جهت مشاوره رایگان با ما در تماس باشید

جهت مشاوره رایگان با ما در تماس باشید

خدمات سئو و بهینه سازی سایت

اگر شما برای کسب و کارتان، حضور در فضای دیجیتال را انتخاب کرده اید و وب سایتی برای فروش محصولات و یا خدمات خود دارید، قطعا از اهمیت داشتن ترافیک بالا در وبسایت خود مطلع هستید. بهترین روش برای بالا بردن ترافیک وب سایت به طور طبیعی و اصولی، بهره گیری از تکنیک های  سئو می باشد. با استفاده از سئو ، وب سایت شما می تواند در صفحه جستجوی گوگل در رتبه های اول قرار گرفته و این موضوع علاوه بر بالا بردن فروش شما سبب ایجاد حس اعتماد در مخاطبین و آگاهی از برندتان می شود. 

سئو فرایندی مستمر و تکنیکال است که برای نتیجه گیری از آن، بسته به شرایط سایت شما و رقبای خود، از روش های متفاوتی می توان به نتیجه و موقعیت دلخواه رسید.

شرکت بهنما با بررسی تمام موارد و با بهره گیری از دانش تیم تخصصی دیجیتال مارکتینگ، کارشناسان سئو و کارشناسان محتوا،  استراتژی سئو سایت شما را متناسب با کسب وکارتان طراحی و پیاده سازی می نماید، تا شما را به نتیجه دلخواه تان برساند.

خدمات سئو سایت
خدمات سئو سایت

نمونه کارهای خدمات سئو شرکت بهنما

آژانس دیجیتال مارکتینگ بهنما

آژانس دیجیتال مارکتینگ بهنما با تدوین و اجرای برنامه بازاریابی دیجیتال به کسب وکارها کمک می کند تا حضور موفقیت آمیزی را در فضای دیجیتال تجربه کنند. بهنما موفقیت مشتریان خود را موفقیت خود دانسته و با تمام تعهد تلاش می کند تمامی خدمات مورد نیاز کسب و کار ها در فضای دیجیتال را با بالاترین کیفیت ارائه دهد؛ به همین دلیل نیز در سال های فعالیت خود افتخار همکاری با کسب و کار های بسیاری از صنایع مختلف را داشته است.                                                                               

خدمات سئو سایت

خدمات سئو سایت به صورت تخصصی شامل استراتژی سئو ، سئو داخلی (on page) ،سئو تکنیکال (seo technical) و سئو خارجی (off page) بوده که در ادامه به اختصار توضیح داده ایم : 

 استراتژی سئو چیست

سئو سایت شامل فرآیندهای متنوعی است که هریک تأثیر قابل‌توجهی در عملکرد، افزایش ترافیک و ارتقاء رتبه‌ وب‌سایت دارند. با توجه به گرایش اغلب کسب‌وکارها برای حضور در بازارهای آنلاین،  طراحی و تدوین استراتژی سئو برای توسعه و پیشرفت آن‌ها اهمیت ویژه ای دارد.

سئو داخلی

سئو داخلی با محتوا و ساختار داخلی سایت مرتبط بوده است.  کلمات کلیدی مناسب، بخش مهمی از سئوی داخلی هستند. به‌طوری‌که با انتخاب صحیح آن‌ها می‌توان ضمن ایجاد یک محتوای با‌کیفیت، رتبه سایت در موتور جستجو را نیز ارتقا داد.بجز محتواهای داخل صفحه ، تصاویر ، تگ ها ، متا ، عنوان صفحه ، لینک سازی داخلی و...در بخش سئو داخلی قرار گرفته و نیاز به بهینه سازی دارند.

سئو تکنیکال

اگر تصور می‌کنید تنها مورد حائز توجه برای موتورهای جستجو ، محتوای متنی و کلمات کلیدی هستند ، سخت در اشتباهید! در‌واقع اهمیت سئو فنی یا ساختاری (که زیر مجموعه سئو داخلی هم در نظر گرفته می شود ) نیز کمتر از تولید محتوای باکیفیت و انتخاب یک کلیدواژه مؤثر نبوده و می‌تواند باعث قرار گرفتن سایت در جایگاه مناسبی گردد.در سئو تکنیکال انواع ارور ها ، کدهای سایت ، سرعت سایت و... بهینه سازی می شوند.

