Behnamagroup

مریم گودرزی

مسئول تیم دیجیتال مارکتینگ

تهران ، ایران

درباره مریم گودرزی بیشتر بدانید

مریم مسئول تیم دیجیتال مارکتینگ بهنماست و به معنای واقعی کلمه عاشق بازاریابی و عاشق یادگرفتنه چیزای جدیده. حافظه ی بسیار قوی داره و همیشه سعی می کنه در همه کار ها دقیق باشه، به قول خودش یک کاری یا نباید انجام بشه یا باید درست و حسابی انجامش بدیم. روحیه اجتماعی مریم باعث شده همیشه علاقه مند به اشتراک گذاشتن چیز هایی که یادمی‌گیره با دیگران باشه و همیشه این جمله رو ازش می شنوید که :” من تنهایی از هیچی لذت نمی برم” .

مریم بازاریابی رو تو دل کار یادگرفته و دلیل موفقیت اش در کار هم ریشه در این موضوع داره که مریم بسیار زیاد ارتباط با آدم ها رو دوست داره و معتقده بهترین راه شناخت اونها پرسیدن، صحبت کردن و درک نیاز هاشونه و همین موضوع هم باعث شده به بازاریابی علاقه مند بشه چون مبنای بازایابی هم بر اساس شناخت و رفع نیاز های مخاطب و هم آفرینی هستش. همین علاقه مریم به بازاریابی هم باعث شد بعد از اتمام تحصیلاتش در رشته فنی مهندسی برای تحصیلات تکمیلی رشته بازاریابی رو در دانشگاه تهران انتخاب کنه. از همون سال ها هم همیشه در حوزه بازاریابی همچنان مشغول به کار و یادگیری بوده. مریم فعالیت پژوهشی در حوزه بازاریابی رو دوست داره و بخشی از زمانش رو همیشه به این کار اختصاص میده. موضوع برندینگ موضوع مورد علاقه مریم در بازاریابی هست و بیشتر مطالعات و مقالاتش هم در همین حوزه بوده.

 مریم به عنوان مسئول دیجیتال مارکتینگ در ساختار کاری بهنما به طور مستقیم با تمام تیم ها فعالیت می کنه و وظیفه داره دانش بازاریابی دیجیتال رو در تمام قسمت های فعالیت بهنما وارد کنه و تلاش کنه همه کار ها بر اساس اصول دیجیتال مارکتینگ انجام بشن.  تدوین مارکتینگ پلن ها، استراتژی ها و … توسط تیم دیجیتال مارکتینگ انجام می‌شه . 

مریم در اوقات فراغت به ورزش کردن و طبیعت گردی و کتاب خوندن مشغول می‌شه و بیشترین حسی که از ارتباط با مریم دریافت می‌کنید حس مهربانی و اهمیت دادنش به دیگران هست.