خدمات دیجیتال مارکتینگ

خدمات دیجیتال مارکتینگ مجموعه فعالیت هایی است که کسب وکار شما برای حضور موثر در دنیای دیجیتال به آن نیاز دارد .خدمات دیجیتال مارکتینگ با توجه به نیاز و ماهیت هر کسب وکار به طور کامل از ابتدا تا انتها برای هر کسب و کار برنامه ریزی شده و به انجام خواهد رسید.

 آژانـــس دیجیــــتال مارکتینگ بـهـنما

0912-3498755 | 021-88807930

خدمات دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ دقیقا چی کار میکنه؟

همون طور که در دنیای واقعی کسب وکار ها همواره به دنبال معرفی خودشون به مخاطبان شون هستن تا اون ها رو ترغیب کنن که از خدمات و یا محصولاتشون استفاده کنن در دیجیتال  مارکتینگ هم به دنبال همین هدف در بستر اینترنت هستیم . ما با انجام فعالیت های مختلف مانند طراحی سایت، سئوی سایت، تولید محتوا در سوشال مدیا و اجرای کمپین های تبلیغاتی آنلاین و… در قالب پروژه دیجیتال مارکتینگ تلاش می کنیم تا کسب وکار شما ، خدمات و یا محصلات تون رو به مخاطبان تون که در بستر اینترنت حضوردارند معرفی کنیم و ترغیب شون کنیم تا از خدمات و یا محصولات شما استفاده کنند.

 آژانـــس دیجیــــتال مارکتینگ بـهـنما

0912-3498755 | 021-88807930

خدمات دیجیتال مارکتینگ

چرا باید کسب و کارمون رو وارد فضای دیجیتال مارکتینگ کنیم؟

اولین دلیل مهم اینه که درحال حاضر تمام کسب و کارها تو دنیا رو به دیجیتالی شدن گام برمی دارن، درنتیجه ما برای اینکه از رقیبامون جا نمونیم، ناگزیر به دیجیتالی کردنِ بازاریابیِ کسب و کارمون هستیم. دلیل مهم بعدی اینه که از اونجایی که ما همیشه دنبال یه راهی هستیم که طیف مشتریانی که اسم ما رو می شنون یا قراره با محصول یا خدمتمون آشنا بشن رو، بیشتر کنیم، دیجیتال مارکتینگ اومده تا خیلی از محدودیت ها و چالش هایی مثل محدودیت جغرافیایی، محدودیت زمانی و هزینه و کلی محدودیت دیگه که برای اکثرمون مشترک هست رو از سر راهمون برداره و کمک کنه کسب و کارمون روبه رشد حرکت کنه و درنتیجه میزان فروش و درآمدمون افزایش پیدا کنه. و دلیل بعدی اینکه دیجیتال مارکتینگ به دلیل ویژگی های خاصی که داره در مقایسه با روش های بازاریابی سنتی بسیار به صرفه تر هست و در عین حال بازدهی بیشتری هم داره

 آژانـــس دیجیــــتال مارکتینگ بـهـنما

0912-3498755 | 021-88807930

خدمات دیجیتال مارکتینگ

همین که با یه آژانس دیجیتال مارکتینگ قرارداد ببندیم که کارهامون و انجام بده کافیه؟

جواب اینه که قطعاً و یقیناً کار به بستن قرارداد با مجموعه متخصص دیجیتال مارکتینگ ختم نمیشه و حتما لازمه که خودمون هم کنار اون مجموعه و در جهت بهتر پیش بردن کارها گام برداریم. اینکه یه تیم متخصص و قابل اعتماد کار دیجیتال مارکتینگ برندمون رو انجام بده، یه قسمت ماجراست، اینکه ما خودمون به عنوان صاحب برند خودمون رو چقدر به این فضا نزدیک می کنیم، هم قسمت خیلی مهم و تاثیرگذاری هست. و به چند دلیل مهم لازمه که همزمان با فعالیت تیم دیجیتال مارکتینگ، اطلاعات خودمون تو این حوزه رو بالا ببریم؛ دلیل اول اینکه؛ واقعیت اینه که با ذهنیت کسب و کار سنتی، نمیشه کسب و کار دیجیتال رو مدیریت کرد، لازمه ما هم ذهنیتمون رو نزدیک فضای دیجیتال مارکتینگ کنیم. و دلیل مهم دوم اینکه؛ هرچقدر هم تیم دیجیتال مارکتینگ قوی و کاربلد باشه، تا جایی که مربوط به تخصص خودش هست می تونه موثر باشه، از یه جایی به بعد دیگه همکاری، دیدگاه ، ذهنیتِ باز و شفافِ صاحب کسب و کار تو حوزه دیجیتال مارکتینگ رو می طلبه

