خدمات دیجیتال برندینگ

چرا برند ها به دیجیتال برندینگ نیاز دارند؟

 آژانس دیجیتال مارکتینگ بـهنما

خدمات دیجیتال برتدینگ بهنما شامل چه مواردی می شود؟

 آژانس دیجیتال مارکتینگ بـهنما

طراحی لوگو
طراحی لوگو
خدمات دیجیتال مارکتینگ
خدمات دیجیتال مارکتینگ
خدمات دیجیتال مارکتینگ مجموعه فعالیت هایی است که کسب وکار شما برای حضور موثر در دنیای دیجیتال به آن نیاز دارد .خدمات دیجیتال مارکتینگ شامل خدمات دیجیتال برندینگ، طراحی هویت بصری، طراحی وب سایت، فروشگاه اینترنتی و وب اپلیکیشن، خدمات سئو ، خدمات شبکه های اجتماعی، خدمات برگزرای کمپین تبلیغاتی آنلاین و … می باشد که با توجه به نیاز و ماهیت هر کسب وکار به طور کامل از ابتدا تا انتها برای هر کسب و کار برنامه ریزی شده و به انجام خواهد رسید. با تدوین استراتژی دیجیتال مارکتینگ مناسب و اجرای دقیق آن می توانید افراد بسیاری را با کسب وکار خود آشنا کنید و از این طریق به ارائه محصولات و یا خدمات خود بپردازید.
طراحی هویت بصری
طراحی هویت بصری
هویت بصری تمام آن چیزی است که توسط مخاطبان برندتان دیده می شود .در طراحی هویت بصری انتخاب رنگ، فونت، فرم مناسب برای هر برند می تواند تاثیر بسزایی در شکل گیری تصویری حرفه ای از برندتان در ذهن مخاطبان تان داشته باشد و تداعی هر چه بهتری از برندتان را برای آنها رقم خواهد زد.طراحی هویت بصری برند باعث می شود به شکلی متفاوت و با تمایز از رقبا دیده شوید.
خدمات اینستاگرام مارکتینگ
خدمات اینستاگرام مارکتینگ
بیش از 44 میلیون کاربر فارسی زبان از سراسر جهان عضو اینستاگرام هستند و هر کدام از این کاربران ساعت ها از زمان خود در طول روز را در این پلتفرم سپری میکنند . این موضوع بستر اینستاگرام را تبدیل به بستری بسیار مناسب برای معرفی برند ها و محصولات و خدمات شان نموده است. حضور حرفه ای در اینستاگرام و استفاده از تمام پتانسیل آن مستلزم فعالیت حرفه ای و برنامه ریزی شده همچون خدمات اینستاگرام مارکتینگ در این بستر می باشد.
خدمات طراحی سایت فروشگاهی
طراحی وب سایت و فروشگاه اینترنتی
وب سایت و فروشگاه ایننرنتی شما نمایندگی کسب وکارتان در فضای دیجیتال است. امروزه بسیاری از مخاطبان پیش از تعامل مستقیم با شما نخستین بار با وب سایت شما مواجه شده و تلقی خود از کسب وکار تان را با کیفیت طراحی وب سایت شما می سنجند. در طول این سال ها برند های بسیاری طراحی وب سایت فروشگاهی و … خود را به بهنما سپرده اند و ما همواره کوشیده ایم تا به کمک متخصصان خود در توسعه وب و طراحی سایت فروشگاهی ، شرکتی و… ،تجربه و رابط کاربری بالاترین کیفیت در طراحی وب سایت و فروشگاه اینترنتی را در سریع ترین زمان برای مشتریان خود فراهم نماییم .

چرا معتقدیم بهنما انتخاب مناسبی برای ارائه خدمات دیجیتال برندینگ شماست؟

محتوای تول تیپ

 آژانس دیجیتال مارکتینگ بـهنما

سوالات متداول

دیجیتال برندینگ یکی از تکنیک‌هایی است که برای مدیریت برند استفاده می‌شود. در واقع از طریق دیجیتال مارکتینگ برای رشد و معرفی برند استفاده می‌شود. امروزه انواع کسب و کارها روش بازاریابی آنلاین را به کار گرفته‌اند تا از این طریق بتوانند برند خود را در بستر دیجیتال رشد و توسعه دهند. امروزه روش‌های قدیمی معرفی برند منسوخ شده و برای این کار باید از فضای دیجیتال استفاده ‌شود.

