خدمات دیجیتال مارکتینگ

خدمات دیجیتال مارکتینگ مجموعه فعالیت هایی است که کسب وکار شما برای حضور موثر در دنیای دیجیتال به آن نیاز دارد .خدمات دیجیتال مارکتینگ شامل خدمات دیجیتال برندینگ، طراحی هویت بصری، طراحی وب سایت، فروشگاه اینترنتی و وب اپلیکیشن، خدمات سئو ، خدمات شبکه های اجتماعی، خدمات برگزرای کمپین تبلیغاتی آنلاین و … می باشد که با توجه به نیاز و ماهیت هر کسب وکار به طور کامل از ابتدا تا انتها برای هر کسب و کار برنامه ریزی شده و به انجام خواهد رسید. با تدوین استراتژی دیجیتال مارکتینگ مناسب و اجرای دقیق آن می توانید افراد بسیاری را با کسب وکار خود آشنا کنید و از این طریق به ارائه محصولات و یا خدمات خود بپردازید.

چرا برند ها به خدمات دیجیتال مارکتینگ نیاز دارند؟

کسب وکار ها برای ایجاد آگاهی از برند، جذب مخاطب، معرفی و فروش محصولات و خدمات خود از دیجیتال مارکتینگ استفاده می کنند. دیجیتال مارکتینگ نه صرفا مجموعه فعالیت هایی پراکنده بلکه فرآیندی منسجم و متشکل از اقدامات اجرایی در راستای استراتژی بازاریابی دیجیتال هر برند می باشد. کسب وکار ها به کمک خدمات بازرایابی دیجیتال بدون هیچ محدودیت جغرافیایی، زمانی و … ارتباط بدون واسطه ای را با مخاطبان خود ایجاد می کنند.

 آژانس دیجیتال مارکتینگ بـهنما

خدمات دیجیتال مارکتینگ بهنما شامل چه مواردی می شود؟

خدمات دیجیتال مارکتینگ در بهنما در گام اول با تدوین استراتژی بازاریابی دیجیتال برای کسب وکار ها آغاز می شود . در اولین گام نیاز دارین تا بدانیم ماهیت هر کسب وکار ، وضعیت عملکرد رقبای فعال و … چگونه است تا بر اساس آن به برنامه ریزی اجرایی برای مجموعه اقدامات مورد نیاز در رابطه با دیجیتال مارکتینگ بپردازیم . در گام دوم و پس از تدوین استراتژی نوبت به اجرای آن می رسد . در این مرحله با توجه به برنامه ریزی های انجام شده مجوعه خدمات دیجیتال برندینگ، طراحی هویت بصری، طراحی وب سایت، فروشگاه اینترنتی و وب اپلیکیشن، خدمات سئو ، خدمات شبکه های اجتماعی، خدمات برگزرای کمپین تبلیغاتی آنلاین و … برای هر کسب وکار انجام خواهد شد. در هر مرحله نیز مجموعه گزارش هایی در رابطه با عملکرد دیجیتال مارکتینگ و نتایج آن به مدیران کسب وکار ارائه خواهد شد.

 آژانس دیجیتال مارکتینگ بـهنما

خدمات تبلیغات در وب
خدمات تبلیغات آنلاین
طراحی هویت بصری
طراحی هویت بصری
هویت بصری تمام آن چیزی است که توسط مخاطبان برندتان دیده می شود .در طراحی هویت بصری انتخاب رنگ، فونت، فرم مناسب برای هر برند می تواند تاثیر بسزایی در شکل گیری تصویری حرفه ای از برندتان در ذهن مخاطبان تان داشته باشد و تداعی هر چه بهتری از برندتان را برای آنها رقم خواهد زد.طراحی هویت بصری برند باعث می شود به شکلی متفاوت و با تمایز از رقبا دیده شوید.
خدمات اینستاگرام مارکتینگ
خدمات اینستاگرام مارکتینگ
بیش از 44 میلیون کاربر فارسی زبان از سراسر جهان عضو اینستاگرام هستند و هر کدام از این کاربران ساعت ها از زمان خود در طول روز را در این پلتفرم سپری میکنند . این موضوع بستر اینستاگرام را تبدیل به بستری بسیار مناسب برای معرفی برند ها و محصولات و خدمات شان نموده است. حضور حرفه ای در اینستاگرام و استفاده از تمام پتانسیل آن مستلزم فعالیت حرفه ای و برنامه ریزی شده همچون خدمات اینستاگرام مارکتینگ در این بستر می باشد.
خدمات سئو وبسایت
خدمات سئو سایت
سئو مسیر معرفی و دیده شدن کسب و کار شما در فضای اینترنت است . بدون استفاده از خدمات سئو سایت حتی با وجود بهترین وب سایت ها نیز نمی توانید مخاطبان را در فضای اینترنت به وب سایت خود هدایت کنید. اینترنت بستری است که همه روزه هزاران نفر که در جستجوی محصولات. یا خدمات ارایه شده توسط شما هستند به دنبال پاسخ نیاز خود می گردند سئو این امکان را فراهم می کند تا وب سایت شما توسط گوگل به عنوان نتیجه مورد جستجو به آنها نمایش داده شود
خدمات طراحی سایت فروشگاهی
طراحی وب سایت و فروشگاه اینترنتی
وب سایت و فروشگاه ایننرنتی شما نمایندگی کسب وکارتان در فضای دیجیتال است. امروزه بسیاری از مخاطبان پیش از تعامل مستقیم با شما نخستین بار با وب سایت شما مواجه شده و تلقی خود از کسب وکار تان را با کیفیت طراحی وب سایت شما می سنجند. در طول این سال ها برند های بسیاری طراحی وب سایت فروشگاهی و … خود را به بهنما سپرده اند و ما همواره کوشیده ایم تا به کمک متخصصان خود در توسعه وب و طراحی سایت فروشگاهی ، شرکتی و… ،تجربه و رابط کاربری بالاترین کیفیت در طراحی وب سایت و فروشگاه اینترنتی را در سریع ترین زمان برای مشتریان خود فراهم نماییم .