سئو خارجی

از دیگر موارد تأثیرگذار در افزایش رتبه سایت، لینک‌هایی است که از بیرون به سایت داده می‌شود. به‌ این‌ ترتیب می‌توانید وب‌سایت خود را با کمک سایت‌های معتبر، به منابع مختلف وصل کنید. برای نتیجه‌گیری و  نتایج بهتر، این کار نیازمند برنامه‌ریزی دقیق و اصولی است. سئو خارجی انواع لینک سازی در سایت های پروفایل ، کامنت گذاری در سایت ها ، لینک سای در فروم ها و...هم چنین رپورتاژ آگهی را نیز شامل می شود.

سوالات متداول

عوامل متعددی در تعیین زمان اثربخش شدن سئو یک وبسایت مؤثرند، از جمله این عوامل می‌توان به رقابت در کلمات کلیدی، میزان بودجه، استراتژی سئو، دامین آتوریتی وب‌سایت، لینک‌های ورودی، محتوا و کلمات کلیدی منتخب، ساختاربندی وب‌سایت و… اشاره کرد.

به طور کلی به ثمر رسیدن پروژه سئو حدود  ۶ تا ۱۲  ماه زمان بر است (در موارد خاص حداقل ۳ ماه). این نکته حائز اهمیت است که کسب رتبه‌های بالا در صفحه اول گوگل، فعالیتی مستمر بر اساس الگوریتم‌های گوگل را می‌طلبد و فعالیت شما به صورت مداوم برای گوگل امتیاز مثبت محسوب می‌گردد. برای کسب رتبه‌های بالا در صفحه اول از طریق سئو باید صبور باشید تا نتیجه بگیرید.

  • تجربه نشان داده است اگر استراتژی سئو به درستی تدوین شده باشد نرخ بازگشت سرمایه سئو بالاست و می‌تواند چندین برابر هزینه‌های انجام شده، درآمد زایی داشته باشد.

    به جهت سنجش میزان بازگشت سرمایه پروژه‌های سئو محاسبه میزان بازدهی عملکرد سئو اهمیت فراوانی دارد. ما برای محاسبه بازدهی عملکرد سئو شاخص‌های کلیدی مختلفی مانند میزان ترافیک ارگانیک سایت، میزان نرخ پرش، رتبه کلمات کلیدی و میزان ماندن کاربران در سایت و … را مدنظر قرار می‌دهیم ‎که می‌توانند اطلاعات کافی از موفق بودن فعالیت‌های سئو را در اختیار‌مان قرار دهند؛ مقایسه میزان بازدهی عملکرد فنی سئو در کنار میزان هزینه انجام شده می‌تواند دید کاملی از میزان بازگشت سرمایه سئو در اختیارمان قرار دهند. در خدمات سئو ارائه شده توسط شرکت دیجیتال مارکتینگ بهنما جلسات ماهانه به منظور ارزیابی عملکرد سئو در نظر گرفته شده که در این جلسات میزان بازدهی فنی عملکرد سئو به کارفرمایان در قالب گزارش عملکرد فنی ارائه خواهد شد که این امر به ارزیابی بازگشت سرمایه سئو توسط کارفرمایان کمک شایانی می‌نماید .

همانطور که می‌دانيد هدف اصلی سئو، رسیدن به صفحه اول گوگل است. تجربه نشان داده است به جز صفحه اول، کاربران تمایل چندانی به مشاهده صفحات دیگر گوگل ندارند و به همین خاطر اگر قصد رقابت را دارید، حتما باید در صفحه اول گوگل دیده شوید. اما آیا رسیدن به صفحه اول گوگل تضمینی است؟

یکی از خدمات ویژه‌ای که توسط بهنما ارائه می‌شود، سئو سایت با به کارگیری جدیدترین الگوریتم‌های گوگل است. الگوریتم‌های گوگل همه ساله در حال تغییر بوده و باید مطابق با آن اقدام به سئو کرد تا نتیجه دلخواه کسب شود و هدف اصلی ما افزایش ورودی از گوگل و دیده شدن در صفحه اول است. ما این تضمین را به مشتریان خود می‌دهیم که سایت شما را در بالاترین رتبه و صفحه اول گوگل قرار دهیم.

