Behnamagroup

خدمات بازاریابی دیجیتال

امروزه تمامی کسب و کارها از خرد تا کلان، اهمیت حضور در فضای دیجیتال را درک کرده اند و در کنار اهداف و ماموریت ویژه ای که برای سازمان خود تعریف کرده اند، در نهایت به دنبال جذب مشتریان بیشتر، برقراری  ارتباط موثر و بلند مدت با آن ها و در نهایت افزایش فروش و سودآوری هستند. برای رسیدن به این اهداف، کسب و کارها باید برنامه‎ای مشخص و مدون برای فعالیت های بازاریابی خود در دنیای دیجیتال داشته باشند و از تمام منابع و فن‌آوری های ارزشمند بازاریابی به طور صحیح استفاده کنند ، البته که بازاریابی دیجیتال برای کسب و کار شما فرصتی عالی برای رشد و رسیدن به قله‌های موفقیت است.

توضیحات راجع به بازاریابی دیجیتال

چرا استفاده از خدمات دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کار من ضروری است؟

شکل‌ها و بسترهای مختلفی از بازاریابی دیجیتال از جمله بازاریابی رسانه های اجتماعی، سئو، بازاریابی موتورهای جستجو، تبلیغات بنری، بازاریابی از طریق ایمیل، بازاریابی محتوا و… وجود دارد، که هر کدام از این ابزارهای دیجیتال با توجه به پتانسیلی که در سرعت اگاهی از برند و وایرالسازی دارند، می‌توانند سلاح قدرتمند شما  برای حضور در صحنه رقابت باشند، بسیاری از کسب و کار ها با بازاریابی خلاقانه محصولات، خدمات و یا برند خود در فضای دیجیتال، می توانند شاهد رشد حداکثری در این فضا باشند. شما با استفاده از خدمات دیجیتال مارکتینگ به راحتی امکان آزمون و خطا و ارزیابی عملکرد و تحلیل نتایج فعالیت های بازاریابی خودتان را در اختیار دارید،  و به راحتی می‌توانید اثربخشی و کارایی فعالیت ها را باهم مقایسه کنید ، این تحلیل کارها و فرایندهای اجرایی و میزان کارآمد بودن آن‌ها در صرفه جویی هزینه‌ها و زمان شما بسیار مفید خواهد بود و از طرفی شما می‌توانید به راحتی نقاط ضعف و نقاط قوت خود را پیدا کرده و با تمرکز و تقویت نقاط قوت و برطرف کردن نقاط ضعف می‌توانید هر روز بهتر از قبل دیده شوید.

شما می توانید با همکاری تیم متخصص بهنما نتایج ارزشمندی را برای کسب و کار خود رقم بزنید.

مزایای بازاریابی دیجیتال

خدمات تیم بهنما

تیم بهنما خدمات بازاریابی دیجیتال شامل تدوین برنامه بازاریابی دیجیتال، مدیریت کمپین های تبلیغاتی و دیجیتال برندینگ را  در سطوح مختلف  به شرح ذیل تقدیم حضورتان می‌نماید:

خدمات بازاریابی دیجیتال بهنما
خدمات بازاریابی دیجیتال بهنما

کمپین های تبلیغاتی (Advertising Campaign)

تولید محتوا و دیگر فعالیت های انجام شده در وب سایت و یا شبکه های اجتماعی شما، رفته رفته به جذب مخاطبان بیشتر منجر می شوند . روند جذب مخاطبانی که توسط تولید محتوا جذب کسب و کار شما خواهند شد روندی دائمی اما کند است. کمپین های تبلیغاتی در شبکه های اجتماعی و یا در بستر وب به شما کمک می کنند تا به عنوان مکمل تولید محتوا، جذب مخاطب بیشتری در زمان کوتاه تری داشته باشید . در رابطه با اجرای کمپین های تبلیغاتی مهمترین نکته توجه به برگزاری استاندارد این کمپین ها در بهینه ترین حالت ممکن است به گونه ای که بتواند بیشترین میزان اثر گذاری را داشته باشند.

