خدمات اینستاگرام مارکتینگ

بیش از 44 میلیون کاربر فارسی زبان از سراسر جهان عضو اینستاگرام هستند و هر کدام از این کاربران ساعت ها از زمان خود در طول روز را در این پلتفرم سپری میکنند . این موضوع بستر اینستاگرام را تبدیل به بستری بسیار مناسب برای معرفی برند ها و محصولات و خدمات شان نموده است. حضور حرفه ای در اینستاگرام و استفاده از تمام پتانسیل آن مستلزم فعالیت حرفه ای و برنامه ریزی شده همچون خدمات اینستاگرام مارکتینگ در این بستر می باشد.

چرا برند ها به حضور در اینستاگرام نیاز دارند؟

حضور فعال کاربران در اینستاگرام سبب شده این بستر برای فعالیت برند ها بسیار مناسب باشد . حضور موثر در این شبکه اجتماعی نیاز به مهارت های گوناگونی چون طراحی استراتژی محتوا و تهیه تقویم محتوایی، مهارت نوشتار ، طراحی گرافیکی ، عکاسی، فیلم برداری، تدوین و انیمیشن دارد . برند ها می توانند با بهره مندی از خدمات بازاریابی اینستاگرام و در قالب تولید محتوای حرفه ای و متناسب با کسب وکار خود به اهداف مورد نظر خود در اینستاگرام دست یابند.

 آژانس دیجیتال مارکتینگ بـهنما

خدمات اینستاگرام مارکتینگ بهنما شامل چه مواردی می شود؟

فرآیند خدمات اینستاگرام مارکتینگ بهنما در گام نخست با آشنای با برند موردنظر و صنعت و رقبای اصلی فعال در آن صنعت آغاز می شود . پس از آن بر اساس خواسته های شما، فعالیت رقبا، ماهیت صنعت و اصول محتوایی شبکه اجتماعی اینستاگرام و همچنین با در نظر گرفتن شکاف های محتوایی موجود استراتژی فعالیت محتوایی برند مورد نظر توسط ما تعیین خواهد شد. در ادامه بر اساس استراتژی تدوین شده برنامه تقویم محتوایی ماهانه برای برند تنظیم شده و پس از آن تولید محتوا بر اساس تقویم محتوایی آغاز خواهد شد. عکاسی ، فیلم برداری، انیمیشن، تدوین، طراحی گرافیکی و … بر اساس محتوایی در نظر گرفته شده در تقویم محتوایی به جهت آماده سازی محتوا به کار خواهند رفت و پس از تایید کار فرما در طول ماه این محتوا در صفحه اینستاگرام برند منتشر خواهد شد.

 آژانس دیجیتال مارکتینگ بـهنما

خدمات تبلیغات اینستاگرام
خدمات تبلیغات اینستاگرام
خدمات تبلیغات در وب
خدمات تبلیغات آنلاین
خدمات دیجیتال مارکتینگ
خدمات دیجیتال مارکتینگ
خدمات دیجیتال مارکتینگ مجموعه فعالیت هایی است که کسب وکار شما برای حضور موثر در دنیای دیجیتال به آن نیاز دارد .خدمات دیجیتال مارکتینگ شامل خدمات دیجیتال برندینگ، طراحی هویت بصری، طراحی وب سایت، فروشگاه اینترنتی و وب اپلیکیشن، خدمات سئو ، خدمات شبکه های اجتماعی، خدمات برگزرای کمپین تبلیغاتی آنلاین و … می باشد که با توجه به نیاز و ماهیت هر کسب وکار به طور کامل از ابتدا تا انتها برای هر کسب و کار برنامه ریزی شده و به انجام خواهد رسید. با تدوین استراتژی دیجیتال مارکتینگ مناسب و اجرای دقیق آن می توانید افراد بسیاری را با کسب وکار خود آشنا کنید و از این طریق به ارائه محصولات و یا خدمات خود بپردازید.

چرا معتقدیم بهنما انتخاب مناسبی برای خدمات اینستاگرام مارکتینگ شماست؟

تیم بهنما با سابقه اجرای خدمات اینستاگرام مارکتینگ برای برند های مختلف در صنایع مختلف و همچنین با بهره جویی از متخصصان مجرب در این حوزه خدمات خود را در اختیار مشتریان قرار می دهد.خدماتی همچون تولید محتوای بصری جذاب ، بازاریابی حرفه ای اینستاگرام ، آموزش موفقیت در کسب و کار و ….وجه تمایز و رضایت مشتریان بهنماست.