 آژانـــس دیجیــــتال مارکتینگ بـهـنما

0912-3498755 | 021-88807930

شرکت دیجیتال مارکتینگ

برای موفق شدن در دیجیتال مارکتینگ لازمه چه فاکتورهایی رو رعایت کنیم؟

تقریباً همه صاحبان کسب و کارها میدونن که هرکار تازه ای رو که شروع میکنی باید بپذیری که تا یه مدت “خاک خوری” داره. وقتی قراره مسیر بازاریابیِ برندمون رو از مسیر سنتی به فضای دیجیتالی تغییر بدیم، اولین فاکتور مهم برای موفق شدن تو این مسیر اینه که بپذیریم این مسیرِ تغییر هم از این قاعده مستثنی نیست و شامل خاک خوری میشه. اما با این تفاوت که تو این مسیر، نتیجه ای که بعد از این خاک خوری تجربه می کنیم، اونقدر شگفت انگیز و ملموس هست که به خودمون میگیم واقعاً ارزشش رو داشت. فاکتور مهم بعدی اینه که حواسمون باشه چه مقدار هزینه رو به کدوم بخش از دیجیتال مارکتینگ اختصاص بدیم، چون هرچقدر هم بودجه زیادی برای این کار درنظر گرفته باشیم، اگه تو زمان مناسب و تو حوزه ی مناسبِ خودش صرف نشه، نتیجه ای که میخوایم رو نمی گیریم و  همین موضوع اهمیت همکاری با مجموعه های ماهر تو این حوزه رو دو چندان میکنه

 آژانـــس دیجیــــتال مارکتینگ بـهـنما

0912-3498755 | 021-88807930

شرکت دیجیتال مارکتینگ

برا شروع دیجیتال مارکتینگ برای کسب وکارم از کجا باید شروع کنم؟

گام اول اینکه مثل هر کار مهم دیگه ای توی زندگی مشورت بگیرید برای این کار می تونید روی مشاوره دیجیتال مارکتینگ رایگان ما هم حساب کنید در نتیجه این مشاوره مشخص میشه که چه میزان بودجه و زمان می تونید به پروژه دیجیتال مارکتینگ کسب وکار تون اختصاص بدید و قراره از چه ابزار هایی برای اون  استفاده کنید

بعد از اینکه مشورت هاتون رو انجام دادید و تصمیم گرفتید گام دوم برای شروع فرایند دیجیتال مارکتینگ برای هر کسب وکاری ایجاد استراتژی دیجیتال مارکتینگ بر مبنای ماهیت آن کسب وکار، رقبا، بازار، محدودیت های مالی، زمان و … هست اینجا مشخص میشه که دقیقا چه فعالیت هایی توی پروژه شما انجام میشه و چطور قراره انجام بشن . مرحله بعدی هم اجرای قسمت های مختلف مانند طراحی سایت، سئو ، تولید محتوا ، برگزاری کمپین های تبلیغاتی آنلاین و … هست و در نهایت هم تحلیل عملکرد  هست که در قسمت های مختلف لازمه انجام بشه

 آژانـــس دیجیــــتال مارکتینگ بـهـنما

0912-3498755 | 021-88807930

خدمات بازاریابی دیجیتال

چه برند هایی خدمات دیجیتال مارکتینگ خود را به ما سپرده اند؟

تیم بهنما با سابقه تدوین استراتژی و اجرای خدمات دیجیتال مارکتینگ برای برند های مختلف در صنایع مختلف و همچنین با بهره جویی از متخصصان مجرب در این حوزه خدمات خود را در اختیار مشتریان قرار خواهد داد.