امروزه برندهای مختلف نیاز دارند که خود را در فضای واقعی ثبیت کنند و خدمات خود را ارائه دهند.

اگر بخواهیم یک تعریف ساده برای دیجیتال برندینگ داشته باشیم، باید بگوییم از این روش برای ارتباط گیری بین مصرف‌کنندگان انجام می‌شود. برخی تصور دارند دیجیتال برندینگ برای افزایش فروش بوده در صورتی که این‌طور نیست بلکه از این روش برای افزایش آگاهی، افزایش وفاداری و اعتماد مشتری نیز استفاده می‌شود.

دیجیتال برندینگ به مشتری های بالقوه فکر می‌کند و شما از این طریق می‌توانید خدمات و وجه متمایز خود را به آن‌ها نشان دهید. با این کار بازدید وب‌سايت برند افزایش پیدا می‌کند و مشتری‌ها درک درست و کاملی از کسب و کار شما خواهند داشت. در نتیجه خرید نیز به سریع‌ترین شکل انجام می‌گیرد.

آنچه در دنیای امروز و فضای دیجیتال اهمیت دارد توسعه و رشد برند است. به جز این، مدیریت برند نیز بسیار حائز اهمیت است. در دیجیتال برندینگ همیشه باید رفتارهای مخاطب تحت نظر قرار گرفته و مطابق با آن عمل کرد.

در واقع برندسازی بستری را ایجاد می‌کند تا کسب و کار توسعه پیدا کند. در دنیای امروز و با وجود رقبای زیاد، توسعه برند عملی نسبتا سخت بوده و باید مطابق با روش‌های روز عمل کرد.

سعی کنید در توسعه برند همیشه اهل رقابت باشید و مزیت‌های رقابتی را حفظ کنید. امروزه مخاطبان آنلاین اطلاعات بیشتری نسبت به گذشته در زمینه محصولات و خدمات دارند. بخاطر همین برای افزایش فروش و ارائه خدمات باید یک استراتژی مناسب و عالی داشته باشید.

برندینگ تنها به ارائه خدمات و محصولات خلاصه نمی‌شود. شما در این زمینه باید به مشارکت‌های اجتماعی، پروسه فروش، نحوه ارتباط گیری و مواردی از این قبیل توجه داشته باشید تا پیوند محکمی میان برند شما و مردم ایجاد شود.

تجربه نشان داده همیشه افرادی در توسعه برند موفق بوده‌ که قبل از هر چیزی، به تحقیق و یادگیری در این زمینه پرداخته‌اند. سعی کنید روش رقبای خود را در بخش ارتقای برند به کار نگیرید. گاهی عمل کردن به شکل مستقل کمک زیادی به رشد برند خواهد کرد.

امروزه و با وجود گسترش کسب و کارها، برندسازی دیجیتال اهمیت بسیار زیادی دارد. اگر بتوانید به روش صحیح اقدام به برندسازی کنید، قطعا به جز فروش بالای محصول، مشتریان جدید و وفاداری را پیدا خواهید کرد. برندسازی مزایای بسیار زیادی داشته که ما در ادامه سعی داریم به بخش مهم آن بپردازیم.

 • ایجاد برند باعث افزایش اعتماد مشتریان می‌شود.
 • برندسازی باعث افزایش اعتبار شما می‌شود.
 • با برندسازی می‌توان بازاریابی و فروش سازمانی را به موفقیت رساند.
 • ایجاد برند باعث می‌شود مشتریان ناخودآگاه از برند شما خرید انجام دهند.
 • برندسازی موجب افزایش وفاداری مشتریان می‌شود.
 • ایجاد برند تأثیر مثبتی بر روی کارمندان خواهد داشت.
 • برندسازی باعث ایجاد خلاقیت، نوآوری و رقابت در بازار می‌شود.

 

برندسازی یکی از پایه‌های اصلی است که وفاداری مشتریان را استوار کرده و سازمان یا شرکت را به شهرت می‌رساند. شرکت‌هایی که قصد دارند وفاداری مشتری را افزایش دهند همواره از روش دیجیتال برندینگ استفاده می‌کنند. به طور کلی برندسازی یکی از سلاح‌های پنهانی جهت کسب موفقیت است که باید مورد توجه قرار گیرد.

