‌اند برخی نیز از ترکیب چندین رنگ ساخته شده‌اند برای مثال اگر کسب و کار در زمینه مالی بوده بهتر است لوگو موشن آن با رنگ طلایی طراحی شود تا جذابیت بیشتری داشته باشد. استفاده از چندین رنگ مختلف باعث زمان‌بر شدن طراحی لوگو متحرک می‌شود و در قیمت تمام شده آن نیز تاثیر می‌گذارد.

اهمیتی که انواع لوگوهای متحرک دارند قابل انکار نیست. در گذشته شاید اهمیت زیادی به لوگو موشن داده نمی‌شد اما امروزه فعالیت‌های شرکت وابسته به انواع لوگو و لوگو موشن است. یک لوگو موشن خوب چشم انداز فعالیت‌های شرکت یا سازمان را به نمایش می‌گذارد و اثربخشی بالایی در جذب مشتریان دارد.

در دنیای امروز با وجود رسانه‌های پخش مختلف، از جمله شبکه‌های اجتماعی، تلویزیون و رسانه‌های دیجیتال دیگر وجود یک لوگوشن جذاب و حرفه‌ای امری حیاتی است. داشتن یک لوگو موشن عالی، باعث می‌شود شرکت یا برند شما چهره ماندگارتر و خلاقانه‌ای در ذهن مخاطب ایجاد کند.

لوگو موشن یکی از استراتژی‌های ارزشمند برای بازاریابی دیجیتال و ارتقای برند است. اگر دقت داشته باشید امروزه تمامی برندهای معتبر و معروف در جهان دارای لوگو و لوگو موشن اختصاصی هستند و همین امر باعث شده تا هر روز طرفداران جدیدی به آن‌ها اضافه شود.

به جرأت می‌توان گفت که لوگو موشن‌ها درست مثل قلب هر برندی هستند که اغلب با دقت و به شکل قدرتمند طراحی شده‌اند. لوگو موشن تأثیر زیادی بر روی برندینگ گذاشته و یکی از استراتژی‌های موفقی است که باید آن را به طور دقیق دنبال کرد.اگر می‌خواهید یک هویت عالی برای برند خود بسازید بهتر است به دنبال یک لوگوموشن عالی و حرفه‌ای باشید. برندهایی که لوگو موشن اختصاصی و جذاب دارند، قطعا ارتباط بهتری با مخاطب برقرار کرده و هدف شرکت را بهتر به شخص منتقل می‌کنند.

 لوگو موشن کاملا انحصاری است.

لوگو متحرک طراحی شده برای برند شما کاملا انحصاری و اختصاری بوده که با تغییراتی شکل گرفته است. بر روی برخی از لوگوهای متحرک از امضاهای اختصاصی نیز استفاده می‌شود.

موجب انتقال مفاهیم خواهد شد.

آن دسته از لوگو موشن‌هایی که با جلوه‌های گرافیکی عالی طراحی شده‌اند بهتر می‌توانند شعار و هدف برند را انتقال دهند.

تاثیر بالایی در احساسات مخاطب دارند.

استفاده از لوگو موشن‌های خلاقانه در برند و کسب و کار باعث ایجاد حس هیجان در مخاطب شده و باعث ماندگاری آن می‌شود.

برند حرفه‌ای تر خواهد شد.

همان‌طور که می‌دانید تنها کسب و کارها و برندهای حرفه‌ای به ساخت طراحی‌های گرافیکی همچون لوگو و لوگو موشن می‌پردازند. استفاده از لوگو موشن یک تبلیغ خلاقانه‌ای است که توجه مخاطب را به سمت برند جذب خواهد کرد.

با تحقیق‌های صورت گرفته، کارشناسان به این نتیجه دست یافته‌اند که تصاویر متحرک، لوگوها و انیمیشن‌های 10 ثانیه‌ای در بخش برندینگ و بازاریابی باعث می‌شود برند شما در ذهن مخاطب ماندگار شده و تأثیرگذاری مثبتی نیز داشته باشد.

لوگو موشن‌های معنادار بهترین انتخاب برای برندینگ هستند که قطعا توجه مشتریان را به سمت شرکت جذب خواهند کرد.

در یک نتیجه کلی باید بگوییم اگر بر روی لوگو موشن سرمایه گذاری شود، نتایج شگفت انگیز و عالی بر روی برندسازی خواهد داشت.