اگر‌چه سئو در مفهوم، ساده به نظر می‌رسد؛ اما در حقیقت می‌توان آن را یک سناریو با پیچیدگی‌های خاص خود دانست که از توانایی‌های فردی همراه با راهکارهای گروهی و فعالیت‌های مستمر برای بهینه‌سازی یک سایت بهره برده می‌شود. از همین‌رو خدمات سئو بهترین ابزار برای پرورش و توسعه یک کسب‌وکار به شمار می‌آید که اجرای درست و اصولی آن منجر به سود زیادی خواهد شد.

البته در صورتی‌که شما نیز یک تجارت را در حوزه دیجیتال مدیریت می‌کنید، قطعاً از ارزش و اهمیت سئو آگاه هستید. از همین‌رو باید از تجربیات یک گروه حرفه‌ای و متخصص برای اجرای دقیق فرآیندهای سئو، استفاده نمایید تا هرچه سریع‌تر عملکرد و رتبه سایت شما بهبود پیدا کند. چرا‌که اجرای صحیح سئو ، مستلزم دانش و تجربه بوده و تنها افرادی از عهده انجام آن می‌آیند که از این فاکتور‌ها بهره‌مند باشند.

بهنما به‌ عنوان یک مجموعه متخصص با تیم حرفه‌ای و کارآزموده، قادر خواهد بود بهترین استراتژی سئو را شما تدوین نماید. بهنما برای زمان و سرمایه شما ارزش قائل بوده و در طراحی استراتژی سئو، یک بررسی دقیق و همه‌جانبه از اطلاعات سایت شما به عمل آورده و سپس بهترین تدابیر و راهکارها را برای پیشرفت سایت و کسب و کار شما در نظر می‌گیرد.

خدمات بهینه‌سازی سایت که تحت عنوان سئو سایت ارائه می‌گردند، مجموعه فرآیند‌هایی هستند که با کمک آن‌ها می‌توان رتبه سایت را در فهرست نتایج گوگل ارتقاء داد. به بیان بهتر، یک وب‌سایت با رعایت دستورالعمل‌های سئو و استفاده درست از ابزارهای لازم ، می‌تواند ترافیک سایت و مخاطبان خود را افزایش داده و خدمات و محصولات خود به مشتریان واقعی نمایش دهد. چنین نتایج ارزشمندی تنها با قرار گرفتن در صفحات نخست نتایج جستجوی موتور‌ها، دست‌یافتنی خواهد بود. چرا‌که کاربرانی که به دنبال خدمات و کالا‌های مورد‌نیازشان در اینترنت هستند، زود‌تر شما و کسب‌وکارتان را می‌بینند. بنابراین چنانچه با یک کلمه کلیدی خاص توانسته باشید جایگاه مطلوبی در نتایج گوگل به دست آورید، مشتریان بالقوه بیشتری به سمت وب‌سایت خود هدایت می‌کنید. در‌واقع کسب‌وکار شما، با استفاده از خدمات سئو و بهینه‌سازی سایت در میان انبوهی از فعالیت‌های مشابه، سریع‌تر در دسترس کاربران قرار می‌گیرد و رتبه بالا‌تری از رقبا خواهید داشت. بدین ترتیب فروش و درآمدزایی شما افزایش‌یافته و در نتیجه شاهد پیشرفت و موفقیت روزافزون کسب‌وکارتان در بستر اینترنت خواهید بود. نکته حائز اهمیت در این‌باره، نتایج پایدار و طولانی‌مدتی است که این به دلیل روش صحیح و مناسبی است که برای بهینه‌سازی رتبه سایت خود در نظر گرفته‌اید.