 آژانـــس دیجیــــتال مارکتینگ بـهـنما

0912-3498755 | 021-88807930

چرا معتقدیم بهنما انتخاب مناسبی برای شماست؟

تیم بهنما با سابقه تدوین استراتژی و اجرای خدمات دیجیتال مارکتینگ برای برند های مختلف در صنایع مختلف و همچنین با بهره جویی از متخصصان مجرب در این حوزه خدمات خود را در اختیار مشتریان قرار خواهد داد.

 

 آژانـــس دیجیــــتال مارکتینگ بـهـنما

0912-3498755 | 021-88807930

شرکت دیجیتال مارکتینگ بهنما

سوالات متداول

در سال‌های اخیر اهمیت دیجیتال مارکتینگ در دنیای امروزی بسیار افزایش پیدا کرده است که دلیل آن جذب بشر به سوی فضای دیجیتال و شبکه‌های اجتماعی بوده است. بدون شک اهمیت دیجیتال مارکتینگ نه تنها در سازمان و شرکت‌های تجاری بلکه برای کاربران و مشتریان نیز بسیار زیاد است که دلیل آن را می‌توان جذب افراد به سمت فضای آنلاین و خرید اینترنتی دانست.

کسب‌‌وکار‌هایی که به تازگی فعالیت خود را شروع کرده‌اند، به‌راحتی می‌توانند از طریق دیجیتال مارکتینگ خود را به مخاطبان و افرادی که خرید آنلاین انجام می‌دهند، ثابت کنند. از اهمیت دیجیتال مارکتینگ در دنیای کسب‌و‌کار می‌توان به معرفی محتوای کاری خود به بهترین شکل ممکن، دستیابی سریع به اهداف خود در فروش محصولات، امکان شروع فعالیت با کمترین سرمایه و سود‌دهی سریع، شناخته شدن سریع در بین مخاطبان و کاربران به دلیل حضور فراوان افراد در فضای اینترنت و… اشاره کرد.

همچنین در دیجیتال مارکتینگ افراد می‌توانند چندین نوع از محصولات خود را به چند مشتری در زمان واحد معرفی کنند و فروش خود را افزایش دهند که این نمونه‌ای دیگر از اهمیت دیجیتال مارکتینگ در کسب‌و‌کار است. بهره‌گیری از کلمات کلیدی مفید و محتوای جذاب تاثیر فراوانی در قرار گرفتن وب سایت شما در صفحه نخست گوگل و سایر شبکه‌های اجتماعی را دارد.

از مهمترین دلایلی که سبب محبوبیت بازاریابی دیجیتال در بین کاربران در مشاغل مختلف شده، جلب توجه و نظر مشتریان و استفاده ساده و آسان از آن است. تمامی افراد فعال در کسب‌و‌کار‌های اینترنتی با مزایای استفاده از خدمات بازاریابی دیجیتال مارکتینگ آشنا هستند که در این مطلب قصد داریم برخی از این مزایا را ذکر کنیم.

ترفند‌های موجود در بازاریابی دیجیتال سبب شده تا این ابزار، روشی مؤثر برای افزایش تعداد کاربران در مشاغل مختلف واقع شود. از کاربردی‌ترین ابزاری که می‌توان به شبکه مجازی و اینترنت متصل شد، موبایل است. استفاده مخاطبان از موبایل در بازاریابی دیجیتال و اتصال آن‌ها با دنیای وب، سبب شده است تا انواع بیزینس‌ها با سرعت بیشتری و متناسب با اهداف خود مشتریان را جذب کنند.

 • امکان سنجش نتایج با سریع‌ترین روش
 • مقرون به صرفه بودن
 • برقراری ارتباط با کاربران بیشتر
 • قابلیت مورد هدف قرار دادن خریداران با توجه به ایده‌آل‌های خود
 • دسترسی به کاربر‌های فعال در شبکه‌های اجتماعی در کمترین زمان
 • امکان دستیابی بیشتر به مشتریان از طریق سئوی محلی
 • فراهم شدن زمینه برای رقابت میان بیزینس‌های مختلف
 • امکان تغییر تاکتیک‌های خود به منظور نتیجه‌گیری بهتر

اگر شما به عنوان فردی در نقش یک کارآفرین و یا رئیس یک سازمان در دنیای خدمات اینترنتی مشغول به فعالیت هستید، باید به صورت تخصصی و کامل با بازاریابی دیجیتال آشنا شوید و از آن در کسب‌و‌کار خود نیز استفاده کنید.