یک کمپین تبلیغاتی موفق که بر مبنای استراتژی آگاهی از برند، معرفی محصول جدید و یا افزایش ارتباط با بازار هدف و یا افزایش فروش  طراحی شده باشد، می‌تواند نقش بسیار مهمی در ورود پرقدرت شما به دنیای دیجیتال و توسعه کسب و کار شما داشته باشد. شما از طریق راه‌اندازی کمپین‌های تبلیغاتی به طیف گسترده‌تری از کاربران اینترنتی دسترسی خواهید داشت، کمپین تبلیغاتیبه اجرای فعالیت‌های تبلیغاتی گفته می‌شود که از قبل پیام هدف کمپین، مخاطب و برنامه‌ریزی دقیق معین شده تا پیام مورد نظر در بهترین زمان ممکن با توجه بودجه برای جامعه هدف ارسال شده و مخاطبان بیشتری را برای ارتباط بهتر با کسب و کار، ترغیب نماید، کمپین های تبلیغاتی با هدف تاثیرگذری بر احساسات مخاطبان و ایجاد درگیری ذهنی در آن ها سعی دارند تا مخاطبان بیشتری را ترغیب به استفاده از یک محصول و یا خدمات یک برند کنند. هرچه در طراحی کمپین و تدوین استراتژی اصول روانشناسی و نورومارکتینگ و خلاقیت بیشتر باشد بدون شک این اثر گذاری بیشتر می‌شود.

ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ بهنما طیف گسترده ای از خدمات بازاریابی دیجیتال را به شما عزیزان ارائه می‌دهیم، با خدمات 360 درجه راه اندازی و طراحی کمپین تبلیغاتی در کنار شما هستیم. تیم خلاق بهنما با مشاوره، تدوین استراتژی، خلاقیت و ایده پردازی، طراحی کمپین تبلیغاتی و انتشار آن در کانال های مناسب،  نتایج فوق العاده ای را برای شما و کسب و کارتان رقم خواهد زد. از آنجایی که کمپین های تبلیغاتی در فضای دیجیتال به راحتی امکان سنجش و اندازه گیری را برای شما فراهم می‌کنند، در پایان می‌توان با تجزیه و تحلیل دیتاها نکاتی را بدست آورد که در کمپین‌های بعد تأثیر مثبتی خواهند داشت.

اگر به دنبال برگزاری یک کمپین تبلیغاتی هستید، حتما با متخصصان این حوزه که معمولا آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ فعال در زمینه کمپین‌های دیجیتال هستند، مشورت کنید تا بتوانید بودجه خود را به بهترین شکل مدیریت کرده و در راستای آن بهترین نتیجه را دریافت کنید.

اهداف برگزاری کمپین دیجیتال

برنامه بازاریابی دیجیتال (Digital Marketing Plan):

یکی از تخصصی ترین خدمات ارائه شده توسط تیم بهنما تدوین برنامه بازاریابی برای کسب و کار شماست. یک برنامه جامع که شامل وضعیت کنونی بازار، بررسی و آنالیز ماتریس SWOT  (نقاط قوت، نقاط ضعف، فرصت ها و تهدیدات) ، اهداف(بلند مدت، میان مدت) بازاریابی، شرح  8p بازاریابی، استراژی های بازاریابی، تاکتیک های بازاریابی و در نهایت برنامه اجرایی است.

چرا کسب و کارها به برنامه بازاریابی دیجیتال نیاز دارند؟

به طور کلی یک برنامه ی بازاریابی تمام جزئیات فعالیت‎ها و برنامه‎های شما و یا کسب و کارتان در دنیای دیجیتال است، در واقع شما با این برنامه مدون به طور کامل متوجه خواهید شد که چه نوع فعالیتی را در چه زمانی و به چه علتی و چگونه در هر یک از بخش های دیجیتال نظیر وب سایت و سوشال مدیا انجام دهید و به طور کامل بر اجرای برنامه ها و میزان اثربخش و  عملکرد آن ها  نظارت داشته باشید. برنامه بازاریابی دیجیتال تمام آنچه که برای ورود و معرفی یک محصول یا خدمت جدید و یا یادآوری محصول و خدمت قدیمی تر در بازار نیاز دارید و نیز فعالیت های ترویجی و تشویقی، سیاست های قیمت گذاری گرفته تا زمان بندی فروش، و فرآیندهای توزیع محصول در بازارهای هدف  را  به شما نشان می‌دهد.