سابقه همکاری با برند های مختلف

دسترسی به تمام متخصصان مورد نیاز برای تولید محتوا

مشاوره تخصصی رایگان پیش از شروع همکاری

محتوای تول تیپ

تسط به اصول بازاریابی محتوا اینستاگرام

تسلط به اصول طراحی تایپو گرافی و فونت فارسی

طراحی کاملا اختصاصی برای برند شما

 آژانس دیجیتال مارکتینگ بـهنما

سوالات متداول

اکنون در سال ۲۰۲۲ بهترین روش موجود برای رشد و ارتقای پیج اینستاگرام این است که یک راه و استراتژی کاملا مطمئن برای رشد پیجمان بیابیم و برای رسیدن به موفقیت یک برنامه ریزی کامل انجام دهیم و تا گرفتن نتیجه به صورت مستمر به آن پایبند باشیم. دیگر دوران خرید لایک و فالوور و کامنت به پایان رسیده است و این راه‌ها نمی‌تواند موجب موفقیت پیج شما و افزایش فروش کسب و کارتان شود. تمام سعیتان باید بر این باشد که بازدید مناسبی برای پیج و پست‌هایتان ایجاد کنید. باید توجه داشته باشید که بازدیدی ارزشمند است که بتواند محتوای ارزشمند و مناسبی را که برای آن زمان گذاشته‌ و آن را تولید کرده‌اید، بازنشر کند. باید بتوانید بعد از ایجاد بازدید با مخاطبان پیجتان تعامل برقرار کنید و آن‌ها را به فالووری تبدیل نمایید که واقعا پست‌هایتان را دنبال می‌کنند. تمام این اهداف زمانی محقق می‌گردند که بتوانیم به نسبت رقیبان محتوای عالی‌تری تولید کنیم و در کنار آن بتوانیم بازاریابی مناسبی انجام داده و زمانی که توانستیم این کار را به درستی انجام دهیم در زمان مناسب و مکان مناسب بهترین تبلیغات را داشته باشیم.

برای شروع کار خدمات تولید محتوا در اینستاگرام ابتدا سه آیتم مختلف بررسی می‌شود که عبارتند از:

 • موقعیت فعلی برند
 • مزیت‌های رقابتی
 • الگوی رفتاری برند با مخاطبان

سپس در مراحل بعدی به جنس مخاطبان و تحلیل و بررسی آن‌ها می‌پردازیم و در آخرین مرحله که یکی از مراحل مهم است رقبای برند در فضای اینستاگرام مورد بررسی قرار می‌گیرند و سپس با توجه به موارد زیر برای افزایش مخاطبان برند برنامه‌ریزی می‌شود:

 • سهم بازار
 • شکل حضور برند از قبل
 • نمایش رقبا در فضای اینستاگرام

بنابراین با توجه به موارد بالا برنامه‌های مختلفی پیاده‌سازی می‌شود تا مخاطبان برند بیشترین میزان رشد را داشته باشند. اگر بخواهیم به برخی از این برنامه‌ها در خدمات اینستاگرام مارکتینگ اشاره کنیم می‌توانیم از خدمات تولید محتوا اینستاگرام که شامل عکاسی، تولید ویدیو و پست و استوری‌های گرافیکی و تعاملی است نام ببریم

متاسفانه با وجود آموزش‌هایی که در سطح اینترنت موجود است اما باز هم مشاهده می‌شود که مدیران پیج‌ها برای اجرای تبلیغات اینستاگرامی خود دچار سردرگمی می‌شوند و همین سردرگمی علاوه بر اتلاف وقت هزینه‌های بی‌مورد زیادی را بر آن‌ها تحمیل  می‌کند. برای جلوگیری از این موارد می‌توانید از خدمات مشاوره تبلیغات اینستاگرام ما استفاده نمایید و در این مسیر با اطمینان خاطر بیشتری گام بردارید.

امروزه اینستاگرام با ابزارهای بسیار کامل و حرفه ای که در اختیار کاربران قرار داده است به یک بستر بسیار مناسب برای مارکتینگ یا بازاریابی تبدیل شده است که نرخ تبدیل آن بسیار بالا بوده و می‌تواند در مدت زمان نسبتا کوتاهی فروش‌های بسیار بالایی را ایجاد نماید. در ادامه به معرفی برخی از مهم‌ترین این ابزارها می‌پردازیم:

 • ابزار هشتگ گذاری

برای اینکه محصولات و خدمات خود را به درستی معرفی کنید تا حتی افرادی که فالوور پیج شما نیستند نیز بتوانند با محصولات و خدمات شما آشنا شوند لازم است تا هشتگ گذاری درست و اصولی و متناسب با خدمات و محصولات خودتان را انجام دهید. به این واسطه کاربران با سرعت بیشتری با شما آشنا خواهند شد و آشنایی کاربران و ورود به پیج شما، در صورتی که همه چیز به صورت صحیح انجام شده باشد می‌تواند عده زیادی را به مشتریان شما تبدیل کند.