یکی از موارد حائز اهمیت که برای برندسازی باید انجام شود تحقیق در زمینه ساخت برند است. اگر یک استراتژی عالی در این زمینه داشته باشید، همیشه در مسیر رشد قرار خواهید گرفت. با تعیین هدف شما می‌توانید برنامه‌هایتان را طبق اصول و قواعد از پیش تعیین شده انجام دهید. توجه داشته باشید که برندسازی تنها قبل از خرید اهمیت نداشته بلکه شما باید به فکر وفاداری مشتریان نیز باشید و سعی کنید از روش‌هایی استفاده کنید که مشتریان ماندگاری بیشتری داشته باشند.

مشتریان شما سرمایه‌های مهمی هستند که هرگز نباید آن‌ها را از دست بدهید. جذب و نگه‌داشتن مشتری یکی از اصول اصلی است که در بخش برندسازی باید به آن توجه شود. شما باید در بخش دیجیتال برندینگ به پاسخ صحیحی برای چند سوال برسید.

 1. آیا تجربه مشتریان مثبت بوده است؟
 2. آیا کیفیت کالا و خدمات همان‌طور بوده که درباره آن صحبت شده بود؟
 3. خدمات و محصولات ارائه شده به همان شکل بود که انتظار آن را داشتید؟

 

 اگر بتوانید به سوال‌های فوق پاسخ مثبتی بدهید، قطعا مشتریان وفاداری را جذب خواهید کرد و کسب و کار شما در آینده نیز می‌تواند رشد بیشتری داشته باشد.

اگر بتوانید به این سه سوال پاسخ مثبت بدهید، مشتریان وفاداری را کسب کرده‌اید. برندسازی علاوه بر این‌که باید تأثیر مثبتی بر روی کارمندان در سازمان داشته باشد، باید همواره به دنبال نوآوری و خلاقیت بوده و در مسیر حفظ مشتری گام بردارد.

برخی تصور دارند دیجیتال برندینگ با دیجیتال مارکتینگ مشابه است و این نام را به طور یکسان به کار می‌برند در صورتی که اینطور نیست و این دو کلمه معانی مختلفی با یکدیگر دارند.

در یک تعریف کوتاه، دیجیتال مارکتینگ با تمرکز به نقاط مثبت محصول در بازار متمرکز به کار برده می‌شود در صورتی که دیجیتال برندینگ هویت کلی، ارزش‌ها و موارد برجسته یک سازمان یا شرکت را عنوان می‌کند. به طور کلی در دیجیتال برندینگ ما به دنبال فروش هویت هستیم اما در دیجیتال مارکتینگ قرار است به محصول اصلی پرداخته شود.

بازاریابی دیجیتال یک تکنیک است اما برندسازی استراتژی خاص خود را می‌طلبد. یک تفاوت اساسی که می‌توانیم برای این دو عنوان بیان کنیم این است که دیجیتال برندینگ با مخاطبان به شکل مستقیم ارتباط برقرار کرده و طول دوره آن بلند مدت است در صورتی که در دیجیتال مارکتینگ تمامی مراحل ارتباط گیری با مشتری در مدت زمان کوتاهی انجام می‌گیرد.

 

 • قابلیت وایرال شدن دارد

این بدین معنی است که شما قادر هستید برند خود را در شبکه‌های مجازی و موارد تبلیغاتی وایرال کنید. امروزه روش‌های زیادی برای وایرال کردن برند وجود دارد که یکی از آن‌ها guide line میباشد.

 

 • قابلیت چند وجهی بودن

چنانچه یک تیم حرفه‌ای و کارآمد در زمینه دیجیتال برندینگ تدارک دیده باشیم، به راحتی می‌توانیم در بسترهای مختلف به تبلیغات بپردازیم. از شبکه‌های مجازی گرفته تا انواع تبلیغات آنلاین و…

 

 • قابلیت تعاملی بودن

یکی از ویژگی‌های مهمی که دیجیتال برندینگ دارد، تعاملی بودن آن است. این به این معنی است که مشتریان در مدت زمان کوتاه قادر به برقراری ارتباط با یکدیگر هستند. تعاملی بودن موجب می‌شود فضای عالی میان شرکت‌ها برقرار شود تا بتوانند با مصرف‌کنندگان ارتباط بهتری برقرار کنند.