افزایش بازدید سایت

افزایش بازدید سایت موجب جذب بیشتر کاربران می‌شود و در نهایت، فروش محصولات و خدمات سایت افزایش پیدا می‌کند. بعد از  تکمیل طراحی و سئو سایت، وب مسترها باید به دنبال یافتن راهی برای افزایش ترافیک سایت شده تا نتیجه مطلوب حاصل شود.

برای افزایش بازدید فاکتورهایی مورد نیاز است که باید به آن توجه کرد. یکی از این فاکتورها، وجود محتوای باکیفیت است. به جز محتوای موثر و باکیفیت، موارد دیگری در افزایش بازدید سایت نقش دارد که شامل سرعت بارگذاری سایت و لود سریع صفحات، تبلیغ اصولی و کسب رضایت مشتریان است.

بهنما از بهترین و جدیدترین راهکارها برای افزایش بازدید سایت استفاده کرده است و این اطمینان را به مشتریان عزیز می‌دهد که ترافیک سایت به شکل اصولی و در مدت زمان کوتاه افزایش چشم‌گیری داشته باشد.

تولید محتوا اختصاصی

تولید محتوا اختصاصی یکی از اهداف شرکت بهنما برای ارتقا سطح کیفیت خدمات سئو است. محتواها با توجه به نیاز مشتری تولید محتوا امری پیچیده بوده و مهم‌ترین چیزی است که در سئو سایت باید به آن توجه شود، استفاده از کلیدواژه های مفید و پرتکرار در محتواها و غیره.ذکر این نکته را مهم می‌دانیم تمامی مواردی که در بخش تولید محتوای یونیک و منحصربه‌فرد باید رعایت شود، توسط تیم بهنما انجام می‌گیرد و این امر تاثیر مستقیم در قرار گرفتن سایت مشتریان در صفحه اصلی گوگل می‌شود.

آنالیز رقبا

برای پیشرفت سایت نیاز به آنالیز رقباست. آنالیز رقیبان سایت به ما کمک می‌کند تا شناخت کافی از مخاطبان خود داشته باشیم و اهداف خود را دقیقا متناسب با خواسته‌های مخاطب تنظیم نماییم. ایجاد یک برنامه هدفمند در زمینه تحلیل رقبا، کمک زیادی به پیشرفت سایت خواهد کرد. تیم بهنما همواره سعی دارد نقاط قوت و ضعف کسب‌وکار شما را شناسایی کرده و استراتژی‌های مختلفی برای پیشرفت و رشد بیشتر کسب‌وکار تعیین کند تا در بهترین زمان سایت شما رنک و رتبه مد نظر را بگیرد.

لینک سازی

لینک سازی به دو صورت داخلی و خارجی انجام شده و یکی از بهترین راه‌ها جهت افزایش رتبه سئوی سایت است. برخی از لینک‌ها کاربر را به صفحات مختلف سایت هدایت کرده و برخی نیز کاربران را به سایت‌های خارجی هدایت می‌کنند.تجربه نشان داده آن دسته از محتواهای که به درستی لینک سازی شده‌اند، رتبه سئوی بالاتری گرفته و در نتیجه در صفحات ابتدایی گوگل به نمایش درمی‌آیند.تیم سئو بهنما در زمینه لینک سازی داخلی و خارجی اصولی تخصص داشته  و با استفاده از این مهارت به رتبه گیری سایت شما سرعت می بخشد . 

مشاوره با آژانس دیجیتال مارکتینگ بهنما

ما مشتاق هم کلامی با شما هستیم. با ما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره رایگان بهنما استفاده نمایید.

تلفن ثابت

۰۲۱-۸۸۸۰۷۹۳۰

تلفن همراه

۰۹۱۲-۳۴۹۸۷۵۵

آدرس

تهران، میدان ولیعصر، خیابان رودسر، پلاک ۸، مرکز رشد و نوآوری دانشگاه خوارزمی، طبقه ۲، واحد ۱، شرکت دیجیتال مارکتینگ بهنما​

شرکت دیجیتال مارکتینگ بهنما
Rate this page