بدون شک بازاریابی دیجیتال را می‌توان یک بخش متصل به کسب‌و‌کار‌های اینترنتی و آنلاین دانست. در دنیای کنونی با پیشرفت شغل‌های آنلاین و البته افزایش مخاطبان شبکه‌های اینترنتی، اینترنت به عنوان یک مرجع به منظور جذب کاربر شناخته شده است. دیجیتال مارکتینگ به معنی بازاریابی از روش شبکه‌های دیجیتال از جمله تلفن همراه، ایمیل، پیامک و… به منظور دستیابی به هدف‌های بازاریابی است.

دلایل بسیاری در رابطه با اهمیت بازاریابی دیجیتال وجود دارد که از مهمترین آن‌ها می‌توان سریع‌ترین روش ممکن به منظور جذب مشتری، صرفه‌جویی از نظر اقتصادی و زمانی، برقراری ارتباط آسان با خریداران، برخورداری از انعطاف‌پذیری زیاد در انواع بازاریابی دیجیتال، امکان ردیابی مشتریان در کمترین زمان ممکن و… را نام برد.

با افزایش افراد در دنیای آنلاین، دیگر بازاریابی به روش سنتی سودآور نخواهد بود و از این رو تمامی افراد حتی کسانی که دارای مشاغل قدیمی هستند، نیز باید به این روش بازاریابی روی آورند تا موفقیت خود را گسترش دهند.

 • انواع تبلیغات کلیکی
 • امکان بازاریابی محتوایی و همچنین بهینه کردن موتور جستجو
 • بازاریابی شبکه‌های اجتماعی
 • بازاریابی با استفاده از ویدیو و ایمیل

امروزه و با در نظر گرفتن سلیقه مخاطبان بیشترین خدمات این نوع بازاریابی از طریق شبکه‌های اجتماعی مانند: اینستاگرام، گوگل، تلگرام، یوتیوب و… انجام می‌شود. هر یک از خدمات ذکر شده خود دارای مجموعه گسترده و توضیحات فراوانی است. در آخر می‌توان نتیجه گرفت که در دیجیتال مارکتینگ و انواع خدمات آن، امکان ارتباط حضوری و رودررو با مخاطب امکان‌پذیر نیست.

در صورتی که تمایل به اجرای خدمات بهینه سازی و سئو سایت توسط شرکت دیجیتال مارکتینگ بهنما برای وبسایت خود را داشته باشید، در شروع همکاری به بررسی کلی شرایط وبسایت شما خواهیم پرداخت. پس از بررسی سایت و مشخص شدن موارد مورد نیاز برای سئو تکنیکال و محتوایی به طور موازی جلسه‌ای با تیم فنی بهنما برای شما برگزار خواهد شد و در ادامه استراتژی سئو برای سایت‌تان تدوین می‌گردد. پس از انجام مراحل گفته شده فرایند سئو سایت آغاز شده و به صورت ماهانه در قالب جلسات ارزیابی عملکرد ضمن ارائه گزارش مکتوب از عملکرد ماهانه سئو وبسایت‌تان، علمکرد فنی سئو انجام شده بر روی وبسایت شما مورد تحلیل و بررسی قرار خواهد گرفت.

 آژانـــس دیجیــــتال مارکتینگ بـهـنما

0912-3498755 | 021-88807930

مجله بهنما

چگونه با برندسازی قوی به ذهن مشتری نفوذ کنیم؟

خانه چگونه با برندسازی قوی به ذهن مشتری نفوذ کنیم؟ برندسازی و …

بیش تر بخوانید
معرفی بیگ دیتا (کلان داده) و کاربردهای آن

معرفی بیگ دیتا (کلان داده) و کاربردهای آن

خانه معرفی بیگ دیتا (کلان داده) و کاربردهای آن بیگ دیتا (کلان …

بیش تر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *