Behnamagroup

بازاریابی دیجیتال

امروزه جداسازی مرز بازاریابی و بازاریابی دیجیتال دیگر به سادگی ممکن نیست . کسب وکار‎ها و یا حتی افراد پیش از شروع فعالیت تجاری خود باید برنامه‎ای مشخص برای فعالیت خود در دنیای دیجیتال داشته باشند. البته همین دنیای دیجیتالی نیز امکان موفقیت برای کسب و کارها و افراد را  بسیار گسترده تر از پیش کرده است . فقط در عصر حاضر این امکان وجود دارد که یک فروشگاه کوچک  به راحتی می تواند با استفاده از اصول بازرایابی دیجیتال به موفقیت های تجاری بسیار بزرگی دست پیدا کند. البته این امر جز با برنامه ریزی دقیق و  علمی در حوزه بازاریابی دیجیتال حاصل نمی شود .  تیم بهنما با بهره گیری از متخصصان بازارایابی از بهترین دانشگاه های کشور، خدمات بازارایابی دیجیتال شامل  تدوین برنامه بازاریابی دیجیتال، مدیریت کمپین های تبلغاتی و دیجیتال برندینگ را به انجام می رساند .

خدمات بازاریابی دیجیتال شرکت بهنما

تدوین برنامه بازارایابی دیجیتال

برنامه بازایابی دیجیتال، برنامه ریزی دقیق تمام جزئیات فعالیت‎ها و برنامه‎های شما و یا کسب وکارتان در دنیای دیجیتال است . این برنامه ریزی توسط متخصصان بازاریابی دیجیتال با سال‎ها تجربه فعالیت در این حوزه با بررسی ماهیت کسب وکار شما، رقیبان شما ، اهداف شما و … تدوین می شود . پس از تدوین این برنامه شما می دانید در هر بخش از دنیای دیجیتال مانند وب سایت، شبکه ها اجتماعی و… باید چه فعالیتی را در چه زمانی و به چه دلیلی به انجام برسانید . همچنین با تدوین این برنامه اصول نظارت بر عملکردتان در دنیای دیجیتال و سنجش میزان موفقیت شما در دستیابی به اهداف تان نیز مشخص خواهد شد .

مدیریت کمپین های تبلیغاتی

کمپین‎های تبلیغاتی ابزاری مهم برای جذب مخاطبان بیشتر به کسب وکار‎تان می باشند. در ایجاد یک کمپین تبلیغاتی دیجیتال سناریو کمپین، تدوین اهداف کمپین و استراتژی های مربوطه ، پروتوکل سنجش اثر بخشی، تولید محتوا و مدیریت رسانه ها از جمله مهمترین بخش های مربوطه می باشند . تیم بهنما به کمک افراد متخصص و تجربه خود در این امر، علاوه بر انجام تمامی مراحل ذکر شده تلاش می نماید تا با بهینه سازی هزینه‎های مربوط به خرید رسانه، کمپین های تبلیغاتی دیجیتال اثربخش و به صرفه ای را برای شما ایجاد و مدیریت نماید .

دیجیتال برندینگ

دیجیتال برندینگ، صفر تا صد طراحی ، برنامه ریزی و اجرای همه خدمات دیجیتال مارکتینگ بر اساس نیاز کسب وکار شماست که توسط شرکت دیجیتال مارکتینگ بهنما انجام می‎شود. بخش اول خدمات دیجیتال برندینگ شامل طراحی برنامه بازاریابی دیجیتال ویژه کسب وکار شما می باشد . بخش دوم ایجاد و یا بازطراحی کانال های ارتباطی شما با مخاطبان تان می باشد طراحی هویت بصری، طراحی سایت ، طراحی شبکه های اجتماعی و … در این بخش به انجام خواهد رسید . بخش سوم فعالیت های محتوایی شامل بررسی شکاف محتوایی ، ایجاد استراتژی محتوا، ایجاد تقویم محتوایی و تولید محتوا در وب سایت و شبکه های اجتماعی در قالب های گوناگون متن، عکس ، ویدئو، انیمیشن و… همچنین فعالیت های مربوط به سئو و شبکه های اجتماعی و برنامه ریزی، ایجاد و مدیریت کمپین های تبلیغاتی و … می باشد . تمامی خدمات ذکر شده به طور کامل در قالب خدمت دیجیتال برندینگ توسط شرکت بهنما برای کسب وکار شما در قالب دیجتال برندینگ برنامه ریزی طراحی و اجرا می شود . شما می توانید در صورت تمایل جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان بهنما در تماس باشید.