Behnama Logo-06

خدمات تبلیغات اینستاگرام

 آژانس دیجیتال مارکتینگ بـهنما

 آژانس دیجیتال مارکتینگ بـهنما

خدمات تبلیغات در وب
خدمات تبلیغات آنلاین
خدمات دیجیتال مارکتینگ
خدمات دیجیتال مارکتینگ
خدمات دیجیتال مارکتینگ مجموعه فعالیت هایی است که کسب وکار شما برای حضور موثر در دنیای دیجیتال به آن نیاز دارد .خدمات دیجیتال مارکتینگ شامل خدمات دیجیتال برندینگ، طراحی هویت بصری، طراحی وب سایت، فروشگاه اینترنتی و وب اپلیکیشن، خدمات سئو ، خدمات شبکه های اجتماعی، خدمات برگزرای کمپین تبلیغاتی آنلاین و … می باشد که با توجه به نیاز و ماهیت هر کسب وکار به طور کامل از ابتدا تا انتها برای هر کسب و کار برنامه ریزی شده و به انجام خواهد رسید. با تدوین استراتژی دیجیتال مارکتینگ مناسب و اجرای دقیق آن می توانید افراد بسیاری را با کسب وکار خود آشنا کنید و از این طریق به ارائه محصولات و یا خدمات خود بپردازید.
خدمات اینستاگرام مارکتینگ
خدمات اینستاگرام مارکتینگ
بیش از 44 میلیون کاربر فارسی زبان از سراسر جهان عضو اینستاگرام هستند و هر کدام از این کاربران ساعت ها از زمان خود در طول روز را در این پلتفرم سپری میکنند . این موضوع بستر اینستاگرام را تبدیل به بستری بسیار مناسب برای معرفی برند ها و محصولات و خدمات شان نموده است. حضور حرفه ای در اینستاگرام و استفاده از تمام پتانسیل آن مستلزم فعالیت حرفه ای و برنامه ریزی شده همچون خدمات اینستاگرام مارکتینگ در این بستر می باشد.

محتوای تول تیپ

 آژانس دیجیتال مارکتینگ بـهنما

سوالات متداول

اگر یکی از صاحبان کسب وکارهای اینترنتی هستید و فعالیت‌هایی در شبکه مجازی دارید، برای تبلیغات اینستاگرام باید برنامه‌ریزی‌هایی داشته باشید. اینستاگرام یکی از بزرگترین رسانه‌هایی است که بستر مناسبی برای تبلیغات ایجاد کرده است. هنگامی که شما برای برند، محصول یا بیزینس خود در اینستاگرام هزینه می‌کنید باید این اطمینان را داشته باشید که تمامی هزینه‌های تبلیغات به شما بازمی‌گردد.

بسیاری از افراد با استراتژی نامناسب و بدون برنامه اقدام به تبلیغات در اینستاگرام می‌کنند و هیچ سودی نمی‌برند بلکه ممکن است سرمایه اولیه آن‌ها نیز از بین برود.قبل از هر چیزی باید با انواع تبلیغات در شبکه مجازی آشنایی پیدا کرده و سپس اقدام به این کار کنید.تبلیغات در اینستاگرام با روش‌های گوناگونی انجام شده که باید با در نظر گرفتن هدف انتخاب شوند. یکی از رایج‌ترین و پرطرفدارترین تبلیغات، تبلیغ به شکل اینفلوئنسری است.

از انواع مختلف تبلیغات اینستاگرام می‌توان به تبلیغات ایمپرشن، استوری، ساعتی و بازدیدی اشاره کرد که باید بر اساس نیاز و هدف انتخاب شوند.

 • به تعداد فالورهای پیج توجه کنید

بسیاری از پیج ها از فالوورهای فیک و تقلبی استفاده می‌کنند و به همین خاطر بالا بودن عدد فالوورها نشان دهنده بالا بودن فالوورهای واقعی پیج نیست. بهتر است به نرخ خروجی و تعاملات پیج توجه شود. یکی از روش‌های شناسایی فالوور فیک تعداد لایک و کامنت‌های زیر هر پست است. چنانچه قصد تبلیغات به شکل استوری را دارید باید به میزان بازدیدهای استوری توجه کنید.