دیجیتال برندینگ یا برندسازی دیجیتال:

یکی از تکنیک های مدیریت  برند، دیجیتال برندینگ است که از اینترنت و فضای دیجیتال و دیجیتال مارکتینگ  برای رشد و توسعه برند استفاده می‌کند. اگرچه که برندینگ در فضای سنتی همچنان برقرار است اما کسب و کارهای امروزی نیاز دارند تا از ابزار های متنوع دیجیتال استفاده کنند تا بتوانند خود را در فضای واقعی تثبیت کنند. بسیاری از کسب و کارها از طریق بازاریابی و برندینگ دیجیتال در بسترهای مختلف فضای دیجیتال تلاش می کنند تا برندشان را توسعه دهند، پس عدم حضور شما در این فضا به معنای حذف از صحنه رقابت خواهد بود. دیجیتال برندینگ به معنای خلق ارتباط بین مصرف‌کننده و محصولات یا سرویس‌هایی است که به مشتری ارائه داده می‌شوند. بنابراین با ابزارهای دیجیتال برندینگ، برند شما در دنیای واقعی شناخته ‌می‌شود. به طور کلی هدف دیجیتال برندینگ لزوما افزایش فروش نیست، بلکه دیجیتال برندینگ به دنبال افزایش آگاهی از برند، جایگاه یابی برند در ذهن مخاطبان و نیز ایجاد یک تصویر مثبت از برند است؛ فعالیت هایی که در بلند مدت سبب افزایش وفاداری مشتریان و نیز افزایش ارزش ویژه برند می‌شوند.

چرا به دیجیتال برندینگ یا برندسازی دیجیتال نیازمندیم؟

یکی از موثرترین و کم هزینه ترین شیوه های بازاریابی ، بازاریابی دهان به دهان((word of mouth است که  امروزه با گسترش فضای دیجیتال و پیدایش دیجیتال برندینگ ، این نوع بازاریابی هم تاثیر و جایگاه  ویژه ای در فضای دیجیتال  پیدا کرده است. البته که نحوه ی بیان آن در فضای دیجیتال نسبت به فضای سنتی متفاوت است. یکی از ویژگی های فضای دیجیتال قدرت و امکان تعامل است، در این بستر مردم می توانند به راحتی با برند و سایر افراد ارتباط برقرار کنند و نظرات خود را بیان کنند، و این فرصت بسیار خوبیست برای صاحبین کسب و کارها که صدای مخاطبان خود را گوش دهند و از علایق و نیازهای آن ها باخبر شده، و مطابق خواسته و نیازآن ها به طراحی خدمت یا محصول بپردازند تا در نهایت بتوانند ارتباط خود را با مشتریان بهتر از قبل ادامه دهند.  از طرفی هم امروزه مشتریان این قدرت را دارند تا بتوانند به کسب و کارها در گسترش برندشان کمک کنند. فضای مجازی و اینترنت این ارتباط را بین مشتریان و برندها به وجود آورده تا صاحبین کسب و کارها بتوانند از طریق محصولات یا خدمات خود به بخشی از زندگی روزمره مخاطبان خود تبدیل شوند و در ذهن آن ها جایگاه ویژه ای پیدا کنند. تیم متخصص بهنما به کسب و کار شما کمک می‌کند تا از نگاه سنتی فاصله گرفته و با  استفاده از ابزارهای بازاریابی و برندینگ دیجیتال مشتری‌های بیشتری را جذب و روابط بلند مدتی را با آن ها رقم بزنید.

شنیدن نظرات مشتری، شناسایی نیازهای او و توجه به خواسته هایش و نیز در مرکز قراردادن مشتری در برنامه های بازاریابی، مهم ترین قدم برای موفقیت در زمینه دیجیتال برندینگ است. چرا که هرچه شناخت شما از مخاطب هدف‌تان بیشتر باشد، شانس بیشتری برای ارائه محصولات یا خدمات و معرفی برند  خود به آن‌ها خواهید داشت.

اهمیت استفاده از دیجیتال برندینگ

تیم  متخصص دیجیتال برندینگ بهنما با بکارگرفتن اصول برندینگ در فضای دیجیتال وکنترل صدای بیرونی و اثرات برند بر مخاطبین کسب و کار شما ؛ در این حوزه نیز می‌تواند مجری و راهنمای بسیار خوبی برای شما باشد.