سه مورد از مزیت‌هایی که برای دیجیتال برندینگ عنوان شد از مهم‌ترین مزایایی است که باعث شده تمامی افراد به دنبال برندسازی و ارتقای شرکت یا کسب و کار خود باشند. هیچ تفاوتی ندارد که شما دارای کسب و کاری تازه کار یا کوچک هستید و یا از کسب و کار بزرگ و قدیمی بهره می‌برید در هر صورت برندسازی با استراتژی عالی بهترین گزینه برای افزایش مشتری و فروش محصولات است

امروزه در دنیای کسب و کار رقابت بسیار تنگاتنگ و سخت است. از رقابت برای جلب توجه مشتریان گرفته تا رقابت در برابر قیمت و کیفیت محصولات. اغلب محصولات ارائه شده از نظر کیفیت با یکدیگر مشابه بوده و متقاعد کردن مشتریان برای خرید از برند شما کاری دشوار است. اگر بتوانید وفاداری مشتری را به دست بیاورید قطعا فروشتان نیز افزایش خواهد داشت. برای این کار باید تخصص در زمینه دیجیتال برندینگ داشته باشید.

دیجیتال برندینگ فرآیند معنا بخشیدن به یک شرکت یا سازمان است که خدمات خود را به شکل خاص و در قالب یک برند به دست مصرف‌کنندگان می‌رساند. مشتریان باید بدانند که دلیل انتخاب محصول ارائه شده از جانب شما چیست و شما نیز باید به وعده‌های تبلیغاتی خود وفادار باشید تا مشتریان حفظ شوند.

بیش از هر چیز دیگر، جابز درک کرد که مشخصه های اصلی یک استراتژی برند خوب شامل انسجام، سازگاری و شفافیت است. در کنار هم، این سه مورد یک ارتباط روانی قوی را در مشتری ایجاد می کند. کاربران می دانند که در هنگام استفاده از محصولات و نرم افزارهای اپل چه انتظاراتی داشته باشند.

یکی از روش‌های دیجیتال برندینگ ایجاد تبلیغات نوآورانه است. داستان نویسی نیز کمک زیادی به جذب و حفظ مشتری خواهد کرد. برخی از شرکت‌ها از افراد مشهور برای ارتقای برند استفاده می‌کنند این امر نه تنها در کشور ما بلکه در کشورهای خارجی نیز انجام می‌گیرد.

 

داشتن صداقت با مشتری، شفافیت، ارتباطات پایدار و موارد اینچنینی تأثیر زیادی در برندسازی دارد و باید مورد توجه قرار گیرد. استفاده از تصاویر انگیزشی و الهام بخش نیز کمک شایانی به توسعه کسب و کار و برندسازی می‌کند.

باید مشخص شود که چه محصولات و خدمات متمایزی از رقبا دارید سپس اقدام به تبلیغ این موضوع بپردازید.

به جز تبلیغات، مواردی همچون تحقیقات، تحلیل های مکرر و مواردی از این قبیل کمک زیادی به ساخت برند می‌کند.

 

تاکتیک‌های موثر در ارتقای کسب و کار خود را کشف کنید. این تاکتیک‌ها، در کسب و کارها با یکدیگر مشابه و یکسان نبوده که برای این کار می‌توانید از مشاوران خبره در این زمینه کمک بگیرید.

مورد مهمی که در برندسازی باید به آن توجه شود، یافتن و  تأمین خواسته و نیازهای مشتریان است. به همان اندازه که بر روی هدف خود متمرکز شده‌اید به همان اندازه نیز به فکر نیازهای مشتریان خود باشید و در نهایت در نگه‌داشتن تک تک مشتریان نهایت تلاش خود را به کار بگیرید.

به فرایندی که در آن افراد با توجه به نوع خدمات و تخصص خود مانند برخی برند‌های تجاری، علامت‌گذاری می‌شوند، برندسازی شخصی گفته می‌شود. بدون شک برندسازی شخصی را می‌توان یک روش بازاریابی نوین برای دستیابی به اهداف خود دانست.

افرادی که دارای برند شخصی مربوط به بیزینس خود هستند، از مهارت، تجارب و شخصیت خود برای ساخت آن استفاده کرده‌اند که در این صورت کاربران به راحتی می‌توانند با نوع تجارت و محصولات شما آشنا شوند. به صورت کلی برندسازی شخصی که با اصطلاح پرسنال برندینگ نیز شناخته شده، خصوصیات خاصی را در خود جای داده است که این ویژگی‌ها به صورت کامل در ذهن کاربر ثبت شده و سبب می‌شود تا افراد به آسانی از شما یاد کنند.