 • انتخاب پیج های مرتبط با برند و کسب و کار

 

قبل از هر چیزی سعی کنید به زمینه فعالیت پیج توجه کنید. تخصصی بودن پیج تأثیر بسیار بالا در بازدهی بهتر تبلیغات دارد و حتما باید مورد توجه قرار می‌گیرد.

فالوورها حتما باید به صورت هدفمند وارد پیج شما شوند به نحوی که به پست‌های پیج شما علاقه نشان دهند. چنانچه فالوورها متناسب با پیج وارد صفحه شما نشوند، علاقه‌ای به پست و استوری های شما نشان نخواهند داد و پس از مدتی از پیج شما خارج خواهند شد.

امروزه هر تخصصی و کسب و کاری که در دنیای واقعی وجود دارد، ده‌ها پیج فعال در اینستاگرام نیز مرتبط با حوزه مربوطه وجود داشته و فعالیت می‌کنند. بنابراین سعی کنید فقط به دنبال افراد علاقه‌مند در حوزه کاری خود را جذب کنید

اگر شما از صاحبان کسب و کارها و یا برندی هستید، قطعا با تبلیغات اینستاگرام آشنایی دارید و یا حداقل برای یکبار هم که شده نام آن را شنیده‌اید. اینستاگرام بزرگترین رسانه‌ای است که برای نمایش و تبلیغ محصولات می‌توان حساب ویژه‌ای بر روی آن باز کرد.

بسیاری از افراد اعتقادی به تبلیغات اینستاگرام نداشته و سعی می‌کنند از روش‌های دیگر برای معرفی برند یا محصولات خود استفاده کنند.

ما در اینجا باید به این اشخاص یادآور شویم که هم اکنون که شما در حال مطالعه این مقاله هستید، بسیاری از افراد از طریق اینستاگرام مبالغ سنگینی دریافت می‌کنند و آن هم بخاطر تبلیغات درست می‌باشد.

برای تبلیغات در اینستاگرام باید به شکل هوشمندانه‌ای عمل کرد. هر بیزینسی می‌تواند با سرمایه‌ای که در اختیار دارد، تبلیغات اینستاگرام را آغاز نماید.

بعد از پاندمی کرونا اهمیت تبلیغات در اینستاگرام معنا پیدا کرد و بسیاری از افراد با تبلیغات مناسب در این شبکه مجازی اقدام به معرفی محصولات و خدمات خود کرده‌اند. بسیاری از کسب و کارهای آنلاین با ایجاد یک پیج توانسته‌اند از محدودیت‌های کرونا در امان بمانند و فروش کالا یا خدمات خود را چندین برابر کنند.

هم‌اکنون که به اهمیت تبلیغات اینستاگرام پی برده‌اید چه برنامه‌ای برای افزایش فروش کالاهایتان در اینستاگرام و میان هزاران پیج فعال دارید؟

چنانچه قصد راه‌اندازی یک پیج در اینستاگرام را دارید باید به شما بگوییم که راه درازی را در پیش رو دارید. امروزه دیده شدن در اینستاگرام کار آسانی نیست و حتما باید استراتژی قدرتمندی را پیاده سازی کنید. به جز راه‌اندازی یک پیج فعال در زمینه کسب و کار خود، می‌بایست به مواردی همچون نوع محتوا، تدوین و ضبط محتوا، انتشار محتوا و مواردی از این قبیل توجه کرد.

داشتن هدف و استراتژی مناسب، تبلیغ کردن در اینستاگرام با رعایت اصول می‌تواند کمک زیادی به برندسازی و یا معرفی خدمات کند. به جرأت می‌توان گفت پس از تبلیغات در گوگل، تبلیغات اینستاگرام یکی از بهترین روش‌هایی است که باید با روش‌های اصولی انجام شود.