 کمپین های تبلیغاتی:

کمپین‎های تبلیغاتی ابزاری مهم برای جذب مخاطبان بیشتر به کسب و کار‎تان می باشند. در ایجاد یک کمپین تبلیغاتی دیجیتال سناریو کمپین، تدوین اهداف کمپین و استراتژی های مربوطه، پروتوکل سنجش اثر بخشی، تولید محتوا و مدیریت رسانه ها از جمله مهمترین بخش های مربوطه می باشند. تیم بهنما به کمک افراد متخصص و تجربه خود در این امر، علاوه بر انجام تمامی مراحل ذکر شده تلاش می نماید تا با بهینه سازی هزینه‎های مربوط به خرید رسانه، کمپین های تبلیغاتی دیجیتال اثربخش و به صرفه ای را برای شما ایجاد و مدیریت نماید.

تعرفه خدمات بازاریابی دیجیتال و دیجیتال برندینگ :

تعرفه خدمات دیجیتال مارکتینگ برای هر کسب و کاری بسته به تعداد ابزارهای دیجیتالی که ممکن است لازم داشته باشد، متفاوت خواهد بود. به طور کلی هزینه های خدمات تدوین برنامه بازاریابی دیجیتال، دیجیتال برندینگ ، طراحی و اجرای کمپین های  تبلیغاتیف همه بسته به نوع کسب و کار و نیاز شما است.  این هزینه ها بستگی به عوامل متفاوتی دارد و می تواند متغیر باشد. مهم ترین عواملی که در تغییر و تعیین این هزینه ها نقش دارند، اندازه کسب و کار، فروش و درآمد سالیانه، میزان رقابت و نوع بازاریابی انتخابی است. می توان برای اطلاعات دقیق تعرفه ها با کارشناسان بهنما در تماس باشید.

آیا امکان استفاده از مشاوره دیجیتال مارکتینگ به صورت رایگان وجود دارد؟

اغلب شرکت های دیجیتال مارکتینگ برای راهنمایی و ارائه اطلاعات کامل و دقیق از خدمات و هزینه های دیجیتال مارکتینگ امکان مشاوره تلفنی یا حضوری رایگان را فراهم آورده اند که متقاضیان می توانند در صورت داشتن هرگونه سوال از این طریق اقدام کنند و با شماره های تماس شرکت تماس حاصل فرمایند.

شرکت دیجیتال مارگتینگ بهنما امکان مشاوره رایگان حضوری و تلفنی را در اختیار شما عزیزان قرار داده تا با کارشناسان بهنما ارتباط بگیرید و بتوانید دغده ها و مشکلات کسب  و کار خود را مطرح کنید، که بتوانند بهترین راه حل و  اطلاعات کامل و دقیقی از خدماتی که مناسب کسب و کار شما هستند و نیز هزینه های آن ها به شما مشاوره دهند.

شروع همكاری با بهنما

برای شروع همكاری و مشاوره می توانيد از طريق روش های زير با ما در ارتباط باشيد.

0912-3498755 021-88807930

بهترین خدمات دیجیتال مارکتینگ برای برند من کدام است؟

یک روش دیجیتال مارکتینگ می تواند بیشترین بازدهی را برای یک برند داشته باشد و در گسترش و توسعه آن بسیار موثر باشد؛ این در حالی است که همان روش ممکن است برای یک برند دیگر مناسب نباشد. بهتر است برای انتخاب روش های دیجیتال مارکتینگ از افراد متخصص در این زمینه مشورت بگیرید. تیم متخصص بهنما در خدمت شماست. همین حالا تماس بگیرید.

روند اجرای پروژه ها در بهنما :

برنامه بازاریابی دیجیتال:

در گام نخست جلساتی به صورت منظم با حضور شما وکارشناسان بهنما برگزار می شود . برگزاری این جلسات به آشنایی بیشتر با کسب کار شما، ویژگی ها، نقاط ضعف و قوت محصول یا خدمت و همینطور آشنایی با اهداف  حرفه ای شما از حضور در دنیای دیجیتال خواهد انجامید . پس از برگزاری این جلسات تدوین برنامه بازاریابی دیجیتال توسط شرکت بهنما انجام خواهد شد. برنامه بازاریابی دیجیتال طراحی شده توسط تیم بهنما شامل سه بخش است:  

1- تدوین اهداف  بازاریابی(Marketing Goals): شرکت بهنما پس از تحقیقات بازار و تجزیه و تحلیل وضعیت کنونی سازمان شما،  تحلیل رقبا و شرایط بازار و آنچه مد نظر شماست، اهداف  بازاریابی را تعیین می‌نماید.