برندسازی شخصی اهمیت بسیاری دارد که از مهمترین آن می‌توان به: شناسایی بهتر شما و بیزینس‌تان در برابر حوزه‌های مشابه در بازار کار، عرضه خدمات خود با مناسب‌ترین قیمت در صورت برخورداری از محصولات و خدمات با کیفیت بالا، ساخت یک چهره کاملا انسانی توسط برندسازی شخصی و برقراری ارتباط بهتر با مشتریان، جذب سریع و آسان مشتری در صورت ساخت یک برند حرفه‌ای و عالی و… اشاره کرد.

با گذشت زمان بسیاری از شرکت‌های تجاری که دارای فعالیت‌های گسترده‌ای بودند، از اهمیت و ارزشمندی برندسازی شرکتی، اطلاع پیدا کرده و اقدام به ایجاد برندهای مخصوص خود کردند.

در یک تعریف کلی می‌توان گفت که به یک تصویر، متن و یا هویت کلی از یک شرکت و روش ارائه آن به متقاضیان، برندسازی شرکتی گفته می‌شود. برند تجاری که برای یک شرکت در نظر گرفته می‌شود، در واقع بیانگر تمامی ارزش‌ها و پیام‌های آن خواهد بود.

امکان تعریف ارزش، هنجار‌ها، خصوصیات، نوع شخصیت و هدف نهایی از بیزینس برای افراد مختلف از اهمیت برندسازی شرکتی و نام تجاری در نظر گرفته شده برای آن است. به منظور ایجاد یک برند شرکتی فوق العاده قوی باید نکاتی را مورد توجه قرار داده و مراحلی را طی کرد.

مشخص کردن هدف، مشورت و دریافت نظر از کارمندان، شناخت دقیق کاربران، از نکات مهم در ایجاد برند شرکتی قوی است. علاوه‌بر این در زمان طراحی برند، شرکت‌ها باید به ظاهر اصلی آن برای جذب مخاطب، توسعه فعالیت خود و… توجه کنند. در مراحل برندسازی اجزای بسیاری وجود دارد که لوگو به عنوان مشخصه اصلی برند، رنگ‌ها و استفاده از فونت خاص از مهمترین آن‌ها به شمار می‌رود.

از واژه‌های مهم در دنیای بیزینس و بازاریابی محصولات که مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته، برندسازی محصول است. برندینگ محصولات، نقش بسیار مهمی را در ایجاد فرصتی برای فروش بیشتر و دستیابی به موفقیت بالاتر و ارائه خدمات عالی به مشتریان دارد.
در واقع برندسازی محصول به معنای طراحی، ساخت و انتخاب یک لوگو، نشان تجاری مخصوص، متن و… برای بیزینس خود است تا سبب تمایز آن با سایر بیزینس‌های مشابه که در بازار مشغول به فعالیت هستند، شود. برند شرکت شما همان چیزی است که سبب ایجاد یک تصویر در ذهن کاربران می‌شود و یک احساس و نظر کلی در رابطه با محصولات و خدمات شما در آن‌ها به‌وجود می‌آورد.
در جوامع امروزی بسیاری از بیزینس‌ها و بازاریابی‌ها در حال شکل گیری است، شرکت‌های بسیاری تحت عنوان رقیب فعالیت دارند که دقیقا محصولات و خدماتی مانند شما را به مشتریان ارائه می‌دهند و محبوبیت خاصی را در بین افراد به دست آورده‌اند. بنابراین به منظور ایجاد یک فضای رقابتی با این افراد می‌بایست در کنار عرضه محصولات و ارائه خدمات با کیفیت و مرغوب به مشتریان خود، به برندسازی خود و انتخاب یک نام برند معتبر برای بیزینس خود نیز اقدام کنید. مهمترین نکته‌ای که در برندسازی حائز اهمیت است و سبب توجه سریع مخاطب به بیزینس شما می‌شود، قدرتمند و خوش ساخت بودن آن است

پروژه‌های برندسازی بسیار گسترده است که یکی از مهمترین آن‌ها، برندسازی خدمات است. به صورت کلی می‌توان گفت برند به معنی ارائه وعده‌های مختلف و تعهد کامل به اجرای آن است. در این تعریف مفاهیم بسیاری نهفته که مهمترین آن‌ها دادن وعده به کاربران با توجه به محصولات و خدمات خود و عمل به آن وعده در هر شرایطی است.از آنجایی که امروزه شرکت‌های خدماتی بسیاری در بازار به صورت رقابتی فعالیت دارند، می‌بایست از برندسازی خدمات برای معرفی بهتر خدمات خود استفاده کنند. اکثر سازمان‌ها به این نتیجه دست یافته‌اند که از مهمترین سرمایه‌های آن‌ها، داشتن یک برند قوی از محصولات و خدمات خود است.