تبلیغات اینفلوئنسری در اینستاگرام به روش‌های مختلفی انجام شده که هر کدام بازه قیمتی خاص خود را دارد. شما با یک برنامه‌ریزی درست می‌توانید تبلیغات موثر در اینستاگرام داشته باشید.

 • تبلیغات اینفلوئنسری با استفاده از بنر

در روش تبلیغات بنری از یک عکس و بنر خاص برای تبلیغات استفاده شده و بازه قیمتی نسبتا پایینی نیز دارد. هر چقدر که کیفیت بنرها بهتر باشد، جذابیت بیشتری برای مخاطب داشته در نتیجه بازدهی خوبی نیز خواهد داشت. ساخت بنرهای تبلیغاتی مخصوص اینستاگرام توسط گرافیست و از طریق ابزارهای ادیت عکس انجام می‌شود. چنانچه در بخش ادیت تصویر خبره هستید بدون پرداخت هزینه می‌توانید این کار را انجام دهید.

 • تبلیغات اینفلوئنسری با استفاده از فیلم تبلیغاتی

آن دسته از تبلیغاتی که با استفاده از ویدئو تبلیغاتی انجام می‌گیرد معمولا بازه قیمتی بالایی دارد. با تولید ویدئو از کسب و کار خود می‌توانید انتشار آن را در اختیار شرکت‌ها و یا افراد باتجربه قرار داده و یا تمامی مراحل ساخت و تولید و انتشار را به عهده آن‌ها قرار دهید.

مبلغ تبلیغ به شکل بنری یا ویدئو تبلیغاتی به صورت ساعتی و یا تعداد بازدید محاسبه خواهد شد.

 • تبلیغات اینفلوئنسر با استفاده از استوری

شما می‌توانید تبلیغ کسب و کار خود را به شکل بنر یا ویدئو کوتاه در اختیار اینفلوئنسرها قرار وهید تا در بخش استوری تبلیغ شود. تبلیغات استوری بیشتر برای افرادی مناسب است که قصد دارند محصول خاصی را به فروش برسانند.

اینفلوئنسرها با لینک دادن استوری به صفحه فروش محصول، از فالوورها درخواست کرده تا وارد لینک شوند و از صفحه فروش محصول بازدید کنند. تعرفه تبلیغات استوری به دو صورت انجام گرفته که یکی از آن‌ها تعداد بازدید از استوری بوده و دیگری نیز به شکل ساعتی انجام می‌گیرد.

شرکت تبلیغات اینستاگرام پکیج‌های تبلیغاتی متنوعی را در اختیار مشتریان قرار داده است تا انتخاب‌های بیشتری در این زمینه داشته باشند.تبلیغ کردن در پیج های بزرگ و پربازدید البته با فالوورهای واقعی یکی از اهداف اصلی شرکت تبلیغات اینستاگرام است.

شرکت‌های معتبر با جذب فالورها به صورت هدفمند و هوشمند خدمات خود را گسترش می‌دهند و محصولات خود را به فروش می‌رسانند. امروزه تمامی امور روزمره به صورت دیجیتالی انجام گرفته و فضای مجازی نیز در زندگی مردم پررنگ شده است. بخاطر همین موضوع بهتر است به دنبال شرکت‌هایی باشیم که تبلیغات اینستاگرامی حرفه‌ای انجام می‌دهند

 • تبلیغات توسط اینفلوئنسرها
 • تبلیغات به صورت بازدیدی
 • تبلیغات به روش ساعتی
 • تبلیغات اسپانسری

 

تبلیغات اینستاگرام توسط اشخاص تأثیرگذار و معروف بهترین روش تبلیغاتی است که می‌توانید سفارش دهید. تمامی برندهای بزرگ و کوچک می‌توانند با روش‌های ذکر شده اقدام به تبلیغ دهی کرده و سود بالایی کسب کنند.

تبلیغات در بستر اینستاگرام به روش پست یا استوری انجام می‌شود و این شما هستید که قادر به انتخاب هر یک از آن‌ها می‌باشید.

تبلیغات از سوی شرکت ها به دو روش انجام می‌گیرد.