 • استوری

در مورد اهمیت بالای استوری‌ها در قسمت‌های قبل مقاله صحبت کردیم. استوری نیز ابزار رایگانی است که اگر درست استفاده کردن از آن را بدانید می‌تواند به رشد کسب و کار شما در اینستاگرام کمک زیادی کند.

 • نمایش ویدیوهای زنده یا لایو

زمانی که در مورد کسب و کار خود و محصولات یا خدماتتان لایو برگزار می‌کنید کاربران بیشتری با سرعت بالا‌تری به شما اعتماد خواهند کرد و به سمت شما جذب خواهند شد و این موضوع فروش بیشتری را برایتان رقم خواهد زد.

 • بیوگرافی

قسمت بیوگرافی نیز ابزار رایگانی است که معمولا به آن توجهی نمی‌شود اما در صورتی که از یک بیوگرافی کامل و خلاقانه استفاده کنید قطعا نرخ جذب فالوورها و فروش شما بیشتر خواهد شد.

 •  تگ لوکیشن در پست و استوری

زمانی که لوکیشن خود را تگ می‌کنید این کار حس اعتماد و صداقت را به مخاطبانتان القا خواهد کرد و باعث می‌شود تا میزان فروش و بهره‌وری پیج شما افزایش پیدا کند.

 •  کیفیت تصاویر

از تصاویر و ویدیوهای با کیفیت استفاده کنید زمانی که مخاطب در یک شبکه اجتماعی تمام عیار و با کیفیت در گردش است از شما توقع محتوایی با تصاویر و ویدیوی با کیفیت را دارد و مخاطبان امروزه فقط محتوای با کیفیت را مصرف می‌کنند و نسبت به محتواهای عادی عکس‌العملی از خود نشان نخواهند داد.

 • شناخت الگوریتم‌ها و تولید محتوای منظم

علاوه بر داشتن محتوای دست اول و خاص باید در تولید محتوا منظم باشید و بتوانید محتوایی را تولید کنید که دقیقا مخاطب مایل است آن را استفاده کرده و با آن ارتباط برقرار کند. در این صورت مشتریان زیادی را به سمت کسب و کارتان هدایت خواهید کرد.

همانطور که می‌دانید شبکه اجتماعی اینستاگرام به واسطه امکاناتی که دارد پرمخاطب‌ترین شبکه اجتماعی در کشورمان محسوب می‌شود. پرمخاطب بودن اینستاگرام در حال حاضر یک مزیت است که نمی‌توان به سادگی آن را نادیده گرفت چرا که هر فردی می‌تواند به راحتی با استفاده از خدمات بازاریابی اینستاگرام، مشتریان بالقوه برای کسب و کار خود جذب کند و بعد از تعامل برقرار کردن با آن‌ها، این افراد را کم کم به مشتری تبدیل کند.البته لازم نیست که شما به تمام این خدمات بازاریابی مسلط باشید چرا که ممکن است زمان کافی برای یادگیری این ملزومات را نداشته باشید و در صورتی هم که بخواهید این اصول را فرا بگیرید و اجرایی کنید ممکن است زمان زیاد و مشتریان زیادی را از دست بدهید و در نهایت این به ضرر شما خواهد بود. بنابراین پیشنهاد ما استفاده از خدمات بازاریابی اینستاگرام است که توسط شرکت‌های مختلف ارائه می‌گردد و در کنار آن یادگیری این معلومات برای تکرار آن‌ها و حتی در صورتی که می‌دانید زمان کافی برای یادگیری را در اختیار ندارید می‌توانید این کار‌ها را به صورت صفر تا صد به شرکت‌ها و مجموعه‌هایی که در این زمینه فعالیت می‌کنند بسپارید.در صورتی که نیاز به دریافت خدمات بازاریابی اینستاگرام برای محصولات و یا کسب و کار خود را دارید تیم حرفه‌ای شایگان در این مسیر پر پیچ و خم در کنار شماست تا بتوانید در مدت زمان کوتاهی بهترین نتیجه را دریافت نمایید