بهره‌مندی از برندسازی خدمات تاثیر ویژه‌ای در رسیدن به بازار‌های رقابتی پایدار و ثابت ماندن بیزینس آن‌ها دارد. ساخت برند قوی نه تنها برای متقاضیان بلکه برای شرکت مورد نظر نیز ارزش بسیاری را فراهم می‌کند. همچنین برندسازی خدمات در بهبود روابط بین کارمندان و مشتریان، تقویت ارتباط در محیط کاری، افزایش فروش و سود، ایجاد یک اهرم تجاری باکیفیت، امکان در نظر گرفتن قیمت بالاتر برای ارائه تمامی محصولات و خدمات خود و… تاثیر گذار است.

در ابتدا بهتر است که یک تعریف کلی از برندسازی مکان ارائه دهیم. در اصل می‌توان گفت که برندسازی مکان به معنی به‌وجود آوردن یک هویت از برند درباره‌ی یک موقعیت جغرافیایی خاص است که شامل موارد بسیاری از قبیل: برندینگ منطقه ای، کشوری، شهری، محله‌ای و غیره می‌شود که اغلب برای یک شرکت تجاری در یک منطقه خاص در نظر گرفته شده است.

برندسازی مکان اغلب با شناخت و ارزیابی کامل مکان مورد نظر و بررسی عوامل مؤثر بر آن شروع می‌شود. در این میان عواملی باید مورد توجه قرار بگیرند که مهمترین آن‌ها نوع بیزینس منطقه، شرایط آموزش، در نظر گرفتن نوع صنعت در منطقه، دولت و… است.

بررسی تمامی موارد ذکر شده در قسمت قبل باعث می‌شود تا افراد به اطلاعاتی کامل و دیدگاه کلی برای برندسازی مکان مورد نظر دست یابند و همچنین با تمامی فرصت‌ها، نقاط قوت، ضعف و… آشنا شوند. در واقع می‌توان گفت که امکان برندسازی برای تمامی مناطق در هر نقطه از کره زمین حتی یک فروشگاه کوچک نیز امکان‌پذیر است.نکات بسیاری در زمان برندینگ مکان باید مورد بررسی قرار گیرد که مهمترین آن‌ها مشخص کردن چشم‌انداز در آینده، تعیین هویت دقیق منطقه، ساخت یک تصویر مناسب و… است.

از جمله مفاهیمی که چندین قرن با انسان‌ها در خرید و فروش کالا همراه بوده، خرده فروشی است. آخرین حلقه‌ای که در فروش یک محصول قرار داده می‌شود، خرده فروشی نام دارد. در دنیای دیجیتال خرده فروشی نیز از برند مخصوص خود برخوردار است.

امروزه در برندسازی خرده فروشی مشکلات و پیچیدگی‌هایی به وجود آمده که باعث شده است خرده فروشان آگاهی و تجارب خود را نسبت به قبل افزایش دهند تا به موفقیت‌های بیشتری دست یابند. در برندسازی خرده فروشی باید به دو چالش بسیار مهم از جمله افزایش انتظار‌های آنلاین و حتی آفلاین از برند مورد نظر و ایجاد انتظار‌های حسی در بین مشتریان و فناوری‌های پیچیده توجه کرد.

زمانی که مشتریان قصد خرید یک محصول از خرده فروشان آنلاین و حتی آفلاین را دارند، تفاوت‌های بسیاری در انتظارات آن‌ها به‌وجود می‌آید. در این میان مشتری باید به تمامی نیاز و درخواست‌های خود از جمله: کیفیت کالا، تفاوت با محصولات دیگر، امکان دستیابی به بخش عمده‌ای از محصولات دست پیدا کرده و سپس اقدام به خرید کند.

در صورتی که برندسازی خرده فروشی قدرت لازم را داشته باشد می‌تواند تمامی نیاز‌های مشتری خود را برطرف نماید.

 آژانس دیجیتال مارکتینگ بـهنما

مقالات مرتبط

 آژانس دیجیتال مارکتینگ بـهنما

5/5 - (1 امتیاز)