جهت مشاوره رایگان با ما در تماس باشید

جهت مشاوره رایگان با ما در تماس باشید

انجام تمامی خدمات سئو به صرفه و باکیفیت با هدف افزایش فروش شما

اگر شما برای کسب و کارتان، حضور در فضای دیجیتال را انتخاب کرده اید و وب سایتی برای فروش محصولات و یا خدمات خود دارید، قطعا از اهمیت داشتن ترافیک بالا در وبسایت خود مطلع هستید. بهترین روش برای بالا بردن ترافیک وب سایت به طور طبیعی و اصولی، بهره گیری از تکنیک های  سئو می باشد. با استفاده از سئو، وب سایت شما می تواند در صفحه جستجوی گوگل در رتبه های اول قرار گرفته و این موضوع علاوه بر بالا بردن فروش شما سبب ایجاد حس اعتماد در مخاطبین و آگاهی از برندتان می شود. 

سئو فرایندی مستمر و تکنیکال است که برای نتیجه گیری از آن، بسته به شرایط سایت شما و رقبای خود، از روش های متفاوتی می توان به نتیجه و موقعیت دلخواه رسید.

شرکت بهنما با بررسی تمام موارد و با بهره گیری از دانش تیم تخصصی دیجیتال مارکتینگ، کارشناسان سئو و کارشناسان محتوا،  استراتژی سئو سایت شما را متناسب با کسب وکارتان طراحی و پیاده سازی می نماید، تا شما را به نتیجه دلخواه تان برساند.

خدمات سئو سایت
خدمات سئو سایت

نمونه کارهای خدمات سئو شرکت بهنما

آژانس دیجیتال مارکتینگ بهنما

آژانس دیجیتال مارکتینگ بهنما با تدوین و اجرای برنامه بازاریابی دیجیتال به کسب وکارها کمک می کند تا حضور موفقیت آمیزی را در فضای دیجیتال تجربه کنند. بهنما موفقیت مشتریان خود را موفقیت خود دانسته و با تمام تعهد تلاش می کند تمامی خدمات مورد نیاز کسب و کار ها در فضای دیجیتال را با بالاترین کیفیت ارائه دهد؛ به همین دلیل نیز در سال های فعالیت خود افتخار همکاری با کسب و کار های بسیاری از صنایع مختلف را داشته است.                                                                               

سوالات متداول

عوامل متعددی در تعیین زمان اثربخش شدن سئو یک وبسایت مؤثرند، از جمله این عوامل می‌توان به رقابت در کلمات کلیدی، میزان بودجه، استراتژی سئو، دامین آتوریتی وب‌سایت، لینک‌های ورودی، محتوا و کلمات کلیدی منتخب، ساختاربندی وب‌سایت و… اشاره کرد.

به طور کلی به ثمر رسیدن پروژه سئو حدود  ۶ تا ۱۲  ماه زمان بر است (در موارد خاص حداقل ۳ ماه). این نکته حائز اهمیت است که کسب رتبه‌های بالا در صفحه اول گوگل، فعالیتی مستمر بر اساس الگوریتم‌های گوگل را می‌طلبد و فعالیت شما به صورت مداوم برای گوگل امتیاز مثبت محسوب می‌گردد. برای کسب رتبه‌های بالا در صفحه اول از طریق سئو باید صبور باشید تا نتیجه بگیرید.

  • تجربه نشان داده است اگر استراتژی سئو به درستی تدوین شده باشد نرخ بازگشت سرمایه سئو بالاست و می‌تواند چندین برابر هزینه‌های انجام شده، درآمد زایی داشته باشد.

    به جهت سنجش میزان بازگشت سرمایه پروژه‌های سئو محاسبه میزان بازدهی عملکرد سئو اهمیت فراوانی دارد. ما برای محاسبه بازدهی عملکرد سئو شاخص‌های کلیدی مختلفی مانند میزان ترافیک ارگانیک سایت، میزان نرخ پرش، رتبه کلمات کلیدی و میزان ماندن کاربران در سایت و … را مدنظر قرار می‌دهیم ‎که می‌توانند اطلاعات کافی از موفق بودن فعالیت‌های سئو را در اختیار‌مان قرار دهند؛ مقایسه میزان بازدهی عملکرد فنی سئو در کنار میزان هزینه انجام شده می‌تواند دید کاملی از میزان بازگشت سرمایه سئو در اختیارمان قرار دهند. در خدمات سئو ارائه شده توسط شرکت دیجیتال مارکتینگ بهنما جلسات ماهانه به منظور ارزیابی عملکرد سئو در نظر گرفته شده که در این جلسات میزان بازدهی فنی عملکرد سئو به کارفرمایان در قالب گزارش عملکرد فنی ارائه خواهد شد که این امر به ارزیابی بازگشت سرمایه سئو توسط کارفرمایان کمک شایانی می‌نماید .

همانطور که می‌دانيد هدف اصلی سئو، رسیدن به صفحه اول گوگل است. تجربه نشان داده است به جز صفحه اول، کاربران تمایل چندانی به مشاهده صفحات دیگر گوگل ندارند و به همین خاطر اگر قصد رقابت را دارید، حتما باید در صفحه اول گوگل دیده شوید. اما آیا رسیدن به صفحه اول گوگل تضمینی است؟

یکی از خدمات ویژه‌ای که توسط بهنما ارائه می‌شود، سئو سایت با به کارگیری جدیدترین الگوریتم‌های گوگل است. الگوریتم‌های گوگل همه ساله در حال تغییر بوده و باید مطابق با آن اقدام به سئو کرد تا نتیجه دلخواه کسب شود و هدف اصلی ما افزایش ورودی از گوگل و دیده شدن در صفحه اول است. ما این تضمین را به مشتریان خود می‌دهیم که سایت شما را در بالاترین رتبه و صفحه اول گوگل قرار دهیم.

مشاوره با آژانس دیجیتال مارکتینگ بهنما

ما مشتاق هم کلامی با شما هستیم. با ما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره رایگان بهنما استفاده نمایید.

تلفن ثابت

۰۲۱-۸۸۸۰۷۹۳۰

تلفن همراه

۰۹۱۲-۳۴۹۸۷۵۵

آدرس

تهران، میدان ولیعصر، خیابان رودسر، پلاک ۸، مرکز رشد و نوآوری دانشگاه خوارزمی، طبقه ۲، واحد ۱، شرکت دیجیتال مارکتینگ بهنما​

شرکت دیجیتال مارکتینگ بهنما
Rate this page