Behnamagroup

مریم گودرزی

مسئول تیم دیجیتال مارکتینگ

تهران ، ایران

درباره مریم گودرزی بیشتر بدانید

مریم مسئول تیم دیجیتال مارکتینگ بهنماست و به معنای واقعی کلمه عاشق بازاریابی و عاشق یادگرفتنه چیزای جدیده .حافظه ی بسیار قوی داره و همیشه سعی می کنه در همه کار ها دقیق باشه به قول خودش یک کاری یا نباید انجام بشه یا باید درست و حسابی انجامش بدیم . روحیه اجتماعی مریم باعث شده همیشه علاقه مند به اشتراک گذاشتن چیز هایی که یادمی‌گیره با دیگران باشه و همیشه این جمله رو ازش می شنوید که :” من تنهایی از هیچی لذت نمی برم” .

مریم بازاریابی رو تو دل کار یادگرفته و دلیل موفقیت اش در کار هم ریشه در این موضوع داره که مریم بسیار زیاد ارتباط با آدم ها رو دوست داره و معتقده بهترین راه شناخت اونها پرسیدن، صحبت کردن و درک نیاز هاشونه  و همین موضوع هم باعث شده به بازاریابی علاقه مند بشه چون مبنای بازایابی هم  بر اساس شناخت و رفع نیاز های مخاطب و هم آفرینی  هستش . همین علاقه مریم به بازاریابی هم باعث شد بعد از اتمام تحصیلاتش در رشته فنی مهندسی  برای تحصیلات تکمیلی رشته بازاریابی رو در دانشگاه تهران انتخاب کنه . از همون سال ها هم همیشه در حوزه بازاریابی همچنان مشغول به کار و یادگیری بوده . مریم  فعالیت پژوهشی در حوزه بازاریابی رو دوست داره و بخشی از زمانش رو همیشه به این کار اختصاص میده موضوع برندینگ موضوع مورد علاقه مریم در بازاریابی هست و  بیشتر مطالعات و مقالاتش هم در همین حوزه بوده.

 مریم به عنوان مسئول دیجیتال مارکتینگ در ساختار کاری بهنما به طور مستقیم با تمام تیم ها فعالیت می کنه و  وظیفه داره دانش بازاریابی دیجیتال رو  در تمام قسمت های فعالیت بهنما وارد کنه و تلاش کنه همه کار ها بر اساس اصول دیجیتال مارکتینگ انجام بشن.  تدوین مارکتینگ پلن ها، استراتژی ها  و … توسط تیم دیجیتال مارکتینگ انجام می‌شه . 

مریم در اوقات فراغت به ورزش کردن و طبیعت گردی و کتاب خوندن مشغول می‌شه و بیشترین حسی که از ارتباط با مریم دریافت می‌کنید حس مهربانی و اهمیت دادنش به دیگران هست.