 2- گام دوم تدوین استراتژی (Marketing Strategy): استراتژی بازاریابی دیجیتال از بخش های گوناگونی چون پرسونا مخاطبان، تحلیل قیف بازاریابی دیجیتال، پیام رسانی مرکزی، تعریف کانال های بازرایابی دیجیتال و تحلیل SWOT موقعیت تشکیل شده است . ما در بهنما با تدوین  استراتژی دیجیتال به شما خواهیم گفت که از چه مسیری می توان به اهداف مشخص شده در پروژه بازاریابی رسید، در گام بعدی نیز به مشخص کردن تاکتیک ها برای کسب و کار شما پرداخته می‌شود.

3- گام سوم تاکتیک های بازاریابی (Marketing tactics): تاکتیک ها جزئیات و نحوه ی اجرای کارهایی هستند که بر اساس استراتژی تعیین شده برای تحقق اهداف تعریف شده ، در فضای دیجیتال( مانند وب و شبکه های اجتماعی) به شما اعلام خواهیم کرد.

دیجیتال برندینگ :

گام اول خدمات دیجیتال برندینگ شامل طراحی برنامه بازاریابی دیجیتال ویژه کسب و کار شما می باشد. گام دوم ایجاد و یا بازطراحی کانال های ارتباطی شما با مخاطبانتان می باشد. طراحی هویت بصری، طراحی سایت، طراحی شبکه های اجتماعی و … در این بخش به انجام خواهد رسید.گام سوم فعالیت های محتوایی شامل بررسی شکاف محتوایی، ایجاد استراتژی محتوا، ایجاد تقویم محتوایی و تولید محتوا در وب سایت و شبکه های اجتماعی در قالب های گوناگون متن، عکس، ویدئو، انیمیشن و… همچنین فعالیت های مربوط به سئو و شبکه های اجتماعی و برنامه ریزی، ایجاد و مدیریت کمپین های تبلیغاتی و … می باشد.

تمامی خدمات ذکر شده به طور کامل در قالب خدمت دیجیتال برندینگ توسط شرکت بهنما برای کسب و کار شما برنامه ریزی، طراحی و اجرا می شود. شما می توانید در صورت تمایل جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان بهنما در تماس باشید.

چرا بهنما ؟

برنامه بازاریابی دیجیتال و دیجیتال برندینگ توسط متخصصان بازاریابی و برندینگ دیجیتال بهنما که فارغ التحصیل رشته بازاریابی از بهترین دانشگاهها هستند و با سال‎ها تجربه فعالیت در این حوزه و با بررسی ماهیت کسب و کار شما، رقیبان شما، اهداف شما و … تدوین می شود. پس از تدوین این برنامه و ارائه تیم بهنما به شما ممبعد شما می دانید در هر بخش از دنیای دیجیتال مانند وب سایت، شبکه ها اجتماعی و… باید چه فعالیتی را در چه زمانی و به چه دلیلی به انجام برسانید. همچنین با تدوین این برنامه اصول نظارت بر عملکردتان در دنیای دیجیتال و سنجش میزان موفقیت شما در دستیابی به اهدافتان نیز مشخص خواهد شد .تیم متخصص بهنما در تمام مراحل طراحی و اجرا و ارزیابی به طور کامل همراه شما خواهد بود.

 بهنما فرصتی برای نمایش بهتر شما در دنیای دیجیتال است. ما در بهنما به کسب و کارها کمک می کنیم، تا در دنیای دیجیتال حضور موثر تری پیدا کرده و به کمک خدمات ما به موفقیت در آن دست یابند.

شروع همكاری با بهنما

برای شروع همكاری و مشاوره می توانيد از طريق روش های زير با ما در ارتباط باشيد.

0912-3498755 021-88807930