شبکه‌های اجتماعی به ویژه اینستاگرام نقش پررنگی در فرآیند بازاریابی دیجیتال ایفا می‌کنند. جذب مخاطب، ایجاد تعامل با مخاطبان، فرآیند بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی و … از جمله پتانسیل‌ها و قابلیت‌های شبکه‌های اجتماعی هستند. به کمک شبکه‌های اجتماعی به ویژه اینستاگرام می‌توانید مخاطبان خود را از حضور خود، آگاه کنید و ضمن حفظ ارتباط با آنها به معرفی خود و ویژگی‌های محصولات و یا خدمات خود بپردازید. شبکه‌های اجتماعی امکان ارتباط دائمی شما و مخاطبان‌تان را به وجود آورده و در نهایت می‌توانند بستری مناسب برای معرفی خدمات و محصولات شما باشند. تیم اینستاگرام مارکتینگ بهنما با بررسی کسب و کارهای موفق حوزه دیجیتال و تجربیات قبلی خود، نقشه راهی برای کسب و کارهایی که قصد ورود به این فضا را دارند، طراحی و اجرا می‌نماید.

یکی از مزایای حضور داشتن در سوشال مدیا به ویژه اینستاگرام این است که یک کانال جدید به ورودی‌های وبسایت شما اضافه  می‌کند، شما به راحتی می‌توانید مخاطبان خود را از اینستاگرام به وبسایت خود هدایت کنید، با اینکار نه تنها ترافیک سایت خود را بالا می‌برید بلکه از این طریق می‌توانید مخاطبان وفادار خود را شناسایی کرده و برنامه‌های وفادارسازی ویژه‌ای برایشان در نظر بگیرید که رسیدن به این هدف نیازمند استفاده از خدماتی منظم و هدفمند همچون خدمات اینستاگرام مارکتینگ است.

زمان تولید محتوا و اجرای خدمات شبکه‌های اجتماعی برای هر کسب و کاری کاملاً بستگی به استراتژی و اهداف و نیز نوع محتوا(تصویری، ویدئویی، صوتی) و تعداد پست‌های ماهانه و مصوّب در تقویم محتوایی دارد. پس از برگزاری جلسات مشاوره و با توافق طرفین طبق زمانبندی ارائه شده از سوی تیم بهنما، فرآیند تولید محتوای اینستاگرام آغاز و جلسات مشاوره نیز به صورت موازی انجام خواهد شد. البته این نکته نیز قابل ذکر است که بخشی از سرعت تولید محتوا و اجرای کار کاملاً بستگی به میزان همکاری شما با تیم تولید محتوای بهنما دارد.

تعرفه خدمات بازاریابی ایسنتاگرام یا همان اینستاگرام مارکتینگ بر اساس تقویم محتوایی ماهانه شما و بسته به نیاز کسب و کارتان مشخص می‌گردد؛ البته که به نسبت کیفیت و  نوع محتوای تولیدی برای هر کسب و کاری هزینه‌ها متفاوت می‌باشد. شرکت بهنما بر اساس بودجه و توان شما و شرایط بازار و فعالیت رقبایتان بهترین و مناسب‌ترین استراتژی در خدمات اینستاگرام مارکتینگ  و قیمت را به شما پیشنهاد می‌دهد.

ساختار حرفه‌ای پیج

استراتژی هشتگ گذاری

تولید محتوای خلاقانه

افزایش فالوور

کمپین‌های تبلیغاتی

برندسازی

ساخت پیج قدرتمند

ویدیو مارکتینگ

ساخت جامعه هدفمند کسب‌وکار شما

تبلیغات اینستاگرامی

 آژانس دیجیتال مارکتینگ بـهنما

مقالات مرتبط

 آژانس دیجیتال مارکتینگ بـهنما

 • روش انجام پرسونال برندینگ در اینستاگرام

  پرسونال برندینگ در اینستاگرام ازجمله عوامل تأثیرگذار برای موفقیت افرادی است که باهدف شناخته شدن و کسب درآمد پا به ... ادامه مطلب نوشته روش انجام پرسونال برندینگ در اینستاگرام اولین بار در مجله بهنما. پدیدار شد.

 • چگونه حساب اینستاگرام خود را دی اکتیو کنیم؟

  دی اکتیو کردن حساب اینستاگرام یک راه‌حل عالی برای مواقعی است که قصد دارید، مدتی از فضای اینستاگرام فاصله بگیرید ... ادامه مطلب نوشته چگونه حساب اینستاگرام خود را دی اکتیو کنیم؟ اولین بار در مجله بهنما. پدیدار شد.

5/5 - (1 امتیاز)