 

طراحی سایت وردپرس در واقع طراحی سایت با سیستم مدیریت محتوای وردپرس است که به اختصار طراحی سایت وردپرس گفته می‌شود. شاید این سوال برایتان پیش آید که سیستم مدیریت محتوا چیست؟ سیستم مدیریت محتوا در واقع یک نرم افزار است که بر یک بستر میزبان اینترنتی به نام هاست نصب می‌شود و به واسطه آن می‌توان یک سایت با امکانات کامل را راه‌اندازی کرد.

البته در میان سیستم‌های مدیریت محتوا٬ وردپرس نسبت به باقی رقبایش برتری بسیار بالاتری دارد به طوری که تقریبا طبق آمار‌ها امروزه بیشتر از ۳۰ درصد سایت‌های دنیای وب بر پایه وردپرس ساخته شده‌اند و این موضوع به این دلیل است که وردپرس امکانات بسیار خوبی را در اختیار مدیران سایت قرار می‌دهد و سرعت راه اندازی سایت با وردپرس بسیار بالاتر از شیوه‌های دیگر است، همچنین در صورت رعایت برخی موارد امنیت آن بسیار بالا بوده و از همه مهم‌تر کار کردن با یک وب‌سایت وردپرسی برای صاحب یک کسب و کار بسیار راحت‌تر از سیستم‌های مشابه دیگر است و این یک مزیت می‌باشد که نمی‌توان از آن چشم پوشی کرد.

در صورتی که تمایل دارید وب‌سایت شما نیز با وردپرس طراحی و ساخته شود کافیست با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید و درخواست خود را مطرح کنید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن سایت وردپرسی شما را طراحی کنند و به شما تحویل دهند.

تعرفه و قیمت سفارش طراحی سایت به خواسته‌ها و توقعات شما از یک وب سایت بستگی دارد چرا که با افزایش میزان خواسته‌ها طبعا میزان امکانات سایت شما باید افزایش پیدا کند و این افزایش امکانات برای شما شامل انجام مراحلی است که باعث بالا رفتن هزینه طراحی سایت می‌شود. برای مثال اگر به یک وب‌سایت با طراحی اختصاصی نیاز داشته باشید طبعا باید هزینه بیشتری نسبت به یک سایت معمولی پرداخت کنید.

البته باید این موضوع را هم در نظر بگیرید که همیشه قیمت‌ها و هزینه‌های گران‌قیمت به معنای خوب بودن کار و کیفیت کار یک مجموعه یا شرکت نیست. متاسفانه شاهد آن هستیم که برخی از مجموعه‌ها با ارائه قیمت‌های غیر منصفانه و غیر منطقی سعی بر این دارند تا علاوه بر سودجویی از نا آگاهی افراد، این را نشان دهند که کیفیت کارشان بالاتر است. باید در نظر داشته باشید که هر چیزی تعرفه مخصوص به خود را دارد. برای دریافت هزینه و قیمت سفارش طراحی سایت کافیست تا با بهمنا تماس بگیرید و بعد از اعلام درخواست امکانات برای سایت خودتان این درخواست را به همکاران ما اعلام کنید تا برایتان برآورد هزینه را انجام دهند و به شما هزینه نهایی را اعلام نمایند

مزیتی که در بهنما به عنوان یک مجموعه برای طراحی سایت حرفه‌ای وجود دارد این است که بهنما بعد از ثبت درخواست شما برای سفارش طراحی سایت، به شما یک پروپوزال کامل ارائه می‌کند که در آن تمامی موارد و اطلاعات درباره اقداماتی که قرار است برای طراحی سایت شما انجام شود وجود دارد و در این پروپوزال دقیقا به شما گفته می‌شود که هر کدام از این اقدام‌ها چه نتایجی را برای وب‌سایت شما ایجاد خواهد کرد و باعث چه تغییراتی خواهد شد. در کنار این پروپوزال حرفه‌ای یک مشاوره رایگان از طرف مجموعه ما مهمان هستید تا نسبت به تمامی موارد آگاهی پیدا کرده و توجیه شوید تا برای چه مواردی هزینه می‌کنید و بعد از هزینه کردن به چه مواردی دسترسی دارید و چه سایتی را با چه امکاناتی تحویل خواهید گرفت.

 آژانس دیجیتال مارکتینگ بـهنما