 

تبلیغات اینفلوئنسری

در روش تبلیغاتی اینفلوئنسری محتوای تبلیغ توسط اینفلوئنسرها انجام می‌شود. تمامی قسمت‌های تبلیغ کسب و کار اعم از صحبت کردن، صدا برداری و فیلم برداری در این روش بر عهده اینفلوئنسر بوده که در نهایت توسط شرکت در پیج های اینستاگرامی مختلف منتشر می‌شود.

تبلیغات به صورت انتشار محتوا

در این روش تمامی ویدئوها و با تصاویر تبلیغاتی توسط شما تولید و تنظیم می‌شود اما وظیفه انتشار آن را شرکت‌ها بر عهده می‌گیرند

خدمات تبلیغات اینستاگرام اغلب به صورت کمپین اجرا می‌شود. قبل از هر چیز هدف شما باید مشخص شود سپس اقدام به تبلیغات با روش‌های مختلف اینستاگرامی کرد تا در نهایت نتیجه مطلوبی از فروش محصولات یا ارائه خدمات بگیریم.

 • مخاطبان شناسایی می‌شوند

بعد از تعیین هدف و استراتژی، مهم‌ترین چیزی که باید به آن توجه کرد این است که باید محتوایی را تولید نمود تا مخاطبان علاقه به آن نشان دهند. اینستاگرام تجزیه و تحلیل جامعی برای پیج های بیزینسی ارائه می‌دهد تا شما بهتر بتوانید به جذب مخاطب بپردازید.

 • برای کمپین طرح و برنامه خاصی در نظر گرفته می‌شود

طراحی نقشه راه برای کمپین تبلیغاتی اینستاگرام یکی از روش‌هایی است که باید به آن توجه شود، نحوه تولید محتواهای کمپین، نوع تبلیغات و مواردی از این قبیل باید در اولویت‌های تبلیغ دهندگان قرار گیرند.

با توجه به این‌که شبکه اجتماعی اینستاگرام از محبوب‌ترین پلتفرم‌ها است و کاربران ساعت‌های زیادی را برای اوقات فراغت از آن استفاده می‌کنند، شما نیز باید از پیج های پرطرفدار برای تبلیغ محصول خود استفاده کنید.

یکی از خدمات تبلیغات اینستاگرام که عنصر مهمی در بازاریابی است، تعیین یک استراتژی خوب برای محتواست. چنانچه محتوای پیج ‌ما با بازار هدف مرتبط نباشد، موفقیت در این شبکه اجتماعی کاری سخت و دشوار خواهد بود.

موارد دیگری که جزو خدمات تبلیغات اینستاگرام است شامل کپشن نویسی، قالب بندی، بهینه‌سازی محتواها، هشتگ گذاری مرتبط و تبلیغات در صفحات پربازدید است که تماما باید انجام شود.

منظور از بهینه سازی محتوا این یوده که، برای ارتباط موثر با کاربران باید اقدام به تولید محتواهایی نمود که الگوریتم‌های خاصی در آن تعریف شده است و کاربران را جذب خواهد کند.

قالب‌بندی نیز یعنی شکل دهی مناسب برای محتواهای تولید شده به منظور جذب مخاطب بیشتر.

کپشن نویسی در اینستاگرام باید به صورت اصولی انجام شود. استفاده از متن‌های مناسب کاربران را ترغیب به ماندن در پیج می‌کند.

هشتگ گذاری بهینه از موارد بسیار مهم برای افزایش ورود فالوور به پیج است. برای این کار بهتر است از هشتگ های محبوب استفاده کرد.

 

سفارش تبلیغات اینستاگرام به روش‌های گوناگون انجام می‌گیرد.شما می‌توانید به جز تبلیغات اینفلوئنسری، از تبلیغات اسپانسری نیز استفاده کنید. تبلیغات اسپانسری اینستاگرام نوعی از تبلیغات است که توسط خود اینستاگرام انجام می‌شود. چنانچه حساب کاربری یک حساب بیزینسی است دکمه‌ای با نام Promate در پایین هر تصویر مشاهده می‌شود که از طریق آن می‌توانید محتوا را در میان کاربران اینستاگرام به نمایش درآورید.