چرا معتقدیم بهنما انتخاب مناسبی برای خدمات بازاریابی دیجیتال شماست؟

تیم بهنما با سابقه تدوین استراتژی و اجرای خدمات دیجیتال مارکتینگ برای برند های مختلف در صنایع مختلف و همچنین با بهره جویی از متخصصان مجرب در این حوزه خدمات خود را در اختیار مشتریان قرار خواهد داد.

سابقه همکاری با برند های مختلف

اجرای تمامی خدمات مورد نیاز دیجیتال مارکتینگ به صورت منسجم در داخل مجموعه

محتوای تول تیپ

تسط به اصول بازاریابی و تدوین استراتژی بازاریابی دیجیتال

 آژانس دیجیتال مارکتینگ بـهنما

سوالات متداول

به مجموعه‌ای از فعالیت‌ها که در آن با استفاده از اتصال انواع دستگاه‌های دیجیتال نظیر: رایانه و موبایل به شبکه‌های اینترنتی، به منظور برقراری ارتباط آنلاین با مخاطبان و جذب آن‌ها استفاده می‌شود، دیجیتال مارکتینگ یا به عبارتی دیگر بازاریابی دیجیتال گفته می‌شود.در زمینه دیجیتال مارکتینگ موارد بسیاری مورد ارزیابی قرار می‌گیرد که مهم‌ترین آن‌ها عبارت است از:

 • امکان برقرار کردن ارتباط آنلاین با مشتریان با استفاده از گوگل
 • امکان تولید محتوا وبلاگ
 • انجام فعالیت‌های مختلف در شبکه‌های اجتماعی
 • فرستادن ایمیل

 

 

در سال‌های اخیر اهمیت دیجیتال مارکتینگ در دنیای امروزی بسیار افزایش پیدا کرده است که دلیل آن جذب بشر به سوی فضای دیجیتال و شبکه‌های اجتماعی بوده است. بدون شک اهمیت دیجیتال مارکتینگ نه تنها در سازمان و شرکت‌های تجاری بلکه برای کاربران و مشتریان نیز بسیار زیاد است که دلیل آن را می‌توان جذب افراد به سمت فضای آنلاین و خرید اینترنتی دانست.

کسب‌‌وکار‌هایی که به تازگی فعالیت خود را شروع کرده‌اند، به‌راحتی می‌توانند از طریق دیجیتال مارکتینگ خود را به مخاطبان و افرادی که خرید آنلاین انجام می‌دهند، ثابت کنند. از اهمیت دیجیتال مارکتینگ در دنیای کسب‌و‌کار می‌توان به معرفی محتوای کاری خود به بهترین شکل ممکن، دستیابی سریع به اهداف خود در فروش محصولات، امکان شروع فعالیت با کمترین سرمایه و سود‌دهی سریع، شناخته شدن سریع در بین مخاطبان و کاربران به دلیل حضور فراوان افراد در فضای اینترنت و… اشاره کرد.

همچنین در دیجیتال مارکتینگ افراد می‌توانند چندین نوع از محصولات خود را به چند مشتری در زمان واحد معرفی کنند و فروش خود را افزایش دهند که این نمونه‌ای دیگر از اهمیت دیجیتال مارکتینگ در کسب‌و‌کار است. بهره‌گیری از کلمات کلیدی مفید و محتوای جذاب تاثیر فراوانی در قرار گرفتن وب سایت شما در صفحه نخست گوگل و سایر شبکه‌های اجتماعی را دارد.