سفارش تبلیغ در اینستاگرام با مبلغ مختلفی انجام می‌گیرد. برای مثال سفارش تبلیغات استوری با تبلیغات پست با یکدیگر متفاوت می‌باشد.

بسیاری از شرکت‌هایی که در بخش تبلیغات اینستاگرام فعال هستند با قرار دادن لینک و تگ در استوری اقدام به تبلیغات محتوا در پیج های پربازدید می‌کنند.

با سفارش تبلیغات هدفمند اینستاگرام و آغاز یک کمپین عالی قطعا محصول شما با افزایش فروش مواجه خواهد شد. امروزه بسیاری از تبلیغات اینستاگرامی توسط چهره‌های محبوب، کمدین‌ها، سلبریتی‌ها، بلاگرها و هنرمندان انجام می‌گیرد. تنها کاری که شما باید انجام دهید، تهیه یک ویدئو کوتاه از معرفی محصول است.

تبلیغات گسترده اینستاگرامی به صورت پست و یا ساعتی با تعرفه‌های مشخصی انجام می‌گیرد. در برخی مواقع و با پرداخت مبلغ مورد نظر، پیج شما به صورت همزمان در میان 10 الی 60 پیج مختلف تبلیغ شده و در مدت زمان کوتاهی فالوورهای جدید پیج شما را دنبال خواهند کرد.

تبلیغات اینستاگرام از هر پیج و به هر روشی که انجام شود یکی از ضروریات است که باید همواره به آن توجه داشت. فروشگاه‌های کوچک که کمتر دیده می‌شوند برای دیده شدن باید از روش‌های تبلیغاتی اینستاگرام استفاده کنند. از روش پست گرفته تا روش تبلیغات استوری یا بنری.

امروزه بسیاری از مشتریان از طریق اینستاگرام اقدام به معرفی و فروش محصولات خود می‌کنند. اگر یک پیج اینستاگرام فعال در کنار یک فروشگاه اینترنتی داشته باشید، قطعا فروش محصولاتشان چندین برابر افزایش خواهد یافت زیرا کاربران می‌توانند به صورت آنلاین سفارشات خود را ثبت کنند.

یکی از روش‌های کم هزینه تبلیغات اینستاگرام است که شما خود اقدام به ساخت ویدئو یا پست کنید و تنها انتشار آن را به عهده شرکت‌های فعال در این زمینه قرار دهید. چنانچه هیچ تخصصی در زمینه ساخت محتوای دیجیتالی ندارید بهتر است 0 تا 100 تبلیغ پیج خود را به دست اشخاص خبره و باتجربه بسپارید.

دقت داشته باشید که برخی از پیج ها تبلیغات پست به صورت دائمی دارند یعنی تبلیغات صورت گرفته در پیج مورد نظر به صورت دائمی و در حالت پست در معرض دید قرار می‌گیرد.

تعرفه کلی تبلیغات در اینستاگرام وابسته به نوع تبلیغ است. معمولا تبلیغاتی که در مدت زمان کوتاهی انجام می‌گیرند بازه قیمتی کمتری دارند. میزان بازدید از پست یا استوری نیز از موارد مهمی است که در هنگام پرداخت هزینه باید به آن توجه کرد

اگر قصد تبلیغ کردن محصولی را دارید که حاوی لینک است در این صورت بهترین روش، تبلیغ به صورت استوری و در غیر این صورت تبلیغات پست می‌تواند برایتان مفیدتر باشد. همه چیز به نوع محصول و میزان بودجه شما وابسته است.

اغلب تبلیغات گسترده به شکل موضوعی و دقیقا مرتبط با پیج انجام می‌شود. در این روش بازدیدهای زیادی از پست یا استوری انجام می‌شود و بازدهی خوبی نیز خواهد داشت.

 آژانس دیجیتال مارکتینگ بـهنما