 

 

 

از مهمترین دلایلی که سبب محبوبیت بازاریابی دیجیتال در بین کاربران در مشاغل مختلف شده، جلب توجه و نظر مشتریان و استفاده ساده و آسان از آن است. تمامی افراد فعال در کسب‌و‌کار‌های اینترنتی با مزایای استفاده از خدمات بازاریابی دیجیتال مارکتینگ آشنا هستند که در این مطلب قصد داریم برخی از این مزایا را ذکر کنیم.

ترفند‌های موجود در بازاریابی دیجیتال سبب شده تا این ابزار، روشی مؤثر برای افزایش تعداد کاربران در مشاغل مختلف واقع شود. از کاربردی‌ترین ابزاری که می‌توان به شبکه مجازی و اینترنت متصل شد، موبایل است. استفاده مخاطبان از موبایل در بازاریابی دیجیتال و اتصال آن‌ها با دنیای وب، سبب شده است تا انواع بیزینس‌ها با سرعت بیشتری و متناسب با اهداف خود مشتریان را جذب کنند.

 • امکان سنجش نتایج با سریع‌ترین روش
 • مقرون به صرفه بودن
 • برقراری ارتباط با کاربران بیشتر
 • قابلیت مورد هدف قرار دادن خریداران با توجه به ایده‌آل‌های خود
 • دسترسی به کاربر‌های فعال در شبکه‌های اجتماعی در کمترین زمان
 • امکان دستیابی بیشتر به مشتریان از طریق سئوی محلی
 • فراهم شدن زمینه برای رقابت میان بیزینس‌های مختلف
 • امکان تغییر تاکتیک‌های خود به منظور نتیجه‌گیری بهتر

 

اگر شما به عنوان فردی در نقش یک کارآفرین و یا رئیس یک سازمان در دنیای خدمات اینترنتی مشغول به فعالیت هستید، باید به صورت تخصصی و کامل با بازاریابی دیجیتال آشنا شوید و از آن در کسب‌و‌کار خود نیز استفاده کنید.

بدون شک بازاریابی دیجیتال را می‌توان یک بخش متصل به کسب‌و‌کار‌های اینترنتی و آنلاین دانست. در دنیای کنونی با پیشرفت شغل‌های آنلاین و البته افزایش مخاطبان شبکه‌های اینترنتی، اینترنت به عنوان یک مرجع به منظور جذب کاربر شناخته شده است. دیجیتال مارکتینگ به معنی بازاریابی از روش شبکه‌های دیجیتال از جمله تلفن همراه، ایمیل، پیامک و… به منظور دستیابی به هدف‌های بازاریابی است.

دلایل بسیاری در رابطه با اهمیت بازاریابی دیجیتال وجود دارد که از مهمترین آن‌ها می‌توان سریع‌ترین روش ممکن به منظور جذب مشتری، صرفه‌جویی از نظر اقتصادی و زمانی، برقراری ارتباط آسان با خریداران، برخورداری از انعطاف‌پذیری زیاد در انواع بازاریابی دیجیتال، امکان ردیابی مشتریان در کمترین زمان ممکن و… را نام برد.

با افزایش افراد در دنیای آنلاین، دیگر بازاریابی به روش سنتی سودآور نخواهد بود و از این رو تمامی افراد حتی کسانی که دارای مشاغل قدیمی هستند، نیز باید به این روش بازاریابی روی آورند تا موفقیت خود را گسترش دهند.

 

 • انواع تبلیغات کلیکی
 • امکان بازاریابی محتوایی و همچنین بهینه کردن موتور جستجو
 • بازاریابی شبکه‌های اجتماعی
 • بازاریابی با استفاده از ویدیو و ایمیل

 

امروزه و با در نظر گرفتن سلیقه مخاطبان بیشترین خدمات این نوع بازاریابی از طریق شبکه‌های اجتماعی مانند: اینستاگرام، گوگل، تلگرام، یوتیوب و… انجام می‌شود. هر یک از خدمات ذکر شده خود دارای مجموعه گسترده و توضیحات فراوانی است. در آخر می‌توان نتیجه گرفت که در دیجیتال مارکتینگ و انواع خدمات آن، امکان ارتباط حضوری و رودررو با مخاطب امکان‌پذیر نیست.

 آژانس دیجیتال مارکتینگ بـهنما

مقالات مرتبط

 آژانس دیجیتال مارکتینگ بـهنما

5/5 - (1 امتیاز)